Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
2. okt 2009

Saši tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵 držim peste

ja som dnes začala uživat lieky a som zabudla že ideme na svk a chcela som šoferovat sakra a nesmiem,lebo to mam zakazane pokial ich nedouživam 😖

dračik ake žabky maš doma 🙂

womenne
2. okt 2009

no pekne to začina je mi zle a oči sa mi hlava,som volala mužovi že ench vyzdvihne decka zo školky ☹ neviem čo mam robit ak sato zhorši či mam prestat alebo uživat dalej a zmenšit davku 😕 som sa zabudla spytat 😒

grmitko
autor
2. okt 2009

caute,
tak som doma, na skoleni bolo fajn, zajtra uz budeme aj volat 😲 😲
mala som velmi dobry pocit z toho, prace sa nebojim, takze verim ze to pojde 🙂

mima595
2. okt 2009

Grmi - super, držím palec 🙂

grmitko
autor
2. okt 2009

mima dakujem, bolo to inak velmi prijemne mat aj ine starosti, ako co navarit 😀 😀

grmitko
autor
2. okt 2009

no obed na vikend pre chlapov navareny 😀 😀 hladom neumru... som zvedava ako budu gazdovat 🙂

womenne
2. okt 2009

Saška ty budeš chodit do prace relaxovat že? 😉 držim place 😎 aj mne držte zajtra ideme na SVK ale spat tam nebudeme len na otočku čož je mi luto som chcela k rodičom 😔

astora
2. okt 2009

grmi tak ako si dopadla pochval sa inak ma napadlo to co mas problem s malym ze si trha vlasky neskusala si ho vystrihat uplne na kratko aby si ich netrhal ? Neviem len ma to tak napadlo.

zabka0609
2. okt 2009

grmi aj ja ti strasne silno drzim palce v novej robote a tesim sa s tebou.nemam vela casu pisat ale aspon vas citam a vsetky pozdravujem a zelam dobru noc a pekne sny 😉

wom dufam,ze sa to zlepsi ak nie chod k dokine pa

zuzka.25
2. okt 2009

ahojte
tak my s obednym spankom sme uz asi definitivne skoncili :( proste sa nedaju udrzat v posteli...

grmi, super, ze zatial sa ti to pozdava, len tak dalej 🙂

wom, nejak som nepostrehla, to kvoli comu beries take lieky???

dnes sa dobre vonku zozimilo, ze? my sme mali dve mikiny, tielko, vestu a hrube teplaky a teda, teplo nebolo ani tak ... juj, ja chcem letoo :(((

astora
2. okt 2009

zuzka nezavidim my uz to mame za sebou tiez budes si musiet najst system ako to zvladnut aj bez spanku ale zato ti vecer budu skor spat

zuzka.25
2. okt 2009

astor, ved hej, vecerne zaspavanie je uplne v pohodicke, lahnu, dostanu pusu, zhasneme a spia... ale toto obedne ma zabija.. tusim viac ma unavuje, ked ich dam spat, ako ked nedam...

helka1
2. okt 2009

Ahojky, Zuzka uff, nevedela by som si predstavit den bez obedneho spanku, navyse nielen detom ale aj mne to hodne pomaha, neskutocne tvrdo zaspim, pritom v noci mam problem zaspat, tym som trpela aj v tehu s dvojkami 😔 . Ja ich este v postielkach udrzim, ale len preto, ze spia este v tych klasickych s tyckami, neviem co bude ked to zrusim 😅

U nas je neskutocna kosa, normalne som rozmyslala ze vyberiem drobcom zimusne vetrovky 😅 😝

ajka72
3. okt 2009

no my cez obed spíme len vonku v kočiary, ak nie su v kočiary tak nepsia jedine že su veľmi unavené a odkvecnu ale to je výnimočne však to poznáte su ako malé duracelky, večer ke´d nespia cez deň tak zaspia skor cca okolo pol deviatej, deviatej, keď spia poobede tak aj neskor, my už mesiac spíme vo veľkých posteliach a od začiatku s tým nemaju problém oni jednudcho tie klasické postielky nemuseli, spali v nich tak cca do 15 mesiacoch a potom v nich len plakali tak som to zrušila, pol roka spali s nami vo veľkej manž. posteli a od tých dvoch rokov spia vo veľkých a nemaju problém čo som veľmi rada konečen sa všetci vyspíme 🙂

