Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

astora
24. aug 2009

baby otazocka je tu nejaka Denisa co ma dvojky a chodi na fb?? kontaktovala ma teda ziadala o priatelstvo ci co to je ale ja tam nemam ani foto dvojok ani nic take tak som chcela vediet ci je to niekto kto ma po mene pozna je tu nejaka Denisa ? myslim ze mala kamaratky v profile s fotkami dvojok ja inak na fb nechodim na moju registraciu tam chodi mangel 🙂

katullka
24. aug 2009

caute baby,
vidim, ze dnes to tu zije, ale asi hlavne na FB. Ja som sa tam raz chcela zaregistrovat, ale ja som taky blbec, vobec som sa tam nevedela zorientovat, tak som to nechala tak 😒 .

lili, drobcom prajem skore uzdravenie.

Baby, nepamatate si, co tu spominala Yasminka, ze davala drobcom, ked sa jej dusili? Paulinka dnes nejak tazko dycha, tak dychci, a ja mam velky strach o nu 😢 . Aj teplotu ma zase, ale to zrychlene a tazke dychanie ma najviac znepokojuje a to som s nou dnes bola u dr. a aj ju pocuvala, tak neviem, ci sa mohlo nieco zmenit o rana.

astora
24. aug 2009

katulka my davame deckam taku mentolovu masticku na hrudku a na chrbatik ak maju laryngytidu tak sa odporuca dat ich predychat k otvorenemu oknu, inak daj vyssie hlavicku nic ine ma nenapada

vranka4
24. aug 2009

katullka,myslíš,že by mala laringitídu?mala ju už niekedy?zvykne sa prejaviť náhle,väčšinou v noci alebo nadránom 😒

katullka
24. aug 2009

astorka, dala som jej vyssie hlavicku, no mentolovu masticku ziadnu nemam, aka to je?

astora
24. aug 2009

vaporising cold ci ako sa to vola ale v lekarnach byvaju urcite nejake mentolove maste a to davam vzdy ked je nejaky problem nasi chalani maju priedusky chytene dost casto ale ako pise vranka laryng. sa casto prejavuje v noci ale deti sa az zadusaju pri tom nasi to mali len raz a nikdy uz to nechcem zazit na to nam dali aj take cipky

vranka4
24. aug 2009

hlavne,ak by mala problém s nádychom,otvoriť okno-čerstvý vzduch,ca-chloratum sirup,dithiaden tabl. alebo Fenistil kvapky,my to zvykneme mávať,tak máme vždy po ruke Rectodelt čípky-teda,ak je to laringitída

grmitko
autor
24. aug 2009

katulka to je taka koala baby, modra, skusim najst link

astora
24. aug 2009

rectodelt jasne to su tie cipky

margaretka11
24. aug 2009

hiiiii a to ste koľko napísali? Na chvíľu som vypadla a totok? Idem chytro prečítať 😀

margaretka11
24. aug 2009

astora, pokiaľ viem Deniska má nick dracik1, možno to bola ona 😉

vranka4
24. aug 2009

katulka,ešteaj olejový obklad na krk-normálne jedlý olej na vatu,nato igel.pásik a vreckovku alebo plienku obkrútiť okolo krku,aj keď takéto menšie deti sa tomu brániazvlhči vzduch v izbe-namoč osušku cez postieľku,ak je to laringitída 😒

grmitko
autor
24. aug 2009

neviem to najst teraz ☹

margaretka11
24. aug 2009

katullka, ak by to bola laryngitída tak na prvýkrát pomôže malú dať k otvorenému oknu, aby sa zhlboka nadýchla. Alebo aj otvoriť chladničku, ten chladný vzduch pomôže 😉 . Ale ak nemáš ten rectodelt a zdá sa ti, že Paulínka má vážny problém s dýchaním tak choď hneď do nemocnice.

astora
24. aug 2009

marg dik za info uvidime ja ako som uz pisala tam moc nechodim nevyznam sa nejako v tej stranke 😝

margaretka11
24. aug 2009

a ešte prajem Nane dobrú noc a krásne sny 🙂

astora, ja som sa tiež nevyznala, ale postupne som prichádzala na mnohé veci a ešte stále sa učím 😉 . Inak, ja som taký počítačový antitalent, tak mne to všeobecne pri pc trvá mimoriadne dlho 😝 . Ale tak nemôžem mať bunky na všetko, že? 😉

katullka
24. aug 2009

vranka, neviem, ci ma laringitidu, ale dr. jej dnes predpisala ten calcium chloratum aj fenistil a od kasla Stoptussin, no nepovedala mi, ze co ma. Zajtra jej mozno zavolam, uvidim, co bude v noci.

