Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
22. jan 2009

Dobre ranko
lalu už je ti lepšie?teda to si mala hnus den ja mam tiež občas bolesti slepaka ale nie tak ako pišeš ty ☹ mna to len strašne picha a chodim zohnuta bo sa nemožem vystriet potom to prejde mam na niekolko mesiacov klid 😖
maly sa kukaju na Levi kral 3 ale akosi mi utiekli 😕 zase vyvadzaju na posteli už znovu nam hrka drahy bude musiet podotahovat skrutky 🙂
yasmin som rada že je to lepšie 😉

tatolu
22. jan 2009

Dobré ránko
wom 😉

womenne
22. jan 2009

dobre ranko tatolu 😉 😀 maly ma tu kmašu že chcu pustit tatru,ide nam vkuse zase ako pred rokom.dnes nevarim 😵 drahy ma firemnu oslavu naje sa tam a my si spravim dnes na čo mame chut asi pudigove pohare 😀 polievku mam a to stači nie?
baby mi ako sme sa tu nastahovali tak zakaždym ked idem do nejakeho obchodu maly dostanu nejaku sladkost od predavačiek 😎 a to maju od nas zakaz sladkosti lebo pokazili Domace kino 🤐 ked im to daju už im to nemožem zobrat takže musim vymysliet novy trest ☹

tatolu
22. jan 2009

No so sladkým je problém aj u nás.
Vždy, keď pre niečo zakážem - väčšinou nezje to čo má 😉 , tak niekto príde a šup sladké ☹
No moja autorita je vtedu ta-tam. 🙄

A ako im úôšťaš tatru?
Ja pamätám, bráško je odo mňa mladší o 4,5 roka. Každé viance dostal to isté auto na ovládanie (ešte s káblom), my starí (tatinko, maminka a ja) sme sa pohrali - stáli sme v rade ako na mlieko, kedy prejde ten pred nami všetky prekážky (normálne sme si aj stopovali stopkami), aby mohol ísť ďaľší. Bráško sa nehral, lebo to ešte nevedel.
Potom sme zabalili a dali na ďaľší rok. Vždy sme sa na tento darček tešili všetci 😉 😀
Ináč to auto ešte niekde je a funkčné, iba lyže, ktroé na ňom boli sú už odlomené - hihi

yasmina
22. jan 2009

dobre ranko...
strasna noc...odkedy zaspali 22.00 Maxim sa budil v pravidel.intervaloch a rical a rical...az do rana...nic som nespala...som v noci myslela ze ho zavrazdim 😠 idu mu zubky..dala som mu Nurofen okolo 2hej v noci ked uz brutalne plakal...budil Miloska ten zacal plakat tiez a reval az do 7.30 pokial sme nevstali...

womenne
22. jan 2009

nie nie my mame DVD lkde su tatry a sutažia vola sa to Jihlava dala nam to kamoška su tam rozne nakladne auta a ich to hrozne bavi,dokažu pritom sediet aj hodinu.ide nam to každe rano a večer mame až 2 takže menime ale už to poznaju naspamet vedia kedy tatra spadne a už kričia 🙂 no skončil levi kral idem im to pustit 😝

tatolu
22. jan 2009

yasminka a máš niekoho teraz doma?
však Ty si si poriadne neoddýchla už nepamätám kedy. 😒

womenne
22. jan 2009

yasmin bože ☹ maš to tažke do kelu stale nemože tvoj pomoct?

