Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
20. mar 2009

ahojte 😉 zacina jar a vonku snezi, uz ma to nebavi ☹

zabudla som nas pochvalit,ze sme boli v obchodaku a male sa ma drzali za ruku poslusne, joj, taka som bola pysna 😵 , nakup sme dali do kociara 😀

adrolka
20. mar 2009

brý deň!!
ja mám tiež jedny kožené topánočky na chodenie, č. 17!!! tiež som ako blázon hľadala na mmb, lebo takéto mňúz sa ťažko nájdu. Ak má niekto záujem, napíšte mi IP, predávam ich, my "už" šlapeme v 19-kach. 😀

zuzka.25
20. mar 2009

Ahojte. Hlási sa jedna chorobou zmohnutá osoba... beriem ATB od pondelka, ale furt je mi na prd :( ide víkend, no dúfam, že to nie je zápal pľúc.

napíšem Vám, ako som ja zatiaľ dopadla-nedopadla s tými teplákmi next. Radšej Vám sme skopčím tie maily, čo sme si vymenili, nechce sa mi to celé popisovať. Varujem vopred, je to dlhé, tak kto nechce, nech nečíta, ale som poriadne vytočená.

ja som jej písala:
Dobry den Marcela,
Tak dnes mi prisiel balicek s teplakmi. Musim Vam povedat, ze som velmi sklamana, pretoze v inzerate uvadzate citujem "veľmi málo nosené, ale 100%". Ja teda neviem, co si Vy predstavujete pod 100 % stavom, ale obidvoje teplaky su na viacerych miestach flakate a na obidvoch sa para sitie. Bola by som Vam povdacna, keby sme sa dohodli na vrateni tovaru a penazi. Poprosim Vas uhradit na moj ucet xxx prislusnu sumu a ja Vam zaslem naspat teplaky.
Ja uz na mmb tiez predavam nejaku tu dobu, ale ak ma nieco flaky, tak to v inzerate uvediem. Zelam pekny den a ocakavam Vasu skoru odpoved. Zuzka

ona odpovedá:
Dobry vecer,

dnes som prisla domov, a precitala som si Vásu odpoved,

mrzi ma, ze nie ste spokojna s obchodom , nie je problem peniaze Vám vrátim, ale bez postovneho t.j.7 eur.

Inac nie som si vedoma ziadnych flakov, lebo fakt sme ich mali iba parkrat aj to prilezitostne, ale to tu teraz nebudem riesit, posielala som 10 balikov a kazdy bol velmi spokojny.

A este nieco aj ja uz dlhsie predavam, nezvyknem, lepsie povedane vobec nemam v zaujme klamat.A uz nehovorim o tom, ze som dost narocna a zatial som nebola so ziadnym obchodom, co mi bol doruceny spokojna, ale to je MMB, beriem to s rezervou.

Dajte mi vediet ci suhlasite s tym, ze Vám zaslem tych 7 eur.

ja píšem:
Dobry vecer. Nesuhlasim s vratenim 7 Ź, ale pozadujem plnu sumu, co som Vam zaslala, t. j. 8 Ź. Ja na vlastne naklady Vam poslem teplaky naspat, cize ma tento super business aj tak bude stat 1 Ź, ale kaslat uz na to. Nie je moja chyba, ze ste mi zaslali flakaty tovar, ak ste v popise mali uvedene, ze je v sto percentnom stave.

Ak si flakov nie ste vedoma, tak si teplaky doma lepsie pozrite, ked sa Vam vratia, hlavne tie tmave na oboch kolenach a tie modre dolu na nohavici!!!

Ak ste neboli spokojna s nakupom od niekoho na MMB, mali ste presne ako ja moznost tovar vratit a vydiskutovat si to s predavajucou.

ona píše:
Nehnevajte sa, ale ja nebudem znasat postovne.

Bohuzial nikto to tak nerobi a ja nebudem samaritánka.

Ja som teplaky predavala za 7 eur a 1 euro bolo postovne.

ja píšem:
Aha, cize Vam sa zda fer, ze vy dostanete naspat svoj tovar a ja budem platit 2x postovne??? Ked mi vratite 8 euro, kazda z nas na tom strati rovnako 1 Ź, co sa mi zda fer, kedze tovar nezodpovedal popisu.

