Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

dracik1
21. nov 2009

lumi, ved vy sa s Mm podobate na svoje deti ked ste boli mali 😀 , perfektne fotky

dracik1
21. nov 2009

idem spat, hukacky sa zobudia o 6 stej rano, mam problem, pokial nevypijem kavu nefungujem 😀

prajem dobru noc 🙂

lumah
21. nov 2009

dracik že? Normálne ešte aj ušká má Fifo také odstávajúce ako ja. 😀 😝 A Dado je celý tato.

vranka4
21. nov 2009

ahojte 🙂 ,tak tu sa papká 😝 ,naši tiež začali samy jedávať až po druhom roku-polievku a druhé jedlo,samozrejme ,že oni chceli už aj skôr......od jari,keď som bola rozhodnutá,že v septembri pôjdu do škôlky som im začala samým dávať,jasné,že sa tešili a tak to aj vyzeralo pod stolíkom a v ich okolí 😀 😀 ,oni jedli lyžičkami každý zo svojho taniera,ja som im s ďalšou lyžicou pomáhala,ale nie vždy chceli pomoc,hneď kričali-ja sama,sám 🙂 ....cez leto boli už celkom pekne natrénovaní,a v septembri pri nástupe do škôlky im to išlo super....občas ,keď sa ponáhľam,tak im tiež dávam z jedného taniera ja,vtedy sedia vo vysokých stoličkám pri stole a listujú nejakú knihu,musím ich zahovárať,ináč by sa nedali ani kŕmiť,chceli by samy papať, zvyčajne jedávajú pri malom stolíku...občas si idú navzájom do tanierov a vymýšľajú 🙂

lumah
21. nov 2009

dracik presne ako jáááááááááááááááááá, iba káva ma naštartuje!!! Ty si tuším moje tajné dvojča! 😀

vranka4
21. nov 2009

lumah,super fotky 🙂

ajka72
21. nov 2009

dievčatá ja tiež bez kávy nie som schopná ráno fungovať, ja si ju zalievam už večer aby som ju ráno len schmatla a na dušok prípadne dva vypila ako robot, ktorý si dobíja baterky 🙂

lumah
21. nov 2009

vranka máš šikovné dvojky. 🙂

ajka72
21. nov 2009

inak super fotečky lumah darmo chlapcov s mužom nezapriete 😉

lumah
21. nov 2009

ajka aspoň máme istotu, že nám ich nevymenili v porodnici. 😀 😝

lumah
21. nov 2009

Idem spať, dobrú nocku. 🙂

ajka72
21. nov 2009

vranka pozerala som tvoje fotečky v albume ste pekná veľká rodinka, mám pocit že každé z tvojich detí je vyzorovo iné, dvojky ste si pekne s mužom podelili syn na teba, dcéra na muža, aspoň tak sa mi to javí z fotiek 😵

zabka0609
21. nov 2009

ahojte ja som tu len na skok,sestra mi pozicala pc.

zuzka ideme letecky v stredu do UK minimallne na pol roka,zalezi od deti ako to budu zvladat,ak to pojde hladko tak snad ostaneme aj dlhsie

ajka si este tu?ako sa mate?

vieruna
21. nov 2009

Jaj dievcata dakujem. Uz som sa zlakla, ze dostatocne nepestujem individuality alebo co, ked stale jedia z jedneho taniera. Mne ani tak nejde o samostatne jedenie ako o ten jeden tanier. Lebo Janko mi aj ten vytrhava z ruky a rehni sa tomu. Keby som mu polozila misku s polievkou na tu tacku co ma na stolicke, tak by nabeton lietala krizom krazom. Ale zas sak nejak sa to asi naucit musi. No pockam s tym este do noveho roka. Nemusime mat na sviatky vymalovane 😀 Inak samostatne jedenie u starsieho prislo tesne pred nastupom do skolky. Uz som myslela, ze budeme musiet ucky poprosit, ci by mu predsa len obcas nemohli helfnut. Kaslal na to. Az ked zacali reci (dva - tri tyzdne pred nastupom do skolky) o velkych skolkaroch, tak nam opica ukazal, ze to vie, ale krmit sa nechal dalej. Lebo sak ked krmim tigre, tak preco by som nemohla aj jeho ze.... Ale to je zas o inom
Prajem vam dobru noc 😵

