Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lenkamt
12. nov 2009

však aj to je blízko 😵 dáme stretko aj so Zefou - tá má párik, Samko bude obletovaný 😀

stupidq6
12. nov 2009

😵 teším 🙂

mima595
12. nov 2009

ahojte - stupid - myslim, že ta vaha je uplne v pohode 😉 ... ja som bola na UTZ 19.10. - a termín mám 27.11 a váha bola 2456 g - takže vyzerá, že tvoj valibuk bude skoro 4 kg babo 😉

ja som si dnes bola urobit predoperačné vyšetrenia - som unavena ako pes....nie z vyšetrenia - tie boli klasicky o nicom, ale 2 x peso cesta na polikliniku ☹ - to mi dalo zabrat.

ale aj ja som stihla kadernicku... som vyuzila, že je svokra je pri detoch, tak nech si ich užije 😉 😉

vyzera to, že dnes maju dvojickovske maminy kadernicky den 😀

lenkamt
12. nov 2009

Stupid - máš krásne deti 😉

Mima - super, odýchni si kým môžeš 😉

stupidq6
12. nov 2009

lenkamt
ďakujem 🙂

rosarita20
12. nov 2009

Lenka, ak by ste to stretko robili v MT, vedela by som dodat "dva kusy" muzskeho pohlavia 😀 😀 😀 😉
Mima, no veru to mas za par 😉

helka1
12. nov 2009

Ahojky !
Rosarita vsetko naj k narodeninam !!! 😵
Mna na moje narodky objednali do poradne 😅 tak ako darcek dostanem asi urcenie pohlavia 😀
stupidq6 /tazky nick 😅/ krasne fotecky 😵 nezivila si sa tym pred MD ?
Mima ty uz finisujes, mas dozor na deti ked budes v nemocke ?

mima595
12. nov 2009

Helka - nejaky extra dozor nie. Už sú 4 tyzdne doma, co sa dostavali z choroby, tak dufam, že dalsie 2 tyzdne to v skolke potiahnu. Ak by boli zdrave, tak by boli doma s MM - myslime, že to by bolo najjednoduchsie - rano ich odvedie do skolky, poobede vyzdvihnea do večera vydrží 😀
Ak by vsak ochoreli, asi by vzal OCr a zavolal si svoju mamu - aj tak si myslim, že on sa o nich najlepsie postara 🙂 .

Totiž aj moja mama sa ponukla, že ich postrazi za ten cas, kym budem v porodnici, ale ona si to zase predstavuje tak, že tam bude MM, ktory sa im bude venovat a ona iba navari a bude upratovat ☹ - a to zase takto nechcem. Ale uvidim, mame pripravene rozne varianty, tak som zvedava, ktorá nam prejde.

helka1
12. nov 2009

mima, nie ze by som bola zvedava, ale aj ja to pomalicky "riesim" ui ked na to mam kopec casu 🙂

http://www.topky.sk/cl/11/606155/Opilec-vyhodil... 😢 😢 😢

diddi
12. nov 2009

chodte si precitat temu - mamicky, z coho existujete, tu na babatkach...........je mi z toho zle,zle,zle....tak by som tu zakladatelku dobila az by zcernala...moje nervy!!!

grmitko
autor
12. nov 2009

no uzasna tema diddi
a zakladatelka neviem co tam riesi, lebo sa tam riesi vsetko len tema nie 😠

grmitko
autor
12. nov 2009

ty kokso to je ina sila, ak pise pravdu tak ja vobec nechapem co je za netvora 😠 😠 😠
oddelit dvojicky kvoli tomu aby jednemu mohla kupovat znackove veci????? choreeeeee a velmi.... jezisi nemam slov, tak som sa vytocila kym som to cele docitala.... hruza, taki ludia by nemali mat deti 😒

grmitko
autor
12. nov 2009

a babulky este som sa chcela spytat ci niektora nemate Bambulku, ak ano ci by ste mi ju napapalili
a tiez ci niektora nemate Shaun the sheep 🙂

dakujeeeeeeem

womenne
12. nov 2009

Saši to je na Fc??ja tomu moc nerozumiem a teraz lutujem že som sa neučila anglinu 😔

stupidq6
12. nov 2009
womenne
12. nov 2009

ježiš až teraz som si prečitala že napalit 😀 som si myslela že je to nejaka hra na FC 😀 😀 hi si stojim na vedeni dneska.Som si zablokovala učet,aj simkartu no šikovna somSa mi nejak poplietli pinkody 😅

grmitko
autor
12. nov 2009

Dani a ja som si az teraz vsimla ze som tam spravila dost smiesny preklep 😀 😀 😀

nana77
12. nov 2009

ahojky!
baby, ja som to tiez citala o tej annamary a teda som v soku. nemoze byt normalna, to musi byt porucha osobnosti nejaka normalna diagnoza... ale tie dvojicky asi naozaj ma, ja si ju totiz pamatam z temy cakame dvojicky (som tam chodila este velmi dlhy cas po porode) a viem, ze tam chodila a ze cakala parik. potom som ju po case niekde zaregistrovala a v pase mala len toho chlapceka a tak som sa zlakla, ze sa babatku nieco stalo...ze o neho prisla. ale toto, co spravila, to by ma nenapadlo ani v najdivokejsom sne... nepochopim nikdy, nikdy, nikdy...