No povedzte, som divná??? ona si vôbec nechce uznať, že sú fľakaté, asi je pani slepá... no nič, každopádne nejako to dopadne, ja si tepláky nafotím pekne detailne a určite jej dám na MMB veľmi pozitívne hodnotenie a ak sa bude kvôli tomu poondenému jednému euru štorcovať stále, tak tam uvediem do hodnotenia aj svoj mail, pre prípadné ďalšie dôveryhodné kupujúce a tým potom ak budú mať záujem, zašlem foto sto percentného stavu... ako keď chce jednať takto, tak kľudne.. mne nejde o jedno al. dve eurá, mňa to z biedy nevytrhne, ani nespasí, ale ide mi o princíp, prečo by som ja mala pykať za to, že ona je klamárka.

lumi, krásne foto pod vodou a ocko v ohrádke tiež super 🙂

dúfam, že wom je už s oboma chlapcami...

lalu, no to ste parádne zvládli nákup, za ruky... ja keď ich v obchode vypustím, čo už nerobím 🙂,tak sa mi rozbehnú na všetky strany a majú z toho ohromnú srandu 🙂

yasmina
20. mar 2009

zuzi vys..r sa na nu...nech ti posle 7 eur...z jej konverzacie mi je jasne ze ti ani viac neposle pockaj ked kym ti pridu peniazky na ucet a nasledne jej napis najstrasnejsie hodnotenie ake kedy mimibazar videl...ja by som to takto urobila...je klamarka a jej sa to raz vrati niekto s nou poriadne vydrbe...

lalu...to je neuveritelne ja by som nemala odvahu maxim ani nahodou nechce ist za ruku...maximalne ked mu drzim kapucnu na bunde ako voditko a tak ideme...a obaja naraz sa neda lebo raz jeden klaka na kolena raz druhy nechcu niekedy chodkat lenivci...

women je este v nemocke ale je uz im lepsie... ma uz oboch bobosikov pri sebe...

yasmina
20. mar 2009

zuzi posli mi pls. re vystrahu do IP jej ID na mimibazare...dik

zuzka.25
20. mar 2009

yas, napíšem ti to kľudne verejne, ja sa nemám za čo hanbiť

ID 6416 - MARCELA K. (laurecia)

ja už ju mám v nespoľahlivých.. teraz som sa bavila s jednou kočkou, čo už 2x vracala tovar a vždy jej tá predávajúca vrátila aj to poštovné, čo vracala, aby ona na tom nebola škodná...

inak, ani naši nechcú moc chodiť za ruku 🙂 vždy povedia, že sám 🙂 a tiež ich pridržiavam za kapucňu, ale oni už to vedia a tak sa snažia zdrhnúť a vtedy sa väčšinou rozpleštia 🙂

lenkamt
20. mar 2009

Zuzi - nejaká divná nie? ja som raz posielal babe tehu nohavice - ona si chúďa nebola istá či jej budú dobré, tak som jej napísala že keby niečo nech ich pošle na dobierku za tú istú sumu čo u mňa platila, mne to príde normálne 😖

idem ju okuk 😠

zuzka.25
20. mar 2009

leni, ja si už niekedy pripadám nenormálna asi :(
ja keby som niekomu nieco poslala a on mi pise, ze je to v hroznom stave, tak by som sa najradsej od hanby pod zem prepadla a poslala by som mu este aj to euro navyse na postovne, len aby bol klud..
ale ona tie flaky proste "nevidela" :(

lenkamt
20. mar 2009

Zuzi - ja by som ti ešte aj bonboniéru ako ospravedlnenie poslala 😀

pridala som fotky 🙂

zuzka.25
20. mar 2009

leni 😀 díííík
idem kuk fotky

zuzka.25
20. mar 2009

leni,no ozaj veľké fešandy máš doma 🙂 a tých plyšákov... ty brďo 🙂 inak, tvoje deti sa podobajú aj na otca?? lebo mne sa všetky zdajú na teba 🙂

rosarita20
20. mar 2009

Cafte holky,
Lenka, vy ste boli v nejakej superstarovskej ci inej podobnej sutazi??? (sudim podla poctu plysakov) 😀 😀 😀
Vsetky babizne mas velke kocky 😉 😉 Samozrejme, ze aj mamina je fesanda 🙂
Zuzka, no nemam slov na tu "super obchodnicku"... ked viem, ze tam mam nejake flaky, tak ho hodim len za nejaky symbolicky bubak 😝, a nie takto okradat..

