Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zefa
20. dec 2009

a zabudla som,že ja to dávam do 2 foriem..je to potom také nižšie a je toho viac...a mandle aj lieskovce ja polím..sa to potom lepšie krája a neminieš toľko orechov,dávam aj vlažšké...pečiem to už roky..overený recept 😉

yasminapo
20. dec 2009

ahojte kocky moje zlate, strasne strasne mi chybate, prezivam najtazsie obdobie svojho zivota a riesim co bude dalej som na dne uplnom psychickom aj moje lasky su na tom velmi zle...
myslim na vas len nemam pristup na net...lalupka ak ma niekto zaujem s tych nasich najblizsich dvojickovych maminiek mi nieco napisat daj im moj mail aj mobil...
napriek vsetkemu vam prajem krasne sviatky....my ich bohuzial mat nebudeme... ☹ ☹ ☹
musim sa z toho dostat a neviem preco ma pan boh takto tresta ale moje lasky a rodina ma drzia nad vodou aj ked dusa a srdce je prasknute....
dufam ze som vas tymto nezatazila uz radsej nepisem nic...placem nevidim na klavesnicu...
mam vas rada chybate mi velmi&!!!!!!!!!!!!!!!!

womenne
20. dec 2009

yas 😢 😢 😢 je tovšetko luto dufam že sa rychlo ztoho dostanete a budeš štastna hlavne pre deti ktore ta potrebuju.
Ja soms i tiež myslela že ma boh tresta že som niečo musela spravit ked sa mi nedari ale neboj všetko zle je na ničo dobre a na FC si pisala že Božie mlyny melu pomaly ale isto ono to tak naozaj je len treba vydržat.Tym osobam ktore ti ubližili sa to vrati skor či neskor...........myslim na teba,určite si nas nezatažila vždy si tu vitana a my ta podržime.

grmitko
autor
20. dec 2009

yasmi som rada, ze si sa ozvala, myslim na vas kazducky den, verim ze uz bude lepsie, drzte sa, daj za nas bozteky chlapcom

bager som zohnala!!! juuj ako sa tesim, jak male decko, deti budu mat urcite radost 🙂 🙂

zefa
20. dec 2009

yasmi..ja som sem prišla síce neskôr,ale čítala som si vás už predtým...ja neviem čo sa ti stalo,každopádne mi ťa je ľúto aj tvojich detí..presne-božie mlyny melú..mne sa to už veľakrát potvrdilo...z celého srdca ti prajem už len pohodu a zdravie pre vás všetkých 😉 a rozhodne nezaťažuješ

v BB sa narodili trojičky chlapci a doma majú bračeka..uuuf tam bude veselo 😵 😵

adrolka
20. dec 2009

ahojte baby!!!!!!
minule som sa skoro pocikala na tých hláškach čo vaše deti povedia 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yasmi: moja zlatá, som hrozne rada, že si sa nám ozvala!!!!! rada by som ti napísala mail, LALU, pošli mi ho prosííííííííím!!!

sneh je bohovský, decká si to užívajú, ja s nimi 😀 . Ale vraj má prísť nejaké oteplenie, kruccci....

zefa, juuuj, 3jičkyyy, no ja si to neviem ani predstaviť, poviem vám pravdu, mám čo robiť s dvojičkami 🙂

chcete počuť naše dnešné ozdobovanie stromčeka? môj mm je teraz na 2 mesiace doma, sa tešíme, ako si urobíme vlastný stromček(už sme dávno neboli spolu na vianoce). umelý stromček máme odložený u našich v dome na povale. dnes si ho vláčime domov, v predsieni ho vyberám so sáčku a tam ... fuuuuj len pre silné žalúdky.... zdochnutý, zaschnutý na prach potkaaan 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 . musíte vedieť, že mňa sa dá vyhnať zo sveta s potkanom- ja mám z nich fóbiu. začala som vrieskať, obchádzali ma mdloby. ešte k tomu to smrdelo jak šlak, zdochlinácky. tá jeho spráchnivelá koža sa rozsypala všade naokolo, do topánok, no grrrrc... namiesto ozdobovania som komplet všetko mohla drhnúť domestosom, 2x, vysaaavala, vydrhla vysavač domestosom, všetko čo som použila -rukavice handry, mop, špongie som vyhodila, MM si vyhodil aj topánky 😀 , akože už ako chorí, strašne sa bojíme baktériíía takýchto vecí, už sa na sebe aj smejeme, lebo to už zachádza do extrému 😀 .
no ale je mi na grc aj teraz... samozrejme stromček (aj so svetielkami, lebo tie som tam nechala na strome ešte spred 3 rokov) išiel do kontajnera, MM niesol hrdinsky dole v chirurgických rukaviciach. samozrejme sme vonku stretli suseda, ten len pozeral- fungl nový stromček so svetlami+ prischnutý potkan na ňom 🙄 🙄 🙄
na povale u našich vždy mávame myši, prídu dnu na zimu, ale potkan????? okamžite som vyslala otca, nech to tam skontroluje, vraj tam dáva otravu, asi sa tento z toho nažral a pošiel. summa summárum- toto sa môže stať len nám 🙄 🙄

