Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

adrolka
5. júl 2009

jaaj lalu ,dakujem krásne za rady, 😵
ešte, že: kupim potom tú smectu- a ako sa to má podávať?????? do čoho????????
my práveže ovocie e-e ani za svet nechcú, tak preto im mamina robí tie šťavičky.
ja som ten kefír musela dávať tak, že na olovrant- iba to jedli /jedia na olovrant, nechcú nič iné ( žiadne ovocie, ništa)
idem hodiť nejaké foto nové

ajka72
5. júl 2009

adrolka tak ako písala lalu na hnačku je dobrá uvarená ryža s mrkvou ale variť dlhšie až sa trochu rozvarí, kulíšek je dobrá vec zabraňuje dehydratácii, je to ako fyziologický roztok su dva druhy jeden ma ešte navyše niečo čo ukľudní žaludok, hylak forte, alebo probiotika to je v podstate to isté môžeš to stredať, bában, pigi teda čierny čaj veľmi slabučky, smecta do jedla je tiež dobrá vec, mliečne veci vynechať na začiatku, potom je dobre mliečko zarabať do ryžového odvaru, do litra vody dáš dve lyžice ryže a varíš 3 hodiny scedíš a zarabaš mlieko, treba veriť že to prejde

grmi super nápad verím že neplávala aj celá obývačka 😀 hlavne že chlapci mali radosť 🙂

ajka72
5. júl 2009

smcta sa dá zarobiť napriklad do banana, ale do tej ryže 😉

ajka72
5. júl 2009

neskor je dobré aj struhane jablčko 🙂

lalupa
5. júl 2009

adrol, sama o sebe mne ta smecta chuti, len do mojej bambi som to nevedela narvat po lyzickach, tak mala malo, ale kedze to bolo zo zubkov, tak sa nic nedialo, v pribalovom je napisane, ze kludne aj do kase tusim 😉
moje su aspon jogurtove, davame na olovrant
nejak sa im nechce s jedlom experimentovat, teda ta starsia nie, ma uz vsetky zubky vonku, ostre ako zralok,tak jej teraz najviac vyhovuje korka od chlebika, druha mi papala vcera tvrdy syr a paradajku, ale chlebik siel bokom 🙂
na obed kuraci perkelt a kolienka, kedze som robila pre nas vsetkych, tak nas bol onicom 😀 , museli sme dochucovat haha
a jedli sme jak u tatarov, jedna vyjedala kolienka, druha masko 😀 😀

helka1
5. júl 2009

Ahojky, nanus to je smola, este ze ste nemali rezervacku na dovcu, prip.zahranicnu dovcu, snad sa ta vasa diagnoza nepotvrdi 😉 a coskoro si oddychnete.
Lalu ☹ aj ty sa trapis ☹ ☹ ☹

My szme boli s dvojkami na leteckom dni, pocasie zo zaciatku super, drobci sa vysantili na trampolinach a skacacich nafukovacich atrakcii, potom sa zatiahlo a zacal lejak 😝 😝 😝, schovali sme sa pod strom, dvojky nam v kociaroch zaspali tak sme boli radi, ze szi oddychnu ked tesne nas udrel blesk ☹ , normalne som mala pocit ze kociarom podskocilo ☹ ☹ ☹ tak strasne sa Adamko zlakol , jasne ze aj Radka ale ona nam hned v pohode zaspala, ale Adamko uz ani ocka nezazmuril ☹ ☹ ☹, bol taky zadumany ani velmi nereagoval na okolie. dufam ze to nezanecha nejaku traumu, potom blizo nasz udrel blesk este raz, ale to uz som Adamka vzala do blizkej budovy, lebo uz aj ja som bola z tych bleskov hotova, ked udrel ten druhy som prave pila kavu od laku som ju na szeba aj vyliala 😝

lalupa
5. júl 2009

uha helka, to nie je vobec sranda, ja som sa kedysi nebala bleskov, sko ma fascinovali,ale teraz mam pred nimi priserny respekt 😕

