Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zefa
30. nov 2009

grmitko 😀 😀 😀 ,že kokosový manžel 😀 😀 to sa dá pochopiť aj ináč ako si to myslela...ten môj už nemôže kokos ani cítiť...som to jedny vianoce prehnala..

mm vám chce niečo napísať....baby dakujem za blahoželania...ten kokos bol aj v zemiakovom šaláte!!!kokos eee

lumah
1. dec 2009

dobré ránko!
zuzka keď je zlý recept, tak tam nepíšem nič. Ale možem začať- že "na hovno". 😀 😝

zuzka.25
1. dec 2009

dobré ránečko 🙂

Lumi 😀 😀

deti pištia, musíím

womenne
1. dec 2009

Ahojte
zefa že v šalate 😀 to ako chutilo?? 😀 😝

Baby tak ja som 6 dni stresakovala,meškali mi kramy a v nedelu som a už tak bala že som donutila chlapa ist kupit test.Vyšiel nega.naštatsie a kramy tale nikde včera som ich nakoniec dostala a dnes nemožem ani chodit od bolesti,aj rehabky som zrušila ani p edeckanedokažem zajst ak som volala mužovi nech ideon.Ani obed dnes nevarim spravim omeletu ☹ To tie hlupe čipky uplne mi všetko dokazili 😢

diddi
1. dec 2009

caute,takze trhanie je naplanovane na stvrtok o 16.00...myslite na mna...bojim,bojim.

katullka
1. dec 2009

Caute zienky,

heli, chudatka drobci, co to len pochytili? 😢 Prajem im rychle uzdravenie, nech su co najskor fit, drzte sa!!! A Ty ako sa citis, tehulka nasa 😅 ?

grmi, aneti aj Vam prajem rychle uzdravenie!!!

Lumi, vyzdobku mas velmi peknu. My sme kupili min. rok tiez v Tescu a mame ju doteraz v detskej spalni 😀 . Nasi mali cely rok velku zabavu s tym, bavilo ich to odlepovat a nalepovat. No rozmyslam, ze kupim tento rok nove. Len patrilo by sa aj okna poumyvat, no ale oplati sa to v tomto pocasi? 😅
Inak skoda, ze sme zrovna vcera neboli doma, mohli ste sa u nas zastavit na kavicku 🙂 . Ked pojdes este okolo, tak zazvon, radi Vas privitame.

Inak nasa Paulinka ma uz takmer dva tyzdne skaredy kasel, bola som s nou v piatok u dr. povedala, ze hrdlo ma ciste aj dychanie, dala jej Mucosolvan a tiez Kalobu.
Baby poznate niekto KALOBU? Su to take bylinkove kvapky na virusove infekcie, ale lekarnicka sa dost zacudovala, ze jej to predpisala, priznam sa, ze som zostala dost v pomykove, tak som jej to ani nedala. Je to nieco nove. Vcera som bola na imunologii pre vysledky a mali ich nastastie ok. Ale predpisali im Rybumonil, je to taka polrocna kura na posilnenie imunity aj moj MM to bral a pomohlo to, tak uvidime a nasej lekarke dali odporucanie, aby viac zvazovala nasadzovanie ATB. Ona uz jej tento tyzden chce vo stvrtok dat ATB ak jej ten kasel neprejde. Chapete to? Ona na nej vlastne nic nevidela a bez dalsich vysetreni jej chce len tak naslepo dat ATB. No ale to uz nedovolim, budem trvat na vyteroch po pripade CRP.

Diddi, drz sa vo stvrtok, nech uz to mas za sebou!!

