Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lilinka76
6. dec 2009

Ahojte,

Mimka, krasne babatko, este pred rokom by som aj ja take chcela, ale dnes vravim, stacia mi moji dvaja certi 😀 😀

Astora, drzim palce, nech ste co najskor po operacii a doma.

Pozdravujeme Yasmi, casto na nu myslim, chvilu sme si pisali do e-mailu, potom sa odmlcala, tak uz viem preco, asi je bez netu. Yasminka, drz sa.

margaretka11
6. dec 2009

ozaj Astora, držím palce, nech sa operácia vydarí a hlavne je to všetko čo najskôr za vami 🙂

astora
6. dec 2009

yasminku som sice nepoznala ale drzim palce nech jej vsetko dobre dopadne a nech sa kazdemu vsetko zle skonci a zacne uz konecne slniecko svietit

lumah
6. dec 2009

lalupka pozdrav ju aj od nás a chlapcom že gratulujeme, nech sa držia a sú zdraví. Yasminka je veľmi dobrá osobka, zaslúži si šťastie. ☹

lalupa
6. dec 2009

zajtra vam skusim poslat link na hry pre decka od dvoch rokov, urcite si tam najdete inspiraciu, sranda, co vsetko clovek objavi,ked hlada nieco uplne ine ...

dnes sme si urobili domacu plastelinu, muka, olej a voda a vykrajovali sme ,da sa to dat do pece,nafarbit, zdobit stromcek, no supis,decka to bavilo

mam aj dalsi recept na falosny marcipan s pohodovymi ingredienciami, netreba ziadne marshmallows alebo kukuricny olej, ci sirup, ale vyskusam, ak bude oki, dam vam

lumah
6. dec 2009

Yasminka keď si zoženie pc, bude mať aj net a potom sa nám vraj ozve.
yasmi tešíme sa. 😉

grmitko
autor
7. dec 2009

bre ranko,
tak u nas nekludna noc, Domko stale teploty, uvidime co bude do vecera a zajtra s nim pojdem k dokine

adrolka
7. dec 2009

ahojte a dobré ránko 😵
baby, ja mám normálne hrču v hrdle, po tom čo som si tu prečítala odkaz od lalu 😔 😔
práve som na yasmi myslela, že chlapci už budú oslavovať 2 rôčky. ja na nich tiež intenzívne myslím a veľmi, preveľmi želám, aby sa všetko na dobré obrátilo. 😕
lalu, ten link si prosíme na tie hračky, to by ma tiež zaujímalo.
lumah- skvelé fotky 😉 , ten hrací kútik sa mi veelice páči!
super, že máte krásne mikulášovské zážitky!!!!! u nás včera prišiel sused z prvého poschodia prezlečený ako origoš mikuláš, doniesol slečnám pomaranč a keksíky. Amirka sa bála, ušla sa skryť 🙄 🙄 , jedine Tara sa odvážila, ale tiež sa trošku bála 😅
Amirke sa vrátili sople, môžem začať odznovu celú homeo kúru 🙄 najhoršie je, že do nej dostať nejaký liek je fakt teda umenie.
baby máte niektorá skúsenosť s tým skákacým koníkom Rody? plánujem kúpiť deťom na vianoce, ale je to drahé, no pozerala som na mmb je lacnejšia verzia, akurát to nie tá značka Rody. No a že či je to také isté kvalitné neviem.je to o 10 evráčov lacnejšie..hmmm.

kiwuska
7. dec 2009

ahojte aj my sme doma v noci janko 38,4 rano zvysena teplota soplia ale uz je to lepsie zajtra snad uz pojdu do skolky aby nevysli z cviku🙂

grmitko
autor
7. dec 2009

no kiwus, ako keby sa tie nase deti dohodli 😀 😀

womenne
7. dec 2009

čauky babule kiwuš Saši rychlo nech vamtie teploty prejdu 😉

adrol napodobne u som jej napisala zo 5 meilov ale nedoručenych som nevedela čo je až teraz,na mobilsom nechcela moc volat,ale asi jej zavola ed pojdeme na svk,bo tuna to je drahe by mi nestačilo 200kč na par minut 😖

Lalu a nevieš ako s tymi testami?či jeto ok?

