Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

lalupa
30. jan 2010

aji, v meste odpratavaju sneh? tiez mate ho toooolko??
dajte mi ten tip 😉

mne dosiel nevyziadany mail, novy hotel v liptovskom jane, melrose 3* tusim, je tam pekne,maju akciu na vikendy

lalupa
30. jan 2010

aji,nic extra, povinna jazda od manzela k nim 😀 ,uz sme neboli 2x za sebou kvoli bruchu a operacii, teraz zeby kvoli oblecku??? 😀

mima595
30. jan 2010

lalu - a co si mala s bruchom? -

katullka
30. jan 2010

lalu,my sme tam mali vyborne pocasie cely tyzden, svietilo slniecko, snehu tam nebolo nejako vela, iba teraz posledne dva dni snezilo. Vcera a dnes velmi fukalo, ani sa velmi nedalo byt vonku, tak sme isli domov. Inak boli sme na vylete v Lipt. Mikulasi a boli sme prekvapeni, tam to vyzeralo ako na jar 😕 🙂 . Neviem ako po tieto dni, ale asi pred dvoma dnami, po snehu ani stopy.
Lalu, od leta si sa nejako zmenila?Lebo ked som Ta videla, tak si vobec nemyslim, ze nie si sexy 😅 😉 . Vyzeras mladucko.

mima595
30. jan 2010

jaj - asi si myslela tehu 😉 - dokelu - sorry, materska demencia na mna lezie 😉

ajka72
30. jan 2010

lalu nech je to čokoľvek a kdekoľvek kam idete uži si to 😉
a snehu tiež u nás neurekom aspoň že teraz trošku prestalo padať lebo nás zasype až na 6 poschodie 😀

mima595
30. jan 2010

hej, snezi a snezi a akurat dnes ma MM službu ☹ - no nic, hadam nebude odpratavat sneh 😀 😀

katullka
30. jan 2010

Mimus ako sa Vam dari? Matusko s Barborkou pomahaju? 😅

ajka72
30. jan 2010

veru lalu však ty si kočka tak neviem prečo sa nejako trápiš podľa mňa na tebe musí všetko dobre vyzerať 😉

mima595
30. jan 2010

Kati - no pomahaju... akokedy... hlavne neporiadok, ten vedia narobit teda poriadny 😖 😖
S Vladkom zatial nemaju co pomahat, hlavne keby ho nebudili tym krikom svojim...
ale zaujimave je, že Vladak si skor vsima Matus, aj si k nemu lahne, aj mu hrkalkuje, aj ho hladka... Baska ho ma na haku... som myslela, že to bude opacne

dnes som moje deti paradne namotala... som vam pisala, že obaja zboznuju slaninu, ale teda hlavne Matus
no a dnes som na obed spravila tarhonu a k tomu udene tofu s cuketou - teda to malo byt pre mna a MM, dvojky mali mat halusky s kapustou
ale ked som to jedla, tak si hovorim, parada, chuti to ako so slaninou - tak im hovorim, že nech idu obedovat, že je tam slaninka - a oni sa oblizovali aj za usami 🙂 / to nechapem, lebo toto nikdy nerobili/ a este si pytali aj duplu 🙂 - som bola normalne namakko - a potom som dostala aj pochvalu - "mamka, si dobra kucharka 😔 "
ale to teraz hovoria casto - minule to povedali dedovi, ked im spravil vodu si sirupom 😀

lalupa
30. jan 2010

mima, bolo velke a sla som rodit, presne 😉

aji, hahaha, to je vyhoda to 6.posch 😀 , my mame aspon nejaku antenu, keby nieco 😀

kati, dik, ale to uz nie som ja ☹ , ide to so mnou dole vodou, esteze nie som ja ta, ktora sa na seba diva, len v zrkadle, ale asi zrusim aj tie 😀, lutujem manzela, no nastastie je malo doma

ajka72
30. jan 2010

lalu už máš poriešenú školku?

lalupa
30. jan 2010

mima 😀
aj mne zavesili na spenat s vajickom,ze lubim vajicko, a to ho nemali sto rokov 😀
nase su zavisle na masku, takze ked nie je, tak tiez klamem, ze je ukryte 😅

aji, achjo, dik, no nie je to sranda, cici katastrofa,ani poriadnu podpiru si neviem najst, brucho trci a neviem, ci vojdem a vydrzim v nejakych opatkoch...a vlasy,to je podraz 😠

ajka72
30. jan 2010

lalu možno sa tak subjektívne cítiš ale okolie ťa vníma inak 😉

lalupa
30. jan 2010

aji este nie, bola som na omrk u nas v dedine, ale zapis az po 15.2, a moju povodnu sa chystam vybavit dalsi tyzden, to uz bude asi aj zapis, budem volat kamoske, je v dozornej rade ci co

grmitko
autor
30. jan 2010

nasi mali dnes na obed svoju milovanu ryzu a masko a Domko zahlodal ze on masko nelubi 😲 😲 ani ho nejedol, len ryzu