zabka0609
21. nov 2009

kocky idem ja spat tak vsetkym pokojnu dobru nocku prajem 😉

katullka
21. nov 2009

Caute kecalky,

my sme si dnes zase vytrpeli s nausnickami 😢 . Paulinke som menila tie nastrelene za nove, ale to bola priserna procedura, pomahala mi pri tom svokra aj svagrina, Paulinka chudinka strasne plakala, kricala, mykala sa, ja som myslela, ze jej to snad ani nevymenime. Svagrina sa s nou skusala hocijako dohodnut, ale nedalo sa, museli sme jej to nasilu vymenit, no na stastie to mame za sebou. Ak by som este mala dievcatko, tak by som ich urcite dala uz babatku, alebo by som to nechala na nu ked bude starsia.
Inak Samko bol uplne nestastny, ked pocul Pauli plakat, prisiel hned k nej, hladkal ju po chrbatiku a hovoril jej: "moja, moja.." a pusinky jej daval, no bol neskutocne zlaty 😵. Je to az neuveritelne ako su dvojicky na seba neskutocne naviazane.

Lumi, chalani su rozkosni, a aj tie Vase fotecky, je to sila ako sa podobate!

Zuzi, ja chodim presne tak isto nakupovat ako si pisala, s ruksakom na pleciach a deti vo voziku, no vela krat nakup nosim v rukach, lebo keby im ho dam do kosika, tak to by raz dva poriesili 😀 . Raz ked sme boli s MM v Tescu na zlatych pieskoch, tak ja som davala nakup do kocika a on vozil deti v nakupnom voziku, no museli sme vyzerat ako blazni 😅 .

Pisali ste o detskych posteliach, my mame tiez velmi maly bytik, vobec neviem ako to budeme riesit, ale poschodovych posteli sa tiez dost bojim. Inak ja som myslela ze okolo 2rokov im spravim detsku, ale teraz ked maju uz takmer 2, tak vidim, ze to bude mozno az okolo2,5roka, lebo kym nevyliezaju z postielok a su tam spokojni, tak ich nechcem davat do velkych posteli, bojim sa toho ako budu stale chciet behat a vymyslat, takze ich tam chcem, co najdlhsie udrzat.

No idem uz aj ja haji. pa pa

margaretka11
22. nov 2009

Ahojte 🙂

nechceli by ste očistom niektorá kúpiť 5 ročnú manželskú posteľ? Musíme sa jej rýchlo zbaviť, chudinky. Tak dobre nám slúžila, ja som na nej vysedela s bruškom aj preliačinu, ale stále slúži svojmu účelu a niekde na chate by sa možno aj zišla. Má aj úložný priestor. Len by ste si museli zabezpečiť odvoz, tá posteľ je hebedo, odmontovať sa dá iba čelo, inak je v kuse 😝 . Na cene by sme sa dohodli 😉

womenne
22. nov 2009

Ahojte tak ja som vybuvana,ale vstala som s takymi bolestami plecia a svaly no des 😖 ja neviem mne ta rehabka akoi nepomaha alebo je to ešte skoro?chodim len tyžden.

vieruna ja som nechavala malych občas papat samych kratkopo roku,ale len niečo,veela bolo po zemi ale skušali.

lumi tak to mate blbe stym spankom,skuste ich nechavat spolu aj ked sa zobudia oni si časom zvyknu a ten druhy to nevnima.naš spavaju od narodenia spolu,Nika občas Sebko zobudil ale hned zaspal...zvykol si.

chudatko Paulinka ☹ tie nastreelovacie sa muisa menit?

grmitko
autor
22. nov 2009

Dani este je velmi skoro aby si citila ucinky rehabky, to najskor boli a a az potom pride ulava, len vytvraj a absolvuj to vzdy ked treba, vysledky sa dostavia, len to chce cas 🙂 🙂

diddi
22. nov 2009

caute...juj,ako som sa nasrala na admins....zrusili mi inzeraty-lebo mam duplicitne...asi nechapu,ze mam dvojky...predavam totiz postielky v sekcii pre dvojicky,aj v sekcii pre postielky....no chapete?!....ved kazdy sa snazi predat a zbavit sa veci,rovnako si postielky moze kupit dvojmama,alebo len jednu mono mama....co je toto za logiku?!....a temu trojicky ani nemaju,cize vecicky sa musia predavat po kusoch

nana77
22. nov 2009

ahojky 🙂

zabka, prajem stastnu cestu, drzim palce, aby zabky let zvladli v pohode a aby sa v UK udomacnili. ale deticky su prisposobive, uvidis, ze to zvladnu. a navyse budete spolu cela rodina a to je dolezite 🙂

katulka, chudatko pauli ☹ . viem si to predstavit. ja som cez leto mala na prazdinach 4 rocnu neter a dala som jej nastrelit nausnice a uz pritom revala ako keby ju z koze drali... a doteraz nie je ochotna ich vymenit za normalne, nedovoli nam na tie uska ani siahnut a to sa jej pritom uplne super a bez problemov zahojili...

