Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
3. jan 2010

no u nas je stav taky, ze na mna cosi lezie, vsetko ma boli, mam plny nos, nadchu, priserne bolesti hlavy 😒 ☹
Lelko uz nastastie nema teploty, klop klop klop 🙂

jankabambulka
3. jan 2010

juliagregor- aj ja tie vodítka pre deti- ale poviem ti nechcú ich ani za svet. ani ich na seba nenavlečú hneď sa paprčia... ak niekto má záujem predám ich .

yasmi-nebojkaj , už bude len lepšie. myslíme hodne na teba

margaretka-pomóóócccc - ja som to zakríkla od včera večera KAtuša oberá stromček !!!! helllpppp meeee. miško nie ten je tichý pozorovateľ ale katka to je chuantoréna-neviem kde je - tá jej rýchlosť v robení zle je až zarážajúca

womenne
3. jan 2010

Ahojte Saška dakujeeem 😵 😵 😵 mne včera segra doniesla krasnu dracenu,moj muž ako vždy zabudol tak som mu to pripomenula teraz sa chodi liškajuci 😀

evi to si mala naprd den ☹
lumi dufam že sa chlapcom ulavy čo to je za mastičku to sa dava priamo na prsia???ja mam doma podobny sirup ale mast je asilepšia nie?

segra dnes odišli take ticho tu je ale zase pridu tak sa chalani tešia,oni sa totižto balili že idu s nimi,Sebastianko stal pred komodou so slzami v očiach a hovoril:"Hela to je strašne ja nevim co si mam zabalit!"my sme sa tak smialy.

helka1
3. jan 2010

Ahojky,

vsetko dobre dvoj a viac maminam do noveho roka 😵 😵 😵 Hlavne zdrave a posluchajuce deticky prajem !!!

Choruckym detickam prajem co najrychlejsie uzdravenie 😉

Kiwuska, Grmi , wom, vsetko najlepsie k meninkam, sice oneskorene ale zo srdca prajem.

U nas bol biedny silvester, Radka sa 0.20 zobudila na delobuchy a uz nemohla zaspat, takze sme sa odobrali aj my do hajan 😖

elenita
3. jan 2010

Ahojte maminky,

konecne som mala chvilku casu a precitala som si aspon par stran, co mate noveho.
Aj deticky v albumoch som popozerala, krasne, ako uz vyrastli 😵
A mima, ja som tu tak dlho nebola, ze som ani nevedela, ze uz mate babenko na svete...... 😔 Malemu Vladkovi zelame vsetko najlepsie a nech z neho maju rodicia len radost 😵 😵

elenita
3. jan 2010

A aby som nezabudla, dodatocne prajem aj Saskam vsetko naj k meninkam.,...
Ti moju krpci tu prave chodia a drzia sa za rucicky, su straasne zlati 🙂
Inak a o yasmi som ja vobec nic netusila, ze ma take problemy... ☹

lumah
3. jan 2010

julia aj naši robia haaaam🙂)) Dávame im aj fenistil 3x denne, ten nám vždy predpisuje aj dokina, predpokladám, že zajtra nám ho predpíše tiež, už máme doma dva.
aneti ďakujem za upozornenie, dnes je druhý deň čo to beru, máme Sinupret, prejdeme naň. No uvidím, čo nám predpíše dokina. Zdá sa mi, ako keby im to kulinček ustupilo, ale zahlienení sú riadne-ten kašel je zle aj počúvať. 😒

lalupa
3. jan 2010

wom, vsetko naj k meninkam, myslela som, ze si danka, nie danielka 🙂

jankabambulka
3. jan 2010

wom-
Štebotala myška v tráve,
že ty sviatok sláviš práve.
Skromné je moje prianie, ako kvietok v poli,
nech ťa tvoje srdce nikdy nezabolí.
Láska nech ťa sprevádza na životnej púti,
nech žiaľom sa tvoj zrak nikdy nezarmúti.
A nakoniec, čo ti mám priať?
Buď šťastná, to znamená viac,
nech ti život môže dať.

adrolka
3. jan 2010

zase stíham. GRMITKO A WOM všetučkoo krásne k vašim menináám 😵 😵 (grmi, ja som včera zabudla)

lumah
3. jan 2010

grmi už aj teba to draplo? 😒

grmitko
autor
3. jan 2010

lumi no veru uz aj mna, som dnes nepouzitelna 😒 😒 vsetko ma boli ledva dycham, no.... uz mi bolo aj lepsie ☹ ☹

adrolka, to nevadi, vynahradila si mi to dnes 😉 🙂

jolanka
3. jan 2010

ahojte, ted nevim ktera totu psala ze se rozvadim, ale musim napsat ze to asi tak dopadne s manzelem si vubec nerozumime, ja se snazim to nejak urovnat kvuli detem ale on se nechce nejak zapojit aby to bylo dobre. nevim co s tim ☹ ☹ ☹ ja jsem z toho uplne hotova. ☹ ☹ ☹

yasmince preji jen to nejlepsi, rada bych ji pomahla kdybych vedela jak ☹

dnes jsme byli bobovat jak jsme si to krasne uzili oni byli tak spokojeny tahali si boby uplne sami ale nejvic se libi vozeni na bobech, mami tahej. vcera jsme byli plavat tak se tam dost vidovadeli, no uzili si to.
maminy co mam delat abych na ne nekricela a neplacala po zadku kdyz neposlouchaji?