mima595
12. nov 2009

inak, ja som si tu temu precitala tiež - a
a/ - bud ta baba nie je normalna a dalej to nekomentujem
b/ - a to sa mi zda pravdepodobnejsie - že si zase niekto robi srandu - teda najskor nejaki pubertaci - lebo teda osobne nechapem, že jedna dospela zena -a matka dvoch deti može rozmyslat tak infantilne - na urovni 12 rocnej skolacky - pubertiacky

womenne
12. nov 2009

nanuš a nespominala si ju tu raz?čosi sa mi mari že si spominala nejaku holku že asi prišla o jedno mimčo 😕 ty jo ja som si fakt myslela že to si niekto vymyslel že by matka toho nebola schopna ☹ bože ja si to nedokažem predstavit ved vzdychat do telefonu može aj s dvoma detmi 😨

dracik1
12. nov 2009

caute, suhlasim s mimou, nechapem naco sa baby zapajaju do takej diskusie 😒

baby, dnesny zazitok na pobavenie, dala som deti spat, samozrejme sa im nechcelo...na 3x som narobila krik, Jakub nemal dudel, ze vraj bac...tak som ho hladala vsade pokolenacky, deti z toho mali dobru zabavu...isla som pre nahradny dudel, za 30 sekund, co som ho doniesla, mal Jakub zazracne dudel v puse a obaja sa mi rehlili ked som sa zjavila v izbe....je to vobec mozne , ze si tak zo mna vystrelili?

a dalsie na pobavenie, 3 ks rusok, ktorych pouzitelnost je cca 4 h stali v lekarni 450 sk 😀 😀 😀 😀 , no nekupte to 😀 😀

lenkamt
12. nov 2009

Saška - máme bambulku 2 a 3, jednotku budem mať tiež, mohla si povedať skôr, krtkovia odišli včera / 😅 / tak sa potom ozvi či došli.

tu ťapu ešte nezamkli 😕
Wom - 😀 že vzdychať do telefonu môže aj s dvoma deťmi, som si skoro cvrkla 😀

dracik1
12. nov 2009

vitam nove tehulky, ja sa snazim chodit von za kazdeho pocasia, aj ked prsi na 30 min aspon do obchodu...inak chodievame von 2 x denne 🙂

adrolka
12. nov 2009

no tak dievčatá, ja som tak vytočená, že až. pozeral som si tú tému, čo sem hodila diddi a je mi na vracanie. ako sa môže jedna matka dvojičok rozhodnúť vzdať jedného a nedala si tú malú ani do pasu najprv...a tam som sa ešte nedostala, že prečo, lebo už som tak penila, že som to nemohla ani ďalej čítať. ešteže tú tému zatvorili.. idem si to dočítať, lebo tá príčina ma teda naozaj zaujíma.

grmitko
autor
12. nov 2009

Lenka, no skor ma to ani nenapadlo s tou Bambulkou, ved posles druhy krat a ja ti to zaplatim 😉 a dam vediet ked krtkovia dorazia 🙂

inak ja som s detmi chodila do roka von ci lialo, snezilo, padali pecene holuby, lebo mne inde ako v kociku spat nechceli, tak som museli ist minimalne 2x denne, ale velmi casto aj 3x denne von, prve tri mesiace to bolo tak, ze sme boli stale vonku a domov sme chodili iba na mliecko 🙂

dracik ja som dnes akurat pozerala tie rusky v lekarni, reku co je to za hovadinu a tam je pisane ze vydrzi cely den 🙂 vraj teda 😀

nana77
12. nov 2009

adrol, radsej ani necitaj, lebo ta porazi...

dracik, bohovski su!!!! jaku jundu si z teba spravili, krpci krpati 😀

inak, aj ja vitam nove mamicky 🙂

lenkamt
12. nov 2009

ja asi rúška nekúpim, budeme si viazať šály cez ústa a nosy 😅

grmitko
autor
12. nov 2009

ja tiez ruska nekupim, tie lacne jednorazove ani nemaju a tie "protichripkove" su zbytocne drahe

dracik1
12. nov 2009

inak sa mi zda, ze satka cez pusu bude mat vacsi efekt ako rusko 😕 , my sme tie ruska nekupili.....neviem ale co budem robit ak vypukne nejaka pandemia, ja neviem, ci to je fakt len vymysel farmaceutickych firiem aby viac zarobili al. pravda, ale nie kruta taka aku podavaju media 😨

sasi, ty robis?

lalupa
12. nov 2009

hej holky, to uz tu raz bolo, niekto sa nudi 😉

stupid, neodpisala si,kedy budete mat narodky?

grmi, ja som pisala,ze moje su zavisle na oveckach 😀 , ked bude cas,napalim, mame to zatial na hdisku,lebo je toho vela

rosaritke k 18 vseeeetko naj naj!!!

wom, fuj, hnusny link 😔 ,ked si predstavim,kolko sa treba s jednym babom vypiplat,nieto s dvoma a pride nejaky kreten so skratom a je vsetkemu koniec ☹