lumah
3. okt 2009

my spíme ešte aj doobeda aj poobede a večer tiež v pohode zaspia. Som zvedavá, dokedy im to vydrží. 😝

adrolka
3. okt 2009

caute!
no my spíme zatiaľ ok, ale to len preto lebo na poobedné spanie majú cestovné postieľky u našich tam spia každý deň, potom večer klasika postieľky s mrežami. ináč by to bolo o hubu. budú ich mať kým sa tam pomestia, dúfam, že dlho ešte. 🙄

adrolka
3. okt 2009

grmi skvelé, že máš robotu!!!!!!!!!!držím palce.

ja som teraz pre zmenu chorá, otázka času kedy to odo mňa chytia aj malé. preventívne som im včera oscciloccoccilum. furt je niečo do frasa. navyše som teraz sama s nimi, mm v robote na 3 týždne.
veľmi hlboko uvažujem od januára na nejakých jasliach alebo aspoň opatrovateľke na 2 dni v týždni poobede, lebo ma už drbne. možno pôjde mm od januára na osobnú loď a to znamená 6 týždňov preč 2 týždne doma. prídem aj o ten posledný nerv čo mi ešte ostal.

grmitko
autor
3. okt 2009

ahojte,
tak prvy pracovny den mam za sebou 🙂 🙂 bolo so uspesne, dostala som aj pochvalu od supervizorky, ale som unavena, predsa len je to narocne, aj ked sa to nezda 🙂 🙂 zajtra ma to caka zase 🙂

zabka0609
3. okt 2009

grmi srdecne gratulujem a tesim sa s tebou 😉

adrol skore uzdarvenie prajem. ja viem co je to byt s detmi uplne sama.moj mm je v zahranici uz 2 mesiace a bude tam asi az do vianoc,ale da sa to uz mam system aj ked niekedy je to o nervy.

adrolka
3. okt 2009

grmiii, skveléééé, len tak ďaleej!
zabka, no fasa, že do vianoc v kuse.... moj nebude doma na vianoce ani na silvestra už 4 roky za sebou, vždy to blbo vyjde...aj ja som si už zvykla, ale niekedy mi lezie na nervy, že som na všetko sama, hlavne ked sú nejaké vybavovačky 🙄

grmitko
autor
3. okt 2009

zabka, adrol, dakujem 🙂 🙂

zuzka.25
3. okt 2009

ahojte.. my sme dnes boli u babky, deti cely den vonku, prehadzovali listie lopatami, hrali sa so psom, potom tomi skocil do vody sliepkam 🙂 ale fakt to hodnotim pozitivne, zaspali behom chvilky ako podtati...

heli, aj nasi spavali v tych tyckovych postielkach.. lenze oni vedia vyliezt vrchom von a zacalo to byt poriadne nebezpecne, tak preto sme im vybrali tycky, resp. uz teraz viac menej spia na velkych posteliach.. takze ja uz ich nikde proste neudrzim.. a tvoji este nevedia preliazt vrchom? tak to moooc zavidim 🙂 v dobrom samozrejme

ajka a kedy ti baby rano vstavaju? ked pises, ze vecer, ked nespia cez den odkvecnu az okolo pol deviatej, deviatej.. nasi, ked nespia cez den, tak o siedmej su tuhi... a rano vstavaju okolo pol siedmej cca...

ludka, tak ty to mas zatial idealne so spanim 🙂)) drzim palce, nech vam to dlhooo vydrzi

zabka, wau, obdivujem ta, ze to zvladas aj bez muza... ste tak stari, ako my a ja si to sama neviem predstavit...

ajka72
3. okt 2009

zuzka je to rozne dnes napriklad odkvecli o pol siedmej a podľa mňa budu spať do rána ale sme ich unavili na kolotoči a vláčikoch a zaspali v aute vieš ak nespia tak možno je to rozpatie kedy zaspia od tej pol osmej do deviatej vždy je to inak a vstávaju rano okolo pol osmej, až osmej ale vedia niekedy pospať aj do deviatej ale to je výnimočné 😉

mima595
3. okt 2009

no teda fakt, ja si tiež neviem predstaviť, že by som bola bez MM. Aj ked ide na tyzden na služobku, tak poctim navstevou mojich rodicov 😉 ako to vsak bude pri 3 kuskoch 😀 - to netusim - asi sa predsa len odvazim sadnut za volant ☹

