Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

nana77
29. mar 2009

aj ja sa uz tesim na to teplucko!!!! a tiez mam dilemu, ako budem malych obliekat... nie je to bohvieco - z fusakov do triciek 😝

no babulky, lucim sa na dnes. dobru nocku vsetkym!!!

p.s.: lenka a mar, dostanete velke "A" za dnesny vecer!!!! istotne facebookujete!!!! bude bitka!!!! 😀

altea
29. mar 2009

oprava : "marišku",to bude už tou únavou ☹

lalupa
29. mar 2009

ja som im kupila vetrovky bez rukavov, aby neprefukalo,ale asi az na jesen 😅 ,mne sa jedna babul aviac poti, tak ju nechcem prehrievat,a ked este behaju, tak duplom
ciapocky aj ja stale,ale uz si ich zacinaju aj vonku davat dole, potvorky...
my sme dnes boli bez puncoziek

lalupa
29. mar 2009

nani, dobru nocku, idem aj ja
ony mozu dnes absentovat, mali vcera tazky den 😉

altea , yas, nech vam drobci rychlo zaspinkaju 😉

vsetkym dobru nocku

yas , zajtra nam napis, ake mytne ti priniesol m 😉

katullka
29. mar 2009

lalu a nebola im zima bez pancusiek? Ja som si dnes dala jarnu bundu iba taku do pasa a mala som tenke gate a tak som premrzla, uz mam aj nadchu.
No bude to zaujimave ako ich obliect, ale asi sa budeme riadit hlavne podla toho, co si mi oblecieme..no ak bude okolo 20st.tak to uz bude asi bez pancusiek, no teraz si to ani neviem predstavit ake to je teplo.

No budem aj ja koncit.

Tak dobru nocku. pa pa

lalupa
29. mar 2009

kati nie, mali sme sice 14 st, ale boli uz takto, ked bolo chladnejsie... decka maju plienocky, tie ich hreju 😉 , potom bdy alebo tielko, na to uplne tenke tricko alebo natelnik a tenka vetrovka...zato salik a ciapka, hrdielko nechcem riskovat

katullka
29. mar 2009

lalu, my sme viacej zmrznuti, ja som bola tiez viac oblecena aj drobci, ale neboli spoteni, no zda sa mi to pocasie este take zradne, ked vykukne slnko, tak je fajn, no ked zajde, tak je chladno. U nas dnes stale prsi, tak je o nicom, u Vas neprsalo??

katullka
29. mar 2009

lalu, nechceli sme ist spat nahodou????? 😅

katullka
29. mar 2009

tak uz ozaj pa pa.

yasmina
29. mar 2009

moji zaspali o 23:15 Mimi a 22:45 Maxi

altea
29. mar 2009

Samko zaspal v tomto okamihu ,dobrú nocku

yasmina
29. mar 2009

tak sme na tom podobne...este ze v tom nie som sama 😉
dobruuu

womenne
30. mar 2009

Ahojky
baby teda nezavidim ten spanoknaši šli ako vždy o 20.00 😵 klop klop klop
prave sme prišli znemocky boli na krv no hroza spotena som bola jak myš potom sme šli na očne kde som sa už vystriedala s mužom Seba držal on.
No ale zistili sme že musim evstredu na Slovesnko vybavit tie pasy 🙄 se picnu 🙄 🙄 🙄
inak volam na urad že ak si ešte na niečo spomenu nech nam daju laskavo vediet na raz a nie po 3mesiacoch že maly musia mat pasy.
no a očka maju ok iba ja mam zvečene dioptrie tak už mam 1 na oboch,teda konečne som videla jasne ešteže mi nedali zrkadlo a nevidela som si tie poory 😀

lumah
30. mar 2009

dobré ránko!
Tá zmena času je celkom fajn, naši krpci takto prespia namiesto do 6 až do 7. 😀
nanuska nebooooj, z fusakov do svetríkov a potm do tričiek. 🙂 Veď je to super, nemusíme ich tolko obliekať, išlo mi to už riadne na nervy. Ja používam dekové zavinovačky, čo sa daju aj do autosedačiek dať a už sa teším, keď nebudu musieť mať žiadne. 🙂
yasminka naši zaspali asi o 21 a spali do 7. Celkom mi to tak vyhovuje. 😀

lalupa
30. mar 2009

nase dostali ranajky do postele,ale az o 8,30 😅 , som sa nevedela vykopat z postele...

womenne
30. mar 2009

baby myslite že už možu normalne mliečko?dnes je to tyžden čo piju to špecialne nestle.možem už davat normlane krabičkove??
yasmin ty si kedy začala davat????