doplnila som album

grmitko
autor
5. júl 2009

lalu to si pekne podelili 🙂
ja som dnes gulas varila ale domko sa ho ani nedotkol. Leusko si dal aspon stavu s maskou a chlebikom 🙂
radost chlapci mali to hej, obyvacka to prezila, horsie to bolo minuly rok, ked sme mali iny bazen taky s takou plastovou bocnou stenou a o to ked sa opreli tak mi vytopili obyvku, ale prezili sme to, sice som este hodinu vodu vytierala a tato nastastie nebol doma aby robil kriky 😀 😀

grmitko
autor
5. júl 2009

lalu super fotecky 🙂

adrolka
5. júl 2009

grmi 😀 😀
lalupa, stihla som fotkyyyyy posielam obidvom cmukyy 😵 😵 supeeer babulkyy
ja som pridala tiež aktuálne. ledva ich odfotiť, a spolu to už vôbec nie, buď sa jedna otočí alebo druhá, nedajú sa naštelovať. 😝

adrolka
5. júl 2009

ajka, lalu díky ešte raz za radyyy

lalupa
5. júl 2009

adrol, neviem sa na male vynadivat, su ako moje jin-jang, jedna krajsia ako druha, rozkosne princeznicky,saty im velmi pristanu, musim fotit viac aj ja, mame plne skrine a nestihame vynosit...dufam,ze aj nam sa uz pohnu vlasky... 😅 kraaaaaaaaaaaaasne bambulky 😵 😵 😵

grmitko
autor
5. júl 2009

adrol kraaaasnucke princeznicky mas 😵 😵

yasmina
5. júl 2009

ahojky
lalu adrolka krasne foto 😵 😵 😵
nana to mi je luto ako ste dopadli 😒 to na radosti neprida,,,napis zajtra aku ste mali noc...
my sme sa vratili o 18tej z madarska ...som objedena...bazant....divoka kacka...jelen...baranie kolena....no plny stol a je sa tam len rukami sranda bola 😀

lalupa
5. júl 2009

yasmi,ved napis kde 😉

yasmina
5. júl 2009

no zapamatat si nazov dedinky je nad moj rozsah pamate 😀
Boldogkovaralja

kiwuska
5. júl 2009

adrolka, ze ty iba chces chodit na dvojickovo lebo su tu super maminy? 😉 ale teraz vazne, su uzasne tvoje babulky. to su jedna na maminua duha na tatina?

kiwuska
5. júl 2009

yas moja mamina bola vo visegade v takej restike stredovekej. ma doma nejake fotky. este dostali kralovske koruny papierove tak to maju na hlavach 🙂 som rozmyslala , ze preco este u nas nieco take neotvorili. trebars na hrade taku restiku. nemusia byt vsetky v najmodernejsom style a so zahranicnou kuchynou. bola by to podla mna super atrakcia aj pre turistov

grmitko
autor
5. júl 2009

yas vyzera to tam super 🙂 a prekvapilo ma ze stranka je aj v slovencine 😉

womenne
6. júl 2009

hellou babule 🙂

nana ☹ dufam že vam to nepotvrdia,ale zase čim skor tym lepšie hlavne u chalanoch.
Saši super fotky asi to spravim aj ja lebo balkony su v nedohladne 🙄 .
My sme vyletovyli boli sme aj v zoo v Ostave krasne zvieratka,maly boli s tatikom aj v deckej zoo-kozičky,sa vobec nebali,mne sa najviac pačili žirafy maju takladny krok no užas ich sledovat 😵 lev tam enbol a levica spala 😝 nanich som sa najviac tešila.
No a vnedelu večer Niko kašlal slaba laryngritida takže som stala pri otvorenom mraziaku čo zanechalo nasledky buduci vikend ho musim odmrazit.Sice mu to prešlo ale zase včera teploty 😔 takže sedime doma zajtra snim skočim ench mu vezme CRP

je a idem si kupi korčule a budem s malymi behat oni na bycikli a ja na korčuliach len či sa nezabijem už som to zabudla naposledy som na tom stala v starom byte a skoro som si zlomila nohu 😀

tak pekny horuci dnik va prajem a držte nam place nech horučky prejdu.

