Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kiwuska
20. máj 2009

lalu, v pondelok mam prve dve statnice plus obhajova diplomovej prace a v bud. stredu dalsie dve 😝

yasmina
20. máj 2009

kiwus budeme drzat pasticky 😝

elenita
20. máj 2009

Dakujem vsetkym za gratulacie, boli ste mi oporou 😵 😵 😵
Som tu zasa na skok, konecne bubaci spia, strasne som unavena 😝
kiwi, drzime palceky, zvladas 😉

elenita
20. máj 2009

Jaj, no trosku som si to tu presla, takze odpovedam na otazky 🙂
Vystudovala som 😀 😀 😀 jeeej, min. cas 😀 prekladatelstvo a tlmocnictvo, spanielcinu a francuzstinu. Statnice som mala az pocas 4 dni......najprv jeden jazyk, v jeden den prakticke skusky - konzekutivne, simultanne tlmocko, odborny preklad, druhy den obhajoby plus teoria. O 2 tyzdne druhy jazyk, tak isto, len uz bez tych obhajob 🙂

elenita
20. máj 2009

No a kiwi, bolo to uplne v pohode. Na prvom jazyku som si z teorie vytiahla otazky, ktore ani neboli v tezach, ani som to nikdy nepocula (bolo tam vela predmetov, toto sa tyka jedneho), ale skusajuci boli velmi mili a trosku napomohli, hned ma to nakoplo a uz ma nemohli zastavit 😀 😀

elenita
20. máj 2009

Teraz som isla z franiny, trosku blbe, lebo skusali ludia, ktorych som v zivote nevidela, ani oni mna, dve zeny trosku rypali, ale dalo sa. Ja som hlavne hovorila rychlo, sebavedome a tvarila som sa bohorovne aj pri veciach, ktorymi som si nebola celkom ista 😀 😀 Na lingvistike sa skusajuci rehotali, tak im po francuzsky hovorim, ze je tu nieco smiesne? 😀 😀 a oni ze nie, len Vy ste taka razna, tak ste nabehli 😀 😀 a potom pri gratulaciach mi povedali, ze som este k tomu mojmu vykladu aj gestikulovala buchala pastou do stola, ja som si to ani neuvedomila 😀

rosarita20
20. máj 2009

cafte,
elenitka, srdecna gratulacia 😵 😵 😵 Si sikulka 😉
kiwuska, aj tebe drzim silno paste, ale veerim ze skoncis ako el 😉 😉 😉
baby, idem sa vas co mate starsie deticky, resp. skolkarov spytat, dali ste deti zaockovat proti zltacke A, alebo uvazujete o tom??
Vcera mali nasi tiez prvu skusobnu jazdu na bicyklikoch a za par minut ficali jak vichor, jedny sa nas pytali ako dlho na tom sedia a ked sme povedali ze asi 1O min, tak neverili... 😀 😀 😀 normalne som si musela pobehnut aby mi neusli (teda ja som nahanala jeden bike MM druhy 😀 )

grmitko
autor
20. máj 2009

Kati ja sa chystam dat teraz ockovat, aj my sme mali vcera testovaciu jazdu na bicykloch a islo im to uzasne, Leo ten ani sekindu nezavahal, Domko sa trosku rozbiehal a vymyslal ale potom uz sli ako blazni 🙂

elenita
20. máj 2009

grmi, prijmite aj odo mna oneskorenu gratulaciu k 3 rockom 😵 😵
a yas, uuplne nadherne fotecky, mas doma fesakov 🙂 🙂 🙂

elenita
20. máj 2009

rosarita no teeda, mas doma skratka rodenych sportovcov 🙂 🙂 my akurat teraz chceme kupit pre nas nejake dobre bicykle a krpcom cyklosedacky, nevyzna sa v tom niekto?

diddi
20. máj 2009

el....no klobuk dole...dva tazke jazyky...ufff 😝 ....si sikulka....a este jazyk "ugrofinsko-arabsko-cinsky" - nasich deti 😀

womenne
20. máj 2009

kiwuš teraz sustredime naše myšlienky na teba a Janku 😉
moji prave vstali ešte som sa snažila uspat Sebka ale už enchcel a ked som mu ohrievala jedlo vstal aj Niko hlad ho zobudil 😀 teraz sa napchavaju 😎

Teraz nam stavaju lešenie na panelak budu zateplovat a potom hura balkony ja už chem dat dckam bazenik.

