Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

nana77
8. nov 2009

ahoj lili,
ja nocnik teraz este vobec neriesim.... chceme zacat skusat na jar, pozvolna...

grmitko
autor
8. nov 2009

lili vobec sa netrap, nasi do dvoch rokov nechceli nocnik ani vidiet a potom zostali v proebehu 3 dni bez plienky uplne cez den, takze to nesil, pride to urcite aj same 🙂 a nasi cikali hned do zachoda, lebo sa im pacilo, ze cikaju ako tatinko 😀 😀

lilinka76
8. nov 2009

Janka a co cumle, dokedy ich "povolis"???

Ja som uz uvazovala, ze zrusim, ale kym nemali dudky v puse, tak nespali. A ako tu uz pisala Zuzka, ona ich zrusila zo dna na den a chalani jej odvtedy poobede nespavaju, tak to si neviem predstavit...

O 3 tyzdne ideme na tie Kramare na chirurgicky zakrok, tak dudky este necham, ale v marci po narodkach skusim pozvolna oducat, uvidime... Inak, uz sa toho zakroku bojim, vraj okrem narkozy dostane aj nieco ako epiduralku, aby nemal bolesti. Mam objednanu nadstandardnu izbu, drz palce 24.-26.11.

lilinka76
8. nov 2009

Grmi, si ma potesila, resp. upokojila. Ja to nesilim, ked placu, tak ich tam nenutim sadat. Obycajne povedia ze "baaaaak", ja utekam pre nocniky, vyzliekam ich a oni potom behaju s holymi ritkami...

nana77
8. nov 2009

no dudle mame a dudlujeme strasne radi a mna to dost stve, ale zatial nechavam... ide o to, ze ked nemaju dudel, davaju do pusiniek vsetko ostatne... a hlavne ruky a to sa bojim, aby nezacali smulat prsty, lebo to by bol pruser...
skusim zobrat, ked uz sa im to bude dat vysvetlit... teraz este nerozumeju.

jooj, tak idete ☹ , budem velmi na vas mysliet!!! a neboj, su tam fakt dobri lekari, vsetko dobre dopadne. a ten nadstandart je super!

grmitko
autor
8. nov 2009

lili tak drzim paste nech vsetko dopadne dobre, budeme na vas mysliet 🙂
a na aky zakrok idete?

lilinka76
8. nov 2009

Jeden chrobacik ma nezostupene semeniky do mieska. ☹ ☹ Ale uz to chcem mat za sebou...

grmitko
autor
8. nov 2009

ach jaj, no ale uz to potom bude hadam vsetko tak ako ma byt, budem na vas mysliet

lalupa
8. nov 2009

nanus, blahozelame chalanom k poldruha rocku!!! 😵

my sice sme bez plienok,ale stane sa nehodka,nocnik sme nepouzivali zo zaciatku,len redukciu,teraz,ked nestiham varit alebo ine veci,tak mam poruke nocnik, lebo nic neurobim

ad cumle, ach jaaaj, ked mladsia nema cez den, nam totiz nesmu chybat len na spinkanie, tak si okusuje ruky,ako ked bola mimco, a kedze uz bol cas vymenit za nove a bez nich to nejde, kupila som obycajne tescove silikon,ani nie ortodonticke,ako mali doteraz a verim,ze im prestanu chutit

wom, krasny svetrik, ja mam rada farby, aj babam som pokupovala fialove veci, vid vetrovky na FB, mencestraky, natelnicky 🙂 , k tejto farbe mozes bielu, bezovu, rifle, kratke cierne nohavky a hrube puncosky,cez ruzovu po modru, neboj sa pekne dokombinovat
ja cierne som kedysi rada nosila, ale teraz mi vadi,ze na nich vsetko vidno,kazdu jednu spinku

ajka72
8. nov 2009

adrolka ďakujem všetko prešlo len si nájsť teraz čas aby som si to v kľude prečítala, lilinka držím prsty určite všetko dobre dopadne 😉

lalupa
8. nov 2009

joj baby,uz sto krat som sa chcela oopytat, co nosia vase decka po dome???

ajka72
8. nov 2009

lalupa bud. týždeň platí z tvojej strany to stretko?

nana77
8. nov 2009

lalu dakujeme za gratulku!!!
nasi nosia tenke teplaky a body s dlhym rukavom, ponozky a papucky. a v byte mame tak 22-23stupnov

ajka72
8. nov 2009

moje po dome nosia nejaku tenšiu mikinu a tepláky keď mali plienky tak body ale od kedy sa pýtaju je toto praktickejšie 😉

grmitko
autor
8. nov 2009

lalu nasi nosia tielko, tricko, pancusky, teplacky a papuckoponozky, ale mi tu mame dost zimu

lilinka76
8. nov 2009

Baby, dakujem, viac ako maly to budem asi potrebovat ja.