ajka72
30. jan 2010

lalu a povodnu chceš na železnikoch? teda sa istíš viacerými školkami, ja by som veľmi chcela tu na tatransku čo mám pod nosom boli sme sanprihlásiť už minulý rok, čo je podľa mňa choré ale to je daný stav je jednoducho boom so školkami tak sme sa boli aj teraz pýtať, tak sa riaditeľka vyjadrila že máme dobre miesto-10. v poradí tak hádam nás vezmu, ja mám prihlášku len tu ma porazí ak ich nevezmu

katullka
30. jan 2010

Lalu, na zimu sme asi kazda nejake kilecko pribrali, ale na Tebe sa aj to urcite strati, a verim tomu, ze prehanas, lebo aj na fotkach vyzeras super! Inak co sa tyka podprdy ani ja si neviem kupit, je to velka zmena oproti tomu, co bolo pred tym, ale uz som si na to zvykla. Moj stryko vzdy hovoril mojej tete, ze jej by si mala vypchat podprsenku ponozkami 😀 . No a na brucho nejake stahujuce nohavicky. A opatky ja uz vobec nesmiem nosit, mam problemy s kostou na jednej nohe, tak len siroke a nizke topanky 😒 .
Ale ked pozriem na tych mojich huncutikov, tak si poviem, ze to stoji za to 😉

ajka72
30. jan 2010

kattulka a ty ako stojíš so školkou u vás nebude problém dávaš ich u vás do školky?

katullka
30. jan 2010

Aji, ja som tiez zamerana len na jednu skolku, neviem, co urobim, ked ich nevezmu. Ale u nas su prihlasky az v marci. A vraj sa prihlasuje na mestskom urade, to necham, kto vymyslel, ked sa vsetky mamicky, co hlasia deti do roznych skolok dostavia na jeden mestsky urad.. 😒 . Neviem, ako je to inde, ale tu u nas napr. neberu deti, ktorych mamicky su na materskej.To sa mi zda dost nespravodlive.

katullka
30. jan 2010

mimus, no urcite mas dost prace okolo troch deti. Tvoji drobci vlastne chodia do skolky?

katullka
30. jan 2010

Mala by som uz ist zalahnut, zimnica ma tu striasa, noci mavame dost o nicom, na striedacku su hore.. 😒 .
Tak Vam prajem dobru noc a sladke snicky!pa

lalupa
30. jan 2010

aji, to ste na tom super!!! len by som tam par krat zavolala, nech nezabudnu

kati, dik, vonku idu len best fotky,ale fakt sa hanbim, ako som sa po dome spustila...
snad,ked sa vratim do prace, sa to zlepsi 😉
drzim palceky,nech vam to vyjde

ja uz mavam sny,ze ich nechavam v skolke a strasne mi trha srdce...a to je len skolka, co bude dalej??? to stale budem tak sibnuto uzkostna?

ajka72
30. jan 2010

lalu aj ja mám strach zo školky, tu teraz som s nimi začala chodiť na taku preškolkársku prípravu, lebo su strašne umamičkované, akosi si vystačia samé a keď je viac detičiek tak im to dlhšie trvá pokiaľ sa osmelia a zapoja sa, vedie to jedna pani čo učila v MŠ a je teraz na dochodku boli sme len raz tak som zvedavá, a tiež pri predstave že budu v školke a možno niekde plakať mi srdce trhá ale to je asi lalu na celý život

lalupa
30. jan 2010

kati,dobru nocku, nehc rano uz vstanete v poriadku 😉

aji, to je 😔 , udel vkuse sa bat o bobacikov 😅

katullka
30. jan 2010

lalu, aji, ja na to odlucenie od nich ani nechcem pomysliet, oni su dost velky maznacikovia, neviem, ako to bez seba prezijeme.. 😢 😢 😢 . Paulinka len ked ide pit caj z flase, tak krici: "maminka, rucicku drzat" a vyskoci mi na kolena a hraje sa mi s rukou.. 😅 Bojim sa toho ako rychlo tento posledny rok utecie 😢 .

lalu, ked sa vratis do prace, tak sa to urcite zmeni, budes mat viac starosti..ved teraz sa len motame doma okolo sporaku, vyvarame, vypekame..nemozeme predsa vyzerat ako modelky 😅

ajka72
30. jan 2010

idem aj ja haji, lebo už tu len žmurim pri pc, dobru nocku všetkým

katullka
30. jan 2010

dobru noc. uz naozaj pa pa.

ajka72
30. jan 2010

kattulka ešte budem reagovať na tvoj príspevok, aj moje keď im čistím noštek, keď sa sprchuju, keď im striham nechtíky, veľakrát aj keď zaspavaju sa musia niekoho z domácich držať ak tu je niekto- tatik, babka, ak ich nemôžem ja držať lebo s nimi narábam, kupem, strihám, ak sme sami tak sa držia vzájomne no a to je sranda pozerať ako sa utešuju pri čistení alebo strihaní hovoria si vzájomne aby vydržali že to nebolí, pri zaspavaní chcu len mňa aby som bola s nimi pokiaľ nezaspia a držala raz jednu a raz druhu a veru tento posledný rok mi akosi najrýchlejšie ubehol 😒

lumah
30. jan 2010

grmi už to začína u vás s tým maskom.. 🙂 deti zvyknu mäso domietať v určitom veku.
katka na kupeckého vraj začali zumbu cvičiť, nejdeme? každý štvrtok o 18,30 tuším. 😝