Lalu, kde si????

lumah
1. dec 2009

katullka ja som chcela dnes umyť na druhej strane a dolepiť tam tie, čo som kupovala včera, ale tak leje, že sa mi nechce. Aj kočík mám nachystaný vo vchode, že pôjdeme von-už som z krpcov na nervy, vystrájajú v kuse doma. 😝

katullka
1. dec 2009

Baby, kde ste dnes vsetky?? 😕

Lumi, no je to o nicom, ked sa neda ist vobec von, pamatam si minuly rok v zime, to bola hroza ratala som minuty do vecera, vobec nic ich nebavilo 😒 . Tento rok je to trosicku lepsie, uz sme dnes presli takmer vsetky hracky, kreslili si, citali, spievali, teraz mame v obyvke pustenu telku a o chvilku pojdem kupat. Som zvedava kedy zaspia dufam, ze aspon kusok ordinacie stihnem 😅 .
Ani neviem ake pocasie hlasia na zajtra snad sa bude dat aspon na chvilku von.

grmitko
autor
1. dec 2009

ja som vcera pofotila vyzdobu, pridam 🙂

dnes som mala ulietany den, zajtra taky napoly ulietany a potom uz hadam aj trosku oddychu dam
deti maju v piatok mikulasa v skolke, tak sa tesia 🙂

grmitko
autor
1. dec 2009

pridane 😉 😉

dracik1
1. dec 2009

ahojte, Ondrejkom a kiwuskovcom vsetko NAAAJ 🙂
helka, aneti, grmi, vsetkym skore uzdravenie....

boze, hrozne pocasie, ja som uz mala poobede nervy, tak som ich cca o 16 zbalila a isli sme von...vydrzali sme asi 25 min v kociku a 25 min chodit, potom si obaja sadli na okraj mlaky a zacali sa v nej rukami clapkat 🙄 😀 , skoro ma porazilo....kedy budu normalni a budu sa v tych mlakach iba brodit a skakat???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

grmitko
autor
1. dec 2009

dracik 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 neboj aj to pride 😉 musim im to ukazat, ze do mlaky sa skace 😉 😉

dracik1
1. dec 2009

sasi, to je pekna vianocna vyzdoba, ja som v nedelu umyvala okna, odmrazovala chladnicku, mrazak...skratka zacala som vianocne upratovat 😀 ...a uz asi tyzdne sa chystam piect perniky...v zivote som to nerobila, tak mi drzte palce , aby nam nevybuchla kuchyna 😀

vranka4
1. dec 2009

ahojte 🙂 ,dnes ste toho veľa nepopísali,čo ste robkali v tom škaredom počasí 😒 -či papučový režim?
grmi,pekná výzdoba,taká akurát,aby sa deti tešili 🙂 ,ja najprv musím poumývať okná,až potom budem zdobiť,vy ste šikuľky,keď už máte umyté,vyzdobené.......dnes po nočnej som sa zastavila v tescu,mali pekné nálepky na okná a veľa ,ja málo času,nestihla som vybrať,tak musím nabudúce kúpiť
naši majú v škôlke tiež v piatok Mikuláša..tešia sa ,som zvedavá,či nebude plač 🙂
v sobotu našim dvojičkám doniesol Ježiško už darčeky 😕 😕 ,moja mama,už nemohla vydržať a doniesla dvojičkám Ivke- kočík s bábikou,Marekovi vláčikovú dráhu-super- vydáva zvuky ako ozajstný vlak,normálne zvuk vlaku,rampy,v tuneli,stanica.....boli vytešení,starká to chcela docieliť,že na Vianoce toho budú mať veľa,tak nech sa teraz potešia....tak sa tešia 🙂

dracik1
1. dec 2009

vranka, zlata stara mama 🙂

grmitko
autor
1. dec 2009

vranka super, taky skory jezisko 🙂 🙂

dakujem za pochvalu vyzdoby a to mame vonku na terase este mikulasa, odfotim zajtra a pridam 😉

vranka4
1. dec 2009

najprv som bola z toho trošku mimo,že darčeky mesiac dopredu,ale hlavne,že dvojkám sa páčilo a tešia sa..dráhu každý deň poskladáme,hučí asi 15 min.,potom odložíme,takýmto činom na Vianoce bude už zodratá 😀 😀

dracik1
1. dec 2009

sasi, inak kazdy den ta vyzeram, ci Vas nestretnem pri Lidli, chodime kruzit okolo fontany a vy nikde

dracik1
1. dec 2009

inak, katulka, tak je super vase vysledky z imuno...a atb si fakt nedaj stale prepisovat...trvaj na krvi al. vyteroch...nema vasa doki ten pristroj na urcenie zapalu z krvi?

