Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
24. nov 2009

nemam predsa len tu fotka s mandlami vymenit za inu?? kde mandle nevidno? 😉

vranka4
24. nov 2009

grmi,môžeš,mne sa veeeľmi páčia,sú originálne aj s tými mandľami 🙂 nevymieňaj,je to momentka a také fotky sú najlepšie,keby si to tak chcela odfotiť,tak sa ti to nepodarí

grmitko
autor
24. nov 2009

vranka, dakujem za nazor, mne sa tiez ta fotka velmi paci 🙂 🙂

astora
24. nov 2009

grmi nemen tu foto tam sa tak od srdiecka smeje

grmitko
autor
24. nov 2009

hej su to take moje srdiecka usmiate 😀 😀

astora
24. nov 2009

tak vidis sama si si dala odpoved na otazku ze najkrajsi su nasiroko usmiaty 😀

grmitko
autor
24. nov 2009

ved hej, ja sa len pytam na nazor, ja to spravila tak, ako som to citila 😀 😀 skoda ze domko sa nechcel tak rehlit

astora
24. nov 2009

nas O vzdy vyceri vsetky zubky a posledne fotky mame len take zubate este ze ich ma zdrave 😀

grmitko
autor
24. nov 2009

to aj nasi, zuby hned ukazu a ksichtia sa 😀 😀

astora
24. nov 2009

to je take zlate

grmitko
autor
24. nov 2009

a kde zmizli ostatne, si tu len my dve kvakame 😝 😀

astora
24. nov 2009

no vsimla som si že bud je tu kopec bab alebo len ja s niekym 😀 😀 😀 asi si uz hladaju ine stranky na kvakanie 🙂

vranka4
24. nov 2009

kvak-kvak,aj ja som tu 😀 😀 ,ale už idem do spišova,lebo ráno idem do služby-celý deň-och 😒 ,tak dobrú noc všetkým

grmitko
autor
24. nov 2009

dobru vranka a krasne sny 🙂

astora
24. nov 2009

tak dobru nocku pomaly aj ja idem rano musim dieta do skoly odniest

grmitko
autor
24. nov 2009

no ked ste to tu tak rozpustili, tak veru pojdem aj ja 🙂 🙂
bru nocku a krasne snicky vsetkym detickam a ich mamickam 🙂

jolanka
24. nov 2009

diddi nastesti nema nic se stitnou zlazou ale zda se dr. na svuj vek moc vysoka, uvidime za pul roku na dalsi kontrole. maminy ja musim napsat ze u nas spani neni zadnz problem vecer usnou ve 20h a rano vstanou v 7h a poobede jdem spat ve 12.15 a vstavame 14.00-14.30 (chodime spat spolu. jo jinak Samko beze me ani ranu, dnes jsme byli u zubarky a tak po jejich prohlidce jsem je poslala do cekarny za tatou a v tu ranu Samko rev , tak sli zpatky a uklidnil se az kdyz jsem ho vzala na ruce, takze beze me proste nic stale ho mam na rukach, to Dianka ta je uplne jina. uvidime jak dlouho to bude se Samkem trvat. ☹

zefa
24. nov 2009

ešte ja som tuuuu...grmi nemeň..presne takéto sú najkrajšie...len ho pošli k nám nech to naučí našu Nancy..lebo ked treba pozrieť hrdlo u dokiny,tak má na to 1sek a to ja ju mám na kolenách prikvačenú,sestra drží hlavu a dokina háda 😀 😀 ....a posielam pusinku za papanie 😵

hovienkostory....mne sa Samko sám naučil byť už celý deň aj noc bez plienky..som sa vytešovala 🙂 ..ale nie dlho,pretože sa sekol a nechce kakať na wc ani na nočník iba do plienky...ak mu ju nedám nekaká celý deň 😠 ja ho na wc nenútim aby som nevytvorila ešte väčší blok..dúfam,že to prejde samé(tak ako väčšina trápení,my sme si užili aj 3mes.koliky s oboma,takže ja už taký rev nechcem) mne ale chvalabohu polievky aj ovocie hocaké zjedia....bože čím všetkým tie naše dietky musia vo svojom vývoji prejsť 😒 😒 ..a to máme pred sebou ešte pubertu(ktorá bohužiaľ už nikdy neskončí svojím spôsobom 😀 )..tak dobrú všetkým

lenkamt
25. nov 2009

ahojte 🙂

Katarínkam všetko naj 🙂

baby to čo máte za trápenia? my sme síce na začiatku nočníkovania mali problém že kakať chceli len v polodrepe do plienky, ale teraz je už všetko ok, dokonca nám stačí dať si kukuricu a idú aj 4x denne 😅
fakt to vyzerá ako psychický blok, zvláštne 😕