lalupa
6. júl 2009

wom drzte sa 😅

nani, boli ste? co to je?potvrdilo sa to???

nana77
6. júl 2009

ahojte dievcata,
dakujem za podporu. u dr sme este neboli, volala som s nou a dohodli sme sa, ze poobede pride ona k nam. nechcela, aby som ich v tom horku vlacila v aute...
no uvidime, ci su to kiahne, mne sa to moc nezda (ale ja nie som mudr.), ale co som nasla na internete o kiahnach, tak je uplne nieco ine, ako to prebieha u nas. napr. tie pupienka chalani nemaju vobec pluzgierikovite, ziadna tekutina v nich, alebo mokvajuce pupienka... ziadne teploty, ziadna mrzutost deti, nic, co by nasvedcovalo tomu, ze by ich to svrbelo... takze vo finale, ak by to skutocne boli ovcie kiahne, tak by mali az neuveritelne supersky priebeh (zatial - klop, klop!)

lalu a ty ako? uz lepsie? hm? ja som vcera bola tak vynicena, ze som zalahla velmi skoro a nevidela som foto babuliek... pridala si ich sem, alebo inam?

adrolka, jeeeezisi!!!! tie tvoje baby su strasne chutne!!!! podarene, fakt sa mi velmi pacia! 😵 a skutocne, su ako den a noc... uuuplne rozdielne!!! tak ako ja lalu dievcata a aj moji chalani - jedno dieta blond s modrymi ocami, druhe tmavovlase s tmavymi ocami! teda, aj ked u vas su obe modrookane!!!!

womenne
6. júl 2009

nana tak to maš super doktorku 😵 mne hrozne chyba ten naš byvali lekar,vždy ked som potrebovala tak som mohlaprist aj v noci,vikend,sviatok bol fakt užasny,aj tato naša nova je dobra ale ked sa niečo p...rie cez vikend jedine pohotovost a tam su strašne neprijemny vždy mi nadaju že bd prideme neskoro večer,lenže na to je pohotovost a ked ich to tak chyti tak čo mam robit 😖 fakt ochota 😠

adrol aj ja sompozrela foto su nadherne holobičky 😵 😵 😵

lalu ty si ešte vysypana???teplota Nikolas už nema určite zase večer vystupi.každopadne zajtra snim idem.

yasmina
6. júl 2009

ahojky...
lalu ako sa mas???

nana uz vies co je drobcekom?

womenne
6. júl 2009

yas maš nejak nove foto nie?inak zajtra idem požiadat o inhalačny pristroj som vedava čo mi na to povedia mame nan plny narok.

dracik1
6. júl 2009

nani, potom daj vediet , co je ockam, mozno sa len fakt vysypali 😒
adrol, ake mas krasne baculky 😉 sranda, ze sa vobec nepodobaju....

u nas sa Jakub rozhodol, ze dnes zacne chodit 😀 , takze cely den zachranujem 😀 , urobi 5-6 krokov a bac 😀 , Jurko vie ovela lepsie chodit, ale to je strachprtko, nechce sa pustit, furt si to len nacvicuje
😀

u nas je burka, ochladilo sa 😠

yasmina
6. júl 2009

wom. lalu foto nie je nove ale upravene tak ako si lalu vsimla...je to len domalovane cez mary key software tam si date foto a pouzivate licidla odtiene kt. sa vam pacia a mozte sa vymalovat z ich ponukou 🙂

dracik1
6. júl 2009

baby, mozem dat deckam do cestovin tuniaka? napr. rio mare? v olivovom oleji?

yasmina
6. júl 2009

dracik mozes aj moji uz mali rio mare je naj 😉