Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

katullka
8. máj 2009

jani a co drobci, tesili sa z konika? Aj my ho mame, len bez dozoru ho uz nemozu mat, lebo Samko na neho sam vylieza a bojim sa aby nespadol, no v poslednej dobe ich uz ani nebavi sa na nom hojdat. Ale predtym sa o neho bili.

katullka
8. máj 2009

jani su to silne zazitky..a urcite velmi krasne este raz Vam blahozelam 😵

katullka
8. máj 2009

idem ja do hajan, za posledne 2tyzdne mam velky spankovy deficit, dnes ma sluzbu v noci MM, teda bude so Samkom ked sa zobudi, on teraz strasne zle spava, zobudi sa a je aj 2h hore a rano je tiez skoro hore.

Tak dobru nocku vsetkym! pa pa

nana77
8. máj 2009

katulka, kukli na neho, postahovali z neho tie maslicky a bolo 🙂 . ale myslim, ze su na neho este mali... uvidime, ci ich neskor zaujme 🙂 . no veru, su to silne zazitky, este stale to mam vsetko v zivej pamati 🙂 .

teraz sa nam narodil aj ondrejko (23.15) 😵 😵 😵 !!!
takze prave presne rok mam dve deticky!
katulka, dobru nocku!

kili
8. máj 2009

nana, ty si rodila prirodzene?

nana77
8. máj 2009

kili, ano, prirodzene 🙂

nana77
8. máj 2009

tak kocky, idem spat! dnesny den bol dost narocny, ale uzasny! ved uz mame rok!!! 😵

dobru noc vsetkym a dakujeme!!!!!
papa

helka1
8. máj 2009

Baby jak tak pracujem, tak ma napadlo ze mame tento vikend sviatok 😵 😵 😵 den matiek 😵 😵 😵

Dobru nocku !

jankabambulka
9. máj 2009

janinka , medzi našimi deťmi je rozdiel 1mesiac 3 dni a 4minúty 😀

zuzka.25
9. máj 2009

ahojte.. len nakukujem, čo nového pri raňajkách..o chvíľu pádim so psom na strihanie.. už sa veeeľmi teším 😒 čo tam ten zas bude stvárať..
polievka je hotová, rizoto ešte zostalo.. tak ani nevarím 🙂 včera som kúpila špargľu, tak uvidíme, či to zjedia 🙂

kili
9. máj 2009

zuzi, my keď sme dávali našu, tak sme ju len odovzdali a vrátili sa pre nového psa.
mmch, naša predvčerom zomrela 😔

zuzka.25
9. máj 2009

kili, to mi je velmi luto :(((

kili
9. máj 2009

dala som nejaké rozlúčkové fotky do albumu

zinuska
9. máj 2009

kili,to je mi luto 😔 boze taka zlata bola.. co sa stalo?? moj hafik ma uz vyse 13 rokov a desim sa toho dna 😖 ☹

diddi
9. máj 2009

zomrela kili??? 😢 ...co jej bolo?....nas ma zapal pecene a zvacsenu prostatu....tak sa s mamou bojime ☹

zinuska
9. máj 2009

inak volali sme so svokrou a Maxim zvladol noc v pohode. ja nie 😒 vraj sa zobudil v noci /ako kazdu noc aj doma/ ale zvladli ho uspat.. tak vlastne fajn.. len ja si nato budem tazko zvykat. 😒

uz ma maxa neviem dockat 🙂 stale je to moje babo,aj ked on sa nato hneva,ked mu tak poviem. 🙂

diddi
9. máj 2009

zinus....a pockaj ked sa bude zenit 😉

kili
9. máj 2009

pred pár dňami bola u nás a keď som išla s malími von, tak som jej nechala otvorený balkón, lebo tam mala vodu (kôli malím), no ale zabudla som, že je tam pytel zo smeťami a ten rozkúsala a ktovie čo požrala. Mama mi na druhý deň volala, že zvracia, ale myslela som si, že je to v pohode, ale nebolo. nemohla sa vykakať a mama s ňou nešla k veterinárovi, lebo sa jej už nechce vrážať peniaze do starého psa 😢 . Ja som vôbec netušila, že je to s ňou také zlé, až vo štvrtok sme išli z maďarska a po ceste domov mi mama hovorí, že asi neprežije. no a keď sa vrátila, už bolo po nej 😔
a ja som sa tak tešila, ako bude v domčeku, že sa jej tam bude páčiť 😔

yasmina
9. máj 2009

kili to je smutne ☹((
velmi...ale mohla zit mozno...to su silne slova o tych peniazoch...keby mi to mama spravila tak neviem 😔
uz je v nebicku chudatko tvoj psik...

