Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
19. aug 2009

ježiš to ako by som videlašvagra ten tiež chleba miluje,a je taky puntičkar musi ho mat uplne rovno odkrojeny 😀 ale ma nadherne zuby,žiaden kaz,takže sme s sestrou romyšlali že tu bude aj tym leb on len chleba,a tie korky su zdrave na zubky,aj ujo to tak robi,tiež je len chleba.Vraj kedysi davno ked luda jedavali len chleba nemali vobec kazy 😕

kiwuska
19. aug 2009

Ok Lenka prideme, ak sa nic nezmeni, tesime sa🙂 aj ja varim dnes pecienku kuraciu a ryzu🙂 tak same vnutornosti sa tu dnes vyvaraju na MK🙂

jankabambulka
19. aug 2009

ja vnútornosti milujem a nemusia byť dusené ale aj varené. dokonca ja si to len tak kúpim a uvarím.. ale to mám asi od mala lebo som to musela skrz anémiu...
my máme vývar a rajčinovú s knedlou /plnená paprika+gule/ - presnejšie od včera dojedáme
ale čo zajtra variť -tak to ani srnka netuší

womenne
19. aug 2009

tak sme sa zhodli 😀 jani niesi sama tiež neviem čo zajtra varit tie moje 3 dei su moc naročne 😝 Knedlu s gulami budeme mat v nedelu 😵 Ak budeš mat tip daj vediet 😉

Tak to ste maly vidiet tych krpcoch ked videli v tanieroch ryžu 🙄 🙄 😠

grmitko
autor
19. aug 2009

aaaaahojte,

kiwu budem rada ked sa pridate 😵 😵

my sme spat z kupka, spaleni ( ja s muzom) a deti vykupane, najskor mali hrozny strach, revali, vrestali ale potom si dali povedat a pekne s nami sa isli kupkat 😀 ideme aj zajtra 😉 a pobede uz balim 😀 😝 straaasne rychlo ten cas leti

adrolka
19. aug 2009

ahojte 😀
ja som už ako hotentot, vždy meškám s gratulkami, 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Jankinej Barborke, Elenke, Helenke všetkooo najsamlepšieee vynšujem, hlaavne zdravííčko 😵 😵 😵

yasmi, jááj, veru chýýbaš nám tu dievča, chýbaš 😨 😔 🤐

zinuška, ja tiež riešim dilemu čo na zimu- či overaly, či už oteplovačky s kabátom. ja by som pre ne potrebovala niečo čo je nepremokavé, lebo už sa budú vonku hrať, dúfam, že aj sneh budeme mať trošku..
zinuš, ja predávam jeden overal ten rifľový, ale to je veľkosť 74/80, hoci nám to bolo dlhšie dobré, ale ty by si už mala väčšie kúpiť, ale pozor na H&M - tie sú oveľa väčšie ako je písané, aspoň podľa mojej skúsenosti..

no a vnútornosti? jóooj, tie ja milujeeem, my kupujeme v maďarsku morčacie krky a tie "zuza" to je po maďarsky žalúdok.. z morčaťa- ješšiš, ako to milujem, aj mne to stačí varené, alebo ako perkelt.
Ja napríklad milujem, ucho z prasaťa, alebo kožku z prasaťa, iba nasolené, po zabíjačke 😅 😅 ..a najviac od malička milujem kuracie nohy, z toho by som sa mohla aj zadusiť. Vidno, že som trávila ako dieťa veľa času u babky na dedine 🙂
grmi a dokedy ste na dovče?
Baby mne Tara dnes zjedla vtáčie hovno- také to fialové 🙄 🙄 - otrasssss, tak sme jej vytierali jazyk, papulku, bleeeeh...zase si začala pchať do úst veci hlavne teda, alebo iba tie čo vie, že nemôže... 🙄 🙄

womenne
19. aug 2009

fuj adrol 😀 teda ty sa pri nich nenudiš my sme to naštastie obišli,ale dnes čo spravil Sebo 🙄 kupila som si tic tac lebo žuvačky mam prisne zakazane čož je pre mna prišerne lebo sm mala baliček na 3 dni som bola do toho fanatik 😢 ,maly ich strašne pytali tak sme im ich dali,ja som šoferovala a Sebo začal plakat sa pytam že čo je a muž že on si to strčil do nosa 😲 skoro ma šlahlo,ani som enmala kde zastavit bo same zakruty,tak moj zajazdy sa odopol a rychlo mu stalčil os,naštastie to nedal hlboko 🙄 na parkovisku som ho napraskala 🤐

A svokor???je na mna nasraty 🙄 sice neviem prečo ale cudzi ludia so so mnou normlane bavili a on ma ignoroval,hlavne že pred ostatnymi no aspon to všetci videli 😔 to už nema zmysel ja som sa snažila 😢

adrolka
19. aug 2009

jééémine womm 🙄 🙄

womenne
19. aug 2009

adrol mužika maš doma?či bačuješ sama?ako to ty vlastne mavaš ked jepreč,byvaš sama?Ja neviem či by som si nanovo zvykla,takto mi to už vyhovuje,tatiko chodi už aj na obedy domov no proste užas 😵 😵

