Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

nana77
27. apr 2009

cafte kocky!
tak som tuuuuu!!!! 😀 bola som tyzden na navsteve u sestry a tak som sa nedostala na MK. ona sice ma net, ale kazdu volnu minutku sme prekecali 😀

doteraz som vas citala a uz ani neviem, na co vsetko som chcela reagovat 😅 .
adrol, katastrofa s tou zenskou!!! som zvedava, ci ti to zaplati...
margaretka, odpadnem - ze metalistka!!!!!! 🙂
yas, aj ja som zvedava na teba s rovnymi vlasmi!!!
zuzka, a u vas to ako dopadlo s tymi nohavicami? ci teplaciky to boli?
sasi, este raz vsetko naaaaj!!!!
lalu, dufam, ze vecer na chvilku pridas babule medzi pupavami... aj ja chcem vidiet nevesticky 😵
zabka, vitaj medzi nami! babulky mas naozaj carovne!!! 😵 😵 😵

inak, pozerala som albumy, vsetky nove foto su super, deticky uzasne!!! nejdem osobitne kazdy album chvalit, lebo to by som musela vymenovat uuuuuplne vsetky!!!

u nas vsetko po starom, idu nam stolicky, takze kopec placu a neprespanych noci... 😝

lalupa
27. apr 2009

to uz ti presne nepoviem, male mali pri merani nozky asi 12,5cm, tak zhruba asi 13,5?? viem,ze som tam dala rezervu 1-1,5cm

robim malym jablckovu zemlovku 😝

yasmina
27. apr 2009

mna aj ja chcem zemlovku...moji nechcu ani zemlovku ani ryzovy nakyp...

lenkamt
27. apr 2009

ahojte 🙂

mala som pokazeny pc a teraz vás nemám šancu dočítať 😖 čo je nové????

naše sa už semtam samé zahrajú bez toho aby niekto prišiel o vlasy alebo prišiel k modrine 😀

yasmina
27. apr 2009

nana lenka no vitajte absenterky 😝

lenkamt
27. apr 2009

no veď 😝 😀

tak som to preletela:
1. všetkým oslávencom prajeme všetko najlepšie
2. všetkým chorúšikom prajeme skoré vyzdravenie
3. Lalu ak máš 38 tak sem s tými topánkami, ja som tiež maniak 😀
4. Žabka my máme rovnaké deti 😕 😀 akurát že moje okane sú sivooké 😀 a o mesiac staršie 😉 no a tvoje dvojvaječné sa na seba podobajú viac ako moje jednovaječné 😅

grmitko
autor
27. apr 2009

Jeeej dievcata, dakujem vam velmi pekne, je to od vas mile 🙂 🙂

nas caka poobede o 16,00 slavnostny zapis v skolke tak sa aj tesim aj netesim 😀 tesim sa ze budu skolkari a netesim sa, lebo to znamena, ze to uz nie su moje male babatka 🙂 🙂

zabka0609
27. apr 2009

nana77 dakujem a ty mas prekrasnych chlapcekov.akurat som si prezrela tvoj album.taki okati su,no zlatucki.

lenkamt ano deticky mame takmer rovnake.tvoje su nadherne a tie ucesy no super kocky.ale podobaju sa ako vajko vajku.myslim tie tvoje.

pozdravujem vsetkych papa zatial, idem sa venovat dvojickam

zajtra skoro rano mame tu alergologiu v PO tak drzte palce aby nam to dobre dopadlo

zienky som taka rada,ze som medzi vami.naozaj.ste super.

margaretka11
27. apr 2009

Ahojte 🙂

Nana len ty neodpadávaj, prosím ťa 😀

Zabka krásne baby máš doma 😵

kili
27. apr 2009

mar, keby som nevedela, že je hokejová sezóna, stačí na teba pozrieť 😀

margaretka11
27. apr 2009

Kili no musím aspoň nejak tým našim pomáhať 😀 . Všimla som si, že si včera dala fotky, to Samko má prelepené očko? A prečo? Kvôli zabiehaniu?

kili
27. apr 2009

mar, áno, ale majú ich mať obaja, len pri obliekaní som náhodou tú A. dala dole, tak potom som zas nalepila

kili
27. apr 2009

jo, a som aj zabudla, že dnes som bola pre okuliare, idem ich vytiahnuť.