grmitko
autor
20. dec 2009

adrol boze, mna by trafilo ☹ ☹ zvladli ste to ale hrdinsky, ja mam tiez fobiu z potkanov fuuuuuj
my mame umely stromcek este fungl novy v krabici, budeme ho vyberat vo stvrtok rano, hadam nas ziadne prekvapenie necaka 😉 🙂 my ho mame od januara ulozeny v krabici v detskej 🙂

my sa chystame zajtra trosku na sanky, deti uz dva dni otravuju, ale ked je menej ako -10 tak s nimi von nechodim, aby sa nenadychali toho ladoveho vzduchu, nedavno sme dobrali atb, tak sa trosku bojim, aby zase nieco nechytili

vranka4
20. dec 2009

ahojte 🙂 ,tie trojičky narodené v BB-supeeer trojnásobné šťastie a najkrajší darček pod stromčekom 🙂 ,hlavne,že sú v poriadku ,krásne váhy mali ,že nad 2kg 😕 😕
adrolka 😀 😀 😀 ,brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,tieto príšery ja tiež neznášam a ešte všetky slizké potvory-žaby ,hady,plazenice- to sú dážďovky,tak ich volala naša Karin,keď bola drobec 🙂 .......takže dezinfekcia hotová,baktérie mali dnes u vás smolu 😀 😀 😀
yasmin 😖 ,taká beznádej a zúfalstvo ide z tvojich riadkov,až mi je do plaču ☹ ,tiež ťa nepoznám,keďže som do tejto témy nakukla hádam posledná s týchto stálic 🙂 ,ale súcitím s tebou a verím,že každý si nesieme ten svoj kríž,nevieme,aké prekážky nám život prinesie ,ale hovorí sa,že pánboh ti dá na plecia len toľko,koľko unesieš..............prajem ti napriek tejto tvojej zložitej situácii hlavne pevné zdravie tebe a chlapcom,aby si našla silu bojovať s nepriazňou osudu a nastávajúci rok nech ti prinesie len pohodu,pokoj ,lásku 🙂 ...nech čaro vianočných sviatkov prežijete v kruhu najbližších 🙂 ...rada by som ti nejako pomohla,ak by to bolo možné 😉

aneti78
20. dec 2009

Lalu, aj mne prosim posli mail na Yasminku.

my sme boli u nasich, MM sa siel lyzovat,ale na nas je to brutal zima, tak sme sli k babke a dedovi, teraz tam travime vela casu lebo nasi maju steniatko ratlika, mali aj predtym,ale zomrela im pred rokov v lete a nasi tolko hucali do deda ze chcu psa, ze im nakoniec kupim v ramci darcekov od Jeziska 😵 taky je zlaty, ja by ho hned brala domov 😉 Labka (predchadzajuci pes) moc nemusela nase deti, lebo uz bola stara a tento je taky tutko zatial,ze bude rast s nimi a uz teraz je to ich velky kamos 😀
pred hodinou teplomer ukazoval -18 stupnov 😕 tak nas tych par metrov hodil brasko autom 😀

lalupa
20. dec 2009

ahojte

oki, poslem vam

volala som jej,ale taky smutny hlasok ma az bolel

baby, som v soku, nielen ze zomrela lukacova manzelka, symposka 55rocna, ale aj moja oblubenkyna Britany Murphy 😢 , ta to co sa deje????

