Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lenkamt
25. mar 2009

ahojte,

Wom - my to mávame, ale hneď na začiatku to natieram detským olejom a potom tie šupinky idú pekne dole, chrastavé sme to ešte nemali 😅

dočítam vás cez obed v kľude, včera som bola celý deň v poľsku a doma katastrofa 😝 😀

womenne
25. mar 2009

oleječek nemam skusim sa spytat v lekarni,doteraz to vždy zmyzlo myslim že si to aj podraždil v nemocke tou vodou.uvidime a to nezmizne tak na kožn 🙄 už ma tie kontroly nebavia,ešte musime ist na očne,urologiu,lokopediu 😝

lumah
25. mar 2009

wom a čo máš vlastne so sánkou? nerastie ti zub mudrosti náhodou? 😀

womenne
25. mar 2009

hi nie 😀 mne len praskala asi polroka v kuse a potom prestala a teraz stale boli hlavne rano kym sa rozhovorim.robi mi to problemy iba pri jedle.
no nič ja padim ideme pre mliečko.ale nechce sa mi je tam kosa,včera trošku nasnežilo a vnoci to zmrzlo 🙄 achjo kde je jaro??ale vraj o tyžden ma byt už teplučko tak dufam.

altea
25. mar 2009

wom-ide o to ,že tie bolesti ktoré máš v kĺbe sánky,a tiež zníženú pohyblivosť-stuhnutosť -hlavne naráno -môžu byť spôsobené uvoľnením väziva,kt.vzniká pri nestabilite-rozostúpení ,event.chýbaní dolných stoličiek-vtedy sa oslabuje väzivo ktoré spája dolnú sánku s hornou,prípadne sa môže objaviť aj vykĺznutie dolnej sánky z kĺbu.
Neviem ako si na tom s dolným zúbkami,či ti náhodou niektoré nechýbajú,ťažko je to takto hodnotiť....
ale na ten RTG by si určite mala ísť.

lalupa
25. mar 2009

ahojte ;)
vcera sme boli v madarsku, stihli sme toho celkom dost 😉

yasmina
25. mar 2009

lalu co ste kupili?

womenne
25. mar 2009

altea dik dolne mam ale zadne stoličky mi museli vytrhnut posledny bol pasknuty pri autonehode a praskol aj ten vedla neho museli ist oba von. ☹ no ale každopadne budem tlačit na mojho nech mi vybavi konečne kartičky a pjdem si stym.
dnes som sa naštvala v elkarni tak mi včera povedali že to mliekobudem mat že ho objednaju a dnes pridem malim slubujem mliečko a ona že ho neobjednala 🙄 som hned volala mojmu nech zhana v lekarnach ale neviem či bude mat čas ☹

lalupa
25. mar 2009

yas, nic podstatne, nejake oblecko a hracky pre male, zopar hippiek hlavne ovocnych,lebo nem tudom a nevyznam sa v masach po madarsky 😀 , kusisko chleba za 9sk, pre 6 clennu rodinu 😀 , morcacie prsicka krasne cca 110 sk'kilo, drogeria, actimely 6ks za 39 sk, stare dobre turokremy 😀 podpultovy tovar, boli sme si zaplavat, este par veci, plus obedik, vecera, kavicka, pohodicka vyletik 😉
prekvapena som bola,ze ovocne hippky su velke gramaze 190g,nie ako u nas pod jeden zub 😖
a cakala som cely den na sms-ku 😅

yasmina
25. mar 2009

lalu vsetko mam ...som kupila v polsku a mliecko ar som objednala cez mimibazar tak preto som ta neotravovala...prisiel moj otecúdedko cize sa idem venovat 🙂pa zatial

womenne
25. mar 2009

baby a vy davate actimel deckam???

