Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

helka1
8. apr 2009

Ahojky,
yasmi ☹ ☹ ☹ , toho tvojho zakoniteho by som asi niekde kopla 😠 😠 😠
My sa mame fajn, lietame po vonku ako vychor 😀
Lenka tak nech aj ten posledny vysledok dopadne dobre !!!
jankabambulka dodatocne vsetko naj drobcom k 1 rociku 😵
nana moje slova ! ani ja by som si nevedela predstavit keby MM nepomahal, stacilo min. rok mal ten skaredy uraz a bol mesiac v nemocke potom dalsi mesiac doma o barlach a nemohol pomahat, ale teraz by som bez problemov mohla odist a vedel by sa o nich postarat. 🙂

elenita
8. apr 2009

Inak teraz som objavila este jeden kocik, co sa mi celkom paci:
http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=436855
Nechcela som sice tandemovy, ale to sedenie oproti seba je zlate 😉
a da sa tam spravit vela kombinacii......

nana77
8. apr 2009

heli, vy uz ste zdravi, dufam!!!!!

el, nie je to zbytocne velka investicia do kocika? teda, samozrejme, to nie je moja vec, ale zda sa mi byt dost drahy na tych par mesiacov... inak, je ten kociarik velmi pekny, vyzera, ze sa s nim dobre manipuluje! 🙂

tak, krpci buvkaju (ondrejko mi zaspal v stolicke pri papani 🙂 ), okna mam umyte, obed navareny...co ja budem teraz robit...??? 😀

lalu, keby tak moji chceli spat!!!! wau!!!!! aj ked dnes sme opat trhli "rekord", vstavali jedno O o 6.30 a druhe O o 7.00!!!!

elenita
8. apr 2009

inak s tym Petuskom som vcera bola u dr.stale ma vysoke teploty.nenasla vobec nic.......ani na to, ze je taky malatny a ze mu krv tiekla z nosteka, nic nepovedala, len ze je to nejaka viroza...ale on nema nadchu ani nekasle....tuto noc mal 40,5....

elenita
8. apr 2009

no moji vstavaju kazdy den o 4:15 po zmene casu.......... 😅

nana77
8. apr 2009

el, ani mu nezobrala krv na nejaky rozbor? moji zvycajne vstavaju okolo 5.00, plus, minus, ale obcas, len vynimocne, sa stane, ze potiahnu tak, ako dnes. ironia je, ze ja uz som okolo 5.00 hore aj bez toho, ze by buntosili... 😅

womenne
8. apr 2009

elenita a CRP mu brala?ja by som šla k druhemu to nieje sranda tak malemu sa krvička puštat ☹

nana77
8. apr 2009

babule, uz sa sa na to tusim aj pytala ale nie som si ista, tak este raz:

odkedy mozem dat malym do postielky vankusik? nie je obrovitansky a tazky, tak pre babatka. ide o to, ze ondrejko miluje vankusiky, vzdy ho najdem spat s paplonom pod hlavickou, proste to ma rad. tak neviem, ci uz mozme, mame 11 mesiacov. a ak nie, tak mi prosim vas, poradte, ze preco nie.
dakujeeeeem!!!!

elenita
8. apr 2009

Jani mi uz asi 2 mesiace davame taky tenulilinky vankusik, myslim, ze uz mozete 🙂

helka1
8. apr 2009

Nana niekde som tusim citala ze vankusiky od roka ? ! Ale nie som si 100 % ista !

Elenita 4.15 ?!!!! 😨 😨 😨 To by ma zabilo ! 😅 😝

yasmina
8. apr 2009

Kocky som spat...stiekla mi infuzka...mam sirokospektralne atb na vsetky druhy virusov bakterialnych...zatial mam dg. Akutna gastroentritida ale podozrenie na Salmonelu...brali mi vyter, krv, moc, zle CRP, zly krvny obraz, aj moc zly ved preco by som mala mat nieco dobre...
Lezim doma...babka sa stara a tato je niekde vo vesmire 😠
Beriem smectu aby som nemusela dalsie infuzky a cakame na vyter...
Mam dietu a moja mamka non stop tu chudera nemam popratane, nakupene nic pred sviatkami vidim ze uz ani ona nevladze ale stale funguje ako motorova mys...a svokrusa vypisuje ze ma vsetko vypratane vyprate a najviac ju zaujima kedy prideme ze co ona urobi s jedlom...jasne budem teaz vela jest...
Inac mam 174 cm a 50,5 kg som schudla 5 kg...

