Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
29. máj 2009

Maximkom vsetko naj k meninam 🙂

danka nasi uz tatarku jedia, obcas im dam kupovanu Helmans, ale ja vacsinou robim doma, ale tu nejedia tu ja milujem 😀 nas Leo lubi tatarku velmi 🙂

rosarita20
29. máj 2009

cafte,
yasminka, diddi asi myslela kolko ma to chore babatko vasich znamych...
wom, ked im to nedavas kazdy den urcite mozu, ved uz mas doma velkyyyych chlapov 😉
saska, prajeme peknu oslavu na zajtra, tortu uz mas doma?
my sme doma, lebo pocasie otras, no a co tito robia... 😠 len riesim bitky od rana ☹

nana77
29. máj 2009

ahojky!
no, tigre uz spinkaju, tak idem kuk, co ste popisali 🙂

nana77
29. máj 2009

takze zinuska, yasminka - Maximom vsetko najlepsie k meninam!!!

elenita, ked cca pred mesiacom oliver tak strasne plakaval, tiez som mu par krat dala nurofen sirup. do 15 minut zabral a spal ako zabity. len som mu to nechcela davat preventivne, lebo nie kazdy vecer bol taky

womenne
29. máj 2009

nana sa maš naši tam ešte štebocu ale aspon mam klid dnes sme boli v obchode a v pršiplaštoch joj t bolo radosti,botasky cele mokre nemohla som vytiahnut čižmy ☹ tolko sa nasmialy ked na nich pršalo sa vyšantili 😵

Maximkom prajem všetko najlepšie k meninkam a veela darčekov 😵 😵 😵 😵 my tiež enmame Nikolaska v kalendari tak oslavuje na Nikolaja ale v českom je ešte som nekukala kedy vždy zabudnem 😔

yas a vy tam vlastne na čo idete??tvoj pracovne?a ty doprovod???ono je to riziko aale zase nemusiš sa nakazit,lenže zase nevieš kto to ma akto nie j to hus dufam že čoskoro najdu vakcinu 😔

jankabambulka
29. máj 2009

AHOJTE

chcem sa v prvom rade poďakovať za milé povzbudivé slová . sašenka, zuzka, nanka - ste skrátka bosorečky, ako ste vedeli, že to spravím... 😀
už je to za mnou i keď po skôške teda ako som vyšla z dverí to na mňa doľahlo , a rozbučala som sa ako malý chalan. spolužiaci nechápali , mali blbé reči či za to , že som nemala samé? ale na mňa to akosi doľahlo , že už mám potom, a že som to zvládla aj s deťmi a popri práci... skrátka niektorý ľudia toto nevedia pochopiť 😠

mximkovi
maj vždy zdravia cele hory,
šťastia ako kvapiek v mori,
lásky nech ti toľko patrí
ako snehu maju tatry.
všetko naj k narodeninám 😵 😵

jankabambulka
29. máj 2009

kiwus-blahoželám ti k úspešnému ukončeniu štúdia, nech sa ti v živote darí a či už titul alebo škola ti dopomôžu k vyššej výplate 😀

jankabambulka
29. máj 2009

všetkým ďakujem za blahoželanie 🙂

yasmina
29. máj 2009

kocky dakujeme za blahozelania 😵
to babo ma 9 mesiacov a bohuzial na obed sa mu potvrdil virus ☹ takze je dalsi na slovensku, malicky je vo velmi zlom stave, sa mu pohorsilo ☹

yasmina
29. máj 2009

Inac svine z noveho casu uz vypisali odmenu ze kto bonzne mena a info o rodine dostane 300 eur 😠

diddi
29. máj 2009

yas,na teletexte pisu,ze syncek nema uz teploty a je v uspokojivom stave a tatina pustia asi v pondelok domov

yasmina
29. máj 2009

teda to su kraviny teraz sme rozpravali z jeho oteckom...ma 38,8 C a vracia prudom ...to je uspokojivy stav...

yasmina
29. máj 2009

boze ja sa bojim ist a bojim sa to povedat aj MM...ze sa obavam....

diddi
29. máj 2009

tak to je fakt potom sila co vypisuju...pozri si to na txt markiza a stv

helka1
29. máj 2009

Ahojky,
Yasmi to mi je luto toho baba ! A jeho otecko si urcite musi robit vycitky ☹