Ja čakam nadarček,doobeda ma prist kurier tak idem si asi poupratovat a nejaku tu polievku splašit 😝

mima Vladko je zlatunkyja neviem či je to spavny pohlad ale mne sa zda byt rovnaky s bračekom či nie? a ako domka?už si zabehnuta?musi to byt dost s 3 detmi veru nazavidim.

aneti78
7. dec 2009

ahojte

aj ja pozdravujem Yasmi, nech sa drzi...asi tusim co sa stalo ☹

Mimka, super fotky a dvojky ako hrdo sa tvaria pri malom. si ich viem predstavit v lete, ako budu lietat s kocikom po chodnikoch 😀 ked sme boli na dovolenke, tak nasi stale chceli vozit rocneho Šimona a stale kdesi dokriva posli s kocikom 😀

kiwuska, Saška, skore uzdravenie chlapcom, nasi dnes isli do skolky, maju dnes mikulasa,tak som rada,ze to stihli. ale zabudla som od dr. papierik,tak musim zajtra ist pre neho, uplne mi to vypadlo 😖

no a ja idem do prace, tak pekny den vsetkym

lumah
7. dec 2009

adrolka vobec sa im nečudujem že sa báli, mne mama včera hovorila, že keď sme boli s bratom malí, prišiel MIkuláš a čert za nami a my sme začali tak hystericky vrieskať, že sa otec zlakol a poslal ich preč, aby sme z toho nemali nejakú traumu. 😀
toho koníka naši dostanú na vianoce, takže skúsenosť zatiaľ nemáme, dúfam že nebudu padať na hubu naˇnom. 😝
grmi , kiwuska rýchlo sa uzdravte, je to tu stále tie choroby hnusné, krúžia okolo nás ako supy. vrrrr 😠

adrolka
7. dec 2009

lumi a len jedného kupujete, že? lebo aj ja tak rozmýšľam, len sa neviem rozhodnúť, či tá lacnejšia verzia je to isté v kvalite, vieš. 😖

lumah
7. dec 2009

adrolka len jedného, ja som si objednala za 17€ z netu a vyzerá dobre, som pozerala v zdravotníckych potrebách a tam bol presne ten istý, ešte aj tá krabica tá istá a že 50€!!! Asi im šibe.

lumah
7. dec 2009

pardon 17,5 € + poštovné, presne ma vyšiel 20,3 €. Tento aj od tejto kočky
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7018884

lumah
7. dec 2009

adrolka tento bol z nich najvyšší, tak si myslím že by bol vhodný aj pre tvoje deťurence. 🙂

adrolka
7. dec 2009

jééj, presne medzi takýmto a tým rodym som sa rozhodovala, takže díky lumah, idem to aj ja objednať. díky za radu.

lumah
7. dec 2009

adrolka ona ti to zoženie rýchlo, ja som to mala tuším do týždňa doma.

lumah
7. dec 2009

Adrol a má aj červenééééé. 😀

nana77
7. dec 2009

ahojky!
kocky, ja som malym v draciku kupila taku zirafu skakajucu, stala okolo 560 Sk a v pohode sa vyhraju. hlavne ondrejko ju ma rad... a kvalitou mi pride uplne v pohode 😉 pridam fotku do albumu, nech mozete kuk

jankabambulka
7. dec 2009

MIMA-malý je 😵 😵 😵 😵 bohovský. zaspomínala som si.