Zuzka - ja zaspavam s nasimi - teda lezim pri Baske v posteli, a upoornujem ich, kym nie su ticho, no a ked sa utisia a ukludnia, tak potom zaspia rychlo. Ale to ukludnovanietrvá niekedy aj cez pol hodinu - ale ja ten ich obednajsi spanok potrebujem, lebo inak.... ☹

ajka72
3. okt 2009

mima niekedy si aj ja ľahnem ku babám hlavne Lenka ma volá že mamka pod sem si ľahnuť tak si ľahnem a vtedy zvyknu skor zaspať ale vedia zaspať aj bezo mňa ale zvyknem byť s nimi a zvykneme si aj rozprávať čo sme cez deň zažili a čo nás čaká na druhy deň 😅

mima595
3. okt 2009

Ajka - u nas hlavne Baska rozprava, vymysla, potom sa smeju, santia, skacu z postele na postlel - moja segra to vola - že zaspavanie je pre nich najzaujimavejsia cast dna 😉

dracik1
3. okt 2009

zuzi, vy ste vyberali tyzcky z postielky? nasi sa chytia rukami tej hornej tyce a tiez sa stveraju, susni jedni, ja tiez pevne verim, ze v postielkach zostanu co najdlhsie....

baby, moje prosby boli vyslisane klop. klop/ a mali ste pravdu/ uz 4ty den spia cca po 2 hodiny...som STASTNAAAAAAAAAAAAAAAAAA

a mame nove slovo KUŤABA 😀 , neviete co to znamena????

sasi, to je super, ze sa ti pacilo, ale urcite to bude narocna praca, praca s ludmi je najlepsia a najhorsia zaroven, aj ked iba po telefone 🙂

helka1
3. okt 2009

mima aj ja ten obedny spanok obcas potrebujem ako sol 😅

Zuzi, no urcite by preliezli, ale my sme im este uplne hore pripevnili taku dosku, cez ktoru by nemali mat sancu preliezt , lebo by capli rovno na plavajucu podlahu a vies si predstavit tu vysku 😝 . Takze hned ako sme zbadali, ze je realna hrozba ze vylezu sme to zabespecili.

Baby, uz je realna sanca, ze sa nieco zmeni s nasim byvanim , uz spriadam plany co a ako spravim v "novom" domove /tie uvodzovky som tam dala preto ze pre mna to novy domov nie je, lebo som tam stravila par rokov/ a rozmyslam o detskych nalepkach na stenu, nemate to niektora ? Viem ze sa da aj na stenu malovat, ale ja na to momentalne nemam cas a tak som to chcela riesit nalepenim obrazkov napr takejto nalepky : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2603263 nema s tym, niekto skusenost, hm ?

kiwuska
3. okt 2009

Cavte baby, dlho som tu nebola ale citam🙂 MM je niekde na pive, akurat som uspala pozeram superstar a idem citat🙂
sasi- tesim sa s tebou z novej robotky, dufam ze budes spokojna, isto je to pozitivna zmena, a chcem sa opytat kedy amm zacat hladat pracu ked deti nastupuju 1.12 do skolky? a vsade chcu nastup ihned? ak by som sla az v januari by mi az tak moc nevadilo- kvoli adaptacii v skolke a nakoniec aj vianociam, a aj by som konecne normalne upratala🙂
dracik- kupili ste nakoniec svetriky, nasi ich uz mali na sebe dnes sme boli doobeda na partizanskej luke a bolo dot zima asi 6 stupnov a boli teplucke🙂

kiwuska
3. okt 2009

heli my mame nalepky na stene a uplne v pohode sa to nalepilo, drzi to tam a zatial sme to neskusali odlepovat tak neviem ako to pojde ale deti skusali a nepochodili co je celkom pozitivne na teraz a dole to dame az ked budeme malovat a ak to pojde aj s omietkou dole (ci ako sa to vola🙂) tak nevadi🙂