Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

vranka4
5. dec 2009

fakt je to pravda,keď som nervózna ja,kričím po nich,vtedy sú aj oni takí neposlušní,ťažšie sa im niečo vysvetľuje...ale niekedy sa to nedá a človek vybuchne,tiež mi občas príde ľúto,že po nich kričím,prejde mi to hlavou a potom poslzím,vtedy začnú byť ako med,nepohnú sa odomňa...vedia nás nahnevať,ale sú to naše lásky,bez ktorých si neviem predstaviť život 😉

womenne
5. dec 2009

no presne vranka si to vystihla ja si knim potom lahnem,stiskame sa,jašime proste ja sa vtieram vlastnym detom 😝

grmitko
autor
5. dec 2009

vranka, krasne si to napisala, asi za nas vsetky 🙂 😉

womenne
5. dec 2009

čo saši zabalene?škoda že vam ta sedačka nepride na vianoce že?

lumah
5. dec 2009

kočky nemáte náhodou na predaj dve zimné bundičky pre chlapcov č. 86, poprípade 92? Najlepšie farba sivá alebo modrá alebo nejaká podobná kombinácia.

womenne
5. dec 2009

Lumi nie ale buducu zimu ano 😉 baby vy mate po kolko kuso zimnych bund pre deti?

grmitko
autor
5. dec 2009

Lumi ja nemam
no Dani skoda, ze nebude skor, ale nevadi, tesim sa na nu, aj ked to bude az vo februari 🙂

ja mam dve bundy pre kazdeho 🙂

grmitko
autor
5. dec 2009

inak ja mam dve hnede bundicky 98, su dievcenske, ale nasi ich nosili, jediny dievcensky prvok je vzadu relfexne srdiecko, dostali ich na jeziska od svokra minuly rok, tak som im ich obcas obliekla, ale ak by niektora z vas mala zaujem, dajte vediet, poslem foto, su nosene minimalne, len aby sme nikoho neurazili 😀 😀

vranka4
5. dec 2009

pokukajte,podľa mňa celkom pekné kombinézy za dobré ceny 🙂 mimibazar.sk/mldetskamoda

womenne
5. dec 2009

sa mi nejak vzyva nezvyk byt tak dlho hore 🙂 asi pojdem zalahnut

ozaj neviete nhodou niečo o yasminke?ako im dopadli tie testy?

lumah
5. dec 2009

wom ja mám po dve plus kombinézy, ale tie bundy sú č. 80 a je im to ltt.

lumah
5. dec 2009

wom aké testy?

vranka4
5. dec 2009

oprava,dúfam,že to pôjde 😀 😀 http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=107535

lumah
6. dec 2009

Ahojte, tak takto vyzeralo u nás Mikulášske ráno a Čertík s Mikulášom - kuk fotky. 😀

womenne
6. dec 2009

lumi no super fotky,maly aky chvostik mal 😵 😵 😵 naši už zbaštili polku balička dnes už nedostanu.A mali sme aj uraz Sebastian hodil auto Nikovi do hlavy a trafil ho tesne k oku som sa prišerne zlakla ma to modre,červene a no všetkymi farbami hrajuce 😢

womenne
6. dec 2009

tak darček objednany zajtra by to malo prist 😵 😵

aha čo som tam našla to by som chcela musi to byt supiš http://www.esennce.cz/cokoladove-pokuseni/

katarinka123
6. dec 2009

ahojte
lumi super fotky maly su zlatunky 🙂 🙂 🙂

zuzka.25
6. dec 2009

ahojte
tak my sme im dávali mikiho ešte včera večer, boli nadšení.... rozmýšľam, či už som vám to aj nepísala 🙂)

Lumi tie fotky sú geniálne 🙂

grmitko
autor
6. dec 2009

ahojte,
tak my sme dnes mali zazitok roka 🙂 boli sme na Mikulasa na Pasienkoch v sportovej hale, organizovala to MC Ruzinov, deti dostavali v skolke listky, nevedela som ani co mam od toho cakat, ale tesila som sa a tam nas cakalo prekvapenie!!!! 😀
Bolo to vystupenie narodneho ruskeho cirkusu, uzasne predstavenie, medvede, psy, opice, macky, zongler, artisti, sasovia, takmer dve hodiny uzasneho predstavenia, fakt zazitok, ja som si to asi uzila viac ako deti 😀 😀 😝 ale aj im sa pacilo, jedine ma mrzelo, ze som zabudla tom v tom zhone fotak ☹ ☹ ☹ ale zazitok sme mali prekrasny

