Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lumah
27. jan 2009

Nestíham vás ani ja, vždyx sem len nabehnem, rýchlo niečo napíšem a utekám.
dracikovi, pappo a všetkým, ktorých drobci slávia okruhle-mesiac či rocik gratulujem aj ja. 😀
dracik aj moji spia-hlavne cez den rozne, teda Filipko celkom režimovo, ale Dado ten napr. dnes doobeda spal až v kočíku vonku o 11tej. Filipko si stihol pospať ešte po ranajkách doma a vonku tiež. Poobede sme boli plávať, tak som ich ešte predtým rýchlo šupla na polhodinku spať a po chvilke boja zaspali. Jednoducho ked mrnčia a viem že su napapaní a prebalení, odnesiem ich do postielok a odídem. Niekedy už ani nemusím prísť, niekedy aj 5x a vždy odídem a oni zaspia. To isté robím večer. Už si zvykli.

kili
27. jan 2009

tatolu, myslela som to tak, že pappo a adrolka porodili v jeden deň, tak ako ja a margaretka

lumah
27. jan 2009

kili aj ja som si tu našla maminu, ktorej sa narodilo bábo ako mne-mywiel a zinuska tiež-tá mi povedala že pojde rodiť kedy ja a aj tak bolo. 😀

womenne
27. jan 2009

nejde mi otvorit moja emailova schranka vam ide??? 😕

kiwuska
27. jan 2009

lilienke a samkovi vsetko len to naj, naj, naj k prvmu rocku praju kiwuskovci.
lalupka, skoro sa nam vyliec, daj sa do poriadku, vydrz tam v spitali, nech ides domov uplne fit. cakame ta na koni 🙂

kili
27. jan 2009

lumah, je jasné, že sú tu deti, čo sa narodili v ten istý deň, je ale zvlášten že sa natrafili zrovna dve dvojičky 🙂
a teda aj ty a zinus ste rodili v rovnaký deň? 😕

kiwuska
27. jan 2009

adrolka, chceme fotku z oslavy 🙂 ,
kili pekna fotka

evka1310
27. jan 2009

ahojte..aj my sem patrime...do dvojickova...akurat nestiham velmi chodit na net...no sem tam vas citam

womenne
27. jan 2009

tak ja som to vzdalapúo polhodinovom plači Sebka som mu dala mlieko 😔 dufam že bude ok.ked on tak hrozne plakal

kiwuska
27. jan 2009

ahoj evka, krasni chlapci. vitaj v dvojickove.

tatolu
27. jan 2009

Evka vitaj medyi nami - sexicami

tatolu
27. jan 2009

no mne sa furt prehadzuje klávesnica 😉

evka1310
27. jan 2009

🙂 dakujem

tatolu
27. jan 2009

Evi, odkiaľ si? Detičky majú zvláštne mená.
Taliansko?

jankabambulka
27. jan 2009

Všetko najlepšie oslávencom , hodne zdravíčka, šťastíčka večný úsmev na tvári, nech sa Vám všetko len darí

LALUPKA - držkaj sa, zajtra ti brnknem, poobede sa mi už nedalo , prišla som domov a katuška ako odolávala pri miškovi tak teraz keď on sa konečne z toho dostal po dvoch týždňoch tak to chytila ona, chúďatko. tak zajtra papa

lumah
27. jan 2009

evka kedy sa narodili tvoji drobci?

lumah
27. jan 2009

lebo aj moji maju 6mesiacov a 1 týždeň, narodili sa 18. jula 🙂

evka1310
27. jan 2009

tatolu- ano sme v Taliansku...povodne som z BA, takze mam dvoch malych Italo-Slovakou 🙂 prve meno maju slovenskea druhe Talianske 🙂
vy uz mate 9mesiacov...jejda ako sa ja neviem dockat az ty moji budu vacsi, samostatnejsi...uz ti lezu po zemi?

tatolu
27. jan 2009

Lumah, už som myslela, že robíš prieskum 😉
Tiež chceš, aby ste boli dve s dvojičkami, ktoré rodili naraz?