Baby, dik za rady, idem si k nim lahnut, keby sa nahodou nieco dialo. Dnes mam inak taky chaoticky den. Cez den som merala Paulinke teplotu a teraz vecer som uz v celom byte nevedela ten teplomer najst, tak muz musel kupit novy, no riadne ma za to stepal. Je to uz treti 😖 . Ja nechapem kde sa vyparil.

No, ale uz idem, vsetkym prajem dobru noc! pa pa

astora
24. aug 2009

marg jasne nemozeme vediet vsetko ja mam zas doma pocitacoveho maniaka ja som nutena sa ucit novemu ale ten facebook mi nejak nesadol

astora
24. aug 2009

katulka dobru noc hadam bude noc pokojna

margaretka11
24. aug 2009

Katullka to sa stáva, teplomery nájdeš, keď ich už nebudeš potrebovať, to je zákon schválnosti 😝 . Prajem ti dobrú noc a krásne sny, dúfam, že sa Paulínke v noci nepohorší, ale že jej zajtra bude o niečo lepšie 🙂

vranka4
24. aug 2009

prajem všetkým dobrú noc,hlavne chorým drobcom 😒

grmitko
autor
24. aug 2009

kati dobru nocku a hlavne kludnu

katullka
24. aug 2009

marg, teraz ked zaspala, tak ma to dychanie trosku pokojnejsie. Inak muzovi som kazala v lekarni kupit nieco, keby sa nahodou dusila, tak vobec mu nic neporadili, to nevedeli, ze su tie cipky 😠

Idem haji, tak zatial pa pa. A som uz zvedava na Simcu 😉 😵

margaretka11
24. aug 2009

astora, ja som si tiež najprv myslela, že sa na fb vyprdnem, ale tie hry ma dostali, hlavne reštaurácia, z tej mi normálne zašibáva 😀

astora
24. aug 2009

moj muz tam zas farmarci a sadi nejake jahody či čo predtym tam hral nejake autička no jak maly chlapec 😀 😝 😀

margaretka11
24. aug 2009

Katullka tak ešte raz dobrú noc a krásne sny a Paulínke posielam aj hojivé pusiny na čielko 🙂 . Ešte mi napadlo, že keď mali drobci soplíky a problémy s dýchaním tak doktorka mi vždy radila urobiť nad postieľkou mokrý stan, navlhčiť nejakú plachtu a tú zavesiť na postieľku. Ale doteraz sme si vystačili s podloženým matracom, morskou vodou a Nasivinom a ešte vysávačovou odsávačkou v tesnej blízkosti 😉

margaretka11
24. aug 2009

astora aj ja mám farmu, dnes mi tam zhnili čučoriedky a jahody 😀 . Ale tak som si bola nečakane sadnúť s kamoškou po dlhej dobe a prešvihla dobu zberu úrody 😀 . Ale inak som v podstate normálna osoba 😀

astora
24. aug 2009

marg ja len nechapem že dojde unaveny s prace a sadne k jahodam 😀 😀 😀 kravickam a kačkam a potom detom pysne ukazuje ake ma polia no sranda na to pozerat a malym sa to paci ake pekne zajaciky su tam a pozeraju na toho panaka jak sadi chudacik sa nadrie 🙂 🙂 🙂

margaretka11
24. aug 2009

ja zas väčšinou využívam čas poobedného spánku alebo si k tomu sadnem takto večer. Mojim drobcom sa zas páči zvieratko, čo chovám lebo mu môžeme hádzať loptičku 😀

grmitko
autor
24. aug 2009

astora ja teraz tiez ficim na farme 🙂 🙂 🙂 🙂 prave som zberala urodu a sadim paradajky 😀 😀 😀