lumah
3. jan 2010

grmi chuďatko a Domko je v poriadku? Je už doma, alebo u babky zostal preistotu? Dúfam že nejdeš zajtra takáto do roboty, daj sa vypísať.
jolanka ja som dnes tým mojich dala po zadku viackrát, boli zlí ako čerti a kričali sme po nich obaja s MM. No niekedy to inak nejde.

jankabambulka
3. jan 2010

jolanka - už máš asi tiež deťuchy v období prvého vzdoru.. o.i ty si zo žiliny?? či tam ste boli len na návšteve

lumah
3. jan 2010

jolanka ale ak máš dobré nervy, skús nekričať, nebiť, ale trvať na tom, čo od nich chceš a neustúpiť. Moja mama bola taká-keď u nej bola moja dcera ešte ako malá - niečo jej povedala, chvilu počkala, potom to zopakovala a tak stále, pokial to dcera nespravila nedlala jej pokoj - bez kriku a bitky. No mama mala na ňu zlaté nervy. Keď dcera prišla domov-napr. keď bola u našich 2 týždne - tak poslúchala chvilu, pokial nenabehla do starých kolají. 😝
Ale viem, že to takto funguje, len to chce veeeeľmi pevné nervy.

jolanka
3. jan 2010

lumah dekuji za pomoc, ja si prave myslim ze kdyz po nich kricim tak pak uz delaji ze to neslysi.tak jsem si rekla ze od zitra to zkusim podobrym a uvidime jak to pujde. nejvic v tom vadi urcite to ze neni harmonie mezi nami rodici.

janka nejsem ze ziliny ale mame tam tatinka od manzela, tak ze jednou do roka tam jedem.

lumah
3. jan 2010

jolanka po doborm skus, ale trvaj na všetkom, čo od nich budeš chcieť. Ja sa snažím občas, ale nemám niekedy nervy na nich. 😝

zefa
3. jan 2010

ahojte
wom aj tu ti prajem všetko naj 😵 😵

jolanka..ja som to písala..a je mi to ľúto ☹ ,lenže ked sa snaží iba jedna strana je to naprd
my už sme tu to vrieskanie rozoberali,lae sama som zistila,že podobrom dosiahnem viac 😉 len nie vždy to funguje 😀

katullka
3. jan 2010

Caute zienky,

Sasi, chuda uz aj Teba to chytilo, dufam, ze Ta to rychlo prejde.

jolanka, aj u nas sa casto krici a tiez dostavaju po zadku, no nie som na to velmi hrda 😔 . Casto si davam predsavzatia, ze nebudem kricat a vydrzi to vzdy chvilu a zase vybuchnem, asi som malo trpezliva 😔 . No tiez myslim si ze ak by som mala vacsiu trpezlivost po dobrom by som viac dosiahla ako kricanim a bitkou. Oni nas riadne skusaju 😒 . Chce to fakt "len" pevne nervy a doslednost ako pisala Lumi.

Yasmi, velmi Vam drzim palce a prajem Vam vela stastia a lasky v novom roku. Drzte sa!Pobozkaj za nas drobcekov!

Baby pisali ste o nocnikoch a uz viac krat som citala, ze baby su sikovnejsie, u nas sa potvrdilo, ze to celkom nie je pravda. Samko sa pyta na nocnik uz od 1r a 9mes a Paulinka sa nechce ani nahodou pytat, ale vobec ju nenutim a ani ju nedavam na nocnik, vidi ako Samko chodi a a ko ho chvalim, ale zda sa, ze je jej to jedno. Inak je srandovne, ze ked sa pokaka, tak za mnou pride, ze: maminka prebalit, Pavinka sa pokakala! 😀 A ako vie okolo vsetkeho mudrovat ale pytat sa vobec nechce. Samkovi davame este na spanie plienku, ale aj ked ideme na navstevu niekam. To spanie ani nebudem vobec riesit, kym nepojdu do skolky, ved zaspava pri flasi, rano je dost pocurany, no keby som ho este mala v noci davat na nocnik.. 😝 .

