Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zuzka.25
11. aug 2009

ahojte
dnes som tu len na skok, dakujem vsetkym za krasne blahozelania 🙂

silvinka, tvojim velkym chalaniskom zelam k 2. rôčku len to najsamlepšie, hlavne to zdravíčko, šťastíčko a nech sa im splní všetko, čo si želajú

lalu, ty si na mňa normálne zabudla 😀 😉

adrol, perfektné komenty máš na MMB 🙂

idem hajííí, papa

katullka
11. aug 2009

caute,

vsetkym oslavencom zelam k narodeninkam vsetko najlepsie!!!!! 😵

Zuzi a tebe k dnesnym meninkam tiez prajem vsetko naj, hlavne vela zdravia a radosti z deticiek! 🙂

cherry, mas krasnucke deticky!!

nan, a vy mate krasnu izbicku!

A u nas je lazaret, obidvaja drobci teplotuju ☹ 😢 . Vcera po obede sa zobudili s teplotami, dnes cez den mal Samko stale cez 39st. davala som mu viac krat zabal a nic nezaberalo, no nakoniec to asi po 2hodkach kleslo. Dr. povedala, ze maju trochu cervene hrdla, Paulinke robili CRP a mala 21, tak sme sa dohodli, ze s ATB este pockame. Dufam, ze ich to prejde aj bez nich, ved to uz by boli no ani neviem kolke ATB ☹ .
No je to hruza, v noci sme stale hore, drobci bud na striedacku alebo naraz. Cez den spali obidvaja asi tak po 20min. aj to kazdy v inom case 😒 . A Paulinku som horko tazko uspala o 21:45h. No dufam, ze zajtrajsok bude lepsi, ze sa budu lepsie citit a dlhsie si pospia.
Inak dnes ked sme boli u dr., tak Paulinka chytila nejaky spis zo stola a zahlasila ze: "čitame" 😀 . Dr na to, ze citat budes doma.

Baby, dnes je 11rokov od smrti mojej maminy 😔 😢 😢 😢 .

Idem uz spat, vsetky Vas zdravim, pa pa!!!

zinuska
11. aug 2009

ahojte,tak ja zas takto neskoro 😝

v prvom rade vseeeeetko naaaaaj Sebkovi a Samkovi k dvom rockom!!!! 😵 a Zuzulienkam prajem krasne meninky!!

No baby tu bol boooooordeeeeel 😝 😝 🙄 🙄 🙄 ☹ dnes sa zacalo malovat.. UZ NIKDY NECHCEM,ABY SA TENTO DOM MALOVAAAAL 😀 😀 ☹ keby ste vedeli ako som dnes makala 😝 a vraj zajtra a cely tyzden to tu bude vyzerat rovnako ako dnes 😢 😢 😢 drhla som dlazbu jak väzen a zajtra mi to maliari znova zapraskaju.. nieje to ich chyba,to je jasne,robia si len robotu,ale teraz z laskou spominam na nas malilinky dvojizbak,co sme tam byvali s muzom za slobodna. tento hovadsky dom je otrocina upratovat.. nevymenite niekto nas dom za malicky bytik ??? 😀 😀 😉 aspon na chvilu.. 😉

Katarinka,uz chapem,ze si tolko schudla pri prerabke. dufam,ze aspon na toto mi to bude dobre 😀 😉 ja by som bola vdacna za take 3-4kg. 😝

No ked domalujeme,chcem u nas stretko!! ako som slubila! Sasi pamätas si aspon ty?? este to musime stihnut,kym je teplo. chce k nam vobec niekto prist?? na zahrade sa decka vyblaznia..

Nanus,tak take nalepky mi muz nedovoli 😒 Inak Laurinka nezabudne teda na tieto prazdniny 😵 😵 a dokedy ju mas doma??

Cherry vitaaaaj!! teeda,aj tie tvoje uz ako narastli!!paaani,ale su krasne tie tvoje dvojicky!! poriadne to leti,sak tot si rodila! 😅

zinuska
11. aug 2009

Inak cherry,ked sa narodili tvoje dvojky,tak sme vsetci hiiikali nad kristinkinmi vlaskami,pamätas? 🙂 je to mozne,ako jej zbledli??? 😨 😅 😅 teeeda.. ani by som neverila,ze je to ona 😉 😉

Kati rychlo sa vyzdravte!!! 😔 to je najhorsie,ked su deticky chore ☹
Takze z Paulinky bude doktorka??? 😀 😉

idem do hajan,sak zajtra zasa v noci nakuknem 😀 😝 ja vas snad nikdy cez den nestihnem ☹ ☹ ☹

ozaj.som sa rozhodla,ze zajtra upeciem asi kolac majstrom,mozno mi potom menej zakvapkaju podlahu farbou 😀 😀

grmitko
autor
12. aug 2009

zinus jasne, ja pamatam, hadam to este do konca augusta stihneme, lebo potom nam zacina skolka 🙂

katulka dajte sa rychlo dokopy, verim ze bobaky budu skoro zdrave

moj muz sa rano zobudil a teplota 38,2 ☹ deti este stale kaslu, a to v sobotu odchadzame, tak verim ze vsetci budu dovtedy ok 🙂

lenkamt
12. aug 2009

ahojte 🙂

Cherry má už aké veľké deti 😕 a Kristínkine vlasy - úžasné 🙂

Zinu - si mala spraviť stretko, deti by sa hrali na dvore a my by sme makali s nejakým tým pivkom v zálohe 😀
ja pre toto stále do domu ee 😝 lebo cez týždeň by sme tam chodili len spať a víkendy by sme mali ako pracovný tábor 😝