A ohladom vasho odchodu, neboj sa a povedz co citis, uz nejde o teba a manzela , ide aj o deticky !!! Hlavne na ne mysli, ked sa mu zdoveris so svojimi obavami 😉

diddi
29. máj 2009

no ja mam teraz strach ked pride moj otec .....idem pre neho do Viedne na letisko

helka1
29. máj 2009

Ahoj Diddi a nemozes poziadat oca aby si pred ochodom dal spravit testy ? Sice to moze chytit aj v lietadle 😝

grmitko
autor
29. máj 2009

baby musim vam napisat co sa mi stalo
mala som v chladnicke maso, ze ho idem marinovat a vsetko maso pokazene!!!!! skoro ma slahlo, tka som ho vyhodila a bezala kupit nove, to je uz v chlade a marinuje sa, ale treba nam aj chladnicku novu 😒 tak ideme s muzom nejaku rychlo kupit

pre tortu idem zajtra rano uz sa na nu tesim som zuvedava ako bude vyzerat, dufam ze nebudem sklamana 🙂

womenne
29. máj 2009

Saši v chladničke sa pokazilo???mate staršiu chladničku?no ked sa drbe tak riadne že??my sme boli na prechadzke autom 😀 boli sme si kupit chclieb priamo s pekarne ešte teplučky tak nam vonal v aute 😵

tak sme kupili manželovej krstnej tu sloniu nohu je nadherna až mi je jej luto dat 😔 radšej sm eju nechali v kvetinarstve a v piatok pojdeme prenu 😢 ja ju chceeeeeeeeeeemmm po vyplate si ju kupim 😎

grmitko
autor
29. máj 2009

ano Dani v chaldnicke, ot je uz velmi stara chaldnicka, uz sme kupili novu, zajtra nam ju dovezu tak sa tesim 🙂

grmitko
autor
29. máj 2009

wowo jani ake krasne hodinky ta cakali za statnice 😉 super 🙂 zasluzis si 🙂

jankabambulka
29. máj 2009

ďakujem sašenka, júúj a keby si videla ten deil aký je vnútri vyložený... 😵 😵 😵

janulas
29. máj 2009

ahojte holky moje, dlouho jsem tu nebyla, vcera jsme se vrátili z první dovelené s detma, bylo to super, pridala jsem pár nových fotek, a jinak dnes dalsí zázitek, sla jsem s nimi nakupovat do Tesca a vykaslala jsem se na celý dvojickový kocár a dala jsem je oba pekne do jednoho vozíku, a dobrýýýýýýýýýýýý 😀 😵

janulas
29. máj 2009

Janka...krásné hodinky, tiktak 😵 gratulujem k státnicím!

lalupa
29. máj 2009

chudatko malicke nevinne, velmi si prajem,aby sa z toho rychlo dostalo 😢

zuzka.25
29. máj 2009

čau kočky...

janulas, no nazdarek, že sa ukážeš 🙂 a kde ste boli na dovči? ako sa máte, napíš niečo.. sa toho muselo stať za tú dobu veľaaaa...

yas, zinu, maxáčom všetko najsamlepšie 🙂

grmi, no porazilo by ma...

jani, krásny dáreček, sa pochlapil konečne...

yas, no chúďa bábätko.. povedz tomu svojmu, že nechceš ísť radšej... ja by som mala obr strach

womenne
30. máj 2009

čauko my mame upršany vikend ☹ som pred chvilkou vstala aj s Nikolaskom sme spali do 9.00 😨 😵

dnes cchem robit granadir neviete mi napisat ako sa robi???myslim že zzka ho minule robila 😉
pišem jak...stale mažem ešte som nemala kavu tak to aj tak vypada 😀

womenne
30. máj 2009

viete ako som si spravila kavu???nachystala hrmnček dala lyžičku kakaa,3malinke lyžičky cukru,spokojne zaliala vodou,navrch šlahačku. 😝 😝 fuj ešteže som sa nenapila 😖 no tak treba mi vyspavat???potom som jak mechom udreta 😖

už som našla receptoch tak hadam sa podari idem robit prvy krat.

janulas
30. máj 2009

zuzi...my jsme byli jen tady v Cechách, v Buchlovských horách, no bylo fajn,napíšu víc večer jsme u n ašich, a děti mí berou kl ávesnici 😀

zuzka.25
30. máj 2009

čauky...
kde ste boli včera všetky?

wom, ja to robím tak, že si uvarím extra zemiaky v šupke, extra cestoviny...
zemiaky ošúpem, prepasírujem cez to koliečko kockaté, zmiešam s cestovinami a potom si este v dalsom hrnci podusím cibulu, slaninu a zalejem troskou vody a pridam mletu cervenu papriku a to vmiesam tych zemiakov s cestovinou
podla potreby dosolim...

janu, ok, tesime sa 🙂 mne moje dobre deti zhodili notebook na zem, takze viem si predstavit, o com hovoris 🙂 ked su hore, tak nie som na pc... pre istotu