Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

dracik1
31. mar 2009

inak nestiham, oci na stopakach, za den nic neurobim, furt striehnem, Juro sa chce furt stavat, najradsej ked prebalujem Jakuba, zozadu sa chyti mojich teplakov a supho hore, chudatko, dneska som neustriehla a padol 3x na hlavu 🤐 , vsade sa stvera...na ulici vykrikuje , to je expert😀

nana77
31. mar 2009

som rada, ze si takto spokojna, lebo chvilku som mala aj obavu, ci nebudes sklamana a potom nasledne na mna nahnevana, ze som ta nan presviedcala 😀 . uz sa tesim na spolocne kocikovanie, este zuzka sa k nam mozno pripoji a to uz budeme aka trojka? teda deviatka!!! 😀

cherry01
31. mar 2009

jaj. ahojte...som to chcela šupnut do čakáme dvojičky. sorry.

grmitko
autor
31. mar 2009

nanuska tak super, drzim paste nech sa to zmensi uplne a strati 😉

dracik tesim sa s tebou, ze mas taky super kocik 😀

nana77
31. mar 2009

baby, a kde sa zasa tulate?

dracik1
31. mar 2009

cherry , co si 🙂 , ved pridite sem baby dvojickovske 🙂
ja si pamatam, ako som sa tesila, ked sa zacali decka prvy krat usmievat a odfotila som to, bolo to krasne.....

zuzka.25
31. mar 2009

ahoooj baby...

nan, som strašne rada, že sa tá potvora hnusná zmenšuje 🙂 paráááda..

dráčik, u teba som zasa rada, že si spokojná s kočíkom 🙂
veru, niekedy by sme mohli dať také jané powertwin 9 stretko 😀

lumah
31. mar 2009

zuzka ako sa máš, už je lepšie?

dracik1
31. mar 2009

nani, ja som rada, ze som nekupila ten bejbywelt, neviem, ako by som sa s nim trepala v naruci, ked nemame vytah, kocik je fakt uzasny, nevedela som, ze kocikovanie moze byt take fajn, dost blbe zistenie v 10 mesiaci zivota deti 😀

zuzka.25
31. mar 2009

lumi, ahoj...
no, lepšie mi trošku je, ale námaha mi na to dobre stále nerobí.. ako už vôbec nekašľem, ale dnes som bola po 2 týždňoch vonku sama s kočíkom a domov som skoro už nedošla... každý obrubník, výnos detí a kočíka s nákupom po schodoch.. no vieš si predstaviť... ale že ja budem skolená skoro 3 týždne.. otrasné... ešte že chalani obišli len so soplami

dracik1
31. mar 2009

lumi, cau, ako zijete, co chlapci? ja uz len cakam, ze sa zlepsi pocko aby sme mohli vyrazit na vylet pezinok a okloie, a aby som vas mohla vidiet 🙂

lalupa
31. mar 2009

dracik, este raz,aky to mas kocik?
nan, tak to je super!!! ziaden vylet sa nebude konat 🙂
nani, ten vas kociarik kolkkoo stal?

lumah
31. mar 2009

dracik chalani sa snažia-dado už behá ostošesť držiac sa za ruky a lebo sa pridržiava nábytku a filipko konečne začal loziť. Jasné, ked tu budeš, daj vedieť. 🙂

nana77
31. mar 2009

lalu, no veru, ziadne vyletenie ani pobyt v statnom zariadeni!!!! teda duuufam, ze to tak bude!
lalu a ktory myslis? tie golfky? ci jane?

lalupa
31. mar 2009

jane

dracik1
31. mar 2009

lalu, mame Jane powertwin trojkolka 🙂

lumi, sikovnicek jeden 🙂 , u nas je to presne tak ako u vas, Juro sa stavia vase kde moze a Jakub furt zuzle puzzle 😀 , ale musim ho pochvalit, dnes sa snazil postavit aj on, zajtra im idem kupit na doma nejake topanocky na doma, inak plazia sa o 106 uz 3ti mesiac, dvere mam otvorene iba do kuchyne, lebo by byt rozhadzali za 5 minut, obaja pekne stoja ale zasa nesedia - teda sedia ale tak max 3 min a bum bac padnu a nestvornozkuju, Juro je na 4roch ale ten pohyb nevie - skusa ho uz vyse mesiaca 😲 a furt nist asi skor zacne chodit ako stvornozkovat 🙂

nana77
31. mar 2009

lalu, ten sme kupovali na inzerat z duhej ruky a stal 6500sk. dali sme ho trosku prerobit (precalunit), za to sme platili 1200sk (nove sedacky a dorobena strecha), takze je fakt ako novy

lalupa
31. mar 2009

jejo, to vsetci na takych ficite ??? 🙂 pekneeeee

zuzka.25
31. mar 2009

nuz, lalu, ficime 🙂 je to pohodlne 🙂 ale ja na nom ficim hlavne kvoli vytahu, do ktoreho sa s nim vojdem 🙂

zuzka.25
31. mar 2009

lumi, tak ale to ti pekne skoro stoja a chodia 🙂 wau... kde náš luky, mal 9 mesiacov a začínal len 4nožkovať...

nana77
31. mar 2009

babulky, dobru nocku!!!

lenka, kde si??? a mar??? som zvedava, naco sa vyhovorite zajtra!!!! 😀

tak a uz idem, packo!!!!

lenkamt
1. apr 2009

ahojte 🙂

Nanuš - bola ordinácia a panelák 😀 a druhá výhovorka - Lucka za začala pýtať na nočník takým spôsobom že sa každých 20min vyzlieka, cvrkne, ideme vyliať spláchnuť obliecť a odznova + sme boli 2x von tak som bola nejaká "unavená" 😀

Grmi - 😠 to sú svine 😠

Lumi - šikovníčkov máš doma, asi im pohybovo pomáha aj to plávanie 🙂

skúsim dnes babám pustiť dvd z 4d sona, čo to spraví, strašne ma to zaujíma 😕

womenne
1. apr 2009

Dobreranko
baby dnes si davajte bacha na chlapov nech vas nenachytaju,ja sa snažim tatika ale už sa vidim že sa začnem smiat skor ako to dopoviem 😀 😀 😀
už sa tešim na čo zase nachyta moj oco mamu ta sa vždy zabudne 😎 pred 3rokmi jej povedal že sa nam pokazil mraziak že je dolu všetko mokre ako sa odmrazil,mama letila dolu schodami cela nalakana lebo bol uplne novy,a oco sa hore na poshodi vitazoslavne smial 😀

womenne
1. apr 2009

prave mi prišli naušničky su nadherne 😵 😵 😵

lenkamt
1. apr 2009

jéééééj Yasmi - malí sú krásni 🙂 🙂 🙂

Wom - a aké náušničky, aj mne by sa zišli nové 😀

grmitko
autor
1. apr 2009

Yasmi krááásni sú ti tvoji fešáci 🙂

yasmina
1. apr 2009

dakujeeeeem 😵

fajn
1. apr 2009

jééééééééé holky já bych taky dvojčata 😉 , když vidím jak jsou ty vaše dětičky krásny