womenne
22. jan 2009

som vam zabudla napisat historku čo sa mi stala 🙂
po panelaku chodili s Tmobilea unas zazvonil taky mladychalan otvorim a on"Slečna maš doma maminku alebo otca? ja v rehot:"Stoji red vami" 😀 a on že neveri,a tak mi začal vykecavt čo ma v ponuke a stale len slečna a ja nič len som sa smiala,on ma normalne balil(ale pssst pred mojim) 😀 stale že neveri že vyzeram na 18 aj menej(no dik) a nakoniec zaplakal maly Nikolasko a prišiel knam a ja hovorim že či už veri 😀
A včera sme ho stretli ked sme šli do Billi sa zastavil pri nas a vykecaval....aspon mam kontakt v Tmobile 😀

tatolu
22. jan 2009

no čo aj tam treba mať niekedy známosť 😉

yasmina
22. jan 2009

hej manzel priletel z BA doma bol o 02:00...debilne sky mu zrusilo let o 20.40 tak letel 23:30 a pokial sa dotrepal z letiska KE do PO som myslela ze to uz nevydrzim...
a potom tak tvrdo zaspal ze som mala smolu ☹
no ja uz fakt nevladzem a neviem dokedy to takto potiahnem...uz mavam migreny...je mi na vracanie...chyba mi spanok a klud ☹

tatolu
22. jan 2009

Yasmi a dokedy je doma?
Rozmýšľam, ako by Ti pomohol, ale z vlastnej skúsenosti pri mojom neviem. Cez deň by sa aj pohral s deťmi, takže by som sa mohla niekde odpratať a pospať, ale mne sa asi nedalo zaspať. Oddych v meste tiež nie je ktovie čo. Ale možno by pomohlo. Musela by si ísť sama a urobiť si deň iba pre seba - nákupy, kaderník, kozmetika...
V noci ja pomoc očakávať nemôžem. Spí ako dudok.

womenne
22. jan 2009

yasmin dopadneš ako ja budeš brat lieky na uklidnenie ☹ a to ti neprajem skoro som si na nezvykla,ale zase maly robili bordel a ja som si klidne sedila nič ma nerozhadzalo 🙂 ja som to mala z vyčerpanosti som spadla na zem a nemohla som saani postavit Nikolasko mi doniesol mobil som volala domov a keby nebol bracho v dedine tak neiem akoby to dopadlo a moja užasna lekarka mi povedala že simulujem odvtedy som unej nebola a znama lekarka mi povedala že mam vyčerpany organizmus predpisala mi lieky a uživala som ich 2mesiace ale pomohlo mi to,lenže ja som mala spon decka zdrave som nemala takestresy ako ty a som sa vyspala 😒 maš možnost ked spia oni ist aj ty?jedlo nerieš donaškova službaexistuje nie?musiš oddychovat aj ty javiem že to je blbe hovorit ale musiš.

yasmina
22. jan 2009

uz isiel do prace...
vracia sa okolo 19tej...to uz mam okupane deti alebo kupeme spolu...oblecieme...dame im kasu ...pohrame sa a uz idu spat...takze s nimi skoro nie je a nemam mi s cym pomoct :-/

tatolu
22. jan 2009

Yasmi a keby si si obstarala nejakú pomocnú silu aspoň na deň? Veď musí pochopiť, že to potrebuješ. Keby napr. každú stredu, alebo utorok a štvrtok... Však to nebude na stálo,,, 😔

womenne
22. jan 2009

ja by som tiež bola za tu pomoc aspon vomto obdobi ked su vaši chory daj si inzerat na pomocnu opatrovatelku,ved sa uplne zosypeš 🤐

yasmina
22. jan 2009

joj uz sme tu mali tolko au pair a hroza...jedna smrdi...jedna nic nerobi...jedna si robi po svojom...nevedela by som im nechat deti...
mamka mi bude chodit pomahat ale teraz je chora a to moze aj tak az poobede lebo pracuje...

yasmina
22. jan 2009

tatolu a tebe niekto pomaha?
womenne a tvoji ked mali rok mala si nejaku pomoc?
sa pytam ze ci len ja som taka nemozna a nevladzem 😒

katullka
22. jan 2009

Caute maminky,

tak mam pre Vas zle spravy 😢 Lalupka je v nemocnici a uz je aj po operacii - mimomaternicove tehotenstvo 😕 ☹ . Chuda ta si vytrpi, dalsi rez, zase sa bude musiet dlho zotavovat. Vsetky Vas pozdravuje. Asi taky tyzden tu nebude.

