Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
28. okt 2009

zefa nasi boli na pretahovani, ale u nas to vyzera tak, ze Lelko ma zuzenu predkozku a neviem ci tiez nebude treba zakrok 😒 ako des mam z toho iba ja, muz tiez vravi, ze cim skor mu to dame spravit tym lepsie, nebude mat traumu, ale ja sa desim, ako kazda spravna matka 😝 😝 on si ho pretihane, ale viditelne ma zuzenu predkozku a mam pocit ze sa mu to tam zapaluje tak tiez neviem...

a ked ricky odpise, hodte to sem 😀 😀 😀 😀 😝

mima595
28. okt 2009

Lenka -uplne suhlas s tym, čo si popisala vyssie - len by som skor poopravila - ono to skor nezavisi od veku, ale od toho, že si s manželkou užívajú klud, restiky, vylety a zrazu nie su Nr.1 v jej zivote a to ich EGO len tak lahko neznesie 😉 .
My sme nemali taky problem ten sme mali pred svadbou - ked sme zacali spolu byvat - to bola katastrofa - kym sme obrusili vsetky hrany - normalne som sa cudovala - toho chlapa si mam vziat a prezit s nim zivot????? 😉
ale po svadbe sa vsetko nejako ukludnilo a bolo fajn 😉 😉

Lalu - u nas je naj hlaska: Mila moja.....a ja viem, že je zle....ale to pouziva iba vtedy, ked soferujem, ale hlavne ked vidi, že mam dobru naladu, že mu to odpalkujem naspat...
ale najlepsie na tom je to, že on to zvykne pouzivat aj pri svojej sestre - a ona pri tom pookriala 🙂 , až kym som ja pri jednej debate nepovedala, že čo to v skutočnosti znamena.... 😉 tak ona odvtedy nanho stale vyleti, ked jej to povie...a on sa v tom nadalej vyziva 🙂 🙂

ajka72
28. okt 2009

tak si vás tu čítam ako píšete o svojich m a so všetkým suhlasím ozaj pekne ste to napísali naozaj ženy aj muži su z iného cesta, je len na nás aby sme sa naučili spolu fungovať, dnes máme výročie svadby 3 roky tak som už týždeň mm naznačovala, že verím že nezabudne a nejaké prekvapko pripravi tak včera oznámil že svokra so svokrom prídu k deťom, no čo už, nejako to musím prežiť, moja mama je so mnou častejšie tak ju nechcem zaťažovať, nech si oddýchne a my ideme na masáž a potom na večeru, tak držte prsty aby nám dnešný večer vyšiel a neskončil nejakou hádkou
😉

ajka72
28. okt 2009

inak tiež sa pripájam do klubu 30 a viac moje babulky som dostala ako darček k 35ťke 😵

ajka72
28. okt 2009

hlášky u nás pre pána kjala a ježinko a mijáčik moj to hovoria bábikám a plyšákom a občas aj nám rodičom 😅

mima595
28. okt 2009

to vazne Ajka!!?? 🙂 - som si ta tipovala na mladsiu

my sme dnes boli na preventivke u zubarky - a Baska ma 1 kaz ☹ - sice som si myslela, lebo som videla taku zltu bodku na stolicke, akokeby mala narusenu sklovinu, ale mrzi ma to ☹ - a objednala nas na 18.11 - tak to si asi absolvuje ocko 😉 😉 - som to teda mater, co 🙂

ajka72
28. okt 2009

mima si milá 🙂

grmitko
autor
28. okt 2009

ajka ja som tiez myslela ze mas menej, nevyzeras na viac ako 30 🙂

ajka72
28. okt 2009

babenky naozaj si vážim tie vaše komplimenty potešia 😵

ajka72
28. okt 2009

inak to mi hovoria viacerí tak možno na tom niečo bude som zvedavá do kedy to vydrží, aby som potom náhle neskočila že v 40tke budem vyzerať na 50tku 😀

ajka72
28. okt 2009

a muža mám mladšieho tak sa musím udržiavať 😀

womenne
28. okt 2009

no my sme pred chviločkou vstali sme nejak potiahli,maly už obeduju-riadne neskory obedik 😅
sa hned utekali pozriet či im bobako naozaj zobral všetky hračky,našli len prazdnu deku aj im kutikmi trhlo ale vydržali a ja tiež im ich proste nedam sa už musia naučit že to proste nesmu.

