Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kiwuska
24. júl 2009

sasi a ked nestihas- dojdi k nam po tu masticku mam to doma!

helka1
24. júl 2009

Ahojky, kiwusz aj ja balim vo velkom, my odchadzame zajtra 😵 , no nabalila som nas akoby sme sa stahovali 😀 . Heh, som zvedava, co na to nase auto 😀

grmitko
autor
24. júl 2009

no kiwus letim ku vam 🙂
helka aj vam stastnu cestu a krasnu dovolenku 🙂

helka1
24. júl 2009

grmi, ak by sme sa rozhodli ist na 1 den s detmi do Blavy, kam by si nas odporucala ? Dik !

kiwuska
24. júl 2009

sasi uz ta cakam🙂 helka- no my tak nejako podobne, ale balim aj prasok na pranie a keby bolo malo operiem, MM si bere plavky,2 tricka a jedny kratase, takze pohodka a ja si nemam co zabalit bo mi je vsetko velke, takze asi v nedelu vecer si vybehnem kupit zopar handier a plavky🙂 takze ked tak ratam mozno sa nam to pomesti do prirucnej batoziny🙂🙂🙂🙂

grmitko
autor
24. júl 2009

Helka, urcite vidiet stare mesto a odtial na tcom plaz, aby sa deti vyhrali 🙂

helka1
24. júl 2009

Grmi neviem ci by ich stare mesto lakalo 😒 , ja som v BA chvilu byvala, skor rozmyslam o ZOO alebo ci nie su nejake kolotoce pre najmensich, pekne ihriszko a pod.

grmitko
autor
24. júl 2009

na t com plazi by sa vyhrali a do zoo sa tiez da ist, je tam aj ten dinopark, ten nasich zaujal najviac 🙂 a vidis ZOO ma ani nenapadla 😝 😝

http://www.facebook.com/album.php?aid=19739&id=...
pozri fotky z plaze 😉

helka1
24. júl 2009

A kde je presne ta Tcom plaz ?

grmitko
autor
24. júl 2009

to je na petrzalskej strane dunaja, hned zo stareho mosta dole ako keby za auparkom, za sadom janka krala 🙂

helka1
24. júl 2009

Uz viem, vyzera fantaszticky

grmitko
autor
24. júl 2009

hej je to tam super, nas domko dostal hysak ked som povedala, ze ideme domov, necchel ist, plakal a metal sa 😀 😀 som im slubila, ze este tam pojdeme, to sme tam boli len tak na skok, ze mrknut ako to vyzera 😉 🙂

kiwuska
24. júl 2009

helka a pozi si na googli co davaju pre deti v bibiane, mali by tam byt tiez programy pre deti. to je domdeti v starom meste na konci hviezdoslalovho nam, ako sa uz prechadza na most snp. byvaju tam aj divadla pre dei

kiwuska
24. júl 2009

to by ste mohli ist starym mostom na tcom plaz a naspat mostom snp rovno k bibiane, a zoo odtial a je noc 🙂

kiwuska
24. júl 2009

jej heli az teraz som si lepsie pozrela fotky som ich videla ale akosi som sa nedostala k torte, ta je rozkosna, vesela ozaj detska torta

grmitko
autor
24. júl 2009

Ivanka uz som drobcov natrela, tak verim ze do rana bude dobre 🙂 este raz ti dakujem 😉

womenne
24. júl 2009

jej Saši to su super fotky 😵 😵

kiwuska
24. júl 2009

saska drzim palce

grmitko
autor
24. júl 2009

Dakujem Ivanka

Dakujem Danka 😀

womenne
24. júl 2009

tak odtial ta fotka som rozmyšlala že kde ta fotili 🙂

grmitko
autor
24. júl 2009

ano Dani tam ma fotili 🙂

aneti78
24. júl 2009

ahojte

nejak malo pisete,tak konecne napisem nieco aj ja. mam dva tyzdne dovolenkuuu🙂)))tak sa tesim🙂))

Helka, tak vy uz idete na dovcu? my o tyzden🙂) tiez uvazujem o jednodnovom vylete do BA, no neviem, ci budeme mat cas a ako to dohodneme so stravou, mame plnu penziu.
na tortu len cumim, je krasna, mne sa velmi pacia,take farebne a "precackane", su krasne...vasa je prekrasna. dvojky sa museli tesit.

nas Kubik ma zajtra meniny, este nic nemam pre neho...no a o dva mesiace maju 4 roky,to snad ani nie je pravda.
uz su taki velki🙂

boli na prazdninach prvy raz bez nas na tyzden, neviem,ci som to sem pisala a zvladli to krasne, dedo s babkou ich chvalili velmi a chcu ist zas, tak pojdu, planovala som,ze posledne dva augustove tyzdne uz pojdu do skolky,ale radsej nech idu k babke na dedinu,nez do skolky medzi bacily...ved sa uz aj psychicky pripravujem na dalsi koloc chorob od jesene...uz im idem urcite v pondelok kupit imunoglukan a zacneme preventivne brat

Saska, vam skore uzdravenie, nech su uz chlapci cim skor celkom ok.

womenne
24. júl 2009

je aneti na tba som myslela,tvoje chodia do školky však?

aneti78
24. júl 2009

ano, chodia, momentalne su vsak prazdniny 😉

womenne
24. júl 2009

jj viem,chcela som vediet ako to preživali,pomahali im učitelky myslim obleict,vyzliect ak bolo teplo,ale pomoct s jedenim,dodržiavat pitny režim?ja už som v strese mam strach aby napr.neutiekli ☹

grmitko
autor
24. júl 2009

no toho sa aj ja bojim dani

womenne
24. júl 2009

no Saši ja mam normlne klepaky ja by som ich tam ani nedala alebo ich chodila kontrolovat snad to vydržim kym si zvyknem,ale už sa vidim ako budemna vetko možne upozornovat učitelku,ae ona mi hovorila že je na to zyvknuta 😀

janulas
24. júl 2009

ahoj mamulky, obcas vás ctu, ale nestíhám moc psát, máme se tak nejak v rámci mozností, no dneska mi je hrozne, Marinka mi spadla venku z odrázedla, pres volant, po hlave, hrozne to vypadalo, má rozseklou bradu, na pohotovosti jí dali tri maslicky, no já jsem na mrtvici, jak je uhlídat je to cím horsí ted...porád lítají, nekam lezou, na hristi jen trnu... 😝

grmitko
autor
24. júl 2009

ahoj janulas,
som rada ze si sa ozvala
mrzi ma ze Marinka ma uraz, ale to sa zial pri dvoch detoch stava, nas domko mal rozbitu hlavu napriklad, neboj ono sa to casom zlepsi 🙂

womenne
24. júl 2009

jani to sa stava to je take obdobie ako ed začnu chodit,musia sa naučit čo si možu dovolit a čo nie.tych padov ešte bude.Ale každy tak budeš reživat ja som tiež taka ale to sme všetke 😉

baby kde je yasmina?????