aj u nas kosa, -16st

mame prekrasny rozpravkovy stromcek bielo zeleny, hodim bud tu alebo na FB

priserne ma boli hrdlo

adrol, sorrry,ale rehotala som sa tu,ked som si to predstavila, v skutocnosti by ma asi roztrhlo...

my bobujeme kazdy den, no kedze dnes bolo -10 a moje hrdlo onicom, zrusila som to, pre istotu

lalupa
20. dec 2009

strasne uvazujem nad yasmi,ani sa neviem na nic ine sustredit a nieco mi napadlo,kedze su Vianoce, prosim o navrhy a napady

asi neviete,co je za tym, ale vysledok je,ze ma zablokovane ucty, aj materska ukradnuta, tak mi napadlo,ze tie jej deturence zlatunke by mohli mat od nas darcek, aj ked viem,ze sme viaceri na tom financne blbo 😅
ja zvyknem prispievat na vianoce charite a podobne a napadlo mi,ci by to nebol dobry napad,keby sme jej nejako aspon symbolicky prispeli

prosim o reakciu, vsetko sa rata,aj odmietnutie, ale najviac nejaky napad,dakujem

mima595
20. dec 2009

ahojte -
androlka - fujj, ja by som asi zinfarktovala na mieste 😝 😝
MM bol dnes dokupit posledne darceky - kadže Matus stale meni, co by chcel od Jeziska, tak sme dnes boli dokupit kamion, a poschodovu garaz asi dostane na narodky / stoji v skrini už 4 meisace, tak si este dalsích 8 postojí 😀 .
BAska vsak stale sniva o nejakych "zvieratkach na smykalke" - videla to v reklame, odvtedy som striehla na tu reklamu, ale nic take som nevidela. Bohužial, moje zlate dievcatko si nevybralo nic ine, ona len o tych zvieratkach basni a kazdemu rozprava, že dostane zvieratka na smykalke - tak sme nieco kupili, ale ci je to toto - bohvie 😉
inak s tym ladovym vzduchom - nasi boli v sobotu doobedu vonku a poobede Baska 38,7- tak s nou MM utekal na pohotovost, ma zapalene hrdlo, tak vyfasovala ATB.
A ku vsetkemu bonus - zajtra som s nimi sama doma - so vsetkymi 3 - ako toto zvladnem - netusim ☹

mima595
20. dec 2009

lalu - ja som jej zvykla kupovat plienky v Polsku, teraz sa tam sice nechystame, ale mam doma jedno cele balenie Pampersky 5 /minule som jej kupovala myslim 4+/, tak jej to možem posunut, nam urcite tak skoro nebude treba

grmitko
autor
20. dec 2009

lalu ja rada nejako pomozem, aj ked sama neviem navrhnut ze ako, ale rada sa pridam k akemukolvek napadu

adrolka
20. dec 2009

Lalu, veru, to čo už... 😔 ale ževraj brittany brala drogy, asi že to.... 😒
aj my sme sa potom smiali s mm.. chýba už len aby sa pod nami prepadla cesta 🙄 🙄 alebo podobné srandičky 🙄

adrolka
20. dec 2009

ja tiež chcem pomôcť, veľmi rada. len ako???????????

vranka4
20. dec 2009

lalupa,tiež by som nejako pomohla,ale netuším ako-či finančne alebo ako-niečo deťom?som za 🙂

adrolka
20. dec 2009

ja len uvažujem, že najrýchlejšie je poslať peniažťok na účet, ale ked ona nemá teraz účet, tak neviem kde by sa dalo poslať. 😔

grmitko
autor
20. dec 2009

vranka, pekna nove fotka 🙂 🙂

astora
20. dec 2009

lalu ja mam nejake hracky ak mozem rada poslem daj vediet cez IP mam starsie dvojky ak treba aj oblecenie mam

grmitko
autor
20. dec 2009

babulky idem spat, zajtra docitam co ste vymysleli, dobru nocku a sladke sny 🙂

lalupa
20. dec 2009

ste zlatunke, ze takto myslite a chcete pomoct

ja som tiez osobne za peniazky,aj premyslam, ze jej to nejako poslem postovou poukazkou,lebo ucty ma zablokovane

ten napad s plienkami je vyborny, mliecko piju nutrilon AR,ak by ste niekde videli akciu alebo vedeli zohnat lacno dajte vediet