lenkamt
28. okt 2009

tak ja by som ani Ajku ani Zefu netipovala nad 30 😕
keď si pomyslím že som Zefe chcela ja navrhnúť tykanie 😀 ešteže ma predbehla, však by ma mala za drzaňu 😀

my sme mali v sobotu 11výročie svadby 😕 😕 😕

mima595
28. okt 2009

No my mame 4.11. - 9. vyrocie - inak u nas som to ja - kto si nepamata presny datum sobasa - ja som stale za 03.11 😀 😀

astora
28. okt 2009

caute baby už je to u nas trochu lepsie noc už bola pokojnejsia snad aj dnesna uz bude v pohode

wom a ten zabal ide iba na čelo ??? Pri najbližšej horučke to skusim dakujem za radu

grmi naši manželia maju tušim čosi spoločne ... ale tak ja to beriem aj z druhej strany že je jediny živitel rodiny a cez den sa namaka no tak čo už narobime ešte že ženy tolko zvladnu 😒

womenne
28. okt 2009

astora ano načielko 😉

baby použivate niektora lak na nechty so zlatymi čiastočkami na vyživu nechtov z AVONU???pomaha to?to uschne alebo to je len kúra ktora sa potm zotrie?rozmyšlam otom ale nemam prestavu ake je to a dnes musim zaniest objednavku...

grmitko
autor
28. okt 2009

astora ved hej, aj u nas je muz zivitel rodiny, namaka sa a ma narok na oddych, ja nevravim ze nie, ja mu ho aj doprajem, kazdy den o 18 -20 ho necham pozerat jeho milovany serial, deti zabavam ja, zase aby ste si nemysleli, ze som nejaka harpia 😝 🙂 ale tak bola by som rada, keby sa detom venoval aspon 10 minut denne, uz sme kvoli tomu milion krat pohadali a mna uz nebavi opakovat to iste dokola 😒 ako pises, esteze mi dokazeme fungovat aj za nich 🙂

zefa
28. okt 2009

babule a ked to tu čítam ma napadlo,že ako keby sme bývaly ako v seri.dalas a naši mm sa dohodli 😀 😀 😀
ja mojemu doprajem chodiť každú sobotu na huby..ked je sezona..a čo bude cez zimu neviem 🙂

ajka tak v dobrom závidím masáže..tak si to vychutnajte. 😉

astora
28. okt 2009

grmi kludne si o tom môžme pokecat ja by som ti vedela porozpravat ...... 😠

grmitko
autor
28. okt 2009

to by sme vedeli asi rozpravat dve 🙂

astora
28. okt 2009

ja myslim ze nas je viac len malokto to prizna, ale tym nehovorim, že sme na tom uplne najhoršie ale ked ti bude ťažko kludne napiš 😉

grmitko
autor
28. okt 2009

astora dik 😉

astora
28. okt 2009

nemas za čo 🙂

lalupa
28. okt 2009

grmi, s rickym mam jedine foto, mail vtedy nebol in ako teraz 😅 ,je mi to strasne luto ☹ ,urcite sa sikovnik nudi a mohol prist na stretko,keby vedel...

leni, uffff, a ja vyzeram nad 30??? 😠 😠 😠 super, tak to sa tesim na moje narodky, budes ma odteraz po ne matat bubuuuu 🙄 , motivaaciaaa 😢

grmitko
autor
28. okt 2009

lalupka ty nevyzeras ani na 25 😉 fesanda si 🙂 🙂

lalupa
28. okt 2009

grmi, v poho,ved aj pravdu treba pocut 😉
ale dik, ty to stale zachranujes 😵 ,fesanda nie som, som skareda, seredna, zla, dementna a dnes zo vsetkeho double fuj 😝 , ani ceruzka na oci nechcela po mne dnes kreslit,ked som chcela ist na nakup 😀

grmitko
autor
28. okt 2009

ale lalu, nie je to take zle, neboj, si ozaj fesanda a ceruzku vymen, ked nechce kreslit 😉 😀

lalupa
28. okt 2009

mate niekto skusenosti s www.peceniehrou.sk? odkedy dala lenka link, tak premyslam,co vsetko objednat a co vsetko na torticky vymodelovat

grmitko
autor
28. okt 2009

ja tam tiez pokukavam lalu 🙂 🙂

astora
28. okt 2009

toto je pre menej šikovne kucharky ajs videonavodom 😀
http://www.akosatorobi.sk/kategoria/7/jedla