lenkamt
20. mar 2009

Zuzi - 😀
dvojičky sú čisto na mňa, Verča má oči po mojej ségre , nos po ocinkovi, a ústa s bradou po mne.
vlasy majú všetky také dozelena neviem po kom 😀

Zuzi - aké pekné pyžamká v bazáriku, dalo by sa to použiť aj ako letná súprava??????? 😕

yasmina
20. mar 2009

zuzik a ake mas ty id?

lenkamt
20. mar 2009

plyšáky - návštevy si nedajú vyhovoriť že nám to netreba 😀

ja mám Id 34446 ak by niekto chcel niečo aj odo mňa 😀

idem predávať 80nohavice - jedny béžové flisové a podšité rifličky na traky

yasmina
20. mar 2009

zuzi to id tej lauricie je zle lebo mi nic neukazuje...
lenka kraaaaaasne foto...

zuzka.25
20. mar 2009

rosa, aj ja to tak robím, ak je nieco flakete al.na donosenie, ze to dam az euro, al. tak..

leni, ano, daju sa tie pyzamka aj ako letna suprava, mam ich aj v 92ke 🙂

yasmi, ja som ju normiš nasla, skus este raz, id 6416

moje id je 14977

yasmina
20. mar 2009

UZ SOM ju nasla...som davala novy tovar namiesto pouzity 😉
aj teba som uz nasla aj lenku...

jankabambulka
20. mar 2009

ahojte
zuzi- nepripadá ti divné, že tá ženská odkedy si takto dopisujete tak od toho dňa má samé dobré hodnotenia 😉 ktovie čo musela sľúbiť kámoškám za to , že jej to tam napísali 😝

jankabambulka
20. mar 2009

leni - nep,môžem si pomôcť , ty vypadáš ako sestra detí a nie maminka. ty keď ideš na pivo asi od teba pýtajú občanku, však?? 😉

zuzka.25
20. mar 2009

jani, tusim ma hodnotenia este stare, z decembra posledne.. ale neboj, v marci jej pribudne nove 😉

no veru, ta lenka vyzera taaak mladucko... ale fesandy su cela rodina 🙂 muz aby si uz flintu cistil 😉

lalupa
20. mar 2009

zuzi, tak to je na adrenalin, ja tiez neznasam neferovost 😠 a este kosicanka, napis adresu,ci ju nepoznam a pojdem ju osobne zrusit 😠

baby, ma to vyznam byt v MMB?

nana77
20. mar 2009

ahojte!
yasmi, lumi, ja sa isto nehnevam kvoli tym botickam, vooobec nemam dovod. bola to moja chyba, ze som zle zmerala nozky mojim malym 😉

zuzka, tak to je sila, fakt, s tou predavajucou... ze jej to jedno euro stoji za taku zlu reklamu, baba jesitna, hlupa..

lenka, neskutocne pekne mas vsetky tri dievcatka!!!! mam pre ne velku slabost! 😵 a suhlasim s kockami, fakt vyzeras ako ich starsia sestra!!! 😉

lumi, uuuuzasne fotky krpatych pod vodou, nadherne! na to treba spravit nejaky dobry scrap a do fotoramu!!! morske zivly 🙂 🙂 🙂

ja som dnes bola este na krv, dostala som injekciu do svalu na vyvolanie ms, tak cakam, co sa bude diat...

lenkamt
20. mar 2009

ale no baby, normálne som spyšnela 😀
ma tu chválite akoby ste vy nevyzerali na 20 😉 a Nana na fotke na 18 😉 😀

