Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
10. sep 2009

ja viem Denis, ale piesok bol len trosku vlhky na povrchu... ale ani my sme dlho neohriali, boli sme si radsej dat take vacsie kolecko okolo sidliska, kedze sme boli na bicykloch 🙂 🙂 🙂

lilinka76
10. sep 2009

Ahojte baby,

Mima, ty ani nevies, ci to bude chlapcek alebo dievcatko??? Chcete mat prekvapenie???

Dracik, aj ja som sa dnes riadne vyrevala pri ordinacii, fakt to bola brutalna cast a ja som strasna citlivka, ja revem aj pri knizkach...

grmitko
autor
10. sep 2009

no ja som dnes tiez revala pri ordinaciu a to ordinaciu nepozeravam....
ja osm tiez velmi precitlivela, revem za kazdu hovadinu 🙂

grmitko
autor
10. sep 2009

lili a vy ako? zdravi ste uz?

lilinka76
10. sep 2009

Ahoj Saska,

deti su uz v pohode, ale mna to este stale drzi. Preslo mi to na priedusky.

Inak, ked ste pisali o tych kasloch, aj ja som roky trpela na suchy kasel nevysvetlitelneho povodu a ked uz nevedeli co so mnou, vraveli, ze mam astmu. Podla mna blbost, ale budis, chodila som na spiriometrie a striekala do seba kortikoidy a pod. A cuduj sa svete, po porode sa mi vsetky alergie a astma stratili. Teda dufam, ze tieto zachvaty kasla nenasvedcuju opak.

grmitko
autor
10. sep 2009

mne sa to v tehu strasne zlepsilo, vobec ani raz som nepotrebovala sprej si dat, tiez mam kortikoidy, ale teraz uz sa mi obcas stane ze mi aj treba fuknut si, ale ja to beriem iba ako loteriu 🙂 ked mi je uz uplne nanic
6.10 idem na kontrolu 😝 😝 😝 😝 zase sa bude pytat, ci to beriem 3xdenne, ako treba, a zase budem klamat, ze nie ale tak snazim sa aspon 2x 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lilinka76
10. sep 2009

A kam chodievas??? Nie na Uzbecku do Pneumoalergo centra???

dracik1
10. sep 2009

inak blby scenar, nie, mohli sa jej zbavit nejako inac 😕
mna ordinacia nebavi, ja cakam, kedy konecne Markiza zaradi mesto tienov

dracik1
10. sep 2009

inak lili, aj mne to preslo pocas tehu, teraz sa mi to vratilo, ale nie kasel ale iba ze vykasliavam rano sputum/ pardon/

grmitko
autor
10. sep 2009

ja chodievam do ruzinova 🙂

ja inak tiez ordinaciu nepozeravam, to len dnes vynimocne som to mala ako kulisu pustene 🙂

lilinka76
10. sep 2009

Ja som vlastne vzdy mala problemy po prechladnuti, tak pevne verim, ze toto nejak ustojim aj bez kortikoidov a podobnych liekov.

Idem spat, babenky, lebo nas "gastanko" v noci este dvakrat pyta jest 😠 😠 , aby som sa medzi pripravou beby aj trosku vyspala.

mima595
10. sep 2009

Lili - dnes som mala ist na sono, ale lekar ma 2 tyzdne volno, tak sa to odložilo.
A ano, chceme sa nechat prekvapit- ved je to posledny krat 😉 mozno 😉 , tak nech je nejake vzruso - aj ked nam je to v podstate jedno, a hlavne ked je to už rozhodnuté 😀

eviska83
10. sep 2009

Ahojte
Ja vas pravidelne citavam- dlho som z toho mala chaos,ale uz konecne mam trosku prehlad 😉
Mima- zistila som ze poznam tvoju mamu 😀 a aj MM ta pozna 🙂 Moja svokra vas dost casto spominala este kym som bola tehu.Svet je ale maly ,co?

womenne
11. sep 2009

Dobre ranko kočky tak nadcha je na ustupe som konečne včera našla Marplus a hned je lepšie.Do školky pojdeme až v pondelok.

