Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
23. nov 2009

dani nasi maju bud chlebik s niecim (medik, salam, sol) alebo brumika 🙂 🙂 a potom maju riedku kasu do flase 🙂

lumah
23. nov 2009

wom ja nedávam čo mali na obed, dnes mali napr. rizoto s morčacím maskom a na večeru krupičnú kašu. No nie na večeru sale o piatej a ešte dostanú mliečko neskôr. Ale mávajú aj chlebík s niečím. Najradšej majú vyšĺahaný syr (bambino alebo iné črevko) so šunkou. Dávali sme im občas aj ošúpanú rajčinku do toho-spolu sa to vymixovalo a dalo na chlebík-to majú radi.

womenne
23. nov 2009

jaj tak super som si myslela že davate niečo ine,Lebo muž sa stale pyta dokedy budu musiet na veče rmlieko 😀

maly dnes maluju krasne omalovanky sa snažia najme Nikovi to ide len tie farby akos sa im to začalo pliest najme červena a modra 😢 dala som si konečne objednat vodove omalovnky sa vytešujem to bude radosti.

helka1
23. nov 2009

Ahojky, chytla sa ma nejaka nemoc ☹ , nuti ma na kasel.... dufam, ze to drobci nechytnu ☹

Wom ja davam na veceru, chlebik - roztek s niecim , pripadne uvarim puding, kasu, alebo dostanu smotanovy kremik... len nejake rychlovky....

grmitko
autor
23. nov 2009

ja som to zle napisala, nasi maju tak o siestej ten chlebik a potom az pred spanim tu kasu 🙂

helka, dufam ze ta choroba skoro opusti a budete vsetci zdravi 🙂 ako krasne ti pribudaju tie tyzdne 😵 😵

zuzka.25
23. nov 2009

ahojte

my na veceru tiez bud chlebik/rozok s niecim, alebo to, co bolo na obed, pripadne polievku.. lebo oni mi malokedy zjedia aj polievku aj hlavne jedlo... dnes tomi za cely den zjedol polku sucheho rozka v tescu, tri lyzicky ryze a jeden maly jogurt, aj to preto, ze som mu donho dala granko, akoze cokoladovy... zacal mi rano soplit, tak mu asi nechuti :(

helka, uzdrav sa, teraz je toho strasne vela.. my sme boli akurat na detskej party a uz sme soplavi.. ale mozno to doniesol aj moj muz..

zefa
23. nov 2009

grmitko..no jupííííí...konečne niečo zabralo..ale klop,klop...ja už som sa ti začala pýtať známych doktorov čo by naň asi zabralo abo trebalo urobiť...väčšinou vraveli psycho a gastro..tak dúfam,že to vooobec nebudeš potrebovať 😉
naši večeru ako kedy..niekedy aj pomleté klince by zjedli 😀 😀 inokedy nič, iba po kúpaní mlieko...a kašu ja riedku variť neviem iba takú , čo v nej lyžica stojí..takú my všetci najradšej 😀 😀

grmitko
autor
23. nov 2009

zefa, psycho uz riesim, uvidime do bude dalej, ak bude treba absolvujeme aj gastro, ale dufam ze to nebudeme potrebovat 🙂

grmitko
autor
23. nov 2009

a moj muz im vari vecer kasu, on ju robi tak, ze ju spravi betonovu, nie vela, potom to da do nadoby, prida vodu, do objemu flias, pomixuje ponornym a je to hotovo 🙂 🙂 detom to chuti 😀 😀

womenne
23. nov 2009

Saši no šikovny 😀 😉

baby ja som zabudla sa v školke spytat odkedy maju otvorene a zajtra mam rehabku od 6.30 sa kra sakra ale školky by mali byt otvorene od 6 nie?

