Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zuzka.25
30. jan 2010

ahojte

vy ste toho dnes ale popisali 🙂

lalu, moja HAK sa vola chloe a prave som si bola precitat jej neziaduce ucinky.. ako prvy v poradi boli prave bolestive prsniky :( a nasla som sa aj vo viacerych.. zmeny nalad, kozne prejavy, zmeny hmotnosti (aj ked za to mozu asi hlavne tie linecke kolace 😀) a ine..

vidim, ze viacere tu riesime skolku... som zvedava, ako nakoniec dopadneme vsetky, ci nam ich vezmu a pre tie, co maju vybrate dve, tak ze do ktorej 🙂

katulka a neprihlasuje sa na urade preto, aby zamedzili duplicite prihlasok??? mrzi ma, že ste zasa chori :(

lalu, vidim, ze mas inak presne tie iste pocity ako ja, ze doma sa zanedbavas.. tiez mam brucho trciace dopredu.. celulitidu taku, ze by som plakala :( vlasy.. to radsej ani nehovorim, zlate tehu, to som mala super vlasy.. ale zas tehu nemozem byt nonstop, ze?

no a ten des z odlucenia, to mam tiez.. je mi z toho normalne az fyzicky zle.. ze ich zhltne ten system a vypluje az niekedy po osemnastke.. kde su moje male babatka?? fnuk...:(

grmi, k tomu jedlu.. akurat som si pred par dnami povedala, ze uz u nas to nechutenstvo ustupilo a je to tu zasa.. luky ma take stavy, ze bud ani neochutna, alebo povie, ze jej, vajickova pomazanka, mnam, to lubim.. vcera sa mimochodom isli potrhat za nou.. rano si ju vypytali a po prvom kusku zrazu, ze nie, uz mi nedavaj, fuj, hnusne vajicko, to nelubim.. tak nechapem... na obed to iste... on chce len zemiaky, masko je bleeee... ked som mu naaahodou dala maso do pusy, zachvat a plul to okolo seba... o zelenine ani nehovorim.. a potom, o chvilu, ze chcem mäsko, samotne, mnam.. no chapes to?

zefa
30. jan 2010

zuzi aj naši majú delenú stravu 😀 Samko párky zásadne bez chleba,najradšej majú varené cestoviny bez ničoho,favorit č.1 varená brokolica to zbožňujú,ryžu aj každý deň by jedli,jeden deň aj pomleté klince by zjedli a na druhý majú hladovku

womenne
31. jan 2010

Dobre ranko kočky vidim že ste pokecali 😎 ja som planovala ist spat skor ale boli dobre filmy a aj tak som musela čakat na poslednu davku antibiotik...ale aspon trocha som sa vyspala.Sebko už negrcal včera cely den aj v noci len rano plakal že mu je zle aj vracat chce len nič nešlo ale predpokladam že bol strašne hladny aj ja mam občas take stavy žeso hladna a jemi ztoho zle.Sice som mu dnes neplanovala dat mlieko ale tak plakal že som ustupila tak uvidime,myslim si že t mal ztoho syra lebo vracal len vtu noc a potom už nie.

katullka mrzi že ste chory,nchapem že tak často ked mate všetko ok,neskušala si Imunoglukan?

Naši maly tiež nabeh na AE ale nikdy sa neprejavil tym čo pišete,raz maly vysyp ale to maly reakciu na Johnsons baby 😀 neviem ako sa to piše 😝 obsypali sa atak som menila krem a prešli sme na tmave DOVE a odvtedy mame klid,teraz ich už nekremujem,ale občas ešte ano.Moja neter ho mala riadny cuda všeliake maste,oleje do vody,segra sa sn nachodila do kupelov ale najviac pomohlo more tento rok by mali ist znova lebo už neboli 2 roky a vidno rozdiel....

Ja prehovaram tento vikedn muža na kameru,lebo bude ten karneval a chcela by som malych natočit sice mi kamoška povedala e požičia ale myslim že by sme ju využili ved aj cez leto dovolenka a take...