Saši - vy sa liečte, už sa na vás tešíme 😵

zinuska
12. aug 2009

leni :DD ok,dobry napad. takze baby cakam vas!! doneste si so sebou kyble,handry,metly,skrabky atd atd 😀 😀 ale teda pivko vam nedam,bo to by sme museli malovat znova xixixi

sasi malo by sa malovat u nas taky tyzden. tak myslim,ze by sme to mali stihnut do konca prazdnin. a ty ides kam teraz a na kolko??? som to asi prehliadla. no pekne,ze muz ma teploty,sa dako lepi smola na vas. no tfuj tfuj tfuj,nech sa vam uz nic zle nestane..

jeeej prave prisli majstri a davaju akysi papier na zem,huraaaaa,nebudem musiet tolko drhnut zem. asi im muz nieco hovoril,ze som frflala vcera 😀 😀 😀 no parada.

baby maxim je od piatku u svokry,boooze,mne uz taaaaak chyba 😢 😢

zinuska
12. aug 2009

jejda baby,mali by ste prist!!! su tu traja majstri mladulinki 😀 a vsetci si dali dole tricka!! 😕 😅 no a keby ste vydeli tie vypracovane hrude!!!! 😀 😀 😀 jeezis,sodoma gomora /ci ako sa to pise/ 😀 😀 zacina sa mi prerabka lubit 😀 😀 😀 😎 kto sa teda hlasi,ze dojde k nam???? 😉

baby konecne som tu aj cez den a vas tu zasa niet 😠

womenne
12. aug 2009

Ahojte kočky sestra šla s detmi do Zoo a my sme domka je mi strašne zle už sa noirmlane tešim na tie tabletky 😔 idem vas dočitat ale všimla som si že tu bola cherry no hura kočka že si sa ukazala. 😵

Včera sme boli sos estrou posediet v bare bola sranda nas tambalila 2 chlapy 😀

nana77
12. aug 2009

ahojky!!
zinuska, uz aj balim kufre a beziiiim k vam!!! len dufam, ze nez dorazim, nepridu mladych vystriedat nejaki stari paprdovia s pivnymi brusiskami!!!! 😀 😀 😀

cherry ahoooj!!! tesim sa, ze si medzi nami! detuchy su uz poriadne velke!!! a krasne ste si ich podelili - kristinka ockova a tomasko maminkin, vsak? myslim tym, co sa podoby tyka.

mne mali teraz spia a ja varim obedik. dnes bude koprovka... ale len s jajkom, lebo sa mi nechce robit fasirka, alebo hovadzie... som lenivaaaaa!!

baby, drzte nam palcoky, dnes poobede ideme s malymi na ockovanie 15 mesacnych... dufam, ze to zvladnu v pohode.

inak, zinuska, je to tak, mala nechce o tom, ze by isla domov ani pocut 😀 , ma nove nausky aj s dierkami v uchu 😀 , vcera som jej kupila magnetky doby ladovej, kazdy den zmrzka, hojdacky, vyletiky, v piatok zoo...dobre sa tu ma, krpana mala 😎

katarinka123
12. aug 2009

ahojte
tak ja som akurat dosla s vonku,davvid mi zaspal tak som ho len prelozila a domklo zaspava,tak bude chvilu ticho.nana drzte sa,pri tomto ockovani nebyvaju horucky ani nic podobne,mi ho uz mame zasebov

womenne
12. aug 2009

zinu ooooooooooooo bežim 😀 aj my tu mame chlapov ale su stary 😖 😉 😉 😀 segra včera mi hovori že sa nezdam ked mam 3 chlapov na balkone 😀 čo prerabate?ved vy mate nadherny domek,nemaš ho nahodou pofoteny?vydela som len zopar zaberov.

grmitko
autor
12. aug 2009

zinus ja som b ola s muzoom u dokiny, ale hend sadam do auta idem ku vam, obzriet tych majstrov 😀 😀 😀 😀
my ideme na liptov na tyzden, v sobotu odchadzame, v piatok sa vraciame 🙂

lenkamt
12. aug 2009

odvolávam akciu v levíčatách že ideme s babami na chipendales, idem k zinu 😀

womenne
12. aug 2009

zinuš nepotrebuješ umyt? 😀

grmitko
autor
12. aug 2009

aj ja chcem ist uz neviemkolky rok na chipendales 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ale tak uskromnim sa a pojdeme k zinus vsetky 😀 😀 😀

katarinka123
12. aug 2009

aj ja sa pridavammmmmmmmmmm 😀

jankabambulka
12. aug 2009

aj ja aj ja aj ja aj ja chcem k zinusssss a vlastne ,ve´d mne sa ani svalnáči nepáčia 😒 bto neva aspoň nebudem v tom vresku

bože baby mi máme zasa nespavé noci - ja ich dám asi do mrazáka, teda aspoň miša. keby eln v noci ale jemu sa zachcelo revu už aj cez deň..

