Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
14. jan 2010

zefi, tak to bolo supeeeer!!! kurnik, mne trvalo dlho,pokial som vymyslela system,ale ten maly...sikovnik 😀 😀
konecne nieco,co vystihuje dvojicky 😀 😀

margaretka11
14. jan 2010

zefi, tak toto bola paráda 😀 😀 😀

jankabambulka
14. jan 2010

mar- ja s ňou problé nemám aby sa vykakala do nočníka ale aby to spravila pred spaním alebo po . lebo ona sa na to zhobudí, vykadí sa ale už nezaspí 😠 . už som skúšala podať papanie ako píše mima, aby to nemla po strávení. ale prd nič. ja neviem čo to má byť. 😖 teraz ešte nespí čo som ju dávala na nočník a prd vyčúrala sa a to bolo všetko..
ale už ju nebudem trápiť nech ide spať lebo miško spí skoro hodinu.
inak na erosa sa ma chlap pýtal či nepôjdeme , lebo mal možnosť lístkov a ja mu na to: a čo tak ďaleko a čo deti.... a po dlhom dohovore že NIE sa to skončilo a vy teraz píšete, žeby ste šli, mňa asi porazí...

mima595
14. jan 2010

janka-nech ta neporaza 😀 -u mna to bol iba zart-kde by som dala cvrcka? ledaže by som ho kojila v babysatke 😉

grmitko
autor
14. jan 2010

no mima vidis, vynajdes sa 🙂 len neviem ci by mu ta hlasna hudba prospela 😀 😀 😀

mima595
14. jan 2010

a myslis že EROS narobi vacsi hluk ako dvojky???? 😀 😀 😀

grmitko
autor
14. jan 2010

no to neviem porovnat, na jeho koncerte som nikdy nebola 😀 😀 😀 😝

mima595
14. jan 2010

grmi-dobrééééééé 😀 😀

grmitko
autor
14. jan 2010

😉

evka1310
14. jan 2010

inak ja som v utorok bola kupit mobil a dnes som im ho uz niesla naspat 😕 tak to bola rychlsot, zvycajne tie mobil nieco vydrzia, ale tento uz na starte nefungoval.. 😒 som ho nabila a ako som ho zapla, v priebehu 2 hodin sa 3x vypol... 😠 som mu asi nebola sympaticka, co ja viem...mna ta smola nechce pustit 😔

grmitko
autor
14. jan 2010

evi vam by sa uz trosku stastia hodilo, ale nezufaj, bude aj lepsie 🙂

grmitko
autor
14. jan 2010

inak ja na to ze som od vcera vecera v dost brutalnej depke davam ake rady do zivota 😀 😀 😀 😀 😀

evka1310
14. jan 2010

sasi hodit by sa fakt ze hodilo...a akoby to nestacilo poobede musim kist este k zubarovi 😖

womenne
14. jan 2010

Jani keby som byvala bliššie hne dby som šla to je moja laska vieeš?no a ešte Enrique 😅 na toho som chcela ist ked bol v BA ale drahy nechel ale nabduce idem na 99%teda ak tu pride 😅

Ja som dnes cchcela hrat s malymi pexesso a oni ma brutalne odmietli že sa chcu pozerat na rozpravku 😝 tak som si nachvilu zapla notas,ale o chvilu to skusim zas.

Inak rozmyšlam že malym kupim detsku kuchynku Niko sa snou stale v školke hra len neviem už budu mat 4 roky či to nebude len na nejaku dobu hmm čo myslite?

dracik1
14. jan 2010

caute, mam zapal priedusiek ☹ , beriem atb, hrdlo boli ako fras, hlava este viac, nasi isli s detmi von...MM dneska dojde aby deti neboli na krku starym rodicom...lebo otec uz straca obcas nervy....inak sa citim strasne....normalne som dnes chcela aby deti zmizli 😖 ako mi bolo zle, som ale strasna matka 😔

zefa, mala som kacaciu mast ale nepomohlo, ani cibulovy caj...tusim teraz zaberaju atb...ale drhne ma strasne na kasel...musim sa vyzdraviet, lebo ideme uz domov aby som vedela fungovat s detmi

sasi, dufam, ze rodny list najdes

katullka
14. jan 2010

Caute babulky,

dracik, to mi je luto, ze si chora ☹ , ale po ATB budes za chvilu fit. A to, ze si chcela, aby deti zmizli je uplne pochopitelne, myslim, ze kazda z nas ma urcite taku chvilku, ze si to prajeme, a ani nemusime byt chore 😔 . Takze urcite nie si strasna matka, iba sa chces rychlo vyzdraviet, aby si sa mohla venovat drobcom.
Inak aj nasi dedkovci obcas stracaju nervy, ale stale k nam chcu chodit, svokrovi stale hovorim, ze nech si od nas oddychne, ale nechce 😅 .

