Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

yasmina
23. apr 2009

lalu a ty neobliekas rovnako?

lalupa
23. apr 2009

ja spiace nemam ☹ ,ale dnes by sa dala fajna spravit: jedna rucka pod hlavickou a druha stiskajuca oslika 😵

margaretka11
23. apr 2009

Lalu, maličké sú krásnučké a zbožňujem, keď sú deti oblečené v gatíkoch alebo tepláčikoch na traky. Sú také zlatučké 😵

Kiwuska, Janíčko je nádhernučký, vyzerá v spánku ako malinké bábo 😵

lalupa
23. apr 2009

yas, kedy ako 😉 doma je doma 😎 a najlepse fotky su nestylizovane,takze v com sme, v tom fotime...aj ked si hovorim,ze by som ich uz mohla vyfintit, veci mame prekrasne a nestihame nosit, a odfotit...

margaretka11
23. apr 2009

Helka to vieš, MS za dverami 😉

Yas, čo hovoríš na nechty? Môže byť? 😉

yasmina
23. apr 2009

lalu jasne ja na doma najradsej teplacky/pancusky a body ale sa na seba hnevam ked im nedam rovnake 🙂

helka1
23. apr 2009

Ved prave Marg, pamatam, ze si velky fanda 😀

Hm, aj ja uz by som si mohla kupit nico pekne na seba 🙂 , ale yasminka take botky urcite nieeee v tych by som sa zabila 😀

lalupa
23. apr 2009

marg, ty metal dracica 😀 u nas su tusim scorpions dnes

lalupa
23. apr 2009

na lennyho kravitza sa nik nechysta???

kiwuska
23. apr 2009

marg, no kto by to povedal 🙂 , a uvidime ta tu teraz ked idu tie vyznamne dni ? fandi poriadne nahlas, nech ta aspom pocujeme 🙂
baby, dik, idem, lebo ta hlava, dobru nocku vam aj detickam

yasmina
23. apr 2009

lalu ja by som isla na lenyho ale co s drobcami

margaretka11
23. apr 2009

Kiwus neboj, budem fandiť tak nahlas, že to začuješ aj ty 😀 . Môj manžel kamarátom hovorieva, že ja na to nevyzerám, ale pri hokeji sa viem odviazať 😀 😝 . Chudáčik môj dres, ten už si svoje prežil, keď sa naštvem tak je terčom môjho hnevu 😠 😔

lalu ja som ledatak metalová dračiča na odpočinku, na dorast sa už nechytám 😀 .

yasmina
23. apr 2009

Helka mozno sa zabijat v tych topankach budem aj ja...ale aspon obcas ich obujem 😉

lalupa
23. apr 2009

my sa chystame,ale este nemame listky,ale urcite chceme ist, je nasim zaciatkom 😅

margaretka11
23. apr 2009

Lalu tak aj ty sa pôjdeš vyblázniť, super 😵 . Držím palce, nech to s koncertom vyjde 🙂

yasmina
23. apr 2009

let love rule 🙂

margaretka11
23. apr 2009

Yasmi pozrela si si tie fotky?

yasmina
23. apr 2009

marg. ved tam mas iba deticky...a nechtiky nikde

margaretka11
23. apr 2009

nechala som odkazy na predošlej strane, nemám to v albume

yasmina
23. apr 2009

marg... fiiii ty vampirka 😵 pekne a odvazne!!! ja som pouzivala niekedy ked neboli deticky tmave laky bordo a tak ale strasne rychlo sa nieco odprsklo a trebalo opravovat...tak teraz uz len osetrujuce nenapadko...

margaretka11
23. apr 2009

ta ja stará upírica 😀 . Teda bola som 😉 . Teraz som v prvom rade mamina, čo v praxi znamená, že ešte dnes si nechty odlakujem 😉

lalupa
23. apr 2009

yas,aj ja bordo, minulu sezonu zase vinovo cervene sexy 😉
listky rezervovane 😵 😵 😵

margaretka11
23. apr 2009

no idem sa osprchovať a pustím sa aj do odlakovania, nech som zas nenápadná 😉

všetkým maminám a detičkám prajem dobrú noc a krásne sny 🙂

lalupa
23. apr 2009

dobru nocku a prid zas 😉
idem aj ja, papapa,uz som chcela byt hodinku v postielke...

yasmina
23. apr 2009

aj ja idem haju dobru nocku dufam ze Max nebude rumazgat...

rosarita20
23. apr 2009

Cafte babizne, akurat som vas docitala a vy vsetky uz v posteliach... 😀 😀 😀 tak dobru noc a sladke snicky...
lalu, kiwi, fotky som nestihla... ☹
tak aspon pochvalim tie zabkine, naozaj mas krasne okane 😵 😵 😵 😵 A vitaj!!!
Yasmi, pocuvaj ty to asi v tej amerike riadne roztocis, obchody traste sa a hlavne ocinova kreditka 😀 😀 😀
Marg, ty si riadna upirica 🙂 Volakedy som aj ja nosila cierne (obcas) teraz by som uz asi na to nemala 😝
No a idem aj ja do postele, bruuu 😉

yasmina
24. apr 2009

Dobre ranko prva....
Max koncertoval ako vzdy a hore od 6:30 😠

lalupa
24. apr 2009

babule,ako urobit puding? klasika mlieko alebo radsej hami vzorku? nechcem sunar,skoda ho...davate aj cukor? mozem urobit klasiku vanilkovy dr.oetker? dik za rady 😉

yasmina
24. apr 2009

lalu ahojky...urob klasiku Dr.otker vanilkovy do klasickeho mlieka a dala som aj trosku cukru nech si posmakuju a zjedli faajne vela...inac im viac chuti mliecny vanilkovy ale ani ten nebol zly 🙂

yasmina
24. apr 2009

nas favorit...
len voda a ziadny cuor do tohoto
http://www.oetker.sk/wga/oetker_sk/html/default...