Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

adrolka
1. máj 2009

Veronike nádherné narodeniny, zdravie, lásku pohodičku 😵 😵
diddi- chvalabohu, teším sa 😉

womenne
1. máj 2009

Dobre ranko
diddi juj ako som rada že je to ok 😵 😵 😵
Veronikaprajeme všetko najlepšie k narodkam 😵 😵 😵 😵

fuha som nevedela že reflux sa može prejavit aj tak enskoro ☹ ja si tiež myslim že z hlavičky to bude lepšie našim brali z hlavičky a aj z ručky doktor ho musel 3x pichnut nemohol najst žilku-Nikolaskovi tak nakoniec musel z hlavičky lebo onma skryte žili tak teraz vždy ked idem na krv im hovorim do ktorej ruky maju pichnut lebo iba v jednej sa da nasjt v pohode žila 😖

my dnes nedeme nikde hrozne ma boli hrdlo a maly v noci chrčal skor by sm eš li zajtra do Kopřivnice pozrit tatry 😵 😵 😵

womenne
1. máj 2009

my mame dnes vyročie dneska sme sa zoznamili 😵 😵 😵 drahy zase zabudol ae čo už som si zvyla,na večer kupim nejake drha vinko sviečky 😵 😵 😵

nana77
1. máj 2009

ahojte!!!

lenka, VERONIKE 😵 vsetko najlepsie k dnesnym narodeninam!!!!!

diddi, chudatko malicka aj ty... chvalabohu, ze je ok, viem si predstavit tie nervy a strach, co si si prezila...

evicka, no vitaj spat, tulacka!!! inak, tiez si myslim, ze je to reflux, tak ako pisu kocky. moj ondrejko mal sonom potvrdeny reflux od narodenia, vygrckaval po kazdom papani, musel byt v postielke vo vyvysenej polohe. a prestalo to okolo 5. mesiaca, ked sme zacali prechadzat na tuhu stravu. a ked sme boli na kontrole asi dva mesiace dozadu, tak ma reflux stale, ale nezvracia. jo a nasim brali krv z rucicky...

baby, dakujem vam velmi pekne za napady na darceky, uz som vybrala aspon 5 z nich (a ze nebudeme to prehanat 😀 😀 😀 )

nana77
1. máj 2009

wom, gratulka k vyrociu!!!!! a peknu oslavu vecer 😉 !!!

womenne
1. máj 2009

dakujeme 🙂 😵

lalupa
1. máj 2009
diddi
1. máj 2009

Ahojte,pred chvilou sme vstali 😝 isli sme spat okolo 01.00....takze bude rozhodeny den....Miuska je ok,musim ju 48h. sledovat,ci nie je spava,nezvracia.....vcera bol hrozny plac na rontgene,Miuska sa boji lekarov,place uz v cakarni a uz vobec si lahnut na lozko.....takze uz som pokojnejsia,dakujem Vam,ze ste na nas mysleli,ste zlate!

kili
1. máj 2009

diddi, však už ich nedaj dnes spať cez deň až večer a deň rozhádzaný nebude. tvoje určite vydržia 🙂

yasmina
1. máj 2009

diddi to som rada... 😵
lalu ten stan mame aj my ale ukrutne smrdi 😀 sa da pouzit len v zahrade...hmm? 😀
wom. blahozelaaaaaaam a pekny vecer vam prajem...
ja tu mam dnes upratovacku som jej dala cistit zaluzie...sa s nimi uz dlho serka adam jej umyt aj okna lebo su od pelu...drobce spia...muza som poslala nakupit a ja lezim pri detickach a netujem....

yasmina
1. máj 2009

lalu viem ze si mi uz pisala ale kolko stali tie capacky kozene s vysivkou RAK?v pondelok mi pridu biele kacickove a neviem kolko stoja 😝

diddi
1. máj 2009

hej,uz nepojdu spat....asi pojdeme von,niekde na vylet,len neviem kam...poradte 🙂 Kili,boli ste pozriet na tych kolotococh...deti maju radi strelnice a tie blbosti tam

lalupa
1. máj 2009

yas, total to bolo nejakych 21,50

grmitko
autor
1. máj 2009

ahojte,

Lenka, Verce zelame vseetttko naj k narodeninam 😵 😵 😵

diddi, som rada ze je vsetko v poriadku, myslela som na vas celu noc

Danka gratulka k vyrociu 😵

yasmina
1. máj 2009

lalu diky ta to lacne boticky a este ty hlavicka kolko stali tie sandalky tusim si zistovala cenu 😉

diddi
1. máj 2009

Kam chodite na vylet v BA a okoli?