no a teraz horsie spravy, Domko ma 38,3 ☹ neviem ci z unavy, lebo cez obed nespali (predstavenie bolo od 11,00-12,50) ale uz rano bol taky nejaky iny, sa mi zdalo ze je trosku taky teplejsi, a dost kasle prieduskovo tak uvidim co bude do rana a podla toho sa potom zariadime (v skolke boli 4 tyzdne)

grmitko
autor
6. dec 2009

Lumi super fotky 🙂 🙂

aneti78
6. dec 2009

ahojte

tak my sme mali tiez super mikulasa, povozili sme sa mikulasskym vlacikom,ktory ma 50 rokov a bola v nom normalna pec 😀 z presova do kosic, v KE sme mali asi dvojhodinovu prestavku,tak sme popozerali vianocne trhy v meste, kupila som im snehule v tescu a isli sme naspat. cestou spat boli nenormalne unaveni,kedze nespali,ale doma sa potom prebrali.
mikulas sa im pacil, Tamarka spievala na plne hrdlo Mikulasku dobry strycku na cely vlak, Jakubko len tak popri nej a este s nami bol pat a pol rocny kamos, tak on ani moc nie, som mala pocit,ze uz ani moc neveri na to vsetko 😀 kdezto nasi este stale 100 percentne veria 😉 nebali sa ani certa, dokonca mu dali servus a teraz o tom kazdemu rozpravaju.

no a sladkosti mame na mesiac slusnu zasobu, dnes poriadne nic ine nejedli 😝

grmitko
autor
6. dec 2009

anet nasi maju tolko sladkosti, ze do velkej noci, budu mat co jest 😀 😀 😀 tiez dnes len sladke pojedaju 😝

aneti78
6. dec 2009

Saska, ved to aj ja by som tak povedala, ze do velkej noci,ale ako poznam Jakubka, budem rada,ak to vydrzi do vianoc 😀 on ma hrozne rad sladke, najma cokoladu, niekedy ked sa mu zaziada a nema,tak vie byt riadne nervny 😕

lumah
6. dec 2009

😀 Ďakujeme za pochvalu, čiapka čerta bola dosť veľká, som ju aj zmenšila, ale nechcela som z nej strihať, tak je taká hrubá. Ten chvostík bol našitý na tej čiapke, ja som ho dala na to správne miesto - na riťku. 😀 😝
Všetko to oblečko som zháňala po kúskoch-ale stálo to za to. 🙂
Dnes som kúpila bundičku ale len jednu som zohnala v tom čísle, zajtra ešte kuk do KIK v BA-snáď zoženiem.

kiwuska
6. dec 2009

Ahojte, citam ze mate super zazitky s mikulasa, my sme mali hekticky vikedn, v piatok sme boli na bratrancovej detskej party (mam rocneho bratranceka) deti zaspali o pol piatej vecer (nespali v skolke) vstali o pol desiatej a do pol noci sme zasa zurovali🙂 v sobotu mal ujo 50.tku, decka zasa nespali a dnes sme mali rodinnu oslavu narodenim chlapcov spojenu s mikulasom bolo fajn a kedze chalani zasa nespali uz drichnu lebo sa zajtra vstava do skolky, aj ked su trosku soplikovi snad to prejde
a tu je link z dneska lebo sa mi uz nechce davat na kona do albumu
http://www.facebook.com/album.php?aid=2047917&i...

grmitko
autor
6. dec 2009

Ivka super 🙂 🙂

lumah
6. dec 2009

kiwuskaaaaaa krásna torta a gratulujem chlapcom! 😉

astora
6. dec 2009

ahojte tak zajtra rano sme v nemocnici na plane tak si na nas okolo obeda spomente hadam všetko dobre dopadne už aby sme to mali za sebou ☹

Inak vo štvrtok sme stihli na kramaroch Mikulaša tak mal Adik aspon zažitok spievali aj superstaristi ale nudil sa pri tom večer chodil druhy mikulaš po oddeleniach tak ho trošku strašil čert ale na dlho to nezabralo 🙂 ale aspon mal z nemocnice dobry dojem a nebal sa uvidime čo bude zajtra pridavam aj vianočnu foto tak ak chcete kuknite.

grmitko
autor
6. dec 2009

astora, budem na vas mysliet 🙂

Domko ma horucku, takze zajtra ich urcite nedam do skolky, uvidime ako sa to vyvinie...

grmitko
autor
6. dec 2009

astora pekna fotka 🙂 aki su zlati 🙂