Lumi - a nejdú im zúbky? chúďa máš toho teraz dosť 😔 neskúšala si nejaké homeopatiká na dobrý spánok?

nana77
25. nov 2009

ahojky!!!

vsetkym nasim KATUSKAM zelame vsetko najlepsie k meninam!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 (sa hovori katarina na lade a vianoce na blate...dufam, ze to plati aj v opacnom garde 😉 )

lumi, snad sa to zlepsi... ono to zrejme nejaky cas potrva, prdsa len je to pre nich zmena - od narodenia boli zvyknuti spat oddelene, tak sa teraz zakonite musia rusit. ale ja verim, ze si zvyknu a bude to potom omnoho lepsie. mimochodom, uz si nepamatam - vy mate moznost dat ich do samostatnej detskej izby? totiz ak ano, mozno by bolo lepsie dat ich rovno tam, aj ked by ste museli v noci vstavat a ist vedla. my to mame teraz tak, ze mali spia vo svojej izbicke a rano okolo 5.00, ked vstava oliverko, ho prenesieme k nam do spalne, aby nebudil ondrejka. lenze, ked bol v nase posteli, robil si z nas preliezky, tak sme do spalne dali jednu cestovnu postielku, do nej par hraciek, ktore nie su hlucne a tam ho o tej 5.00 dame, on sa hra a my mozeme este podriemat - tak sme to vyriesili tak, aby aj vlk bol syty aj ovca cela - teda relativne syty a relativne cela 😀 😀 😀

inak, dakujem za tipy na ten betlehem. my to chceme pre seba, ako dekoraciu pod stromcek. nie sme sice nejako veriaci, ale chcem zase take tradicne vianoce pre deti. a betlehem nam k nim patri. priznam sa, ze mam tych santov niekedy plne zuby...

jankabambulka
25. nov 2009

katarínky
prajem Vám všetko najlepšie k meninám, hodne zdravia, šťastia, lásky, tepla rodinného krbu, super manžela a deťuchy a nech máte každý následujúci deň ešte lepší ako ten predchádzajúci . skrátka všetko naj naj naj

grmitko
autor
25. nov 2009

Vsetkym Katuskam, velkym aj malym, zelame vsetko naj naj naj 🙂 🙂

womenne
25. nov 2009

čaute kočky ja mam za sebou maraton upratovania fuuuj konečne čisto 😝 a zase za 2 dni stale dookola ma to už nebaviii.

Všetkym Katuškam prajeme všetko najlepšie k meninaam dufam že dostanete nejake supiš čokolady ja by som si dala belgicku mnaam 😅

Astora davaj im pravidelne aktiviu našim ju daam skoro každy den alebo napoje je to fakt učinne,davam ju od minuleho leta nonstop tiež mi sebka zapieklo že nekakal 5 dni chudatko strašne nieč slivky ani vidiet no des.Ešte je dobry espumisal to som davala ked bli mimča.Ja som zase mavala prišerne bolesti žaludka a teraz j pijem pravidelne a klop klop klop mam klud takže niečo v tom určo je.

womenne
25. nov 2009

Saška pohladnica je nadherna Leo alebo Domko ma krasne mandle 😀 😉

rosarita20
25. nov 2009

CAfte holky,
Katarinky vsetko najlepsieeeee 😵 😵 😵
U nas uz dufam lepsie, marodik nam spal V KUSE (bez 10 min na veceru a ciknutie) 19 HODIN!!! Dufam, ze sa len regeneroval z toho nekonecneho kaslania a vysokych horucok. 😉
Pekny den prajem.

helka1
25. nov 2009

Katarinkam vsetko naj k dnesnym meninam 😉

Baby neviete poradit aku mozu mat tehulky max teplotu pri horucke aby to neublizilo babu ? ☹. Ja som slaba ako caj, cely clovek ma boli ani vas nestiham docitat.

Dneska vyzera byt pekne, ale som KO, nemam energiu drobcov obliest a vypravit von, takze ficime len na Mat a Pat 😒

lumah
25. nov 2009

grmi perfektná pohľadnica! 🙂

astora
25. nov 2009

aj ja sa pripajam Katuškam všetko najlepšie 😀

loginka
25. nov 2009

caute, baby poznate niekoho kto rodil na Antolskej cisarskym?

nana77
25. nov 2009

helka, no veru neviem, ako je to s tou teplotou... nemozes zavolat tvojej dr? kazdopadne ti moc drzim palce, nech si rychlo fit...!!!

lumi, som ta vcera kontaktovala na fb, prislo ti to?

loginka, ja som rodila na antolskej, ale spontanne. ale moja sestra tam tiez rodila, cisarskym, ale nie dvojicky... co by si potrebovala vediet?