Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

rosarita20
27. mar 2009

Wom, tak to je super, ze sa to vstrebava...ved ste si uz nemocnice a lekarov uzili dost!!
Nana, myslim, ze o stretko by aj bol zaujem, len najst vhodnu lokalitu aby nebolo nikomu daleko a vhodne ubytovanie, aby nebol nikto sklamany, ale tiez za rozumnu cenu, to je asi "najvacsi oriesok" 😝 😉

zuzka.25
27. mar 2009

ahojte...

adrolka, dík za popis ebay, včera som si to trošku preklikala, ale ide mi to desne pomaly, lebo v opere mi to nechce zmeniť poštovné na SKK a v exploreri to išlo ako slimák 🙂
no, ako chápem princím, je to niečo ako naše mimiaukcie... len sa obávam toho zahraničia.. veď ja si to s predávajúcim nie som schopná vykomunikovať ☹ a bojím sa aj tej platby... vôbec s tým nemám zatiaľ skúsenosť.. no, asi zostanem pekne na našich serveroch 🙂 ale fakt ďakujem..

yas, ježiši, až mi mráz prešiel po chrbte :( chudák Max... ale dúfam, že dnes už je to lepšie... mama nech si to nevyčíta, pomoc potrebuješ a fakt tie deti sú niekedy neustrážiteľné...

blahoželám nanuške, kili, jej chlapcom, duo banano by Margaretka, hafanovi a všetkým, na ktorých som menovite zabudla a majú sviatok 🙂

marg, užite si to v chorvátsku.. tak tam som ešte nebola a tento rok nikde ani nebudem.. to už je jasné... prišiel nedoplatok na dani, treba urobiť stkčku aj emisku, vymeniť pneu, uskladniť, vymeniť na aute všetky filtre, oleje a čo ja viem čo.. taká dvacka to istí... a to by bol už celkom základ na dovču... no, čo už... marg, ale prvýkrát je to také úžasné.. ja si doteraz pamätám na ten pocit, keď som po celom dni a noci vyliezla z autobusu v španielsku, nadýchla som sa vlhkého morského vzduchu a zrazu za kopcom more 🙂 niečo úžasnééé... ten pocit už nikdy nezažijem, no všetko je raz prvýkrát 😝

zuzka.25
27. mar 2009

lalu, ty nestraš už so školou 🙂 veď majú rok preboha 🙂

lumi, áno, boty sú desne predražené, ak chceš kvalitné, kožené.. a dvoje.. no bleee

rosa, no koláčik, mňam 🙂 a takto ti kuchtíci pomáhajú už, no to je zlatučkééé...

kili, odfoť jasné že tortu, som zvedavka... a tie dvere tiež 🙂

wom, no paráda, to je super správa... som rada, že sa to takto otočilo a nemusíte na operáciu

zuzka.25
27. mar 2009

tak, poctivo som vás dočítala a dopísala 🙂
správy z domova: ráno des-běs, skoro som skapala od bolesti, aj som si poplakala, ale to mi bolo ešte horšie, nakoniec som skončila na boľavej strane na gauči a s vankúšom som sa nejako vykašlala a potom už celkom fajn...najhoršie sú tie sprosté rána a večery.. cez deň ešte ako tak fungujem... teraz som dovarila zemiakové rizoto, mňam... som si pošmákla...

týmto verejne dakujem Jami, od nej som tu na nete odkukala recept na ryžu v tlakovom hrnci a je to supeeer, 7 minút a hotovo... nemusím miešať, striehnuť, proste nič... paráda... a ja koza som kuchtu mala 7 rokov v kredenci a prášilo sa na ňu 😀 😝

helka1
27. mar 2009

Baby dnes som bola s Adamkom u lekara je total zahlieneny, dr ma upozornoval ze to moze prejst aj do zapalu pluc ☹ , len sa chcem spytat, viem ze mliecko zahlienuje, to by som teraz mala vynechat mliecne vyrobry ? Poradte pls !

womenne
27. mar 2009

pošlite mi link na to zemiakove rizoto zajtra by som ho spravila 🙂
dakujem baby aj ja som rada dufam že to pojde uplne preč.som prave dopiekla babovku a mrcha nechcela savyklopit a nakoniec sa zlomila 🙄 asi to bude tym že som nemala tuk na vymastenie tak som dala floru ale minule ked mi ju tu roobila sestra tiež ju dala a jej sa pekne vyklopila asi ma forma nema rada 🙄

womenne
27. mar 2009

http://www.pluska.sk/slovensko/2009/03/volaju-i...
su zlatunke však?teda maminka bude mat prace vyše hlavy 🙂

kili
27. mar 2009

helka, už sú veľký, tak v pohode vysať mlieko, zas tak mu to nič neurobí. a možno je dobre chodiť na slniečko, z toho bude kýchať a to dobre prečistí 🙂

zuzka.25
27. mar 2009

rizoto:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

wom, formu vysyp nabudúce strúhankou, vyklopí sa ti v pohode 🙂

helka, mlieko nedávaj, keď je zahlienený, lebo mlieko ešte viac zahlieňuje.. mliečne výrobky môže, ba práveže mu musíš tú mliečnu dávku nahradiť, keď vynecháš mlieko.. môžeš dávať kašu, puding, ale nie proste tekuté mlieko.. držím palce, nech to zmáknete v pohode.. naši, akonáhle im začnú sople, tak okamžite mlieko vysadzujem a majú čaj namiesto neho ráno a večer...

no ty bláho, tri nazar 🙂

womenne
27. mar 2009

kurnik vidiš ved ja om na nu zabudla ja se picnu 🙄 a stale som chodila že som niečo zabudla....no koza som,normlne som nasrata sama na seba.

mima595
27. mar 2009

No ahojte,

všetkým oslávencom - kili, nana77, aj zajtrajším, aj včerajším, proste všetkým 😉 - prajem veľa zdravíčka a šťastíčka...
Baby, ako to vy robíte, že stíhate študovať a ešte stíhate aj svojich drobcov, no klobúk dolu..... ja sa tu týždeň pokúšam o jeden projekt, ale neviem, kam z konopí, ☹ - tá moja hlava lenivá 😀 , už sa jej nechce rozmýšľať - a to mám iba 10 rokov od výšky 😉 - či to už je tak veeeeeeeeeeeľa 😀 😀 .