lumi, naozaj mate krpcekov perfektne podelenych, jeden cely tato, druhy cela mamina 🙂 🙂 🙂
co sa tyka spania, nasi su od narodenia s nami v spalni a teraz su sami v izbicke (mali 1rok a 2mesiace ked sme ich prestahovali). a nikdy sa navzajom nerusili, ani ako babatka. ale kazdy to mame inak zariadene a funguje to u kazdeho, ako raz zuzka povedala 🙂

diddi, aj mne sa to uz stalo... preto som na konikovi dlho neinzerovala. teraz to maju nejake vynovene, tak sa celkom lahko aktualizuje, tak sa da..

baby, aj vasi chlapi su taki masovi??? 😨 😨 ten moj ma riadne nastval 😠 . robim taku mnamku na obed - zapekane zemiaky na olivovom oleji s cuketou a cherry rajcinkami, do toho nadorbno posekany cesnak a posypane cerstvou bazalkou. no hodi sa do tohoto jedla maso???? a on, ze nech tam pridam slaninu!!!! pomooooc!!! pre mm jedlo bez masa nie je jedlo... 😔

diddi
22. nov 2009

nana, stopli mi ich, ze su duplicitne...nevedia si to nejak poriesit...ved to nie je duplicitne, ze dam postielky do vsetkych tem, dokelu...ale co si budeme hovorit...admins niekedy nechapu

womenne
22. nov 2009

nanuš teda mam podobny problem robim nejaky super recept kde fakt nejde mäso a on mi povie že by si ho tam pridal 🙄 🙄 ale ten tvoj vyzera dobre pošli mi cely postup ak budeš mat čas 😵

Saška no veru boli to jak svina 😝 asi to bude aj tym že mi prehodili cviky takže som mala prvu PM,potom cvik,ultrazvuk a parafina nakoniec bazen uplne mi to prehodili takže učinok bol opačny,sestrička z cviku bolanahnevana na tie z Vodoliečby bo cheli skončit skor a takto mi to dorobili 🙄 musim si na to davat pozor som nevdela že sa to nesmie..

tak moji chlapy už spia všetci traja,muž ma nadchu jak svet neviete niečo dobre na to??Som mu dala teraz paralen nech sa vypoti...hrdlo ho nebavi ln ta nadcha

lumah
22. nov 2009

wom asi to tak spravíme, lebo toto prenášanie Davidka nie je bohviečo, on sa chudák trochu preberie a potom sa v noci stále prehadzuje. Asi dnes vymeníme zas nábytok-teda rozdelíme si postielky každý po jednej strane postele, tak ako to má katullka. Najviac si to aj tak zlíznem ja, okrem budenia detí budem počúvať aj mužove chrápanie. 😝 🙄
diddi ja už som bola na adminov nasratá tiež, nesmieš mať ani jedno písmenko veľké okrem prvého vo vete-no hruuuuza.
nanuska tak to ti závidím, my nemáme tak veľký byt, aby mohli spávať sami. Ale zatiaľ nám to nevadí a okrem toho, aj tak k nim treba v noci ešte vstať, tak sa aspoň tak nenabehám.
Dnes som robila jablkové pyté-recept mám od mojeje mamy, je úplne super, cesto sa krásne dá preniesť na plech a ide tam aj džem okrem jabĺčok, je super! 😀 Tento víkend sme mali jablkový-včera jablkové palacinky, dnes pyté. 🙂
nanuska všetci chlapi sú rovnakí, moj si dá aj zeleninové jedlo, ale za tým ešte slaninu by si dal určite. 😀

diddi
22. nov 2009

ja som v inzeratoch napisala, ze ziadam za ostatne dvojmaminy, aby mohli predavat v sekcii pre dvojicky, aj tam kde vec patri....ved to je na hlavu postavene!!!...a hlavne tie odpovede ikke, su primitivne a detinske

diddi
22. nov 2009

a za chvilu ma vymaze 😀

lumah
22. nov 2009

diddi vyhodia ťa dverami, vrátiš sa oknom, kašli na nich. 😀 😝

diddi
22. nov 2009

ja sa mozem vykaslat na cele ich inzeraty....sami sebe skodia....ja mozem inzertovat inde, toto som brala ako bonus, kedze som na koniku, ale je pravda, ze konik uz nie je to, co bol...vdaka admins...lebo nesluzia nam, ale hladia svoje ego

lumah
22. nov 2009

diddi presne ako píšeš, samé obmedzenia a príkazy všade.

diddi
22. nov 2009

ved si precitaj odpovede, co mi pise v "nespokojnosti s MK"