Inak naši strašne radi stavaju puzzle a neverili by steako vyborne to ide Nikovi,on neviem dobre rozpravat ale v inom fakt vynika.Sebko to napr.neposklada sam.

grmitko
autor
31. jan 2010

waw Dani, to by som asi nerozdychala 😀

chulia6
31. jan 2010

Ahojte uzdlho som Vam sem nevpadla-potrebujem poradit ako mam svoje desat mesacne ratolesti naucit spat vo svojich postielkach.Aj ked ich este kojim,no rada by som mala aj ja uz troska miesta na posteli...dakujem za kazdu radu!

jankabambulka
31. jan 2010

dračik - my používame balmandol do kúpeľa a na natieranie Excipial a priamo na také hodne postihnuté ložiská špeci zarábaná nastika. mal aj iné ale tie ani troška nezaberali. tieto z časti. dnes v noci stále kričau auaua bojí. ale neviem či očká alebo ekzém lebo sa škriabal po tele ale aj trel očká... 😖 😠
lalu- ja používam HAK- nuvaring- je perfekt akutár občas mávam tiež po skončení menzesu výtok ale ten po 2dňoch odíde.
školka-tak nám povedali , že ani nemusíme podávať žiadosť u nás- teda na našom sídlisku lebo majú kvantum 3-r detí a tak nebudú brať mimo termínu-čiže septembra. 😠 sakriš-urobili mi škrt cez rozpočet

nana77
31. jan 2010

ahojte 🙂 !
ale ste toho popisali, babizne ukecane 😀 uz ani neviem, na co vsetko som chcela reagovat...

zuzka, napisala si to totalne vystizne - to o tom, ako ich pohlti system a vypluje v 18tich... aj ja mam z toho strasny strach. doteraz, resp. vacsinou do tych 3 rokoch su stale s nami, s ludmi, ktori ich maju radi. ale od skolky pocnuc nastupuju cudzi ludia...niekedy ma prepadaju take blbe myslienky, ako ze ci deti budu mat radi svoje ucitelky, resp. ci ucitelky budu mat radi moje deti...ci sa tam budu dobre citit, ci mi na nich daju dobry pozor, ci im nikto neublizi... ale holt, to je zivot, budeme ako rodicia musiet vela veci prehltnut, mam taky pocit... a mysliet pozitivne, to hlavne

lalu, podla mna si kocka ako z casopisu!!! co je to za porazenecke reci??? haaa???? ale chapem ich dobre, asi ako vsetky, alebo minimalne vacsina... vzdy, ked stretnem nejaku kamosku, co je nahodena, super uces, super mejkap, super oblecko...a ja - vlasy v lepsom pripade aspon umyte, uces ziadny, mejkap - zabudni (aj ked ani predtym som sa velmi nemalovala), rifle, tenisky, resp. najpohodlnejsie cizmy co mam a teda najnepeknejsie, ovesana taskami s jedlom pre deti, s hrackami pre deti, s nahradnym oblecenim pre deti (hlavne v lete)... no hroza...a potom stretnem nejaku kocku a mam komplex... ale zase na druhej strane, som stastna, ze mam deti 🙂

HAK - neuzivam ziadnu. vzhladom k nasej diagnoze nemusim... ako nam bol povedal jeden radobyvtipny doktor, ked sme patrali po pricinach neplodnosti - blahozelam, mate antikoncepciu dozivotne zadarmo!!! - podotykam, ze vtedy mi to neprislo moc vtipne, kedze sme sa snazili o babo...

wom, to je teda fakt sila, tie stvorcata - 2xdvojcata...totalna raritka... ale krasne 🙂

chulia, no ja ti asi moc neporadim. tento problem sme my nemali, lebo mali boli od zaciatku v postielkach, takze sa na nasu postel nenaucili... ale teda ja som, bohuzial, nekojila... chapem, ze matka, co koji, je rada, ze je rada...

mima, super, ako sa ti podarilo rozbehat to kojenie, si sikulka!

katka, strasne mi je luto, ze ste zase chorobky... ja uz to tiez nechapem...

zefa
31. jan 2010

ahojte
akurát zaspali

dopíšem a idem zo seba urobiť asoň neakú ženu...mastné vlasy,obočie ako Brežnev atd 😀 😀 😀 😀 😀

chulia..ani ja neporadím..my sme tiež boli od prvého dňa v postielkach(do asi3mes. v jednej 🙂 )

mimka..ste šikulkoviaaaa 😵 😵 😵 ..korunky a čas ušetrený 😉

dvojičky...juj zlaté,ale chvalabohu ,že nie moje 😀 aj ked čo ja viem možnože by aj...len už fakt neviem ako pri prvých krokoch..moji šli každý iným smerom tak toto neviem ako by som chytala 😨

