Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

elenita
5. máj 2009

mima, urcite je jednoduchsie prehodit len rucku, a nie celu korbicku 😉
A co mas vysnivane, chlapceka alebo dievcatko? Ja by som najradsej este jedny dvojicky 😉

womenne
5. máj 2009

elenita važne??teda ja by asi nie ale keby boli nič sa nedeje 😎

mima595
5. máj 2009

vsak elenita, preto si to chcem pozriet, lebo podla mna to nie je bohvieako prakticke...
teda, ja sa staviam do radu k womenne, dvojičky ne-ne, ale zase, už som jedny zvladla, tak možno by som aj druhe, len nech je babo zdrave 🙂

elenita
5. máj 2009

wom, no ja som uplne namotana na babatka, strasne by som este chcela....chodit s bruskom, tesit sa z prvych pohybov, aj na porod mam len tie najkrajsie spomienky......a kedze teraz k0oncim VS, okamzite by som sa dala nahovorit na dalsie, ale MM nechce zatial.....ze az ked budeme vo vlastnom.....co vlastne ma pravdu... 😒 ALE, keby to prislo, bola by som fakt happy 😀

womenne
5. máj 2009

presne tak mima 😵
yas tak kde si zohnala tu kabelku či nechceš dat echo?? 😕 😀 😉

elenita
5. máj 2009

ja by som strasne chcela este jenovajecne dvojky, lebo ked mame parik, to ani nevidno, ze su dvojicky, ze patria k sebe, kazdy uplne iny.a strasne by sa mi pacilo mat este take dve princeznicky alebo princov 🙂 aj ked si pozeram fotky trojiciek, uplne ma to laka, len na to nemame ani predispozicie, a po druhe s trojkami by som sa uz celkom urcite zblaznila 😀

womenne
5. máj 2009

elenita ved aj milujem babetka preto chodim ksestre,pomojkam,vybozkavam,prebalim,nakrmim a ked moooc plače zaniest mame a poviem na mne stačilo na par dni 😀 a hned ma to prejde 😀

yasmina
5. máj 2009

wom 😀 to je Bullagi taka holandska firmicka na Imagove kozene tasky...
my ju objednali v Bossej nohe to je siet predajni topanok a doplnkov...aj ked na moj vkus dost odvazna taska doposial som mala len ciernu hnedu bezovu bielu 🙂
Mimi v Polsku su znackove kociare o 30%lacnejsie ako u nas...ja keby som mala jedno kupim Jane Nomad...je tam autosedacka, vanicka,sportak...

womenne
5. máj 2009

jaaaaaaaaaajjjj 😖 ale je fakt užasna 😵 😵 😵
ježiš moji sa tu mlatia kvoli bagru pretože ejdnemu chyba puklica a oni chcu prave ten ktore ma všetke 🙄

elenita
5. máj 2009

wom, ja v okoli babatka nemam, mozno preto ma chytaju take chutky 😀

elenita
5. máj 2009

No dobre, ale uz fakt idem, bubaci spia a ja som sa zatial ani neucila, ani im nenavarila, som to ja otrasna matka 😅 robila som vcera cestoviny so zeleninou a maskom, tak im chutilo, ze zjedli skoro cele, ale nieco vystalo. Tak som chcela, ze etse dovarim, aby im nechybalo. No, nejak nevydalo 😅 a mozno im bude stacit aj to, co zostalo 😅

mima595
5. máj 2009

Yas-ved ja viem, pojdem omrknut NOvy Sancz, Nomad sa pacil aj mne, len ja by som chcela už len sportiak, hlboky rozmyslam, že velmi asi nevyuzijem, ze na tie 4 mesiace si poziciam stary segrin. Male sa narodi ako tvoji november - december, teda kym vyjdeme von, bude december, a v marci, aprili ked bude teplo, tak už ho možem dat aj do sportiaku, do polohy ležmo..... takže tak to mam vymyslene teraz.

