Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
25. aug 2009

marg uuuuuzasneeeeee fotecky 🙂

womenne
25. aug 2009

hellou sme doma boli sme skamoškou na zmrzku mna tak bolia nervy samo Niko vyvadzal roztrhol i retiazku 🙄

miradka pytala som sa manžu tak dnes tam skončili nebudem tam mat ak dojst ale možme sa dohodnut na inokedy ved to ma čas byvame blizko 😉 neviem či si trfnem ist busom Tešin vobec nepoznam ☹ som antitalent na jazdenie busom auto nemam

mima teba sa to už bliž,ako sa citiš?deti ti asi davaju zabrat že?

helka1
25. aug 2009

Ahojky 😵 , takze zajtra idem pozriet jedneho nemenovaneho DR, drzte palce !!!

Mima ja odpadnem ze 28 TT, to sa ti tam ako nabralo ? 😨 😀

Margaretka Simonka je uzasna v tom kroji 😵

margaretka11
25. aug 2009

Helka ďakujem 😵 . A že som taká zvedavá, čakáš bábätko? 😉

miradka
25. aug 2009

womwnka, však uvidíš, pozvanie je časovo neobmedzené 🙂 Až budeš mať cestu, alebo tvoja polovička tak mi písni do IP.

mima595
25. aug 2009

Helka - ja ani netusim, ako sa to babo vo mne nabralo 😀 😀 😀 , nieto este ako som sa dopracovala k 28. TT 😀 😀
Ano, wom, mas pravdu, už toho zacinam mat dost, hlavne čo sa tyka tych mojich dvojich vymyselnikov - stale len "mami, mami" a popis cinnosti je veeeeeeeeeeeeeeeeelmi podobný tomu, čo ste včera popisali - tvrdohlavost /zdedena po svokre 😀 / + obdobie vzdoru + už samotná skutočnosť, že sú dvojičky a teda majú rovnaky rozumček na vymyslanie nepliech 😉

zajtra idem na zapis na ten moj vymysel - doktorandske + tak som zvedava, ako dopadnem - ci si hned nedam ziadost o prerusenie - no uvidim....
zajtra ma MM nocnu, tak planujem stravit vecer pri PC a snad sa mi konecne podari nahodit nove fotky hlavne z dovolenky

grmitko
autor
25. aug 2009

bry vecer, kde ste vsetky kecalky? 😉

ja idem robit poriadky malym vo veciach a tak budem iba nakukat 🙂 zajtra ideme na vylet k mojej babine 🙂

astora
25. aug 2009

babyyyyyyy uz mame dolu sadru maly je akoneriadena strela uz sa certi aj pobili

margaretka11
25. aug 2009

astora, super, že sa malý zbavil sadry. Tá bitka už až tak super nie je 😀

ozaj baby, viem, je to síce len malá pravdepodobnosť, ale ak sa v termíne od 11-13 sept. budete vyskytovať v blízkosti BB tak dojdite na Radvanský jarmok. Myslím, že nebudete sklamané 😉

astora
25. aug 2009

marg taky jarmok nie je zly my sme chodievali krstnej na jarmok do šturova ale s dvojkami uz nechodim s nimi ist do davu uz ich asi nenajdem 🙂
Ondrik bol taky zlaty ked mu dali sadru dolu len plakal ze mu dobre nefunguje ruka 😀 uz je ruka zjavne v pohode

margaretka11
25. aug 2009

ale hej, taká ruka sa rýchlo spojazdní 😀 a u detí to platí dvojnásobne 😀 . Naša Simonka narobila cirkus, keď sa jej švagor chystal vybrať štich z pery, ale keď začal tak stíchla a ani nepípla. Je to malá hrdinka 😉 . Ozaj, pozrela si si ju v kroji, už som dala tie fotky. A čo sa týka jarmoku, ja mám ešte zatiaľ výhodu, že deti obsedia v kočíku, čiže no problem aj do davu 🙂

margaretka11
25. aug 2009

len som chcela, aby ostatné maminy vedeli o našom jarmoku lebo jeden nikdy nevie, či nebudú kúsok od BB 😉

astora
25. aug 2009

ano pozerala som foto mala je rozkošna na tych detičkach tie kroje uplne inak ukažu 🙂

margaretka11
25. aug 2009

že? aj mne ponúkali kroj, ale keď ja sa hanbím. Ale budúci rok, ak paráda ešte bude, tak si ho navlečiem a aspoň sa odfotím, na pamiatku. Na ulicu by som v tom nešla. A manželova rodina mi prisľúbila, že keď deti pôjdu do školy, tak im zoženú kompletné kroje, čiže potom sa vyštafírujú jedna radosť, od hlavy až po päty 😵 . Lebo problém je zohnať komplet kroj na takéto drobátka. Ale Simonku si fotili aj cudzí ľudia, mne to trochu aj vadilo, ale keď bola taká rozkošná, nevedela som od nej oči odtrhnúť. A ešte aj riťulu tak hrdo vypučila a nosila sa ako pávica 😀

astora
25. aug 2009

No to verim taky kroj dnes tak lahko nezoženies a preco sa hambis ???