Lalu prisli papucky z Raku velke jak svina 😠 pritom som im tam pisala ze kolko cm chodidielka maju ...

elenita
8. apr 2009

Zakazdym som pisala tak utrzkovito, lebo som mala niektoreho na rukach, teraz uz spinkaju, tak k tej dr:
kazala mi prist zajtra, ak este stale bude mat teplotu a ak sa neobjavia ziadne ine priznaky, mame priniest aj moc. Tak uvidime...len je teraz chuda taky preskoceny, smutny, len by na mne visel, stale sa po mne liepaju obaja 😅
Jani, to Ta obdivujem, si sikula!
Ja omdlievam od unavy...nevarila som ani nepamatam....od siedmej mi obaja mali vrestali, chceli spinkat, len to by som musela mat aspon jedneho v manduci, druheho v kociku, alebo na prse, na rukach.....a bola som este stale v pyzame. Tak som Lucinku kojila, Petulo sa po mne liepal, ona ho kopala do hlavy, az dva razy spadol, chuda moje male.....no hroza, nastastie 7:50 dosiel moj ocino, Petulka uspal na rukach a 7:52 uz spali obaja.....vstali o pol hodinu, 20 min boli dobri, ale potom uz zas plac obaja........nastastie uz dosiel MM z nocnej, zas uspal Petula na rukach, ja Lucku na prse.......teraz obaja spia......a kedy sa budem ucit, netusim..........

elenita
8. apr 2009

Jeda yasmin, chuda moje...........svokru aj muza by som na Tvojom mieste asi zabila 😠

elenita
8. apr 2009

Inak ja mam rovnaku vysku ako Ty, ake vazim 61 kg...... 😅 velkost 38.to musis byt iradne vychudnuta, chudatko

womenne
8. apr 2009

yasmin dufam že tonebude salmonela vtedy by ste sa museli preliečit cela rodina 😖 moja drž sa
ako tvojho fakt netankuje že trpiš?ved mu dohovorte ved sa firma bez neho nezruti,no neviem ja byt tebou nejdem nikam,ked ti nerobi po voli on ani ty jemu,riadne sa prelieč a oddychuj hlavne pozor na stravu ☹

naši už hajaju sme boli na piesku sa maly pobili o auta lebo jednemu sme stratili koliesko ale na piesok to stači no bitka jak svet všetci čumili a ja stala na piesku a rozbranovala som, ešte mi aj Niko jednu šluhol ale to už pratali domov a tam lietala ruka po zadku 🙄 ja neviem čo im v poslednej dobe je.

nana77
8. apr 2009

yas...!! ☹ na vas sa to fakt sype, myslim na teba a deti!!! je to strasne nespravodlive, ked uz by malo byt niekomu zle, tak tm (nezvyknem priat zle, ale tusim by si zasluzil taku malu salmonelku). pevne verim, ze ju nemas, myslim, ze bryndzaky si este dlho, dlho nedas... no a tvoje BMI je zalostne... uffff! drzim palce, nech si co najskor ok!

eli, mas to perne!!! fakt ta velmi obdivujem, ze stihas robit este aj skolu, si nesmierne sikovna baba!!!! verim, ze maly je ok, ale nech mu porobi vysetrenia, ved je este malicky! netreba to podcenit zo strany dr, si myslim.

helka, dakujem!

altea
8. apr 2009

yas,takže bude to to,čo som ti hovorila a nie pankreatitída 😉 .
Ale ak by sa ti potvrdila salmonela,tak na tú sa ATB nedávajú,pretože potom sa pacient sáva doživotným nosičom Salmonely.tak pozor !!! 😲
tú smectu ber,tá je dobrá a keď budeš mať výsledky,tak napíš....

altea
8. apr 2009

no,som to ja....chcela som to poslať ako IP. 😒

womenne
8. apr 2009

altea niesi sama ja som tak pisala včera 😉

jzfr
8. apr 2009

ahojte dvojmaminky - velmi vas nestiham, ale stihla som co to - a chcem iba popriat vela sil yasminke, womenne a elenite - drzte sa babulky

a tak podobne aj inym dvojmaminkam a vsetkych ich detickam - drzte sa a hlavne vela zdravicka vsetkym

my sa drzime ako tak - deckam zacina tiect z nosa (ale zatial je to v pohode) a ja sa desim, lebo v maji nastupujem do svojej starej prace (call centrum pre kamionistov) a idem si hladat novu pracu (snad tu daco v tejto krize najdem 😅 ), lebo tam kde pracujem nie su baby friendly - teda ciastocne mi vysli v ustrety - ale aj tak budem mat smeny medzi 7.00-22.00 a nikdy nie rovnako - takze vobec neviem ako budem vidat deti ☹ (teda raz budem robit rano, inokedy cez den a inokedy neskoro vecer 😝 - ja som chcela mat vzdy rovnaky prac cas od 8.30 - 18.30, no ale to mi zamietli 😠 )