grmitko
autor
31. jan 2010

zefi, citas mi myslienky 😀 😀 tiez by sa mi nejaka udrzba zisla, tusim si idem dat masku a to obocie dat nejako do poriadku 😝 🙂 🙂 vlasy si zmyjem az vecer 😉

womenne
31. jan 2010

hellou my sme prave prišli boli sme v kostole a pozriet na tie kamery a domov sme si odiesli krasnu fialovu kameru s fotakom jupííííííííííí 😵 😵 😵 bola v akcii o 2000.-lacnejšia a posledna jaj aka som rada 😵 😵

nana77
31. jan 2010

zefi, ze breznev.. 😀. tiez to bolo podobne u mna, tak som bola vcera po sto rokoch na kozmetike... auuuu, auuuu....dala mi teda riadne zabrat...fuu, ale sa aj na mne narobila zato 😀 😀 😅 😔

womenne
31. jan 2010

ja by som chcela ist tiež ku kozmetičke fuziky povytrhat 😀 a opravit obočie...nana ty si davaš aj čistit pokožku?

grmitko
autor
31. jan 2010

joj baby ja uz ani neviem ako sa kozmeticka pise 😀 😀 😀 😀 😀 ked tam pojdem tak hlboko zaplace nad mojou pletou, ale uz pracujem, tak raz za mesiac si taketo potesenie doprajem 😉 🙂 🙂

juliagregor
31. jan 2010

ahojte,
musím napísať, mm sa holil a najstarší sa ma pýta : maminka a ty sa prečo neholíš s tatinkom ved aj ty máš fúzy 😅
jaj skoro my vystrelo...

grmitko
autor
31. jan 2010

juli 😀 😀 😀 😀 ake uprimne detske 😀 😀 🙂 🙂

juliagregor
31. jan 2010

je zlatý miláčik môj 😀 ,
ja si nedokážem sama sebe ubližovať, obočie si nevytrhám lebo na jedno oko nevidím a potom to nemám rovnaké a musím sa objednať na kozmetiku už je ozaj čas...

nana77
31. jan 2010

juli!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 , to bolo fakt dobre, zlaty, maly... 😀

wom, bola som aj na cisteni a skoro som skapala, ako ma bolelo 😝 😝 , ale masaze a parafinovy zabal - tie boli super 🙂

juliagregor
31. jan 2010

aj mm sa 😀 , ale ked som mu povedala koľko stojí kozmetika, tak ho smiech prešiel 😝

to čistenie je ozaj hrozné ale tiež mám rada zábaly a masáž 🙂

womenne
31. jan 2010

nana a čim to čistia ja by som tiež potrebovala ja nemam nikde nič iba okolo nošteka 😝 parafin jaj to je super.Ja si musim počkat ked začnem pracovatmala som ist buduci mesiac ale som muža prehovorila na tu kameru takže mam aj narodky aj vyročie vyriadene 😀

zefa
31. jan 2010

no naša Nancy za minule recitovala.....naša mačka stakatá mala malé mačatá,jedno biele,jedno čielne a to tretlie okaté po mamine chlpaté....

dracik1
31. jan 2010

aaaach kozmetika...pred tehu kazdy mesiac...teraz som nebola 2 roky 😝 , 20 euro je momentalne vela penazi 😀 a parafin je super, ja som si davala na ruky, som ich potom mala ako miminko

kocky dakujem za rady...vcera som ho vykupala v Oilate, hrosia koza je taka miernejsia, natieram ho kyselinou mliecnou s excipialom, hruba vrstva, uvidim ako sa to bude vyvyjat....jani, chudatko misko, nech je uz jar...aj mne zacina pomaly zima liezt na mozog...u nas na pezinskej babe je 65 cm snehu a ja som chora, bodaj by to slak trafil...som sa tesila na lyze...som zvedava, ci sa dostanem tento rok 🙄

chulia, nasi sa naucili spat v postielkach az ked zacali chodit, dovtedy ani za svet...v noci sme ich najprv uspali vo velkej a preniesli, cez den spali iba v manzelskej

mima595
31. jan 2010

nana77- ale pozor, ani my sme HAK nepoužívali kvoli nasim diagnozam/ ani ja, ani MM sme mali diagnozy, že iba IVF nam pomože/, aj sme si robili sransu s MM, žE KOLKO USETRIME ZA HAK a bum 😀 mame VLADKA 😉 😉