margaretka11
25. aug 2009

Vieš, v živote som nebola oblečená v kroji a už tobôž som tak nebola vonku medzi ľuďmi. Je iné, keď si to niekto oblieka každý rok na nejakú akciu alebo keď si v nejakom folklórnom súbore, ale ja - mestský človek - navyknutá na uniformu rifle a tričko, fúha, no hanbila by som sa. Stále by som sa obzerala, či sa na mne nesmejú 😝

margaretka11
25. aug 2009

ale priznávam, som trúba lebo od malička mám veľmi rada kroje, kedysi som dokonca chcela študovať etnológiu...

astora
25. aug 2009

nahodou ja by som sa hned do toho navliekla 🙂

margaretka11
25. aug 2009

astora, možno na budúci rok nájdem odvahu aj ja 😉

astora
25. aug 2009

jasne marg treba skusit vsetko ja som za kazdu srandu ked nejde o zivot ... 😎

margaretka11
25. aug 2009

no však aj ja a deti ma teraz učia ešte viac srandovať 😀

astora
25. aug 2009

no ved jasne deti nas naucia vselicomu

margaretka11
25. aug 2009

a to sa mi na deťoch práve páči, dávajú životu nový rozmer 😉

astora
25. aug 2009

aj mne ale poviem ti dnes by som ich vedela tak vypnut po 4 hodinach cakania na kramaroch uz som bola taka najezena ze až a este sme si aj dceru boli vyzdvihnut u babky no pusy sa im nezastavili cely den mala sa vlastne vypla predchvilkou lebo ma tyzden nevidela a ako typicka zenska kvakala az doteraz 🙂 🙂 🙂

margaretka11
25. aug 2009

ale tak áno, to sú také zaťažkávajúce skúšky pre každú maminu. Ale tak všeobecne sa mi to všetko okolo detí páči, sú zlaté, keď objavia niečo nové a vedia sa nahlas čudovať a kričia: "mamiiiii taktou(traktor) a vejiký" 😀 . Ale aj ja som mala toho dnes dosť, bola som rada, keď som deti večer uložila, dnes mali mrcha náladu, to znamená, pre všetko plakali. A ja sa snažím vydržať, ale už som aj vybuchla. To preto lebo sa ma snažia vycvičiť, aby som okolo nich behala ako psík 😝

astora
25. aug 2009

ved to ze Ondrik uz vstal zadkom hore a to nevestilo nic dobre a potom to dlhe cakanie ach skoda reci
inak videla si toto ???
http://www.cas.sk/clanok/128579/video-najdeny-c...
ja uz tu smoklim ☹

margaretka11
25. aug 2009

videla som to, tiež mi nebolo všetko jedno. Napr. to dievčatko, čo absolvovalo už odvykaciu liečbu, stopro bude mať následky na celý život. A všetky tie detičky sú také krásnučké, nechápem, ako ich dokázali ich maminy opustiť? Mne srdce trhá, keď ide jeden z drobcov na víkend k babine a stále sa bojím, aby nejak vážne neochoreli.. Ja to cítim priamo v srdci, že tie moje detičky sú moje, že sú to moje najväčšie poklady

astora
25. aug 2009

ja si to tiez neviem predstavit a vidis drogova matka privedie krasne dieta na svet a take co by im dali lasky sa deti nevedia kolkokrat aj 10 rokov dočkat kde je spravodlivost ??
idem ja spat dnes bol narocny den prajem dobru nocku

margaretka11
25. aug 2009

spravodlivosť nie je, vidieť to v mnohých prípadoch. Ja keby som mohla, hneď by som si brala tie dvojičky domov, ale všetky tie bábätká sú tak nádherné, úžasné..

prajem ti dobrú noc a krásne sny 🙂

grmitko
autor
26. aug 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=23882&id=...

http://www.facebook.com/album.php?aid=23969&id=...

zatial fotky z dovcy co sa mi podarilo pridat, vcera to zase nenahravalo, tak skusim dens vecer pridat este ked prideme, toto su fotky iba z troch dni 🙂

idem obliect deti a ideme, tak zelam krasny den