Lalu, nasi nosia po dome body a teplacky, ponozky a papu (rozumej papucky 😀 ).

Idem spat, majte sa pekne.

A este som zabudla, uz dlho vam chcem dat tip na jablkove livance, lahke, lacne a fajnove. Mozno to poznate.

3 dcl mlieko
3 dcl hladka muka
prasok do peciva (od oka, ja davam tak polovicu)
vanilkovy cukor (prip. aj viac balickov, my mame radsej sladsie)
nastuhane jablka (v recepte bolo 5, podla mna je to vela, na hrubom struhadle)

Upeciem ako palacinky a bud s lekvarom alebo nutelou, super.

Ahojte.

margaretka11
8. nov 2009

a čaute 🙂

bola som chorá a zalezená až po uši pod paplónom a preto sa zas hlásim po dlhšom čase 😉

margaretka11
8. nov 2009

ta nikde nikto? Keď sa mne konečne uráčiii 😠

grmitko
autor
8. nov 2009

marg ahoooooooj
a uz si zdrava?

margaretka11
8. nov 2009

grmi, už som chcela odísť 😀 . Nie je to ešte úplne ok, ale už sa cítim takmer fit. Len mi ešte trochu hlasivky haprujú, ale hádam to už dobojujem bez lekárky a atb 😉

grmitko
autor
8. nov 2009

tak drzim paste 🙂
co mate nove? ako simonciatka? zdrave su?

rosarita20
8. nov 2009

cauky,
ja som nakukla len cez reklamu, chcem este pozriet chodura a hajde do hajan, lebo na mna volaco lezie 😒
Aj chlapci su ukaslani, k tomu to uzasne pocasie, dnes sme uz vsetci strasili od piatej, takze vam, co ste spali dlhsie ticho zavidim 😝 😀 😀
Nanus, chlapcom vsetko naj k vymesaciu.. 😉
Uz neviem kto sa pytal na plienky, ja som to tiez vobec nesilila a mali 2 roky a 3 mesiace a zo dna na den sa zacali sami pytat na nocnik ( co podotykam predtym bol ich velky nepriatel) a do par tyzdnov to bolo aj na denne spanie bez plienky...
Marg vitaj po case 🙂

lalupa
8. nov 2009

ach ja hlava derava, nie oblecenie,ale topanocky ma zaujimaju

aji plati, ratam skor ku koncu tyzdna, utorok mam zubarku, dam vediet este

grmitko
autor
8. nov 2009

my ponozkopapucky ak vies co tym myslim lalu 😉

margaretka11
8. nov 2009

prepáčte, že som sa odmlčala, ale mali sme už druhý výpadok elektriky a nešiel mi internet

margaretka11
8. nov 2009

grmi, deti sú ok, ale soplia, to zo solidarity voči mne 😀 . Nech v tom nie som sama 😀 . A inak sa máme dobre, to vieš, sem-tam aj nakričím, ale inak je to non stop žúr 😀

lalu, moji drobci sú väčšinou v ponožkách, ale Simonka je po mamine, veľmi ponožky nemusí a tak sa mi bežne stáva, že si zrazu všimnem, že Simonka už zas behá bosá 😀

lalupa
8. nov 2009

ahoj kvietok, do narodiek musis byt zdravucka!!!

nemozem deckam nechat len ponozky,ani tie ponozkopapapucky,lebo mame podlahy, rady sa nahanaju a stien naokolo je dost...

a tiez sa vyzuvaju 🙂 ,casto su bose,ale bojim sa o hrdielko, ked sa k tomu prida rev 😀

ja som totiz umyla sandalky,co sme mali po vonku,lebo tie klasicke rak papucky sa mi nepacia
len som chcela nejake tipy,rady na plavajucu podlahu 😉

margaretka11
8. nov 2009

tak akooooo jááá plávajúcúúú onúúúúú nemáááám, ale aj ja som oprala také plátenné sandále, čo nosili v lete a mali to tu doma na behania. A čo im nedáš svoje boty, u nás to teraz fičí jedna radosť, zbožňujem Simonku na štekloch 😀 . Ale ak sa moji drobci chcú náhodou obuť do svojho, tak jednoznačne fičia po byte v crocsoch, veľmi si ich obľúbili 😉

margaretka11
8. nov 2009

ešteže si mi pripomenula narodky, heheeee manžel mi kúpil pc hru, čo o nej snívam 😵

helka1
8. nov 2009

Ahojky, Lalu my nosime papucky rak, ale namiesto snuriek tam maju gumicky, lebo so snurkami sa mi vyzuvali. Tiez mame plavajucu a tvrde steny 😀 , akurat ked mavame nehody, lebo Adamko si zvycajne spomenie ze cic "cikat" ked uz to prave vykonava a vzdy to obsiahnu aj papucky tak vtedy prezuvam na sandalky co nam ostali od leta 🙂
Lilinka, recept si musim poznacit, vyzera zaujimavo 😉