yasmina
20. máj 2009

elenita dakujem 🙂

womenne
20. máj 2009

Sebastian sa vie byciklováááááááááátttttttt 😵 😵 😵 😵 vali jak vychornadhera som bolapreštatsna som bola snimi sama som sa najskor bala či mi nezujdu ale Nikolasko sa ešte boji len ho tlači.joj sme happy tatika smepočkali na parkovisku a šlisme sa ešte vozit zajtra ideme zase 😵 😵 😵

yasmina
20. máj 2009

kocky to su asi znamenia 😕 dnes letel MM Ke - *Ba - Ke a lietadlo vzlietlo a o 3 min. muselo spat pristat problem s klapkami 😒

womenne
20. máj 2009

yas fuha asi ano aspon ja to tak beriem 🤐
čo je to KE??

adrolka
20. máj 2009

wom- ke=košice 😉 super - sebo je šikulkooo
yas, tykoxo, včera tamto ,dnes toto... MM by asi mal poľaviť...
elenita- tak klobúk dole pred tebou a srdečne gratulujem!!!!! 🙂 a ešte to všetko popri malých dvojičkách!!!
kiwi, držííím ti palceeeee, drž sa aj ty na štátniciaaach 😉

jankabambulka
20. máj 2009

prosím mohli by ste mi toto preložiť neveranigtalone - ďakujem veľmi pekne

kiwuska
20. máj 2009

nema to byt neveranightalone teda never a night alone???? teda ani jednu noc osamote (sama)

jankabambulka
20. máj 2009

ahojky inak
kiwuska Ďakujem - fíha, veru presne tak mi to aj zuzka preložila. to jednej mojej kámoške akýsi chlap vypisuje a nevedela čo to je

kiwuska
20. máj 2009

neni zac🙂
prave som sa dost dobre zasmiala pri uspavani:
Jakub: gut najt (good night)!
Janko: Dunaaaj !
Jakub: Nie dunaj, gut najt, dunaj je morava!!!!!

kiwuska
20. máj 2009

a dakujem vsetkym co mi drzia palce, budem to potrebovat🙂

helka1
20. máj 2009

Aholky, Kiwuska aj my drzime palciska - vsetky co mame 😉 A konverzacia tvojich chalanov nema chybu 😀 😀 😀
Elenita, ufff si proste jednicka toto zvladnut !!! Gratulujem.
Yas, hm ? Skus manzelovi naznacit, ze su to znamenia aby prehodnotil svoj zivot a zvazil priority (1.miesto rodina 😉 😅 😀 )

katullka
20. máj 2009

Caute baby,

el, si uzasna!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 Pri dvojickach take tazke jazyky na A-cka 😕 .Srdecne Ti blahozelam, si sikulka!

Kiwi, drzim Ti palce, nech uz to mas aj Ty rychlo za sebou, kedy mas vlastne termin?

Sasi, chalanom blahozelam k 3.rockom!!!!!! 😵 Ak budes mat fotecky z byciklovania, tak pridaj! 😉

Yas, chalani su tazki frajeri v tych bielych krataskoch 😵 ! Su krasni!

margaretka11
20. máj 2009

Ahojte 🙂

Páni tu sa toho udialo, ani nestíham reagovať...

El aj ja sa pripájam ku gratuláciam, si šikulka 😵 😵 😵

Kiwuska a tebe držím palce, nech už to máš za sebou 😉 . A ten rozhovor tvojich chlapcov ma rozosmial 😀 . Ja mám tiež každý deň možnosť počuť tie hlody mojich drobcov, je to bohovské 😀 😀 😀

lenkamt
21. máj 2009

ahojte 🙂

Zinuške všetko naj k meninám , ak je Zina 🙂 😀

Ninke a Zojke všetko naj k trom rôčkom - fotky sú krásne, dievčatká nádherné 🙂

Yas - 😕 😕 😕 fakt to bude nejaký "zásah" z hora 🤐

yasmina
21. máj 2009

kocky dobre ranko...asi sa ma MM spamatat ked sa deju take veci 😕

yasmina
21. máj 2009

idem drobcom kupit nejake sandalky na vonku lebo z raku nejako neidu a nemame ist v com vonku ked je horuco...
Bata ma akciu 1 par zaplatis a druhy 50% zlava

diddi
21. máj 2009

yas,to fakt je u Batu akcia????

diddi
21. máj 2009

aha,uz som to nasla na nete....musim mat ale bata kartu....co nemam ☹