casak
12. aug 2009

Dievčata dobrý deň, potrebujem vašu pomoc. Pracujem v mamkovskom časopise mamina a hladam mamky s čo najmensimi dvojciatkami, ktore by mali chut podelit sa o svoje dvojciatkovske zazitky a svoje rodinne fotky s nasimi citatelkami. Baby dakujem a najdete ma na rozova@7plus.sk

zinuska
12. aug 2009

:- 😀 😀 😀 eeej vy potvory!! 😀 😀

Nanus pockaj,jak ze balis kufre??? to tu chces byt cely tyzden jak majstri??? 😀 no dobre s tebou sa podelim. chapem tvoju chut,ved mas doma vzhladovo skoro to iste ako mam ja 😀 😀 😉
no ale pribal si aj tie handry hviezda!! 😀 😉

wom,neboj stari sem nepridu. som uz dala muzovi pokyny,ze mi sem ma posielat len mladych 😀 😀 a ano umyt potrebujem jednak podlahu a jednak asi bude treba umyt aj majstrov,su mooooc spinavi 😀 😀 😉

takze kedze vas chce prist az tolko,tak si rozdelte,kto chce co umyvat. je na vyber okna, podlaha alebo majstri 😀

sasi a to nechas doma choreho muzicka a pojdes ku mne za mladymi??!!!
😀 😀 😀 no pekne,ale chapem to! 😉 😉 😀

Katarinka,aj ty chces prist?? ale sak ty mas nedavno prerabku za sebou,nemas dost?? ci nemali ste takych majstrov fesakov?? 😉

aj by som vam ich odfotila,ale je mi to blbe,ale baby tie kocky na bruskaaach uaaaaa!!!

Jani ale oni niesu nejaky nabuchani nafuknuti chalosi,ale taky vyrisovani!! taki akurat!! inak moj muz ma brusko,tak mozno tebe sa bude pacit on 😀 😀

Nana aj ja chcem ist k tebe na prazdniny!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 tiez chcem nove nausky!! 😉 😀 - minimalne 😀

jani ja mam tiez potrebu zamrazit Alexa,tiez sa v noci budi. ale ani neviem preco,pripada mi to,akoby mal zle sny.. len sa hadze a laka.. on je taky bojko. prejde okolo neho nakladak ci motorka alebo zaklope niekto na dvere a je posrany 😝 😝 😒

wom,ked bude v casopise Interier,tak ti dam vediet. ale malujeme steny a stropy v celom dome. co sme sa nastahovali,tak len opravujeme 😠 😝

margaretka11
12. aug 2009

prepánajána, tu debata o chlapoch a ja som kde v ri..? Zinu, môžem dobehnúť aj ja? 😀

jankabambulka
12. aug 2009

zinu- aj náš miško je tiež taký posero. veru , keď niekto zaklope alebo zazvoní tak je v tom najvzdialenejšéom kúte 😀 ale do katky si dovoluje - to sa nebojí
veru mne sa páči, ke´d má chlap bruško 😵 😵 😵

zinuska
12. aug 2009

marg,uz si tu mala byt!!! 😀

jani,ja mam radsej kocky na bruskach chlapskych. 😵

margaretka11
12. aug 2009

a na fb som to už síce písala, ale pre poriadok aj tu napíšem, že gratulujem Zuzkám k včerajším meninám 😵

A Silviiným chlapcom želám všetko naj, naj, naj k včerajším narodeninám, ale hlavne nech sú zdraví lebo zdravie je najdôležitejšie. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

margaretka11
12. aug 2009

zinu stačí povedať a štartujem lietadlo 😀

zinuska
12. aug 2009

no pod marg! 🙂

ale zda sa,ze vsetky mate len recicky,ze pridete a zatial som tu s majstrami len ja. 😀 ale sak nestazujem si 😎 prave som im odniesla muffiny,co som piekla 😵

margaretka11
12. aug 2009

zinu rolujeeeeem 😀

zinuska
12. aug 2009

ber aj metlu!! 😀

margaretka11
12. aug 2009

mám dve, stačí? 😀

margaretka11
12. aug 2009

a len tak medzi rečou, Simonka si dnes rozťala spodnú peru. Ale tak, že tam má aj jeden štich 😝 . Sme to včera s manželom riadne zariekli lebo sme sa bavili, že sa nám zdá, akoby sa už deti naučili padať lebo majú menej úrazov. Máš ho vidieť, dnes Sisa zletela zo stoličky a tak nešťastne, že švagor musel zašívať 😔