yasmina
30. mar 2009

wom nasich som nechala tyzden na nestle al 110 a potom sme presli na nas nutrilon AR2

womenne
30. mar 2009

hm tak som ešte volala lekarke predtym ako si pisala 😉 tiež povedala že už možme ale nie krabičkove skor v plastovej flaške je kvalitnejšie,ked si tak spetnepremietam,možno som spravila chybu ked som prešla na to krabičkove odvtedy s anam začali choroby a všetko ine 😨 asi to bude tym ☹ som v noci nespala a premyšlala že čo som pokazila a vtedy mi napadlo že som znela mlieko,no skro som na to prišla skoro po roku,ale zase cez leto sme boli ok,tak ja už neviem

zuzka.25
30. mar 2009

čaute
tak ja sa na zmenu času tiež nemôžem sťažovať, spať išli o 19.15 a vstávali okolo siedmej, keď MM odchádzal do práce... ja som za nimi vyliezla o pol ôsmej, keď už vykrikovali 🙂

baby, tak napísala mi tá s teplákmi next včera večer, že mi poslala prachy, tak uvidím, koľko.. nafotila som si to, tak prípadným záujemcom o kúpu jej 100 % stavu viem poskytnúť foto 🙂

lumi, no presne, sa teším, keď ich konečne nebudem musieť ako cibule obliekať 🙂

diddi
30. mar 2009

caute,tak nase isli spat o 22.00 a vstali o 10.00... 😨 🙂

womenne
30. mar 2009

som vam zabudla npisat ako vedia moji chlapy držat spolu ked treba.
tak na stole mam velkonočny košiks ozdobami ako trava,kuriatka,huska,kralik a vajička,no a maly mi tam stale chodia a prehrnaju sa vtom 🙄 už parkrat dostali na zadok a stale nič nepomahalo.
No v sobotu sa hrali na stole aj statikom na stole s autami a zrazu sa zahadnym sposobom rozbila huska-Nikolasko jej pomohol,odtrhnuta hlava,zobak 🙄 ja som si nič nevšimla lebo to boo pekne upratane,ešte aj hračky tak som tomu nevenovala pozornost až vnedelu som šla prisunut stoličky a kukam že kde ma huska hlavu 😕 pozeram na mojho že on nič,idem za deckami prave sme ich uložili že sa ich spytam,Sebo sa robil že spi,niko ten na mna zase čumil akože on nič,oni uplne mlčali,inokedy to zvaluju jeden na druheho a teraz nič všetci traja ticho 😀 až potom sa tatiko priznal 😝

yasmina
30. mar 2009

u nas katastrofa isli spat okolo 23:00 a o 7:00 Max sa zobudil z brutalnym placom ...rozskriabal si cely krk zobudil Mimiho a bolo 😒

zuzka.25
30. mar 2009

diddy 🙂 pekne, ale zasa pri predstave, že by mali byť do desiatej večer hore mam koprivku 🙂 ja som nervna, keď ešte niekedy o ôsmej pobehujú 🙂 a viem, že ráno by som do desiatej vyspávala s nimi, takže by som nemala ani chvíľku na seba 🙂 ty vstávaš skôr ako dievčatá?

wom 🙂 dobrá príhoda 🙂

yas, no paráda.. ja nechápem, že im ten krátky spánok stačí.. ja som ako omáčka, keď spím tak málo a to som dospelá... a s tým krkom :( dnes som na teba zrovna myslela, tomi má taký červený bodkovaný krk a luky zasa chrbát.. neviem z čoho, či potničky, alebo z toho, že včera na oslave doslova požrali piate cez deviate.. no, hádam sa to zlepší...

womenne
30. mar 2009

už aby sa vam to zlepšilo stym spankom to musi byt onervy ☹

zuzka.25
30. mar 2009

pridala som nové foto z marca, tak prípadne mrknite 🙂

http://janculovci.rajce.idnes.cz/Marec_2009/

a tu sú fotky tých vrátených teplákov a 100 % stavu 🙂

http://janculovci.rajce.idnes.cz/Nespolahlivi_f...

diddi
30. mar 2009

zuzi,vstavam s nimi....aj zaspavame spolu....niekedy sa mi podari odist ked zaspia,niekedy zaspim....a uz sa mi stalo,ze som zaspala skor ako oni..potom idu spat okolo 14.00, a niekedy potiahnu aj 3 hod...asi maju dobre obdobie

zuzka.25
30. mar 2009

baby, mňa porazí, dala som ich spať o jedenástej, vykrikovali, zasa sa vyzliekli, luky spí ale tomi stále vykrikuje :( ja neviem, čo to majú za nový móres povyzliekať sa v postieľke???? 😕

diddi
30. mar 2009

zuzi,aj Ella sa vyzlieka 😉

diddi
30. mar 2009

no to je sila tie teplacky...to by som ani nepredavala,ale utierala prach s tym

zuzka.25
30. mar 2009

diddi, nasi si vedia len vyzuť papučky, ponožky a stiahnuť tepláky.. tvoja elli aj bodyčko??

tie tepláky som samo nafotila detaily, celkový dojem na prvý pohľad nie je taký hrozný, ale tak sto percentný stav je niečo iné...