Yasmi aj Samko bol celu noc hore, ale bol pri nom MM, ja som nastupila od 5h, asi to budu tie nestastne zuby, MM mu vzdy ked nechce spat zaraba mlieko, tuto noc mal az dva krat, ale aj tak nespal, ale on velmi neplace, iba sa prehadzuje a obcas zamrnka, potom zacne plakat a zase prestane a tak...

tatolu
22. jan 2009

Ja neviem, nemám skúsenosti s au pair. To bol iba nápad - riešenie z núdze.
Detičky potrebujú silnú maminu.
Vychádza mi, že manžel by si mal zobrať dovolenku. Bol už niekedy úplne sám s nimi celý deň? Sa mi zdá že asi nie...

womenne
22. jan 2009

yasmin nie nemala preto ti hovorim že dopadneš ako ja som ktomu mala stresy zo sudov a rodiny 😔 lae teraz by som nevahala a všetko zariadila inač,fakt by sisi mala niekoho najst na vypomoc ine baby to nezvladaju s jednm deckom a my mame 2 takže mame zaslužene aby nam niekto pomahal,nie?aspon na par hodin iba keby ti niekto upratal a navaril,možno pomihl s detmi 😉

tatolu
22. jan 2009

Chúďa lalu. Dúfala som, že toho chirurga potrebovať nebude. Myslím, že každá z nás 😔
Písala niečo o potrate, ale podľa pasu som si nevedela spomenúť, či vedela o tom, že by mohli čakať bábo.

womenne
22. jan 2009

ty chlapi su na jedno kopyto 😠 si myslia že sme roboti či čo?moj tiež nikdy nemal dovolenku ked som ho surne potrebovala ☹
yasmin presne musiš byt silna 😉
lalu bože to je hrozne rychlo sa vylieč moja ☹ katulka to ju vnoci odviezli?

yasmina
22. jan 2009

Jezisi...katullka posli mi nanu mobil cez IP jej napisem sme si na poslednom stretku zabudli vymenit tel. bud taka dobra urcite sa Laura nebude hnevat...
tatolu nikdy nebol sam...teraz cez sviatky bol s nami 15 dni non stop...a dovolenka nehrozi ma manaz.poziciu a non stop je prec...

margaretka11
22. jan 2009

Ahojte.

Preboha, chúďatko Lalupa 😢 😢 😢 . Kati, ak s ňou budeš v kontakte, tak ju pozdrav od nás, nesmierne ma to mrzí, to je hroznéééé 😢 😢 😢 😢 😢

Maminy, neviete niektorá vykladať sny? Mne sa dnes snívalo niečo strašné, že sa nám Simonka utopila 😢 . Keď som sa v noci z toho sna prebrala tak som sa rozplakala lebo to bol taký živý sen, že som si myslela, že sa to fakt stalo. Potom som rýchlo utekala do spálne a Simonka spinkala ako bábätko, mala som chuť ju vybozkávať, ovečku moju malú...

womenne
22. jan 2009

mar aka bola voda?

margaretka11
22. jan 2009

Wom, utopila sa v potoku, taká mútna voda

rosarita20
22. jan 2009

Ahojte babizne,
yasminka, urcite nie si nemozna mamina, ale musis si zobrat, ze naozaj niektore mamy maju dost s jednym babom zdravyyyym.... nie to este ked su chore dvojicky..ved to si tie single mamy ani nevedia predstavit,,,a niekto iny z roodiny by ti nemohol pomoct?
Lalupka, mrzi ma ako to dopadlo ☹ ☹ , prajem ti skore zotavenie!!!!!

womenne
22. jan 2009

to znamena choroba.,čista voda je dobre znamenie ale špinava je na chorobu 😒 necchem ta vystrašit,neboj sny nie vždy niečo znamenaju.Ja som minule bozkavala vellliku žabu 😝

yasmina
22. jan 2009

no sestra ma dcerku autistku tak ma robotu s nou...mamka je chora...a manzelova rodina v tatrach ale dakujem neprosim...