Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

jzfr
13. mar 2009

ahojte dvojmaminly - vy tu vzdy toho tolko popisete, ze ked sa tu raz za cas objavim - tak to nemam sancu docitat 😝 - ale aspon priebezne nahliadam 🙂

co sa tyka spanku - tak aj nasi su malispaci ☹ - raz denne mi spavaju uz asi od ich 8 mesiacov a teraz sa stane, ze obcas nespia ani minutu, alebo niekdy si schrupnu par minut na prechadzke v kociku a potom uz nic az do vecerneho spania

kili - dobra si, ze si sla s malymi bez kocika 😉 - to ja som este odvahu nemala (aj ked ked sme dvaja s MM , tak kocik nie vzdy berieme), ale sama sa neodvazim - byvame hned vedla velkej cesty a tak mam strach ☹

ozaj ako riesite kazdodenne bitky (napr anglicakom, ci drevenou kockou po hlave, lebo sa im cosi nepaci 😠 )? - u nas zatial nic nezabera 😝 , ci kricim, ci nie, ci odputavam pozornost, ci upozornujem, ze sa to nesmie - tak vzdy je vysledok rovnaky - ako by som hrach o stenu hadzala 😝 😅

jzfr
13. mar 2009

sorry za preklep 😅

miriamkac
13. mar 2009

jzfr...ahoooj
tie bitky....asi tak ako ty...a ked uz nic nezabera, tak ich "oddelim"..kazdeho do inej izby...na 2 minuty to zaberie... 😖

grmitko
autor
13. mar 2009

u n as to iste baby, mozem kricat, ziapat, upozornovat, odlakavat pozornost, proste cokolvek, nic nezabera ☹ teraz maju obdobie ked ma proste total ignoruju 😠

jzfr
13. mar 2009

nasi trucuju, ked zasahujem 😠
a Ana na mna skusa aj dramaticke umenie - "srdcervuci plac" 😀

grmitko
autor
13. mar 2009

jzfr to aj nas Leo, take divadlo zahra, ze holywoodsky herci sa mozu ist skovat 😀 😀 😀 😀

grmitko
autor
13. mar 2009

schovat boze aky preklep, uz blbnem na tej materskej 😀

jzfr
13. mar 2009

mne sa zda, ze tie preklepy su obycajnou sabotazou zo strany nasich PC 😝 - ved ked rozpravame, tak ich tolko nenarobime, ze?

presne - do holywoodu ich posleme 😉

grmitko
autor
13. mar 2009

Katulka ja som ti posielala 2 maily s fotkami, prisli ti? lebo mi prisiel mail, ze mate over quota schranku ☹ daj vediet, ked tak poslem este raz 🙂

grmitko
autor
13. mar 2009

no veru pri rozrpavani nemam ziadne preklepy, len sem tam nejaky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

womenne
13. mar 2009

Hi baby o pozemok sme prišli 😀 😀 😀

womenne
13. mar 2009

vdaka manželovemu znamemu ktory nam zistil že sa tam bude dolovat,takže by nam odkupili dom a my by sme museli odist,ešte štastie že pred podpisom zmluvy a my sme neprišli o 50000.-
no nič hladame dal,ved mi nešlo do hlavy že by sa nam začalo darit....... 😖

grmitko
autor
13. mar 2009

coze Dani? a preco? to ma mrzi, viem ako si sa tesila

grmitko
autor
13. mar 2009

aha pisali sme naraz 🙂 no ale tak lepsie ako ekby ste tam mali dopadnut

womenne
13. mar 2009

no veru Saši tak sme s avytešovali už sme pozerali projekty a všetko amme obvolane je to ok,dokonca aj tam by to bolo dobre ale ten znamy nam mal zistit toto a potvrdilo sa to,naštastie skor ako došlo ku kupe.

kili
13. mar 2009

jzfr, nám sa furt nebijú 😅

kili
13. mar 2009

wom, to je mi ľúto s tým pozemkom 😔

womenne
13. mar 2009

dik baby ☹ saka je to možne aby sa nam tak nedarilo???

yasmina
13. mar 2009

womenne 😒

womenne
13. mar 2009

no čo už ved mame kde byvat.
yasmin dnes som robila tu syrovu omačku s kuracim meskom(morčacie som nemala)a bolo to užasne mnam sme sa s malymi dožrali jak...fuj normalne ma tlači brucho,tatiko nepapal asi ma opicu 😀

yasmina
13. mar 2009

wom. aj ja to mam rada...velmi...a jednoduche a rychle...

womenne
13. mar 2009

len ked som to davala na tanier tak sa to rozpadlo lebo som tam priliala mlieka som nenažrata chcela som mat viac 🤐 tebe to drži??a asi aj som dala malo zemiakov nechcelo sa mi ist do supermarketu,tuna nemali.

grmitko
autor
13. mar 2009

Yasmi aka bola pizza? 😉

yasmina
13. mar 2009

uchvatna...ja zboznujem tuniakovu s mozarelou a articokmi a moj MM ju neznasa vzdy ked je doma tak sa objednava klasika sunka sampinony kukurica..bleee tak som si konecne smakla 😝

yasmina
13. mar 2009

wom.drzi to ja mlieko nedavam len zemiacky masko syr apetito bambino karicka a pod. a smotanu a potom na masko vegetu bez glutamanu provens.bylinky morska sol a pod...

yasmina
13. mar 2009

Baby stal sa zazrak...moj muz uz bol o 16:15 doma!!!a este mi kupil Elle a kapsicky ovocne z mc donald... 😕 😕 😕

womenne
13. mar 2009

veru zazraky sa deju 😀 tak ho hned zapriahni k detom 😉

yasmina
13. mar 2009

droce spia 😀

womenne
13. mar 2009

aha tak nič 😉

kili
13. mar 2009

yas, no a nemali by mať už budíčka? 😅