kili
9. máj 2009

pre ňu mala už 12r, a bolelo ju všetko možné. jasné, že ju boleli kĺby, keď namiesto jej 18kg mala 25 😠 . som to brala tak, že tam hádam vydrží a u mňa ju zas dám do formy. Mala síce 12r, ale čo viem o dvoch špringroch, tak sa dožili 13r a to z ďaleka nemali takú kondičku ako ona. Si zoberte, že na tých prvých fotkách má 10,5r a vyzerá fakt úžasne, až na šedivú papulku, ktorá jej ošedivela, keď mala šteniatka.

yasmina
9. máj 2009

kili bol to krasny psik 😔

zuzka.25
9. máj 2009

juj, kili, až mi je do plaču :(
a ta fotka, ako skáče do Dunaja, to je dobrá momentka...

diddi
9. máj 2009

kili,je to velmi smutne....u mna by urcite nerozhodovali peniaze....utekala by som k lekarovi,rovnako ako s detmi....Leuskova liecba ma zatial stala 500eur,ale nevaham dat aj viac,aby sa vyliecil a netrpel....on si to chudacik moj nezasluzi....az mi je do placu.....som hrozne citliva na zvieratka 😢

aneti78
9. máj 2009

ahojte

kili, "nasa" Labka zomrela na zapal pluc minule leto a dodnes mi je z toho nanic...sice nasi do nej investovali za tie tri dni, co pochorela dost penazi,ale bolo to marne. mala 11 rokov a bola uplne v pohode, nechapem kde to chytila, no do troch dni bolo po nej ☹ 😢

Helka, aj mne raz skoro usiel bicykel s dietatom v sedacke prave ked som stala, treba si zvyknut, ze treba drzat pevne, lebo ked len trosku uvolnis, tak ta sedacka rychlo prevazi bicykel. ale hlavne ze je vsetko ok 😉

Nana, aj my prajeme chlapcom vsetko najlepsie k prvym narodeninkam, mali kraaasnu torticku 😵

aneti78
9. máj 2009

Helka, na la roche je teraz nejaka akcia, ci to si len tak vystihla? kolko Ta stali tie dva kremy, ked si ich kupila takto spolu? ja som mala la roche a bol velmi dobry, natrafila som na 70 perc. vypredaj tejto znacky u nas v lekarni. minuly rok mi v lekarni poradili daylong a tiez bol ok, mala som ho v chladnicke celu zimu, lebo sa mi zvysil, tak teraz este potieram nim. ale musim nieco kupit. a kupujem len z lekarne lebo hlavne Tamka je svetly fototyp.

helka1
9. máj 2009

Ahojky, Kili to je smutne !!! ☹ Tiez mame psika tiez sa tak raz svokrovci zachovali ked bolo zle , ze uz boli napaleni, kolko do psika investovali a jemu sa nelepsilo a nelepsilo az nakoniec odmietli s nim ist k veterinarovi, MM sa nastval zobral psa k inemu veterinarovi a ten mu stanovil upne inu diagnozu a zacal liecit inak a psik vyzdravel 🙂. Ale na to ze ho tak odpisali nezabudnem ☹

Aneti ved to asi ta sedacka prevazila cely bicikel, Adamko v pohode, ja som krivala cely den ale mam pocit ze sa to zlepsuje 😉

Co sa tyka La roche, vobec netusim ci je akcia alebo nie (ale asi hej), ved skus popytat v lekarni , ja som kupila u nas v OC Max , sama lekarnicka mi poradila ze maju aj take balenie ze za cenu 1 maju 2 balenia. Inac tie 2 balenia ma vysli do 20 EUR 😉 Ak by si chcela zajtra idem do MAxu tak sa ti mozem popytat alebo aj kupit, aj tak tam potrebujem skocit po imazol.

kili
9. máj 2009

ja na to radšej nemyslím 😔
nemôžem od nej chcieť, aby ju zobrala k veterinárovi, keď nechce, keď ona k zvieratám nikdy taký vzťah nemala a aspoň mi ju dovolila, keď som dlhé roky škomrala. takže to ani nijak nezazlievam, len mi je to ľúto. hlavne to, že na veterinára nemám peniaze ja ☹

lalupa
9. máj 2009

ahojte, tak ja som poobede zalomila s bambulami a spali sme do 7-ej 😅

kili
9. máj 2009

lalu, to sa aj mne niekedy stalo, proste vtedy je taký kľud keď spíš aj ty, že aj deti spia dlho 🙂

zinuska
9. máj 2009

Kili 😢 😢 😢 ale aspon tych 12rokov prezila krasne! Niektori psikovia nemaju take stastie... 😒

Tak ja uz mam Maxika doma. taka som kludna.. 🙂 no o dva tyzdne chce svokra znova maleho na noc.. ach 😔 nuz musim sa naucit byt aj bez neho..
Diddi ani nehovor! ... ze zenit sa.... 😝 to snad dovtedy budem schopna sa naucit byt bez neho.. ale ked mi odidu vsetky tri deti z domu,to co budem robit v ten prvy vecer,ked uz naozaj nebudu zit doma ??? 😕 😨
dufam,ze v puberte budu casto chodit na chaty a tak,aby ma vytrenovali 😀