altea
25. mar 2009

wom,
takže predsa chýbajú niektoré zúbky,bude to v tom 😉 ...máš tam voľné miesto-uvoľňuje sa spojenie

womenne
25. mar 2009

a tosa nejak samo napravi?alebo nejake lieky?vidiš takto mi to zubarka vobec nepovedala 🙄

altea
25. mar 2009

aj my sa chystáme do maďarska,chodia nám bežne aj letáky do maďarského Tesca,tie ceny sú naozaj neporovnateľné....len nie a nie sa vychystať 😒

altea
25. mar 2009

wom,nechcem strašiť,ale teraz sa to už veľmi nenapraví-je to komplikácia-alebo neskorší následok toho chýbania zaDNýCH zubov ☹
už asi len analgetiká 😒

womenne
25. mar 2009

Altea IP

kili
25. mar 2009

u nás už sa sprípravnieva 😵
MM je na služobke, mal sa vrátiť až v piatok, ale vráti sa vo štvrtok, bolo by super, keby nemusel ísť v piatok do roboty 😒 . a teda dúfam, že v sobotu nepôjde 😠 . ma už šlak trafí, debilná kríza nemohla byť inokedy 😠

womenne
25. mar 2009

kili mysliš stavba domu???

kili
25. mar 2009

wom, nieeee, narodkyyyy, majú v sobotu 😵

womenne
25. mar 2009

jaaaaaaajjjj teda aj my buzdeme mat za 2tyždne no skoro za 3.a čo dostanu chalani?ja neviem asi auta z Bořka stavitela a nove postele.

yasmina
25. mar 2009

kili takze zajtra korpus na tortu a co im das?aky darcek? 😉 robite oslavu?pride rodinka?

kili
25. mar 2009

yas, máme nejaké autíčka, ale ináč nič moc. župany čo som chcela, tak to kúpila mama, no a aj tak už nemáme peniaze a do výplaty ďaleko 😝 ☹

kili
25. mar 2009

ale čo už, nejak bolo nejak bude. už sa teším na oslavu, tak na to som už kúpila vašetko, ešte mama prinesie orechy, lebo čo mi dala, tak som tĺkla a tĺkla a 80% ich bolo pokazených 😝

altea
25. mar 2009

kili to bude parááááda,pekne oslavujte,budeme na vás myslieť 🙂

yasmina
25. mar 2009

tak peknu oslavu a verim ze aj tato bude doma 😵

womenne
25. mar 2009

yasmin prosim ta ako si davala to mlieko?mam dat na tych 6mesiacov???nebude to silne???Sebo mi zase nechce kakat už 3den 🙄

yasmina
25. mar 2009

wom. ja som isla podla davkovania...to mliecko nesposobuje zapchu je to mliecko bez laktozy ale zapchy nesposobuje...skor ak papal ryzu,banany a pod...
kolko tam je odmerka na 30 ml ze?som im davala pit 180ml...

womenne
25. mar 2009

asi aj ja tak dam ale až rano na noc im nejdem davat nove.No praveže ryžu nepapal až dnes a banany malo.on to tak ale občas ma tak dufam že zajtra sa už vykaka.
prave mi tatiko objednal naušnice od svarowskeho(neviem ako sa to piše 😝 ) 😵 😵 😵

zuzka.25
25. mar 2009

ahojte
tak podávam správu 🙂
bola som u tej mojej dr, nakoniec si mama zobrala pol dňa dovolenku a strážila deti.. odstála som si dve hoďky a výsledok je ten, že ona nič nepočuje a nevie, prečo ma to bolí :( dala mi lieky proti bolesti a zajtra ráno mašírujem na pľúcne na vyšetrenie a odtiaľ späť k obvodnej... tak uvidíme zajtra, že čo to je.. po tých liekoch proti bolesti sa mi chvíľu uľavilo, už som si myslela, že fakt simulujem, ale už je to tu zaaas...

wom, to ťa altea moc nepotešila s tou sánkou, čo? :(

oslávencom želám krásne oslavy 🙂

womenne
25. mar 2009

zuzka veru nie ale je to lepšie od niekoho počut,aspon tak konečne pojdem ma popohnala 🙂 takže buduci tyžden by som mala ist ešte jej musim zavolat.