Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

helka1
8. jún 2009

Lalu, tak aj mne niekedy pretecu nervy ☹ , potom mam velke vycitky a snazim sa ovladat ....vybozkavam drobceka a sa mu ospravedlnim 😔 , ale nestava sa to casto

lalupa
8. jún 2009

nanus, tak mu uprimne blahozelame!!!!! 😵 😵 😵

nana77
8. jún 2009

na tolko prispevkov som chcela reagovat, a uz si nepamatam...

k tym knizkam - aj u nas je to tak, ze ti moji krpci vsetko do pusiny davaju. leporela rozkusu, tak im ich ani nedavam. len ked som pri nich, vtedy pozerame obrazky. maju ich tiez dost vela, nedavno sme kupili zase na www.matys.sk . tam boli tiez celkom dobre ceny.

no, na zadok som malym este nedala, ale obcas nemali od toho daleko...teda, aby som nekecala, uz dostali po plienke, ale to boli len take "akoze", oni sa vtedy smeju, lebo si myslia, ze sa jasime...

ale na take moje veeeelmi razne EEEEEJJJJ!!!! reaguju celkom dobre - oliverko zazmuri oci (to ako ze ked on mna nevidi tak ani ja jeho, ani tu zlotu, co robi) a ondrejko sa pozera inym smerom (akoze ja nic, ja muzikant).

a mame aj novinku, je fotozdokumentovana, takze zmensim a pridam

nana77
8. jún 2009

lalupka, dakujeme za blahozelanie!!!! veeeeelka ulava u nas teraz nastane, myslim aspon 🙂

pridala som foto, uz sami stojime 😵

katulka, este musim reagovat co si pisala - ta matka, co necha dieta chodit nahate medzi ostatnymi - no neviem, podla mna to nie je v poriadku...myslim, ze je divna...

lalupa
8. jún 2009

nani, jeeeej, to je kraaasa!!! tesime sa s vami, supeeeer!!! uz len chvilocka do samostatnych krocikov 😵

ajka72
8. jún 2009

dievčatá viete mi bližšie opísať kde sa nachádza ten hubert v tatrách myslím ste písala ideme do tatier a zdá sa mi že by som tam mohla s dievčatami skočiť

lalupa
8. jún 2009
nana77
8. jún 2009

lalu, veru tak! a zasneme dalsi, vyssi level, zacne byt ina "sranda" 😀 . ondrejko sa uz aj pusta, spravi krok, vynimocne dva a padne na zadok, alebo mne do narucia... 😵 😵 😵 . tesim sa aj ja z toho a zaroven mam trosku strach, ze to teraz bude este len narocne... tak ale zvladneme to, tak ako vsetko a vsetky

elenita
8. jún 2009

Jeeej, Jani, videla som albumik!!! Vy ste sikulaci 😵 😵 😵 😵 😵
Ja po tieto dni frcim zvacsa na bazariku, predavam konecne veci, co sme vobec nevyuzili a ani neobliekli 😅
No, uz je petusik hore, koncim 😒 . A to som este chcela upratovat 😅

janettba
8. jún 2009

Nanuš - grutulujeme drahému a zároveň aj tebe, lebo partner má tiež vždy veľký podieľ na úspechu svojej polovičky!!! 😉 😵

A tvoji drobci sú zlatý a obaja naraz 🙂 .

Ja som dvojkáčov ešte tiež nevyplatila tak normálne, ale včera Dominik skúšal - mala som ho na rukách a on štíííííp ma na ruku a potom štíp do prsa - a ja no - no - nooooooo a on rehot a zasa začal tak hnusne štípať tymi malými prštekmi a pozeral sa mi rovno do očí, že čo budem robiť. Tak som mu to vrátila a štipla som ho do ruky, no to ste mali vidieť ten jeho výraz a potom spustil rev... 😀 som ja ale mama 😠 ...

Simo ten si občas fakt zaslúži a nacápem mu na zadok, nie som za telesné tresty, ale keď pretečie pohár, tak dostane po riti, lebo na neho nič neplatí...