lalupa
1. máj 2009

sandalky 14 za ks, len treba zistit,ci uz robia s kozenou stielkou... este nejake otazky? 😀

womenne
1. máj 2009

hellou už pišem 3x a zakaždym sa mi to zmaže 😝 som prave poslala tatika si lahnut kmalym zase sme stratili v našom obrovskom bytiku cumel take vresky ale som sa rozhodla že ho hladat nejdem lebo som včera všetko prekutrala kym som ho našla 🙄 uvidime či nebudeme valit do tesca 😅 ale už by bolo na čase keby ich nemali.

Saška ako je Leuškovi?Sebino v pohode už nekašlal len trošku chrčal dala som mu rectodelt a dnes ešte budeme doma pojdeme von až zajtra.

yas tak si riadne oddychni a nech riadne uprace mna ešte čaka umyvanie podlahy ale najskor si pozriem panelak a počkam kym my moje 3deti zaspia 😝
my sme už aj po obede dnes bol len karfol a na večer chcem objednat pizzu mnaaaaaaaammmmmmm

dakujeme babiky sa mi to zda ako večnost a sme spolu len 4roky 😵

yasmina
1. máj 2009

lalu mas PC v hlave 😉 moj uz treba rebootovat 😀 ta to lacne sandalky...som pozerala u batu a chceli 33 eur za take obyc...

yasmina
1. máj 2009

Wom. to bolo so Sebim tak zle ze Rectodelt??? 😕

womenne
1. máj 2009

yas pri laryngritide to maš jedinu možnost ako neist do nemocky može sa to obratit behom par minut vieš????dost kašlal,nezabral ani otvoreny mraziak lebo okno nemožme otvorit su tam pripevnen kable a zdruhej strany zaklincove kvoli renovovaniu balkona 😖 mam apisanu žiadost o inhalator tak uvidime ak nie tak ho kupime

yasmina
1. máj 2009

wom .ja viem kedy sa pouziva...to som sa pytala ze ci bol az v takom zlom stave chudatko...
my sme kupili inhalator omron a do toho davam roztok ambrobene a velmi to miloskovi pomaha...

womenne
1. máj 2009

a kde si ho kupila a kolko stal???ja som mala od sestry davala satam destilovana voda a vincentka.
My na to mame narok lebo to maju chronicke ale nevieme či nam to poistovna schvali v tomto su.... 🙄

yasmina
1. máj 2009

wom. objednala som cez zdravotnicke potreby Inhalator Omron...cena aj s roztokom do 4000 sk...ale dost je hlucny...nabuduce by som isla do ultrazvukoveho aj ked je drahy...ale aj tak super vec

grmitko
autor
1. máj 2009

Danka, Leovi je uz lepsie, klop klop klop radsej si zaklopen, domko sa rano zobudil v plnym nostekom, musim dat na noc mokre uteraky, mame tu sucho, ale inak zatial je ok, co dufam ze tak aj zostane 😉

womenne
1. máj 2009

ved prave že segra ma taky tichučky puštala som to aj vnoci ale je maly muselasom pritom sediet a kontrolovat nadržku predtym čo mala bol lepši len sa pokazil dostala novy a je nič moc 😝 musim obehat lekarne ake maju v ponuke.
saši tak to je dobre.dufam žeaj unas už bude lepšie.chodiš nimi von?ja neviem či ist sa bojm aby sa nezhoršilo.

grmitko
autor
1. máj 2009

Neboli sme teraz tri dni vonku, lebo je strasny vietor, ale keby nebol vietor, dnes by som uz sla von, zajtra chceme grilovat, tak hadam nam aj pocasie vyjde 😉

diddi
1. máj 2009

Tak nakoniec sme boli na Tyrsovom a lodou oproti do centra,boli tam rozne atrakcie 😉 super sviatok prace 😀

kili
1. máj 2009

diddi, to je kde tyrsove?

kili
1. máj 2009

ja som dnes len po petržalke chodila. bola som nakúpiť v kauflande a stratili sme tam jednu šiltovku, tak mi je ľúto ☹ im nebudem kupovať dve, tak už nebudú mať rovnaké, no čo už. ale ešte sa idem zajtra spýtať, či ju nenašli.