margaretka11
27. apr 2009

tak som ti to pripomenula 😀

margaretka11
27. apr 2009

ale s tým očkom je to len dočasné, že? Kým sa očko nevykoriguje

kili
27. apr 2009

jasné, len dočasné 😉
tak už som ho aj odfotila. myslím, že on si v pohode zvykne, už teraz ich má normálne na očiach 😵
horšie to bude s A. ten mu ich chce dať dole.
a tie žmusím kúpiť klobúkovú gumu, lebo mu niekedy padnú, tak aby s tým nemal problémy

adrolka
27. apr 2009

ahojte. 😵

wom- nie, môj je na Rýne väčšinou tam chvalabohu zatiaľ piráti nie sú!!!!

no, hentá krava serafínka odžubáva na mmb ako by sa nechumelilo, idem na ňu napísať sťažnosť adminovi. ináč, ak ste na ňu zvedavé, jedna kočka z mmb ju už vypátrala, ona tam je niekoľkokrát registrovaná pod rôznymi menami. dám sem všetky linky, aby ste si dali bacha.
tebe yasmi ešte raz veľké díky za to detektívčenie, lebo aj tú infošku využijem, lebo jej idem napísať mail a postraším ju, čo keď..hoci neverím, že tie prachy už niekedy uvidmí, ale aspoň z princípu.
takže hele- pozrite si jej fotky, človek by ani nepovedal, že je psychicky narušená:
http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?... - tento jej už zrušili,potom tam má ešte jeden zrušený a teraz fičí pod týmto menom:
http://www.mimibazar.sk/hodnoceni.php?user=62691

womenne
27. apr 2009

tak ja si tu sedim a moj drahy sa hral s malymi a vysypali total všetke hračky dokonca im pomohola ked om povedala nech to okamite pozbieraju-už sa dohrali-tak začali no pozbieral to tatiko a maly mu to teraz znova vysypali maju ztoho srandu ked videli že aj on to robi 😝 prei mne by si to nedovolili ja sa tu len smejem ved zbierat bude tatik ale sere ma že som ich dnes triedila 😢

jankabambulka
27. apr 2009

Do Tvojich spomienok už sa veľa zmestí,
šťastie i slzy, chvíle bez bolesti.
Prajem telu zdravie, ruke pevný stisk,
pokoj do srdca i nejaký ten zisk.
Každý deň začínať s chuťou narodiť sa znova,
dnes k Tvojmu sviatku, ťažko hľadať slová.
Sme s Tebou všetci, čo Ťa máme radi,
na zdravie pripime, nech si večne mladá!
Hoci krátke želanie je moje,
z úprimného srdca pochádza,
nech sa splnia všetky tajné túžby Tvoje,
nech šťastie životom ťa sprevádza.
to všteko Ti prajem k narodeninam!
tvá bosorečka bambulečka 😀 😀

kili
27. apr 2009

tak S. sa bezproblémov hrá z okuliarkami a vôbec si ich nevšíma 😵 Len raz ich dal dole a snažil sa ich nasadiť, bol zlatý 😀 , myslím, že sa čoskoro naučí si ich nasadzovať sám 😎 jemu sa totiž nejak lúbia 😀 asi preto ich niekedy dáva dole, aby si ich mohol poobdivovať 😀 a keď ich dá dole, tak niekedy príde za mnou, aby som mu ich zas nasadila 🙂

kili
27. apr 2009
adrolka
27. apr 2009

ty kili -bohovsky mu to pristaneeeee, veľmi sa mi v nich pááčiiii, fešááčiskoo 😵 😵 😵 😀

margaretka11
27. apr 2009

Kili je zlatučký s okuliarmi, malý intelektuál 😵 . To je dobre, že mu okuliare nevadia 🙂

adrolka je to hnusoba tá baba 😠 . Mrzí ma, že si prišla o peniaze, dúfam, že aspoň admin jej to natrie. Ale je to strašné takéto podvodníčky, človek potom stráca vieru v ľudí 😔

jolanka
27. apr 2009

kili krasne foto moc mu to slusi.

tak jsem dnes uplne jako mama selhala a neuhlidala Dianku, jsme zvykly spolu varit,tak je mam oba posazene na kuchynske lince aby se mi nemotali pod nohama a nehuceli, a dnes si Dianka sahla na rozpalenou sklokeramickou desku, ihned jsme mastily na pohotovost, jeli jsme celou cestu s prisernym brekotem, tam ji to osetrily a jeli jsme uz v klidu domu, cestou domu zaspala a uz to bylo dobre, zitra jedem na kontrolu tak snad to bude v poradku, takze mama na odstrel a totalni selhani a ponauceni nedavat na linku.