aneti78
27. jan 2009

ahojte

evi, tak aj ja ta tu vitam, chlapci su na zjedenie 😵 😉

pappo, adrolka, vsetko najlepsie detickam k prvemu rocku, nech su len zdrave, stastne, spokojne a rodicom robia len a len radost 🙂

grmi, to mi je luto s robotou, drzim palce, nech skoro nejaku najdes, aby nemuseli chlapci ostat doma. v BA je snad viac moznosti nez tu, tu to je des hladat robotu s malymi dvojickami, aj preto som sa rozhodla tak ako som sa rozhodla 😉 ma to vyhody, hoci obcas nadavam, ze v robote by som aspon na obed sla a tuto doma ked mam vela roboty, tak cely den ani nejem a uz je tri poobede a treba utekat do skolky 😉

my sa mame fajn, deti chodia do skolky, dnes mali bazen (kazdy utorok maju), tak sa tesili, brali aj rukavniky. a v piatky ich idem dat na tanecnu, planovala som do tanecnej skoly, ale v skolke maju kruzok, tak zatial budu chodit len tam. ale tiez to maju s jednou pani, co chodi z tanecnej skoly, na kazdej hodine deti pomaluje a nieco si zatancuju, take formou hry

evka1310
27. jan 2009

lumah- no my 20.7. 🙂) skoro rovnako...ale mate naskok. ty s ale ak si spominam rodila v termine...my sme predcastne narodeny- 34tt...i ked bez problemov...

kiwuska
27. jan 2009

u nas sa uz spi, idem si nieco citat, taku pohodu si idem robit. dala som aj foto zo vcerajsej podvecernej prechadzky

janulas
27. jan 2009

ahojte babule...
kiwu..mrknem fota
u nás dneska takové boje, tomi mlátí porád Maju hrackama rukama, no nepomáhá domluva, plesknutí nic... 😝 😔

aneti78
27. jan 2009

kiwuska, zlati su v tych overalikoch 😵

janulas, ono sa to otoci, jakub uz dva dni chodi s takou modrinou na lici, co ho Tamka kusla, ked chytila nerva, ale on je fakt obcas neznesitelny aj pre mna - co ja na to len kukam a nie to pre nu - akukolvek hracku, ktoru ona chyti do ruky v momente jej vytrhne, ohmata a sice hned vrati, ale to tak dokaze rozculit, ked sa ona sustredene hraje. tak to proste nevydrzala a kusla ho...tie boje asi tak skoro neskoncia, ak vobec niekedy

kiwuska
27. jan 2009

anetka, ja by som dala tiez chalanov na tanecnu, hudobnu, telesnu, nech nieco robia s tou energiou 😎
buduci tyzden idem praxovat do detskej psychologickej poradne . sa moc tesim.
saska drzim palce, tiez to nemas lahke

aneti78
27. jan 2009

kiwus, no hlavne teraz v zime je dobre takto vyplnit cas. je to len hodinka od tretej do stvrtej. kebyze to zacinalo neskor, tak ich ani nedam, lebo oni su o takej stvrtej hladni ako vlci, lebo ten olovrant polka chlebika... 😖 ale takto je to v pohode a dufam, ze sa im bude pacit.

kiwuska
27. jan 2009

baby a kubo je taky ukecani, pusa sa mu neyavrie, tusim ked ide spat uz ma aj oci zatvorene a pusa ide. janko je zas take babetko 🙂 ale tiez sa vedia kusat

kiwuska
27. jan 2009

jej ze ukecani, pekne budem pisat diktatz.
janul super zimne ftky som ich este nevidela, ale tie nezabudkove oci su krasne 🙂

lumah
27. jan 2009

tatolu už som našla-zinuška rodila ako ja. Chcela som si rozšíriť funklub. 😀
evka nooo nie celkom v termíne, koncom 37tt. 🙂

grmitko
autor
27. jan 2009

evka vitaj medzi nami, rozkosni chlapci 🙂