Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

kili
6. sep 2009

baby, dala som nejaké fotky na namrknutie do albumu 😉

grmitko
autor
6. sep 2009

kili krasne fotecky 🙂

ajka72
6. sep 2009

ahojte kecalky ďakujem všetkým za blahoželania ako zabka ani my dnes neoslavujeme ale až 26.9. kedy oslavujú dva ročky dievčance, moje narodky 12.9., svokrine 6.9. a bratove 2.9., takže bude poriadna kopa oslavencov,

zabka tvojim krásnym babulkám prajem k ich dvom ročkom veľa lásky, zdravíčka, detskej pohody a spokojnosti a len usmevy na ich tváričkách, nech sa vám darí 😵 😵 😵

tak som si trochu dnes zaspomínala s mužom ako to bolo ke´d sa babulky narodili vlastne on ich videl ako prvý, tak sa ho stále pýtam ako vyzerali a čo robkali, pýtala som sa ho akokeby ja som ich potom na druhý deň nevidela 😀

dievčatá maju prvu noc na veľkých posteliach a celkom uspešne každá sa raz v noci zobudila na čajík ale ráno okolo siedmej už chceli ísť ku nám do postele tak som ich vzala normálne my chýbali tak uvidím ako bude dnes, 😒

wom to je suoper s tým cumlíkom tak nech to Sebko vydrží a už si na neho nespomenie 😉

grmi naozaj máte v poslednej dobe len samu smolu tak držím prsty nech sa to už obráti k lepšiemu 😉

lumah
6. sep 2009

Ahojte, my sme boli tri dni preč -boli sme v Poĺsku navštíviť známych-no hrúza a des - myslím cestu-krpci v kuse mrnčali-bolo to 550km jazdy len tam. U známych pohoda, ale cesta spáť zas nanič. 😒 Už som rada, že sme doma. A k tomu david v noci zle spí, stále sa budí-to tie zubiská-vrrrrr. Filipkovi vyliezli a krásne celú noc prespí.

zabka0609
6. sep 2009

ajka natalke a lenke k ich dnesnym narodeninkam prajeme vela lasky,zdravia, stastia dost,nech im slniecko vzdy svieti pre radost,nech maju vzdy vsetko co chcu mat a nech nikdy nestratia chut sa smiat. 😉

kili krasni blondacikovia s modrymi ockami 🙂

zabka0609
6. sep 2009

kocky idem ja spat tak dobru a pokojnu nocku vsetkym 😉

zuzka.25
6. sep 2009

ahojte, ja len v rýchlosti, aby som to ešte stihla 🙂

ajka, zabka, vasim krásnym kockám vsetko naaaaaj 🙂

grmi, co to mate za obdobie???

lumah
7. sep 2009

Dobré ránko!
zabkiným a ajkiným slečnám všetko naj k dvojvýročiu prajem! 😉
zuzka krpci sú v poriadku? Nestíham čítať dozadu veľmi.
Naši dnes spali hrozneeeeeeee! 😒 Neviem či som spala v kuse pol hodiny.
Idem popozerať ešte fotky, čo ste mali stretko, však som od všetkých nestihla.

womenne
7. sep 2009

Baby budu bulit 😢 😢 😢 je mi smuto za krpcami,su už v školke si predstavtNikolasko mi nedala ni pusu a už bol medzi hračkami 😀 Všetke deti sa knim nahrnuli a hned ich tahali sa hrat no super 😵 takže zapadli.Len mneje tak smutno....uvidime ako bude poobede ked tam pride čo mi povie učitelka.Inak som sa rozprvala s jednou maminou a už je chora aj jej dvojčence a ktomu dala decru do školky dufam že nebude aj ona chora anakazi ostatnych 🤐

grmitko
autor
7. sep 2009

caute, tak Leo dnes cely cas v skolke plaka, aj ked rano to bolo v pohode, ale zato zjedol cely obed, domko iba polku, tak aspon to ma tesi 🙂 a pritom som im vcera cely den a dnes cele rano vysvetlovala, ze pre nich pridem ked sa napapaju, a Leo mi slubil ze zajtra uz plakat nebude, tak som zvedava 🙂 Domko cely den v pohode 🙂

womenne
7. sep 2009

Tak mi mame za sebou prvy den v školke a bolo citujem Sebka:"Užasne". 😵 pytala som sa učitelky takže vobec neplakali,krasne sa hrali,dostali sme pochavlu pretože sami papali,sami sa obliekali,vyzliekali,pekne posluchali som až stupala do neba taka som bola pyšna 😀 Kedsme prišli akurat sa spolu hrali,Ked sme už chceli ist a Sebko sa hral valčikom a ja že mu ho odložim na lavičku a on:Nie mami tam ale tuto. 🙂 sami si upratali hračky čož ja všoku pretože doma to robim ja 😀 No fakt musim ic pochavlit boli super 😵 😵 😵 uvide dalšie dni.