aneti78
23. nov 2009

ahojte

som tu len na skok, ked pojdu dvojky spat,tak vas docitam. hodila som vianocnu fotku do albumu 😉

kiwuska
23. nov 2009

sasi super, sa tesim🙂 dracik otec mi vravel ze ta stretol vonku s deckami a ze tam boli este jedny dvojicky-len ich nevedel identifikovat🙂 s kym ste boli???? som zvedava:🙂🙂🙂🙂🙂:ň

grmitko
autor
23. nov 2009

kiwus dakujem, no len sa netesme dopredu, uvidime ako to pojde dalej, ale verim ze sa to uz iba zlepsi 🙂 🙂

kiwuska
23. nov 2009

ja verim ze to bude dobre, urcite sasi🙂

lenkamt
23. nov 2009

ahojte.

Aneti - krásna fotka vianočná, ja by som chcela dať urobiť nejakú takúto pohľadnicu a poslať na onko, kedže tam ideme až vo februári a sms sa im nedá poslať 😅

my večeriame krupicu vo fľaši - 0,5l mlieka, 3lyžičky cukru, 3polievkové lyžice krupice a v pohode tečie z fľaše 😉

ak večerajú s nami pečivo, alebo nejaké jedlo tak pijú len mlieko 😉

lumah
23. nov 2009

baby dala som fotku, ako som vyzerala asi tak pred 4-5 rokmi. Ma nespoznáte. 😝

grmitko
autor
23. nov 2009

lumi aka kocka 🙂

aneti78
23. nov 2009

tak uz som tu

aj nam treba novu sedacku a ja chcem komplet novu obyvku urobit, myslim,ze uz je cas, uz len nasetrit prachy 😀 v gaucovke mame tri diery,co urobili ceruzkami ci cim ked boli este mensi, stena uz taka nijaka, na koberec im parkrat spadli "tvarou" vodove farby, no co vam budem hovorit, uz mame skoro styri a pol roka dvojicky, z toho na mieste lezali len asi pol roka 😀 😀 😀 😅

Lenka, si mi dala dobry tip, ja poslem pohladnicu do centra asist. reprodukcie 😉 a aj nasej detskej dr.🙂
nasich v skolke odfotili spolu, ved zaplatila by som aj zvlast,ale asi automaticky,ze dvojicky,tak spolu. ale maju velky ramik, mensi, kalendariky, pohladnice....tie som naskenovala a dam vytlacit. a mozno z toho stvorim aj kalendar,taky A4kovy, nie kazda strana zvlast.

lumah
23. nov 2009

grmitko nechápem, ako som tak strašne mohla pribrať-vlastne chápem, ja som predtým pravidelne cvičila, každý deň korčule, tehotná som sa musela šetriť, ležať a takto to dopadlo. 😠 Teraz chcem znovu začať cvičiť, len stále nestíham, asi musím ešte počkať kým podrastú, alebo čo. Nedá sa pri nich.

grmitko
autor
23. nov 2009

lumi ja som ta nevidela nazivo, ale nemyslim si ze je to take hrozna, ved na fotkach vyzeras dobre 🙂 🙂 a behanie okolo deti je za dve posilovne 🙂

lumah
23. nov 2009

grmitko to nie je ono, okolo detí keď behám, tak aj tlačím, aby som vládala a odbúravam tak stres- z toho neschudnem.

grmitko
autor
23. nov 2009

mi hovor, ja ked som doma len zeriem ☹ ☹ tiez som pribrala a nie schudla...