No a s nočníkovaním, som za vyskúšanie, keď už detičky vedia sedieť a neodmietajú sedenie na ňom, my sme teda s dvojvajkami ešte ani neskúšali, lebo u mojich dvoch skôrnarodených nočník nemal úspech a obaja sa odučili až po dovršení 2 rokov. A aby chodilo dieťa po vonku kvôli odúčaniu od plienok polonahé - no neviem, tiež to nie je podľa môjho gusta, ešte na dvore pri dome, ale na ihrisku medzi deťmi... 😒

janettba
8. jún 2009

jááj tie moje ypsilóóóny 😅 😔 😨 🤐 si nevšímajte... 😀 😝

elenita
8. jún 2009

Teraz pozeram, ze tm uspesne zostatnicoval - velka gratulacia 😵 😵 😵
Inak chlapci su nadherni 🙂

lalupa
8. jún 2009

😀 ad nocniky; moje male maju povinnu exkurziu so mnou na zachod 😀, este aj ked splachujem, tak musia kyvat piske,ze papa 😀

lalupa
8. jún 2009

zlostim sa,ze som si s babami nelahla,ale dala si miesto toho kavu
teraz tu sedim a cakam 😕

nana77
8. jún 2009

elenitka dakujem za pochvalu malych aj za blahozelanie pre mm 🙂

ja som mojich skusila dat uz 2x na nocnik - minuly tyzden. jeden ci cikol, druhy nic. a ten co cikol, podla mna ani netusil, ze spravil nieco mimoriadne... tak ale sedkat vydrzali. tiez to nebudem nejako uhanat, len som chcela aby si trosku otukali nocniky 😀

lalu, ja teraz obedujem a potom supnem tiez kafficko 🙂 . ja pijem 2x denne, inak by som nevydrzala. som sa stala zavislou na tych dvoch salkach kavy...

este som chcela: yasmi, super, ze si sa nam ozvala!!!! som rada, ze ste ok!!!! uzivaj washington 😎 , prebrazdi obchody aj pamiatky a ak mozes, fot, fot, fot!!! ani nebudes vediet ako a budes sediet v lietadle na ceste domov...

zuzka.25
8. jún 2009

ahojteee 🙂

nanuš, obr gratulácia, ako tvojmu manželovi, tak aj k samostatnému státiu 🙂

pôrod, no áno, tá zimnica bola hrozná, mala som ju hneď po pôrode a potom tiež asi z únavy a vyčerpania deň pred odchodom... ale keď som prišla domov, tak sa to rapídne zlepšovalo každým dňom a teraz už ani neviem, že som rodila a ako to strašne bolelo 🙂 aj jazvu mám super peknú, tak si nesťažujem...

janett, tak moji už občas dostanú aj po riti, pretože tiež na nich nič neplatí občas.. nie že by som ich bila nejako aby ich to bolelo, to zasa nie... ale občas im capnem, keď už to nejde nijako inak... to, že im vrátim to, čo robia, na nich tiež neplatí 🙂 ale je pravda, že ma to potom hrooozne mrzi :(

lalu, popíš svoj pôrod, prosím prosííím...

ja som teraz dovarila obed a detváky až teraz zaspali.. učinila som pokus dať ich spať do veľkej postele aj teraz, cez obed.. no ale nula bodov, po hodine a pol a asi 10 intervenciách, aby už konečne spali, som to vzdala a šupla ich s veeeeeľkým revom do postieľok.. a v momente tuhí 🙂 potvory malé 🙂

no nič, idem si naložiť, kým je to teplé...

zuzka.25
8. jún 2009

nan, pôjdete poobede von? chystám sa zas na pešiu, tak či nedáme spicha 🙂

lalupa
8. jún 2009

zuzi dam,ale az vecer s nejakymi foto novymi, teraz idem budit decka,lebo nic nespravime 😀
ja mam dve jazvy 😠

womenne
8. jún 2009

baby ako robite americke zemiaky??nemam olej a nemožem ist do obchodu maly spia možem to datna papier na pečenie?

zuzka.25
8. jún 2009

lalu, ok, tak sa budem snažiť byť prítomná na kuk 🙂

wom, ja myslím, že to môžeš dať na papier na pečenie.. ja keď občas v trúbe robím zemiaky, tak ich dávam na takú teflonovú fóliu a tiež to nijako nevymasťujem...