astor, opytam sa a dam ti vediet

grmi, uz som ta na FB nestihla ☹ , tukam tu ako blazon

lalupa
20. dec 2009

keby ma strasne nebolelo hrdlo, vybehla by som za nimi osobne

lumah
21. dec 2009

dobré ráááánko!
yasminka držím ti palčeky, aby si to vydržala a zvládla kvoli deťom hlavne, ja mám tieto trápenia už chvalabohu za sebou, uvidíš, že to všetko prebolí a pozbieraš sa, dôležité je, že máš okolo seba práve tých, ktorí ťa v každej situácii podržia a pomôžu aj inak, nielen psychicky. Viem ako veľmi to bolí, ale prebolí-uver mi a zocelí ťa to-to mi môžeš veriť na 100%!
adrolka fuuuuuuj-potkan! 😅 To by som aj ja celý stromček vyhodila, ale treba skontrolovať, či tam ešte nejaké nie sú, lebo potkany sú potvory, jedného pošlú okoštovať a počkajú si, či sa mu niečo nestane, ak áno, ostatné otrravu nezožerú-sú veeeeľmi inteligenté.
lalupka pošli mi adresku yasminkinu, prispela by som aj ja finančne-šekom.

womenne
21. dec 2009

ahojte som prave vstala sice sme už boli hore ale muž šiel robit chlanaom kako a ja som to nejak no zaspala som už vidim ako zleniviem 😝

lalu dobry napad kurna ale ja som tu tak daleko a IB mi nefunguje,kde ona vlastne teraz byva?Ako to že ma matersku ukradnutu?Ja viem že možno to znie blbo ale nechceš nam napisat čo sa jej vlastne stalo?všetke len niečo tušime,viem som zvedava ale ak by sme vedeli viac tak by sme možno vedeli viac pomoct.Ja si už nepametam ake maju velkosti jej chalani možno by im boli dobre nejake veci po mojich chalanov...mam to sice odloene pre kamaratku ale yas by som to posunula kedže je vo večšiej tiesni.

Ja sa chystam na štedry den poskytnut večeru nejakemu bezdomovcovi+ nejaky sveter,aovocie chcela som poslat do nemocky ale nemožu mi spojazdnit IB a vobec nevedia prečo asi budu musiet vytvorit novy učet.

womenne
21. dec 2009

lalu prosim ta ona ma to iste čislo čo predtym?jedno mam ale neviem či ho ma.

ajka72
21. dec 2009

lalu ako som už predtým písala prišla som tu neskor takže som veľmi neprišla do styku s yasmi bola tu chvíločku a potom nastali tie problémy ak môžem rada aj pomôžem však si treba pomáhať len by to nejako trebalo zorganizovať či sa pošlu peniažky alebo nejaké oblečenie resp. sa hlavne jej opýtať čo jej treba a akou formou jej to doručiť myslím že my sa vieme dohodnúť tak len napíš 😉

ajka72
21. dec 2009

inak som včera zarobila cesto na tie zázvorníky dnes ich chcem piecť dala som ho odležať do chladničky ako píšu v recepte a pozerám že muž nejako často chodí do chladničky, idem pozrieť a on veselo je to surové cesto, mňa skoro porazilo, som sa ho opýtala či mu chutí a on že ano že kedy ho budem piecť, tak som zvedavá či do štedr. dňa tie zázvorníky vydržia, ja viem prečo zvyšok pečiem v stredu 😅

evka1310
21. dec 2009

dobre rano kocky...ja si vas stale citma (obcas) ale nestiham pisat, najme lebo nikdy neviem kedy budem opat online a mat cas citat, pisat a reagovat.... 😖

ale aj ja by som rada pomohla...som sice daleko ale koncom roka (co je ani nie o 10 dni ) tu bude moja kamoska a tak by som mohla nieco poslat po nej. Sice je to uz po Vianociach, ale rada pomozem...
mame teraz sice vela vydavkou 😒 a to sme aj tukli auto pred par dnami....ale myslim ze aspon nieco malo prispeit mozem...

evka1310
21. dec 2009

adrolka - inak to s tym podkanom - ja by som vyletela z koze...asi by som usla z bytu 😅 hehe mas mo obdiv...a si to neviem predstavit...hroza...