Zuzi - no tak začínam rozmýšľať, strašne je to zlaté 🙂

lenkamt
20. mar 2009

baby tak kuk do albumu na poslednú fotku - rifličky sú podšité silnou bordovou látkou aj šité takou niťou - pôvodne boli chlapčenské, ale mne sa zdajú vhodné aj pre dievčatá. je to 74/80 ako posuniete tračky.
kupovala som ich od kamarátky čo má sekáč,ale boli nové- za 100/ks, takže predávam za 80/ks+poštovné
naozaj sú stále ako nové, lebo sme ich nosili iba teraz v zime /do tesca, do mc, k dr...., na návštevy../

zuzka.25
20. mar 2009

lalu, adresu mám 🙂 ale čo, kašlem už na ňu... do vlaku nesadnem, aby som jej to išla osobne povedať, čo si myslím 🙂
byť na MMB určite význam má, ja som tam otočila už dosť vecičiek, za prachy som potom chalanom kúpila niečo iné, čo potrebovali....

nan a kedy budeš vedieť výsledky?

lenka, ale ty fakt vyzeráš ná 18 🙂
leni, ak by si tie kompletiky chcela, tak mi daj vediet, aby som ich pripadne nepredala dalej 🙂

nana77
20. mar 2009

zuzka, vysledky by mali byt v stredu u obvodnej a dnes som sa veru aj zabudla spytat, ze kedy budu tie z dnesneho odberu. ten robil na onkomarkery, tak netusim,kolko to trva... budem mu v pondelok volat, tak sa spytam

lumah
20. mar 2009

zuzka teda ... nemám slov, čo to za pani p... si musela schytať na tom mmb, napíš mi do pošty o koho ide, nie že ju schytám aj ja. 😝 Napíš na mmb, nech ju daju do tej čiernej listiny.
Mne sa tam zas stalo, že som si od jednej objednala tovar a napísala som jej, nech ešte počká, že chcem dražiť topánočky na jej aukcii, aby mi to potom poslala spolu, ak to vyhrám a ona že dobre a neskor mi napísala, že dve veci z toho už predala a zabudla to vymazať a vobec že aj zabudla, že to už predala, sa velmi ospravedlnovala, ja som jej napísala, že sme ludia a možeme sa myliť- zlatá bola, ako to napísala, vraj sa hanbí atď. 😀
A ešte jedna čudáčka-vyhrala som jej aukciu a ona mi napísala, že cez týždeň je v BA, že si možem vyzdvihnuť vec aj osobne, tak som jej napísala, že fajn, že tam robí dcera a prevezme to a viac sa mi neozvala, som jej písala niekolkokrát, dokonca som ju vypátrala na azete, aj tam som písala a nič. Ešte dobre, že som jej neposlala peniaze na účet.
Nuž ale toto, čo sa tebe stalo je sila!
Tie hlasivky sa ti natolko zhoršili, že berieš ATB??? No chuďatko, vylieč sa čo najskor.
Ozaj neviem či som sa ti poďakovala za tie tepláčky, v obec nie su v takom zlom stave ako si písala, úplne super sú. 😀

zuzka.25
20. mar 2009

nan, držím palce, aby výsledky boli ok... som tak rozmýšľala, dnes mi zasa prišla ms po 24 dňoch, či by som aj ja nemala zájsť za gyndr, že či aj ja nemám nejakú potvoru???

lumi, ľudia sú strašne čudní, občas sa stretnem so super prístupom, ale občas s takými debilmi, že by človek až plakal :(
tak aj my sme raz vyhrali aukciu, tiež sa ozvala raz, že v BA si to môžeme vyzdvihnúť a odvtedy o nej ani vidu ani slychu... ani my sme jej neposlali peniaze našťastie a potom jej pribudlil tri neg. hodnotenia, že nemajú ani prachy ani tovar...
áno, beriem ATB, strašne kašlem, hlas už mám, ktovie, čo to je....
🙂 som rada, že tepláčiky vám ešte poslúžia, ja som nemala možnosť zašiť ich na stroji, tak som ich radšej posunula za symb. cenu ďalej...

kiwuska
20. mar 2009

ahojte, neviete co je s wom? sa tu davno neukazaala, aj teraz som citala, ze kilin samko je chory pisala to na alternativnych mamach. uz aby bolo teplejsie, trochu slnka, asi to uz vsetci potrebujeme.
na mmb nechodim ale cudne praktiky maju tie baby, sa cudujem ze maju takyto pristup k ostatnym maminam.
nan, tiez drzim palce.
lenka, ste krasny babinec.