dodatocne blahozelam Bambulkovciatkam - vsetko naj naj naj k prvemu rociku

viete niekto nieco o tej Evke z Talianska - ako je to s nimi po zemetraseni - ze ci ich to minulo? 😅

lalupa
8. apr 2009

yas, ja som sa chcela opytat, ci mas este aspon 50kg ☹ , to nie je len akutnou virozkou alebo infekciou,ale dlhodobe stresy, fyzicka a psychicka unava a namaha... nebudem ta hecovat proti m, lebo predpokladam,ze ho asi sama zmlatis 😠 ,ak nie, tak ja 😖 je jak male decko
a svokricka dobra p....cka 😅 , nie ze sa opovazis nezjest vsetko, co ti na tanier nalozi, ved pre koho vari??? 😖 a urcite si m zase vylozi nohy hore a yasminka makaj dalej, nebud hypochonder 😠
normalne sa trasiem od zlosti 😠 😠 😠
smectu by som ti poradila aj ja, snaz sa zavodnovat, nechcem s aopakovat, urcite altea uz pisala plno rad
ked mozes oddychuj, mamke to potom vynahradis, si jej decko, boji sa o teba, ty nemaj vycitky 😉

el, ziadne cisla uctu pre pana jana, ja to mam zbytocne odlozene, jeden ks nam staci 😉 len mi ip-ni adresu
pekny kociarik, ale keby nase tam sedeli oproti seba ,tak sa dokopu 😀

nan, pekne sice spia,ale predsa len vnutorny budicek o 6-6,30 od malicka neprestavim, len sa mozem tesit na vynimky 🙂

helka, to vam verim,ze lietate po vonku 😎

krucinal, dnes mam akoze zeleninovy odlahcujuci den a prave prisla svokra s horucim plechom vonajucim od kysnuteho kolacika so slivkami, mrvenickou a makom 😅 😢, zase posuniem den na zajtra??? a to sa do splnu polahky pribera... trcia mi sice kosti,ale aj moje post tehu brusko, mam sa tvarit,ze tretie na ceste??? 😀

lalupa
8. apr 2009

altea zlaticko, dostala som pohladnicku, dakujeme!!! 😵 😵 😵 my sme vam neposlali ☹

altea
8. apr 2009

joj lalu 😲 ,ako by som ja rada privítala moju svokru s takým plechom 😒 😖 ,to u nás nehrozí.My keď tak koláčiky z cukrárne ☹ Odkedy sa Samko naučil otvárať trúbu na šporáku,tak sme s pečením skončili 😠 .Moja mamina nepečie,takže slinky zbytočne tečú... 😉

lalu,neprišla ti od nás nejaká pošta ???,nemyslím tým IP

lalupa
8. apr 2009

vies, co je dobre proti otvaraniu rury? z ikea - vyzera to ako opasok, da sa to dat na chladnicku, ruru, skrine, super vecicka 😉 tusim 2ks v baleni

elenita
8. apr 2009

Ahojte, krpci spia, Petuska mam na hrudi v manduci, inak nechce byt / zasa ma 39 ☹

altea
8. apr 2009

lalu zabudli sme dopísať : veeeľa polievačov pre babuľky !! 🙂 🙂
vajíčka sú už nachystané ??

elenita
8. apr 2009

No dobre, uz maju obaja po 10/minutovom spanku...neviem, co maju dnes.....MM isiel pre nich zobrat saty, ideme o 2 tyzdne na svadbu 😅

elenita
8. apr 2009

jzfr dakujeme 😉
lalu, neblbni, z akeho dovodu by si mala v podstate neznamej osobe len tak nieco dat? 😅 no ale hodim Ti teda adresu do IP, vytasime na nich pesnickove zbrane 😀

lalupa
8. apr 2009

el, si predstav, ze niekedy uplne cudzi ludia ti daju viac ako poniektori z rodiny 😖 , ip-ni, mne to doma stoji 😉

altea, no jasne 😉 😀 ... nie, ja si pockam na babulky , pokial budu vediet pomahat a zacneme s tradiciami nanovo, teraz velku noc beriem v inom ponimani a polievacku neznasam 😖
inac sranda, ze minuly rok nam krstiny vysli na pollievacku, tento rok ma robotu tatino 😎

el, plizi sa burka, aj hrmi, nase nevydrzali a vystrajali, dali sme ich spat, aj vonku cirkularka pod oknami hucala a spinkaju klop klop, mozno vasi su citlivejsi na zmeny takisto, ale nespavostou???

elenita
8. apr 2009

Vidis lalu, aj tu sa tak nahle ochladilo, zamracilo.....no uvidime..inak cirkularka aj nam huci pod oknom......aaaa.uz prisli z kuchyne cez cely dom za mnou 😀