Inac, aj my sa chystame do Chorvatska 1x s detmi, tsk už stresujem odteraz - ale mame to ako dobry vychovny prostriedok - ked už nevieme, co s dvojkami - tak zahlasime - a nepojdeme k moru, a basta.... a hned je aspon 1 minutu 😀 klud.

yasmina
27. mar 2009

hello
mam tu od rana svokrovcov...hard day...

yasmina
27. mar 2009

helka mojej kamoske to preslo do zapalu pluc ma maleho 18 mesacneho prave dnes sme to riesili...aby davala teraz mliecko low lactose...

diddi
27. mar 2009

caute,neviete mi poradit....Miuska je uz 3 den vysypana,okrem chrbata to ma vsade,aj na tvaricke...su to take malinke pupaciky,ktore ju svrbia....davam jej 2x denne 12kvapiek fenistilu....uz som ju olejovala repikom,kremovala tonno hermal....neviem co este mam dat na nu....Ella to nema,takze z oblecenia-pracky to nie je...mozno z pomarancov a zlteho melonu a pomranc.dzusu Happy day...Ella je presne to iste,aj pije....dokelu....neviem ci ju mozem natriet aj fenistilom ked berie tie kvapky.....a vobec,ako dlho sa mozu uzivat....chudiatko,je uplne posiata tym po telicku....su to take akoby podkozne pupaky,zoskupene spolu...

kili
27. mar 2009

diddi, skús odfotiť 😒

diddi
27. mar 2009

ok,ked vstanu...ale vyzera to ako koprivka,neviem ci to bude vidiet

kili
27. mar 2009

a nie je to 6 choroba? nemala predtým teploty?

diddi
27. mar 2009

bola predtym chora,aj s Ellou,ale to boli len sople 2 dni

margaretka11
27. mar 2009

Diddi mne to pripadá ako koprivka. Môže to byť z pomarančov, niekedy je na nich postrek agresívnejší a vyvolá koprivku. Ja som s týmto mávala dosť problémov, hlavne, keď som zjedla viac ovocia jedného druhu. Ale pomaranče častokrát vyvolávajú takúto reakciu 😝 . Už si presne nepamätám, čo s tým naši robili, ale mám pocit, že mi nato dávali tekutý púder, ale nie som si istá 😅

yasmina
27. mar 2009

diddi a su to take tmave flaky...? alebo ako stipance?

lenkamt
27. mar 2009

Diddi - tiež si myslím že z jedla, ten fenistil dávaj kľudne 3x12kvapiek a ak máš tak jej to aj natri fenistilom, ak sa to do pondelka nezlepší, tak sa asi nevyhneš kožnej 😖

baby aj ja už mám trojičky 😀 kuknite album 😀

yasmina
27. mar 2009

koprivka/zihlavka alergicka reakcia vyzera vzdy takto:
http://www.scaic.org/scaic/contentFiles/171/urt...

margaretka11
27. mar 2009

Leni sú perfektné 😵 😵 😵

lenkamt
27. mar 2009

trošku ime je to veľké 😀 ale do leta snáď dorastú 🙂

grmitko
autor
27. mar 2009

nanuska, kili a tvoji chlapci, marg a tvoje simonciatka zelame vam vsetko naj naj naj 🙂 🙂 🙂

nasi dnes potiahli, ale isli spat neskor, Leo sa zobudil az po 16,00 a domko az po 16,30 🙂 tak ja som zatial varila, upratovala a muz spal na gauci 😀 a to sa este svokra zastavila na par minut 😲

yasmina
27. mar 2009

male muchotravky 😀 ake su zlate...

kili
27. mar 2009

naši ešte spia, šli spať niekedy o 14tej 😅
no ale dve časti torty už mám 😎 . jedna nič moc, neviem, akosi sa mi to nepodarilo poliať čokoládou. no ale čo už, nevadí

margaretka11
27. mar 2009

Yasmi, to na tej fotke som ja?? 😲 Mne sa robievala v detstve presne takáto koprivka, fuj, vyzerá to otrasne 😝

Saši ešte vydrrrržžžž, zajtra je deň D. Dnes večer si pripomeniem takýto istý večer pred dvoma rokmi, manžel za mnou prišiel večer do nemocnice a ja som tam smoklila lebo som sa bála cisárskeho a tiež toho, že nebudem dobrou mamou a že starostlivosť o dvojičky nezvládnem 😝 . Hrozný večer, tak som sa bála 😔 .

kili
27. mar 2009

už tak tuším kecajú, idem mrknúť

yasmina
27. mar 2009

margaretka 😀
Kili vsetko vsetko naj k meninkam!!!
Nana tebe k narodeninkam zo srdca len to naj!!!
Wom sa rada ze a Nikom to nie je vazne a ze sa to zlepsuje...