lalupa
23. nov 2009

cauko

musim sa vam pochvalit,aky som slaboch... dnes som sa rozplakala pred deckami, slziska tiekli prudom,male len cumeli...bola to kombinacia dvoch certisiek s vecernymi spravami o tej mamine s babatkom a tej druhej, co konecne v 41r cakali babo a asi pochybili v presove
celkovo som dnas mala priserny den, uz mam aj zovrete hrdlo,co uz nevladzem ani zvysit hlas, mam toho po krk 😔
babule mi hodinu zaspavaju v postielkach, ticho je az o 9,30pm, na co nie som zvyknuta 😠
ale verim,ze nic nie je take hrozne,ake sa zda a dufam,ze sa male polepsia spolu so mnou

ad postava, no comment,ale nahodou sa mi podarilo urobit par brusakov a zistila som,ze ked si bambi vrieska, podam pekny vykon miesto kriku 😉
holt, clovek sa stale uci a je uzasne,ked najde sposob,ako obist slabossku cestu

dnes vecer pri obliekani mala spustila a opakovala si "kokotina,..." sorry za vyraz 😅 🤐 , uz mi to par krat uslo, lebo male napadaju nenormalne veci a ja uz si neviem krotit pusu...idem do kuta ja 😀 😀

dracik1
23. nov 2009

lalu, fiha 😒 , blbe slovo, ja si tiez musim davat pozor na nadavky, Juro dnes oobede verklikoval furt boze, boze, boze 😖 a nasi dnes zaspali o 21h , nechapem, vzdy zaspavaju o 20h 😕
lalu, je to strasne smutne, aj to chuda co zomrelo s maminou, debilni lekari, zobrala by som teda mnohym arogantnym lekarom diplomy a zavrela ich 😠

kiwi, boli to nanuskiny Oliver s Ondrejkom, boli tu u nas na chvilku

pozeravate Keby bolo keby?

grmitko
autor
23. nov 2009

lalu, podla mna si to zvladla bravurne 🙂 🙂 a ked budes namiesto kriku stale robit brusaky tak budes ako fitneska o par tyzdnov 😀 😀 asi by som aj ja mala namiesto kriku dat par brusakov 😉
no pusa ujde obcas aj mne, a ked mali opakuju tak sa tvarim ze nepocujem... aby si to zbytocne nezapamatavali 🙂

lalupa
23. nov 2009

grmi, no ved hej 🙂 ,lenze dalsie brusaky budu zase o pol roka 😀

dracik, ano pozerame 🙂

to s tou mamickou s babom ma strasne dojalo, este sa usmievaju do kamery,ze raritny stav a ze sa to nedalo predvidat??? a to ich prosila po tyzdni prenasania,ze nevladze??? to ti blbi chlapi maju vsetko na haku, ved matersky a zensky instinkt treba brat vazne! poslat ju domov, ty kokso...
kvoli takymto veciam som bola cele tehu v strese
a teraz strasne sucitim,ked take nieco pocujem a aj ked ma male stvu a hnevaju, tak aspon viem,ze ich mam... 😅

uz by mohol chlap dojst domov 😖

dracik1
23. nov 2009

hm, lalu, to by mohol, ja furt nadavam na toho mojho, ze zmizne o 7 rano a pride o 19 vecer 🤐 , takze oproti tebe som OK 😒
lalu, ja som zvolila odvtedy ako som stratila hlas strategiu, vsetko mi je jedno, vsetko sa umyje, opere, zahoji, zlepi, opravi, urobi, zatial mi to vydrzalo jeden, alebo 2 dni 😀 , som zvedava dokedy 😀 😀 😀

grmitko
autor
23. nov 2009

ja som tiez strasne citliva na take veci, som vcera slzila ked som to videla, fakt su to ignoranti ignorantsky ☹ ☹

dracik1
23. nov 2009

baby, to co ma byt, ze mam zmenit foto v pase?????????????????????????????????????? aka kravina

dracik1
23. nov 2009

baby, ste fakt trapne , takto sa akoze mstit.....fakt nemam k tomu co dodat, nechcem sa znizovat na vasu uroven....kde ste boli doteraz, to ste si nevsimli, ze tam mam tuto fotku vyse masiaca...alebo robite raziu?

a uvedomte si, takymto pristupom stratite navstevnikov...ake statistiky ukazete platiacim klientom??????????????????????????????????????si uvedomte, kolko reklamy ste ziskali za posledny rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to ste nikdy nemali