Hurááááááá konečne nam zasklievaju balkon no na čase,som si ich rano nevšimla asi tam cupitam len v košielke, 😅 až ked sa ozvali som sa lakla jak... 😝

baby neviete niečo o yasminke? ☹

katarinka123
11. sep 2009

ahojte taksa hlasim po dlhej dobe nemam dobry net tak mi brachoi pozical na vykend .maly su ako dive vajca vcera mi povilievali po kuchyni magi boze a to boli bez dozoru asi 2mkinuty.no co uz 😝

grmitko
autor
11. sep 2009

ahoj Kati,
uz som rozmyslala, co je s vami 🙂
nasi dnes rano v pohode, ale leo uz krutil pusu a vravel, ze bude plakat, tak uvidime ze ako bude do obeda 🙂 dnes maju parene buchty, to maju radi, tak sa hadam poriadne najedia 🙂

helka1
11. sep 2009

Ahoj, tak uz je zo mna regulerna tehulka 🙂 , upravena v pase 😀 , na dnesnom utz nasmu 😲 uz bilo srdiecko, vsetko je v poriadku 😵 😵 😵

Vsetky pozdravujem !

womenne
11. sep 2009

Heli 😵 aki pekny datum maš tak aj tu ti gratulujeme 😵 😵 😵 😵 wow
nebli tam 2? 😀

helka1
11. sep 2009

wom prosim ta nestras 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 , bolo 1 babo / a ako povedal dr zatial 😀 / Vdaka 😉

lenkamt
11. sep 2009

Helka - gratulujeme, už som ťa pochválila aj v augustovkách 🤐 😀 už len to bývanie, a všecko bude ok 😵

lilinka76
11. sep 2009

Helka, srdecne blahozelam.

Co myslite, baby, mozu uz 1,5 rocne deti jedavat hlivu a sampiony???

lenkamt
11. sep 2009

Helka - inak Verča je 1.mája 😉 🙂

Lilinka - huby až od 3rokov, lebo sú ťažko stráviteľné 😉 ale naše už chlipkali hubovú polievku, síce bez húb 😀 ale predsa 🤐

helka1
11. sep 2009

Lenka tak tam /na augustovkach/ som nebola 100 rokov 😀 😀 😀 Dakujem vsetkym.

Lilinka ja s hubami cakam, moji este nemali 😔 a este im davat nechcem 😉

mima595
11. sep 2009

Lilinka - nasi tiež huby zacali jest až teraz - mesiac, dva dozadu - aj to len sušené, v kapustovej polievke - matus si mysli, že je to slaninka - tu on totiž može vzdy a vsade.

Eviska - aj ja vas poznam, som ta tu nasla nahodou, a kedže od tvojej svokry viem mena tvojich drobcov, tak som ta identifikovala hned 😀 😀

Helka - som rada, že si ma v tom nenechala samu 🙂 , ked budu už ostatne baby v robote a nebudu stihat chodit na MK, tak my dve to tu budeme zachranovať 😀 😀

lilinka76
11. sep 2009

Aj som si myslela, baby, dakujem za radu.

lenkamt
11. sep 2009

Mima - ja si mienim nájsť robotu, kde budem môcť celý deň koníkovať 😀 😀 😀

womenne
11. sep 2009

lilinka šampiony som davala aj ja alelen malinko skor taky vyvar

Leni prosim ta nevieš recept na šampionovu kremovu polievku?

mima595
11. sep 2009

Leni - kludne možeš 😀 😀 , už mas 3 deti - liimit splnený 😉 😉

lenkamt
11. sep 2009

Wom - také som ešte nevarila, ale robila by som to takto nejako:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=10676
ale miesto smotany asi normálka mlieko 😉

grmitko
autor
11. sep 2009

Heli gratulujeme 🙂 🙂

ja som hriby este vobec nedavala, obcas si akurat dlali kustik co mal muz na pizze ked sme boli, inak nie 🙂