lumah
31. jan 2010

zefi aj naši miluju ryžu-hlavne david.
julia 😀 😀
ja velmi rada chodím na pedikuru-no pred letom a vlete pravidlen, v zome sem-tam a milujem masáže chodidiel, to sa potom cítim super. 🙂
A pred dvoma týždňami som bola na masáži chrbta, buduci týžden pojdem ai na masáž noh, tie ma dosť bolievaju, ked vela stojím. 😔
Čo sa týka spania v postielkach, to bolo treba robiť od začiatku, nie ked si teraz zvykli s maminkou v posteli-to bude ťažké teraz zmeniť, ja som ich od začiatku dávala do postielok a beru to ako samozrejmosť-nevravím, stane sa občas, ked sa Dadovi sníva nejaká divočina a plače, že ho vezmem k sebe, ael to je velmi sporadicky.

lalupa
31. jan 2010

ahojte

vonku je ako v rozpravke,az na ten vietor, uplne nas zavialo, manzelo odisiel na futbal, decka spia, vonku fuci...

2x dvojicky krasne,ale netrufala by som si

nanuska, dakujem, neviem, mne uz vsetko lezie na mozog, pred deckami bolo vsetko ine a ja lutujem manzela,ze sa na mna tych par minut,co je doma, musi divat...len cakam, kedy deti zavesia, mami,preco si taka skareda a ostatne tety pekne???

poobede som si slofla s deckami,ale snivalo sa mi s mojou starou mamou a neviem sa z toho spamatat...aj vam sa to stava? normalne sa mi tlacia slzy do oci, ako velmi mi chyba a pritom je tomu pomaly uz 8 rokov a bola niekym vynimocnym...

som nejaka emocionalne rozkyvana, neviem, ci dlhou zimou, materskou alebo HAK

nani, presne ako pise mima 😉

mozete mi prosim napisat, co vase decka papaju pocas dna? mate nejake dobre recepty? a kedy spinkate cez den a vecer?

idem budit decka

grmitko
autor
31. jan 2010

lalu (a vsetky ostatne kocky fesandy, co ste tu) ked budes mat depky z toho ako vyzeras ( a to vyzeras super) tak si pozri moje fotky a hned sa ti zlepsi nalada, ja som tiez jak tank co som doma, esteze nemame doma vela zrkadiel 😀 😀 😀 ale tak ja som stihla nikdy ani nebola, ale co je vela je vela 😝 😝 uz som si aj ja povedala ze s tym treba nieco robit, len tato zima ma nejako ubija, uz by mohla byt jar, potesila by som sa 🙂 🙂

zefa
31. jan 2010

lalu ty ideš budiť deti o 17.30?...to kedy chodia spať 😨 ...teda ja neviem ale naši ked prechádzali na jeden spánok denne ich to začínalo lomiť asi o 10.00,takže som im to natiahla najprv na 11.00 a trochu neskôr až doteraz chodia o 11.30-12.00h..pospia 2 hod....večer o 19.00 kúpať vypiť mlieko,umyť zuby a o 20.00 -20.30 spia...toto si neviem predstaviť..ved to by sme už poobede nikam s nimi nemohli ísť

grmitko
autor
31. jan 2010

nasi spavali uz iba raz denne od roka a stvrt, tiez som to natahovala a trvalo to len par dni kym si zvykli chodit spavat o 12,00, pospali tak 3 hodky a potom sli spat az vecer 🙂 🙂

lenkamt
31. jan 2010

ahojte.

baby odporúčam www.ganelli.eu super rýchle keď chcete byť rýchlo kočky 😉 ja som začala v lete chodiť každý mesiac aj ku kaderníčke aj ku kozmetičke, proste si musíme aj my vedieť nájsť na seba čas aj peniaze 😉

náš režim spania - 21.00-7.30 12.00-14.00 ale to je zväčša o polhodinu menej. raňajkujú mlieko, potom so mnou ždibky pečiva, potom kúsok ovocia, obed dve misky polievky , po spaní trochu druhého, potom už len jogurt alebo niečo také a na večeru krupicu z fľaše.
oblúbené jedlá - perkelt, halušky so syrokrémom, pečená ryba, cestoviny so syrovou omáčkou, karfiol, pizza, lievance a najradšej ale to im dávam iba občas - vyprážané kura 😅

grmitko
autor
31. jan 2010

ja robim muzovi uctovnictvo a deti tu za mnou vymyslaju, muz je na hokejbale, ten vikedn nam nejako rychlo utiekol 🙂 zajtra zase do prace 😒