womenne
8. jún 2009

a čo tam ešte davaš iba korenie a cibulku?možem to už dat aj malym?

zuzka.25
8. jún 2009

wom, ja si zvyknem kupovať už okorenene v lidli... malym som to este nedavala... neviem, ci uz 3 rocni mozu korenie, mozno by som im kusok spravila oddelene len posolene s bylinkami?? hm?

nana77
8. jún 2009

zuzi, neviem, ci si este tu... ale ano, jasne, ideme poobede von. ja ti cinknem, ked vyrazime, oki?

taka som nasrata...sorry za vyraz, ale taky debil nam tu jazdil pod oknami, ze: vykupujem stare obrazy, nabytok,hodinky.... a zobudil mi oliverka 😠 😠 😠 . takze spal hodinu!!!! este som skusala ho uspat, ale nepodarilo sa... joooj,keby sa mi chlapik dostal do ruk, idiot!!! 😠 😠 😠

zuzka.25
8. jún 2009

nan, som tu.. my určite pôjdeme, ale dnes až neskôr, kedže zaspali až o pol jednej... veď si zavolame, ale je pekne, tak by sme sa mohli stretnut 🙂
joj, to poznám... tu vŕtajú, zvonia zdola, zvonia hore, poštárka, potom balíkový doručovateľ, teraz kosia trávu 🙂 furt niečo.. ale naši keď zaspia, tak málokedy ich to zobudí...

helka1
8. jún 2009

Lalu, fotky nahodene 😉
Nana gratulka manzovi 🙂

womenne
8. jún 2009

Hela jej krasny su 😵 ta posledna je supr,ako ste na tom stym byvanim?zlepšilo sa to???

zemiaky sa už peču som pozerala tak cibulka pustila štavu aj zemiaky tak fajn,malym varim osve zemiaky.

helka1
8. jún 2009

Wom dik 😵
S tym byvanim, hm, ideme sa stahovat do bytu mojich rodicov, ti prerabaju dom po ocovych rodicoch, takze sme dost zavisli na tom ako oni budu napredovat ! Realne to vidim na jesen .
Stale vsak mam obrovske pochybnosti o byvani v panelaku 😔 , viem, ze to nie je nic pre nas....a stale vidim sancu ist do domceka....a MM je presvedceny, ze na to nemame 😔

womenne
8. jún 2009

Helka ale mate vid nas obaja sme zdomu nevdeli sme si predstavit byt stale na byte ale vidiš už sme skoro 2roky a preživame taiskto snivame o domčeku,zahrade,grilovani,aby sa mali kde deti vybehat,snad za ten 1.5roka sa nam to podari.
Moja teta mi hovorila že ked chcela ist byvat do bytu jej manžel ju prosil aby nešli že by ho tym zabila on je proste pracant,drič ma kopec zvierat,kona tohomiluje,nedokazal by len tak sediet na byte.

elenita
8. jún 2009

Jeej, helka, krasne fotecky 😵 😵

adrolka
8. jún 2009

haloo 😎
ani neviem čo všetko sa tu dialo, idem si vás prečítať. som si všimla len Elenitkine dvojičky majú prvý rôčik -srdečne gratulujemeee 😵 😵

ja neviem, ale mne už niekedy z tohto kolotoča na materskej preskakuje 🙄
vy ste na tom ako ??
u mojich dvojkách ešte žiadne kecačky !!! zatiaľ len Tara šteká a Amirka miauká 😀 😀 . Tare sa včera podarilo ukázať na MM a "povedať dadda - zo slova daddy, tak to sme sa všetci tešili, dúfam, že jej to už aj ostane 😀
u maminých v záhrade máme maliny/jahody/ríbezle, no moje baby ani za ten svet nechcúúúú 🙄 🙄 🙄 🙄 všeobecne to z ovocím máme dosť biedne, mliečne výrobky by jedli od rána do večera, miľujú kefír!
vaše detičky sú na tom ako s ovocím????
teším sa ešte, že už sa navzájom pusinkujú niekedy, rehlia sa spolu tak to je úžasné ich sledovať 😵 😵
yasminka sa ozvala?