womenne
5. máj 2009

aha no jasne 😉 mna to tiež držalo pokial som nevidela segrinho a nepočula ho vrieskat on je takeuplakane babetko jeho musiš na rukach nosit a je uprikryvany až po uši-moji maly radi chladok,idno že ma otca z teplych krajoch 😀

baby ako vysvetlujete deckam ked s abiju že to nemožu???alebo ked si beru hračky??ja už som zufala. 😔

elenita
5. máj 2009

mima, no ja by som prave kvoli tomu, ze sa drobatko bambuliatko narodi v zime, urcite kupovala hlboky kociar, resp. kombinaciu......no ale je to na Tebe 😉
wom, z teplych krajov? a odkial je?
A ja uz naozaj idem 😀

womenne
5. máj 2009

z Chorvatska 🙂

mima595
5. máj 2009

wom - tazko. Ked sa hadaju, tak vtedy nic nevidia,nic nepocuju...A ked im to vysvetlujem potom / co už ma tiež nebavi/, tak na to o 5 minut zabudnu, a zase je krik a rev a bitka a ... ☹

womenne
5. máj 2009

ja mamnormalne strach čo budu robit v školke ☹

rosarita20
5. máj 2009

caute, yas pekn fotky 😉 a hlavne ta kozena tunika 😀 😀 😉 😉
wom, a odkedy ti idu chlapci do skolky?
no nasi sa tiez vedia mlatit ako zito, a nic nepomaha, vysvetlovanie, dohovaranie, obcas vyhrazanie, tiez som niekedy zufalka 🙄

womenne
5. máj 2009

dali sme si žiadosti ale v jednej tovypada slubne 😵 no uvidime ale chcela by som až na jesen,stejne sa mi to už teraz neolati.

Tak som sa naštvala a poschovala hračky o ktore sa bili 😎

grmitko
autor
5. máj 2009

Dani ja vecne riesim boj o jednu hracku, najradsej by som ich vsetky obcas vyhodila, aby sa nemali o ci bit ☹ lebo vtedy nepomaha nic na nich 😒

womenne
5. máj 2009

však Saši??,ja somuž hotova snich neviem čo by na nic zabralo,vysvetlovanie to je blbost nepomaha,kričanie??už nemam hlasivky,už fakt neviem.niekedy sa tak pekne hraju a inokedy sa len natahuju o hračky 🙄

rosarita20
5. máj 2009

No ved to pozname asi vsetky..... ☹

womenne
5. máj 2009

dufam že ich to prejde čim skor by ma zaujimalo ako to riešia v školke.

womenne
5. máj 2009
diddi
5. máj 2009

na tej fotke je ale ako starsi....mali ho dat ako novonarodeniatko

froschka
5. máj 2009

mima juujj ja som skoro prehliadla ze ty cakas mimi woooooooooou tak oneskorena gratulacia 😵

ja by som tiez asi este chcela mat mimi ale to jedine pod podmienkou ze budeme mat s manzelom vlastne nezavisle byvanie a nejaku jasnu istotu financnu, ale dokazem si predstavit mat este raz dvojicky 😵 😵 xi noo silne reci co???

inak som si teraz pospala s drobcami skoro 3 hodiny, spavaju so mnou v nasej spalni, uz spanok v kocari nehrozi, ale je to takto lepsie bo ja dozeniem co mi v noci spanku chyba takto cez den 🙂

juuj a sa tesim uz na slovensko, 20teho ideme, drahy ostane v Graz-i 2-3 dni a pak dojde za nami na SK, ide robit jedno skolenie tak som zvedava ako to dopadne a ci sa to bude neskor rozvijat 😵

womenne
5. máj 2009

didi veru škoda že nedali fotku od narodenia 😖 by som rada videla takehomacka teda to musel byt tažky porod 😨

ja rozmšlam že zaveziem decka na slovensko lebo stymi oknami sa to nejak predlžuje a ja ich neudržim v jednej rozkopanej izbe 😖

lenkamt
5. máj 2009

dobrý večer 🙂
sa tu rehocem, lebo aj ja som kukala čo to má Yas za kožené tričko 😀

Mima - tiež sa mi páči Jane nomad 😉 ale ani demy teraz nemajú zlé kočiare 🙂

Elenitka - že trojičky 😕 ja už teda ani jedno 🤐 ja som už stará žena a potrebujem kľud 😀 bitky o všetko ma oberajú o energiu 😅

a však aj my sme porodili skoro 6kg dieťa 😀

margaretka11
5. máj 2009

ahojte. Mam problémy s netom, teraz píšem z ocinovho pc, chcem, aby ste vedeli, že sme ok a len čo to dáme do poriadku, ozvem sa 🙂

aneti78
5. máj 2009

ahojte

Mimka, som si dnes na teba spomenula, ze isto uz uvazujes o kociku a ty uz aj znacky mas vybrate 😀 😀 😀

Lenka, ja podobne ako ty...ja si to uz ani neviem predstavit zas sa vratit akoby na zaciatok 🤐 ,aj ked to potom musi byt krasne.
ale tiez mam pocit,ze starnem ci co a hlavne, uz chcem v noci spat 😀