ktorá je tu z vás čo malo dieťa na vianoce cca rok aj 7-8mesiacov?ako to brali vaše deťuchy. nezhadzovali vám stromček....
boli sme na nákup darčekov a po veľkých obchoďákoch stromčeky a malí sú z nich úplne pafi paf. chytali, obdivovali, chceli by ich najradšej objať,... a teraz sa bojím čo s ním narobia keď ho budeme mať doma 😅 😕

jankabambulka
7. dec 2009

astorka-nech vám operácia dopadne čo najlepšie a máte to rýchlo za sebou. i keď neviem na akú idete ale cháoem ťa úplne. náš miško má problémy s očkámi a potrebuje súrne ísť na operáciu. boli sme tam ešte na konci 10 mesiaca ale keďže bol predtým chorý ,poslali nás domov aby preklenul obdobie ,kedy musí byť zdravý. konečne už by bolo prešli 3tt a mohli ho robiť a nato ochorel. tak presunuli operáciu na 7.12. NO DOSTAL atb a zasa presun operácie. som už z toho na prášky. konečne sa človek ako tak zmieril s tým , ž pôjde pod narkózu a zasa sa to predlžuje.

zefa
7. dec 2009

ahojte žienky

mimka...máš krásneho synčeka a dobrý komentár hore 😀 😀 máš šťastie,že nebývaš oproti,lebo by som ti ho chodila cmulikať 😵 😵

lumi..pekný kútik..aj my máme taký koberec...tiež si tam dala dobrý odkaz 😀 😀

lalu...mne sa to zle číta o Yasmi..síce neviem,čo sa stalo ale si to napísala tak ,že mi mráz behá po chrbte,tak jej silno držím palce,nech sa všetko napraví...ak by sme jej mohli aj neako konkrétne pomôcť daj vedieť

lili...udeľujem ti rad zlatej varešky v kategorii jednoduché a dobré recepty 😵 😵 tvoje lievance som dnes vylepšila o popučené 2 malé banány,ktoré už nemal kto zjesť..a je to mňam..natieram to nutelou alebo nugetkou a Samko zje 9ks 🙄 ..ako ked zemiakové placky veľké

my sa vytešujeme z namaľovanej izby 😵 tento týždeň snád sa ozvú aj na postele

zefa
7. dec 2009

lumi a zabudla som ti napísať...ked šli našim predné zuby som dávala hryzadlá,ale ked išli už ďalšie kúpila som im zubné kefky..a to ich rozžuli niekoľko ale mali to v kuse v ústach..si to masírovali,neboli mi mrchaví,ked som šla s nimi von,tak som im zas nakrájala mrkvu abo kaleráb na hrubšie pásiky a to žmolili...aj si dali vitamíny, aj si masírovali dasná..a my sme sa smiali,že máme sekačky na zeleninu..ale začali to po mne niektoré maminy opakovať a tiež to chválili..za skúšku nič nedáš 😉

astora
7. dec 2009

ahoj kočky operacia je uspešne za nami už sa mi aj prebral ale bol moc živý tak mu dali lieky a spinka zajtra by nas mal prepustit domov tak dufam že ked sa preberie že už ho nebude bolieť nič a bude to ok.
Ešte raz vam všetkym dakujeme za podporu mne osobne to moc pomohlo ked som vedela ýe niekto tu na nas mysli 🙂 🙂 🙂

zefa
7. dec 2009

astorka...to ma veeeľmi teší 😵 ..teda a čo mu dali takú silnú náladovku?..nášmu Samkovi ked dali.tak sa im na CT tak začal smiať,že som ho až na chodbu počula a všetci sa smiali ešte ked mi ho dávali na ruky ked spal 😀 😀

astora
7. dec 2009

mal naladovku sice sa nesmial ale stale chcel chodit len akosi nohy neposluchali 🙂 🙂 🙂

womenne
7. dec 2009

astorka super že to dobre dopadlo,takže zajtra domov?to je rychlovka amusim mu stym niečo robit?ja mam strach z jazievj som sa dokonca ani na moju nepozrela,ked ma muž sprchoval tak som sa mu kazala pozriet ako to vypada 😀

mna hrozne boli hlava som jenaka slaba to budem mat asi z bazena som prebehla s mokrymi vlasmi,zajtra ho zrušim aj tak je už posledny 😖

grmitko
autor
7. dec 2009

astora super, ze to uz mate za sebou, od rana na vas myslim, nech ste uz doma a je to vsetko ok 🙂

zefa, nasi 9 ks nezjedia ani za dva dni dokopy 😕 😕 nie este ze jeden aby tolko zjedol 😀 😀 😀