Dnes po obede boli nasi ako z divych vajec, bol tu moj otec, no dvaja sme mali s nimi, co robit, hotova katastrofa ☹ A to som ich chcela pochvalit aki su dobri uz niekolko dni. Ale boli asi prilis unaveni, uz od 19:45h spia a zaspali sami za par minut 🙂 .

Lumi, zacala som chodit s drobcami na cvicenie, je to na juhu v JUDO hale, neviem, ci to poznas, je to cvicenie na fit loptach, riekanky, spievanie a hranie sa..nechcela by si chodit? Bola som tam teda iba raz a so Samkom Pauli je stale chora. No Samco bol dost vyplaseny, drzal sa ma ako kliest a chytil asi tri zachvaty placu, nechapem coho sa tak bal ☹ Ostatne deti sa tam jasili. No dufam, ze ked pojdeme nabuduce a pojde snad uz aj Paulinka, bude odvaznejsi. On nie je vobec zvyknuti na deti, vsak stale len trcime doma.
Je to inak trojmesacny kurz, skupinky uz su zadelene, ale mozno by vas tam este vedela niekde dat.

Lalu, ako sa citis? Dufam, ze uz lepsie, drzim Ti palce!

Baby, na Erosa by som veru isla 😵 .

Evi, citala som si vsetko o Vas, dufam, ze uz sa konecne karta obrati 😉 .

grmitko
autor
14. jan 2010

dracik to ma mrzi, ze si chora, ale dufam ze atb ti zaberu a budes skoro fit 😉

katullka
14. jan 2010

Sasi dnes sme tu len my dve? 😕
Ze by sa vsetky venovali muzikom? 😉 Ja som dnes vecer slamena vdova ☹ .

Sasi ten rodny list sa Ti podarilo najst?

grmitko
autor
14. jan 2010

Kati nepodarilo, ale ako nanuska pisala, vybavila som to aj bez neho, ale aj tak si ho budem musiet ist vybavit, keby nahodou nieco, nech ho mam, ja ozaj netusim ze kde by mohol byt, uz som prevratila byt hore nohami, viem ze naposledy som ho mala na dedicskom po tatinovi a potom sa zahadne stratil

womenne
14. jan 2010

aj ja som tu kočky hladam ubytovanie v Prahe ty kokso tie ceny su desne.....

womenne
14. jan 2010

Ja sa pridavam k depkajucim matkam som dnes mala nejaku depku,konči mi materska a ja sa obavam či s niečo najdem.Som uplne zavysla do mužika a strašne ma to štve tak som dnes nervačila pol dna 😅 zajtra radšej pojdem do mesta...

zefa
14. jan 2010

dračik..mastička nie je liek..je to len trochu na uvoľnenie..som ti písala,že chod k dokine..a nie si strašná mama aj ja mám také dni...ako napr.dnes..päta bolí jak šľak,krámy mám brucho bolí jak šľak, deti ako zdivené,tiež som volala mame nech dobehne ich zobrať von aby mi aspoň ibík zabral 😝

katka,takže ja sa určo nevenujem mužíkovi 😀 😀 a ty využi vdovstvo na spánok 😉

na Erosa by som šla aj ja ,ale radšej zajtra do Prahy na Depeche Mode 😉

grmi a prečo máš depku?kôli tomu rodnému?

evi ty už ako fakt pošli tú smolu niekam do prčič

a myslím,že keby sa tie naše deti spojili by aj depeš aj Eros boli oproti nim potichu 😀 😀

katullka
14. jan 2010

Sasi, to je super, ze sa ti to podarilo vybavit aj bez neho. A kedy nastupujes v pondelok?

Wom, preco v Prahe 😕 ? A co si robila pred materskou?

zefa
14. jan 2010

do prčic..preklep

grmitko
autor
14. jan 2010

zefi nie kvoli rodnemu, ale kvoli muzovi 😒

zefa
14. jan 2010

neviem síce o čo ide ,ale predýchaj a snád nájdeš riešenie..neboj..keby niečo sme tu my 😉

womenne
14. jan 2010

katullka na vianoco som kupila drahemu Jizdu ummrem a je to v Prahe chceme tam ist tak na 2-3 dni chceli sme viac ale ceny ooooo desne

Saši zase neposlucha ☹ ?

lilinka76
14. jan 2010

Wom, akoto, ze Ti o chvilu konci materská, ved tvoji chlapci uz mali 3 roky, nie???

womenne
14. jan 2010

lili ja mam 4 ročnu mam z čr.Mohla som si vybrat teda ostatne maminy simožu vybrat ja nie dali ma automaticky na 4 ročnu matersku.Je to vyhoda aj nie.dostavam už 3 roky 3800kč čož je smiešne ale čo narobim....

lilinka76
14. jan 2010

To som netusila, Cesky maju 4 roky matersku???