Mimus, musi to byt narocne s tromi detmi, je ale super, ze dvojky ho tak bezproblemovo prijali a neziarlia. Ked sa drobec uz zacne hybat, tak Ti ho snad uz aj trosku zavaruju 😅

El, pozerala som fotecky, drobci su zlati, taki mali vymyselnici 😵

katullka
3. jan 2010

Oslavenkynam prajem dodatocne vsetko najlepsie!!!! 😉

Baby, este mi prosim Vas neviete dat nejaky recept na nejaku dobru torticku pre deti? Cez vikend im budeme robit narodeninovu oslavu a chcela by som im upiect tortu len neviem aku 😒

katullka
3. jan 2010

Heli, ako sa citis, drobec "poslucha" v brusku? 😅 Pozerala som si fotky, no Adamko s Radkou dobre vyrastli od leta 😕 🙂 .

womenne
4. jan 2010

Ahoj dakujem za priania a basničku 😵 😵 😵 to je prva čo som od niekoho dostala 😵tiež si velamysli že som Dana aleb Danka,mama stym mala problemy lebo chcela aby som bola Daniela farar ma dokonca nechcel pokrstit 😀
muž si zapisal nejaky nespravny datum takže som i vybrala za trest drahši daršek našla som na internete krasny kabatik takže ho chcem 😎

jolanka vy ste sa prestahovali do čr však?nieje le nervozny ztoho ž tam nepozna nikoho?alebo z novej prace?To su ty chlapy do všetkeho ich treba nutit oni nemaju take citeni ako mamy,myslia si že stači že su,a zapajat sa nemusia ja to tiež občas mužovy vysvetlujem.Mame znamych ktory maju teraz babetko a on je taky zlaty otec tak krasne sa malemu venuje,nosi ho prebaluje,hlida si ho až mi je luto že moj oto prišiel takže mu to vynahradzujeme teraz skus si zabehnut niekde sama nech si s detmi užije on a opačne nam to dost pomohlo.

Božinku čo dnes varit?vy ete detom varite 2 chody?ja už fakt neviem čo.som bezradna..

grmitko
autor
4. jan 2010

lumi ja este pracu nemam ☹ hladam hladam, bola som na pohovore v stredu tak sa modlim aby ma vzali, celkom sa mi tam pacilo a mala som tam taky dobry pocit 🙂 🙂

dnes mi je malicko lepsie, dufajme ze uz to bude iba lepsie 🙂

jolanka ako pise Lumi, hlavne vela pevynch nervov, aj ked ja tiez nakricim a dam na zadok obcas, ked je uz toho vela, inak sa snazim veci riesit s kludom

womenne
4. jan 2010

jaj ja dam tiež občas na zadok a ziapem dost často pri Nokovej ignoraciii sa to ani neda,ale tiež mi je to luto snažim sa nedat sa vytočit ale on to ma asi v dare 😝

grmitko
autor
4. jan 2010

Dani ani ja netusim co dnes varit, mne sa uz minula fantazia na toto, nasi aj tak jedia iba zopar jedal, doma mi nove nezjedia, v skolke apson Lelko sa naje, takze ja uz fakt neviem co navarit

jankabambulka
4. jan 2010

dani ja som včera do parného nadstavného hrnca dala prsia, brokolicu, mrkvu, petržlen a uvarila rýžu = rizoto a majú to aj na dnes resp všetcia a borka s radkom k tomu rezeň čo ostali od včera nevypražené 😀
inak toto rizoto na pare máme radi všetcia 🙂

ika26
4. jan 2010

ahojte baby, chcem sa len opýtať či niektorá nemáte na predaj dve cestovné postieľky? pošlite mi IP ak máte niejakú ponuku dík. 🙂

womenne
4. jan 2010

vidiš Jani spravim zeleninove rizoto z tarhone.Dik 😉
ika nemam nepouživala som ,a neviete nahodou aku ma dlžk taka cestovna postielka?ked pojdeme na ten Hummer tak tam bude musiet jeden spat v CP a neviem asi sa už nezmesti ma rovnych 100cm,a neviem či nam daju večšiu postel..

fracle
4. jan 2010

Womenne, vsetko najlepsie k meninam 🙂 (trosku oneskorene).

Kocky, o tom kriku / vyprasku som sa na vas chcela obratit tiez, ako to zvladate. Nasi teda vyprask este nedostali (je mi to proti srsti), ale s krikom to bolo pred casom trosku horsie. Bol cas, ked som uplne stracala nervy, zacala kricat, ale chalani z toho mali uplnu traumu, ked teraz ktokolvek z akehokolvek dovodu zvysi hlas, nemusi to byt ani od zlosti, hned zacnu plakat. Takze sa riadne drzim na uzde, chalani su tiez spokojnejsi, od kedy na nich ideme 'po dobrom'. Vlastne som chcela vediet, ako to s detmi zvladate vy a uz ste mi na to odpovedali.... 😉.