Saška joj plačkal chudatko hadam sa už začne osmelovat. 😉

womenne
7. sep 2009

ešte som zabudla napisat že nikolakso nechcel ist domov a plakal.

grmitko
autor
7. sep 2009

Dani no tak to je super, verim ze im to vydrzi aj po dalsie dni 🙂

astora
7. sep 2009

ahoj ako sa dnes mate?? Sasi to s tym jazierkom to si mi akoze poslala ? Sice viem trochen anglicky ale neviem ci mozem ja mat taky darcek ked ja som len pred par dnami zacala farmarcit.
Inak dnes mi je mizerne ako tebe vcera Saši tak len sedim a pijem 😒

astora
7. sep 2009

a este dakujem kočky za zvieratka a stromčeky 🙂 🙂 🙂

lumah
7. sep 2009

wom iné deti plačú, keď idú do škôlky a tí tvoji tam nakoniec aj nocovať budú chcieť. 😀

grmitko
autor
7. sep 2009

astora ano poslala, mozes take mat, len som neprisla na to ako ho mam pouzit, aj ja ho mam, ale zial neviem ho dostat do farmy, ked pridem na to ako to urobit, tak dam vediet 🙂

dufam ze ti bude lepsie, mne to do rana preslo, ale vcera mi bolo priserne, take tocaky osm este v zivote nemala, priserne, nevedela som ani chodit 😒

astora
7. sep 2009

ja chodim ale tocaky som mala a raz som toto mala aj v noci ze som sa zobudila na to ze sa mi toci hlava a ked som lezala myslela som ze sa povracam ale potom som vela pila a dala som si magnezium sumive a bolo mi lepsie moze to byt aj s vycerpanosti pri dvoch deckach ma organizmus toho dost co na praci a k tomu stres co si teraz mala skolka to auto co si spominala aj taketo veci napriklad so mnou mávaju ..

za ten dar este raz dik a ked na to dojdes tak teda napis

grmitko
autor
7. sep 2009

no moze byt ze je to jedno s druhym, lebo mne bolo hrozne a ked som lezala tak mi tiez bolo tak, ze som myslela ze sa povraciam, bolo to este horsie ako ked som stala ☹ magnesium na ani nenapadlo si dat, nabuduce budem mudrejsia 🙂

ja som velmi citliva tiez na stres a vycerpanost, to je asi udel nas dvojickovych 😀 😀 😀 😝

astora
7. sep 2009

to teda je Saši ale musime vydržat mne raz bolo takto desne a nemal mi kto pomoct decka som kojila bala som sa ist ich vziat s postielky aby mi nespadli ako mi bolo zle a volala som svokre ci pride byva 5 min od nas povedala ze nie a ze si mam dat pomaranc akoze vitamin 😕 tak musela dojst kamaratka co bola po operacii kolena aby som to zvladla nejak tymto jej velmi pekne dakujem

grmitko
autor
7. sep 2009

no astora to je sila ☹ ja to poznam take stavy, a tiez stale s detmi sama a pomoci nikde... ja som uz zvyknuta fungovat na nudzovy rezim 🙂

astora
7. sep 2009

tak to kazda z nas bohuzial 😖

grmitko
autor
7. sep 2009

ale na druhej strane nemenila by som tie moje lasky za nic na svete, aj ked neviem pri nich co je oddych alebo relax 🙂 nic sa nevyrovna tomu, ked ma rano mojkaju a vravia maminka lubim ta 😵 😵 😵

astora
7. sep 2009

to je naozaj super ked vsetci traja na mne visia a hovoria ze ma lubia tak to je užasne 😀 kompenzacia vsetkych zlych dni

lenkamt
7. sep 2009

bože kým mi zaplo prečo Astora ďakuje za zvieratká a stromčeky 😀

ahojte 🙂

Wom - gratulácia ako super zvládli prvý deň, pozor druhý a tretí býva horší 😉 verím že budete výnimka
Saši - tak aj u vás už lepšie 🙂

my sme ostrihané, aby sme neboli až také krásne 😀
http://picasaweb.google.com/vicenkovci/LuckaALe...

lenkamt
7. sep 2009

Wom - prosím ťa hoď mi sem ešte raz ten recept na karfiolové placky, som si myslela že som si ho uložila , no a neuložila 😀

grmitko
autor
7. sep 2009

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=15937
danko dovolilal som si predbehnut ta 🙂

grmitko
autor
7. sep 2009

danka 😅 prepac mi preklep 😝

grmitko
autor
7. sep 2009

Leni ved to ani nei su tie krasavice copkate 😀 😀 😀 😀 ale su rozkosne 😀

lenkamt
7. sep 2009

Saši dík 😵

ja im tie copíky budem robiť, toto je alternatíva na doma a pod čiapku 😀 zajtra učešem a odfotím copíky s ofinkou 🙂