margaretka11
27. apr 2009

júj Jolanka, to ma mrzí ☹ . Chúďatko Dianka, muselo to riadne bolieť. Ale také veci sa stávajú, môžeš byť opatrná koľko chceš a aj tak sa drobcom niečo stane. Hlavné je, že ste boli na pohotovosti a teraz nech sa to pekne hojí. Ty sa toľko netráp, nie sme predsa neomylní. Dúfam, že Dianke neostane stopa po popálení a bude čoskoro zas fit. A ber to z tej lepšej stránky, druhý raz sa tej dosky už určite nedotkne 😉 . Viem, že ťa to trápi, ale si dobrá mamička 🙂

aneti78
27. apr 2009

ahojte

tak som vas len zbezne preletela 😉 a chcem napisat k tym sedackam

ta z kauflandu je fakt za super cenu, my sme jednu taku kupili minuly rok v exisporte za 1500,-Sk a druhu novu sa mi podarilo zohnat na babybazari za tisicku. takze ta cena je super.
a ja si sedacky moc chvalim, na ihriska sa prepravujeme uz len takto, pokial je dobre pocasie, jeden ma jedneho, druhy druheho 😉 aj minule leto sme vdaka nim nabicyklovali ovela viac nez by sme inak chodili na bikoch.
teraz uz bicykluju aj na svojich,ale dlhsie trasy by sami aj tak este velmi nezvladli. a potom ich urcite v pohode predam, takze ja odporucam.

Adrolka, des...ja som citala tu diskusiu na tej prvej linke, co si sem dala a vyzera, ze ona mala sucasne dve registracie a sama sebe posielala dobre hodnotenia, ak na nu niekto kydal, teda Mirke napisala Lubka S., nie je to nejake divne< 😕 😀 😠

jolanka
27. apr 2009

margaretka ani si to neumim predstavit jak strasne ji to muselo bolet. velmi me to boli ☹ ze jsem dopustila aby se ji to stalo, ale ona je tak strasne zvedava a hned vsechno zkousi a chce. no ted se muzu jenom trapit a doufat ze se ji to zahoji bez nasledku

margaretka11
27. apr 2009

Jolanka popálenina bolí dosť, štípe to. Ja som sa v tehotenstve popálila, resp. prskol mi olej na dlaň, mala som tam velikánsky pľuzgier 😝 . Ale zahojilo sa mi to tak pekne, že teraz ani nevidno kde to bolo, iba ja to mám v pamäti 😉 . Aj naša Simonka je veľmi zvedavá a keby som si robila štatistiku úrazov tak by v nich jednoznačne viedla.. Ale neboj, Dianke sa to určite pekne zahojí 🙂

dracik1
27. apr 2009

caute baby, hlasi sa dalsia absenterka 😀
kili, je fakt zlaty 🙂 a vyzera v nich teda dost spokojne 🙂
jolanka, muselo ju to teda boliet, chudatko....neboj sa , moj brasko ked bol maly stupil do vriaceho hrnca a dnes nic nema

my sme sa boli trosku povyletovat, decka zasa urobili dalsie pokroky, Jurko sa sam postavi a uz zacina smejdit okolo nabytku, mam z toho trosku nervy, lebo objavil ruru a gombiky, existuje na to nejaka decka poistka?, ale nastastie sa naucil padat na zadok al. na bok, uz na neho spadla stolicka, na hlave ma samu zltu modrinu, tak uz snad amme najhorsie za sebou, akurat mam zasa paniku, lebo stoji pri sedacke, kludne sa otoci a nedrzi sa 😲
Jakubko zatial nic, spokojne sa plazi a zuzle vsetko naokolo, ale aby som nebola zla, dedo ho naucil stat, strasne sa mu to paci, obujem mu topanky a stoji pri postielke aj 30 min 😀

nana77
27. apr 2009

zabka, dakujem za pochvalu mojich chalanov!!!

jolanka, chuda male 😢 ! dufam, ze bude v poriadku a ze rychlo zabudne.

margaretka, no neboj, naozaj neodpadnem, iba akoze 😀 ! ja mam tiez rada taku tvrdsiu hudbu, aj ked nie zrovna metal, ale skor rock. kedysi davno som bola na koncerte sk. kabat a v tom sialenstve co tam nastalo tancachtivymi kabatovcami som si domov doniesla monokel. odvtedy ma na podobnu akciu nikto nedostane ani parom volov 😀

kili, sice sa opakujem, ale musim opat napisat - malym veeeeelmi pristane ten zostrih, strasne sa mi tak pacia 😵