Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
23. jan 2009

katulka, tak pozdravuj Lalupku, ze jej zelame nech je skoro doma a myslime na nu 🙂

ja idem spat, bo deti spia od 17,30, co zase cez den nespali a rano budu uz o 4,00 hore ako ich poznam, tak dobru noc a krasn sny

jami3
23. jan 2009

saška dobrú noc - ale neboj, zajtra všetky deti budú stráááášne dlho spať 😉
fro, môžeme založiť klub osamelých- ten môj je na hokeji - teda aspoň dúfam 😀

froschka
23. jan 2009

katulka tu http://fotoalbumy.azet.sk/froschka/dominikanska...

no tak sme prave volali s muzikom a on je taky zlaty, pred kolegami mi lasku vyznava a vravel ako sa uz tesi domov, akurat su za stolom a veceraju za odmenu 😵 tak uz nebudem viac pisat o sekretarke...ma uplne prekvapil ako sa so mnou rozpraval, ani nesiel prec ale ostal pri stole 😵

katullka
23. jan 2009

dobru noc Sasi!!!! Snad potiahnu dlhsie ako do 4h 😅

froschka
23. jan 2009

jami 😀 no ja som sa presvedcila uz ze je vse ok 😎 😀

tatolu
23. jan 2009

No vidíš. Však Ti vravím. 😵

kili
23. jan 2009

kati, no tak napokon až na nete vidím tvoje svadobné fotky 🙂 veľmi ti to pristalo 😵

katullka
23. jan 2009

fro, uz aj idem na to, inak ja som hladala fotku do pasu medzi svadobnymi, tak som pridala aj do albumu par svadobnych, ked chcete, tak nakuknite na mna 😉

katullka
23. jan 2009

kili, Ty si rychla 😕 🙂

kili
23. jan 2009

to sooooom 😀

kili
23. jan 2009

kati, ty si moje tuším ani nevidela, že? idem niečo na chvíľku pridať 😉

katullka
23. jan 2009

fro, waaau, tak myslim si, ze na Teba sa nechyta ziadna sekretarka, a vobec na ani na Vas dvoch, krasene fotky 😉

katullka
23. jan 2009

kili, citas mi myslienky, zrovna som Ti isla napisat, aby si aj hodila na net 🙂

froschka
23. jan 2009

katulka straaaaasne nezne ziena si na fotkach 😵 krasne

froschka
23. jan 2009

katulka 😅 dakujem 😵 🙂

froschka
23. jan 2009

kili heeeeeeeeeeeej jaka dracica nevesta 😵 😵 😵 joj ja mam par zo svadobnej noci v pradielku no to sa nehodi sem ale tie fota milujem naj z nasich svadobnych 🙂

kili
23. jan 2009

kati, no ja som fakt čítala, som to predpokladala 😀 už sú tam

froschka
23. jan 2009

kili tie dalsie 3 co si pridala som uz videla, strasne ste zlati a ta farba vlasov aj make up ti strasne pristane 🙂

kili
23. jan 2009

fro, tú babu, čo ma robila by som vychválila do nebies. v ďaka nej celý deň bol super, lebo prišla k nám domov a to je na nezaplatenie (ináč 300,- bez masterkart 😀 ). Keď som sa videla ráno v zrkadle, tak sa mi chcelo plakať, vživote som tak príšerne nevyzerala (fakt doslova), ale som vedela, že plakať nemôžem. no keď ma dokončila, tak som nemohla veriť, úžasné. A sa mi páčilo, dve baby ma na námestí ako sme sa fotili ale sme už meškali na obrad, zastavili, že či sa so mnou nemôžu vyfotiť, ja že nie, a oni, že tak krásnu nevestu ešte nevideli, tak ja že, Tak dobreeeee 😀 😀 😀

katullka
23. jan 2009

kili, nemam slov...krasna nevesta!!!!!!!! 😵

fro, dik 😉

baby, balim to pre dnesok, dobru noc Vam vsetkym!!!

Kili a ta farba je fakt super, mala by si si aj teraz taku dat 😉

nana77
23. jan 2009

kocky - katulka, kili - NADHERNE NEVESTY!!!! naozaj krasne 😵

jami3
23. jan 2009

aké krásne nevestičky 🙂
keď to porovnám - prečo sme my mali svadbu tak dávno 😕 ???? ani foto na CD nemáme 😢 😀

jankabambulka
23. jan 2009

kili ty kokos tak to fakt si bola prekrásna nevesta- riadna dračica 😵

margaretka11
23. jan 2009

Ahojte. Tak ja som nakukla, otvorila albumy kili a katullky a "huba" mi padla dole 😲 . Prisahám, na zem.

Katullka, bola si krásna nevesta, taká nežná víla 😵

Kili, ty si bola úžasná kočka, nádherný mejkap aj vlasy, na rovinu to píšem, vyzerala si absolútne perfektneee 😵

kili
23. jan 2009

dík baby, poklona autorovi 😀

kili
23. jan 2009

ináč, jak sme mali za chrbtami v sále také veľké zrkadlo, tak som sa vždy poobdivovala a o takej 21vej som sa už začala spoznávať 😝 😀

jankabambulka
23. jan 2009

aj katuška bola krásna, to som si nevšimla že aj ty máš foto , pokiaľ mar. nenapísala 😉

margaretka11
23. jan 2009

kili ani sa ti nečudujem, aj ja som zažila na svadbe niečo podobné, síce som za chrbtom nemala zrkadlo, ale akonáhle sa nejaké vyskytlo tak som sa tiež obdivovala, mám pocit, že ani raz v živote som nevyzerala tak dobre. Pre mňa bol zas príjemný zážitok, keď sme sa išli fotiť a fotografka bola hotová z mojich šiat, veľmi sa jej páčili (aj keď teraz si myslím, že to asi hovorí každej neveste). A stále mi o tých šatách básnila, mne tie šaty ušila jedna moja zlatučká kolegyňa z práce, model sme našli na nete, trochu ho prispôsobili mojim predstavám a kolegyňa to potom ušila. A ja som si v svadobný deň pripadala ako princezná 😵

yasmina
23. jan 2009

Moncici napis Kersty ☹

nana77
23. jan 2009

dievcata dobru nocku vam prajem!!!!