Saši so zvedava na lavinu fotiek,no pochval sa kolko ich je? 😀

grmitko
autor
19. aug 2009

adrol v piatok nam uz dovca konci ☹ 🙂

grmitko
autor
19. aug 2009

Dani zatial asi nieco vyse 2000 😀 😀 😀 😀

jankabambulka
20. aug 2009

adrolka- tie uši s prasaťa milujej aj ja a aj tú kožu 😀 -hold dievča s dediny 😉 ale celkovo pri zabíjačke -tá atmosféra, srandy...júj a ked sa urobí masa mäsa na klobásku a dá sa to opiecť na panvicu...alebo jaternice 😵

grmitko
autor
20. aug 2009

bre ranko 🙂

no my dnes nejdeme na kupko ako sme povodne planovali, lebo my sme s muzom ako raky a trooosku trpime 😀 😀 domko v noci plakal, ze ho boli hrdielko, tak to je dalsi dovod preco to riskovat nebudeme, aj ked musim povedat, ze to bolo velmi osviezujuce byt konecne vo vode 🙂

womenne
20. aug 2009

Baby nerobte mi chute ja milujem klobasky a jelitka 😵 tie uši a ostatne nemusim ale milujem paprčky s huspeninou 😵 spravime si zabijačku 😀 😀 😀

Saška tak dufam že to nebude nič važne a muž ako?je mu lepšie?

womenne
20. aug 2009

tak ja dnes varim toto,len nemam syr musim skočit do ochodu 😝 ešteže je pod oknami.
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=15937

lumah
20. aug 2009

womenne vyzerá to dobre.🙂

katarinka123
20. aug 2009

no mnam vyzera to fakt super.ahoj lumi uz si tu dlho nebola

nana77
20. aug 2009

ahojky!
baby, uz sa to tu iste rozoberalo, ale nespomeniem si kedy, takze sa chcem spytat: od kedy detom ryby? a ake skor - sladkovodne, ci morske? diiiik!

wom, fakt to vyzera moc dobre!

a lumi vitaaaaj!!! ako chlapci??? naozaj si tu nebola, uz ani nepamatam...

jankabambulka
20. aug 2009

janinka, ja dávam malým pangas. asi mesiac na masle a kmine 😉

lenkamt
20. aug 2009

ja som dávala ryby asi od 10m 🤐 normálne filé na masle 😉

nana77
20. aug 2009

baby, dakujeeem! ja im tiez spravi, sak uz su dost velki, no nie? 😉

womenne
20. aug 2009

no baby nielenže to dobre vypada ale aj chuti,dostala som pochvalu od tatika 😵 takže odporučam je to rychlovka a nieje žiaden bordel ako pri trojobale. 🙂

Bola som u susedya čo tam stvaral Nkolas no des sa tam už asi neukažem,ziapal,vrieskal 15minut vkuse ani rozpravat sa nedalo 😢 ja sneho už šaliem dnes som hovorila mužovi že potrebujem vypadnut byt cely den sama,tak sa dohodnem s kamoškou a pojdem na jeden den na svk.už mam fakt všetkeho dost,a aktivne si začinam hladat pracu hoc iba na večery.ale potrebujem spoločnost a byt chvilu osamote bez deti.

lenkamt
20. aug 2009

Nanuš - tak som to hľadala , ryby sa doporučujú od roka, v zahraničí od 10m, tak som sa asi riadila zahraničím a našla som aj názor dr. na pangasa:
je pravdou, že v mäse rýb sa hromadia škodlivé látky z morí a jazier. Na druhej strane, ryby sú veľmi hodnotnou potravinou s vysokým obsahom výživných látok. Pokiaľ dieťa konzumuje ryby 1x do týždňa a dospelý 1-2 x do týždňa, výrazne prevážia pozitíva. Možné dôsledky vplyvu cudzorodých látok treba zvažovať najmä v prímorských krajinách, kde sú ryby každodennou súčasťou stravy. Podľa odborných cenzúrovanéýz pangasius patrí k bezpečným rybám, naopak vysoká koncentrácia škodlivých látok bola zistená v mäsa lososa.

naším tiež veľmi chutí, ja im k tomu robím zemiakovú kašu s brokolicou 😉

womenne
20. aug 2009

leni dik za popis ja som sa bala davat často toho pangasa,ale vratim sa knem dlho sme ho nemali,je bezpečny kedže nema kosti.

nana77
20. aug 2009

lenuska, dakujem! takze sa dame na ryby, nech im trosku spestrim stravu 🙂

wom, jasne, ze to bola dobrotka, uz len ked som citala, sa mi slinky zbiehali. niekedy aj ja spravim take, ulozila som si ten link do oblubenych poloziek 🙂

womenne
20. aug 2009

nana tak my nakoniec kiahne nemame ale alrgicku reakciu pravdepodobne na citron 😖

astora
20. aug 2009

ahoj dvojmaminky mam na predaj veci po dvojičkach chalanoch velkostne asi od 74 ak by ste mali zaujem tak mi pište cez IP nemam čas čitať pri čertikoch všetky prispevky 🙂

grmitko
autor
20. aug 2009

ahojte,
tak sme boli na kupku 😀 😀 a koho sme tam nestretli??? svet je maly 😝 😝 Lilinku s jej krasnymi chlapcami 🙂 🙂

ja idem pomaly balit, nech rano mozeme vyrazit 🙂

vieruna
20. aug 2009

Ahojte
ja som prave tiez rozmyslala, ze by som tigrom dala rybu na masle. Andrejko to ma od malinka strasne rad, len si nepamatam, kedy som mu to zacala davat. Esteze ste to zacali rozoberat. Dakujem 😵

womenne
20. aug 2009

baby stalo s avam už že ste zabudli deti natriet kremom a oni boli červene?mne dnes po prvy krat 😢 dnes som napustila malym bazen a oni tam hned vleteli a ja som a to akosi pozabudla a Sebko ma červeny chrbatik,neviem posudit ako je to či vela alebo malo 😢 som volala mojmu aby niečo na to kupila,achjo ja som neschopna 😔