grmitko
autor
1. dec 2009

dracik a o kolkej nas tam vyzeras?? 😉

dracik1
1. dec 2009

sasi, okolo chodime cca o 16tej, dneska o 16.30 a vraciame sa tiez tak okolo 17-17.30

grmitko
autor
1. dec 2009

no dobre vediet 🙂 budem chodit pre deti neskor, aby sme sa stretli 😉

katullka
1. dec 2009

Sasi, pekna vyzdobka aj chalani su podareni na fotkach 😵

dracik, ona ma ten pristroj na meranie CRP spolu s jednou dr., co ma vedla nej ambulanciu, no uvidim, co bude do konca tyzdna, ale pocujem, ze je dost zahlienena, no nema vobec nadchu, akoby sa to stale v nej drzalo 😒 .

zefa
1. dec 2009

ahojte žienky

no ja som tu síce cez obed bola ale nikoho som tu nevidela,tak som šla niečo robiť 🙂

diddi.. držím palce aby si tam dlho nebola..dúfam,že ti má kto pomôcť s deťmi

vranka..moja mama robí deťom vianoce už asi 2mesiace 😀 😀 😀 presne ako tvoja..ale však na to sú babky a dedovia..niekedy mám pocit,že oni majú z tých darčekov väčšiu radosť ako deti 😀 😀

my ideme tiež v piatok na mikuláša do manželovej roboty...minulý rok sa čerta len naši nebáli(mu kývali,ťahali za chvost) som zvedavá ako to bude teraz

zefa
1. dec 2009

v sobotu ideme maľovať deťom izbu a som tu našla takéto nálepky
http://www.prisababy.sk/prisababy/eshop/3-1-DET...

kiwuska
2. dec 2009

cavte baby, tak moje dietky sli dnes prvykrat do skolky, boli bez placu, ale asi iba preto ze netusia o com to cele bude🙂 som zvedava ako to bude zajtra, je to taky zvlastny pocit po 3 rokoch aj ked som chodila do skoly pocas materskej toto je ine.... no budem si musiet zvyknut🙂

lumah
2. dec 2009

Tak som to včera nevydržala a umyla okná aspoň zvnútra a nalepila ozdoby. 😀 Už sme komplet vylepení, polepení, zalepení... 😝 😀 Svokra ma navnadila, nech umyjem okno aj na schodišti a nalepím tam tiež ozdoby, asi zas nabehnem do Llidla. 😀 Tento rok som ako odtrhnutá z reťaze, čo sa vianoc týka. 😝

lumah
2. dec 2009

kiwus ono to príde na nich, počítam tak na tretí deň. 😝 Ale potom si zvyknú. Na dvojkách je dobré aj to, že idú spolu medzi cudzích, tak aspoň jeden druhého tam majú. 🙂

grmitko
autor
2. dec 2009

kiwus, tak som rada, ze to dnes tak dobre zvladli 🙂 🙂 a zvyknes si neboj 😉

lumi ja som dnes tiez este dokupila folie na okno a nalepila 😀 😀 vecer pridam foto 😉

kiwuska
2. dec 2009

Lumi aj ja si myslim ze to tak bude🙂 som strasne zvedava uz o pol hodku idem po nich, sa uz neviem dockat🙂
sasi tak zajtra prid ok?
vecer podam spravu ako dopadol nas prvy den D v skolke🙂