Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

zefa
31. jan 2010

lalu
ad stará mama...asi si ju milovala tak ako ja moju...mne neskutočne chýba,aj mne sa s ňou sníva a veľmi intenzívne...možno to znie divne ale ona ma chodí upozorňovať občas...ked sa mi s ňou sníva viem,že sa niečo bude diať, ona to tak nepriamo naznačí v sne...mne umrela v náručí aj som jej dávala um.dýchanie,zavrela oči a po neakej chvíli ich otvorila posledný krát sa na mňa usmiala a... 😢 😢

grmitko
autor
31. jan 2010

Leni nasi miluju vyprazany syr, za tym sa idu zabit a tiez rezne, ale to maju ozaj len obcas 😉 😉

ja som to ganelli.sk nasla uz davno, len cakam na vyplatu, ktora bude az bohviekedy, tak potom si snad nieco objednam 😀 🙂

aneti78
31. jan 2010

Lenka a to tie tiene vyzeraju akoby si sa normalne namalovala? a drzi to cely den, resp. aspon tych osem hodin v robote? 😀

ja som teraz nasla babu, co predava loreal kozmetiku za polovicne ceny a kedze si ju kupujem,tak preco nevyuzit,dokonca je z PO, tak som zvedava,co mi odpise.
ku kozmeticke chodim ak sa podari raz do mesiaca, ja to zboznujem a aj potrebujem,ale iba to klasicke cistenie s naparovanim mi zabera, ziadne tie "zazracne" nove metody co len namaze a plet je cista, mne nepomozu 😉
ku kadernicke chodim len strihat a farbim len doma tonovacim samponom, zatial nepotrebujem farbu

womenne
31. jan 2010

mne sa tvoria take drobn tmavšie uhry,mejkapom a to zakryje ale aj tak by som chcela aby sa to vyčistilo 😖 teraz som si kupila podklad pod mejkap aby vydržal tak som zvedava.

Anety očne tiene musia mat dobry zaklad mne kamoška poradila značku kurnika le prave som zistila že mi to maly roztrihali 🙄 ale spytam sa jej.Vola sa to podklad pod očne tiene 😀 myslim že to bol maybellin no zistim ti to 😉 vraj potom vydržia dlho.Ja tiež nejaky potrebujem lebo ako nosim okuliare mam take tmave oči potrebujem ich rozjasnit,vypadam stale unavene neviem prečo vedich nosim už dlho...

lalupa
31. jan 2010

grmi, ty si kocka, urcite si krasna aj bez makeupu, no ja som ten typ na zlaknutie bez a ujde s makeupom...

leni, dakuujem , ty si mi napisala presne, co som chcela vediet 😉

my sme presli na jeden spanok po roku a pol len kvoli dovolenke, inac by asi spali 2x, lebo vstavaju medzi 8-9, poobede spinkaju 14-17, niekedy dlhsie, a vecer ukladame o 8,30, spinkaju do hodiny najneskor, najcastejsie o 9,00

nase vobec kase, teraz som urobila tuniakovu pomazanku, pomazanky zbozbuju, niekedy len vylizuju a chlebik nechaju, ale my sme po tatikovi chlebikove 😅
len tej vody do nich neviem vela napchat

zuzi, pisala si ,ze mlieko s dvoma odmerkami granka, nemyslela si umele mliecko?

leni, pizza? mnaaam, ale natahujem cas, aby decka nevideli 😀 , a vyprazane som zrusila nedavno, kvoli vycitkam ☹

mima595
31. jan 2010

baby - mi ani nespominajte vahu ☹ ☹ - ja mam taku depku, že až - to ktory mudry vymyslel tu vetu, že pocas kojenia sa može jest vsetko a nepriberie sa??? Ved ja odvtedy, co som porodila, jem iba raz do dna - zacnem rano a skoncim vecer 😠 😠 😠 - a už sa pomaly splham k vahe, co som mala pred porodom 😠 😠 katastrofa

baby, tie co ste kojili - ste priberali pocas kojenia?? a ked ste prestali kojit, isla vaha dolu??? Ja som ten typ, co sa musi v jedle obmedzovat a riadne a k tomu riadna porcia cvicenia, tak dufam, že po roku už budem moct na sebe zacat makat - aj ked to už budem skoro v "prechode" 😉 - myslim vekom

lenkamt
31. jan 2010

Aneti - drží to jak fras, nie je to tak dokonale vytieńované ako v tej reklame ale veľmi pekné, vidno že sú tam tri farby 😉 ja to najnovšie už neťahám iba otlačím a dám preč 😉

pizzu - robím babám takú ich detskú - len kysnuté cesto, kečup, dietna salámka, kukurička a syr 😉

no a ja som si kupila naparovačku v lidli za nejakých smiešnych pár eur 😉 raz začas sa naparím ale po kozmetičke je to lepšie 😉

grmitko
autor
31. jan 2010

ja pouzivam fantasticky podklad po ocne tiene, je od firmy LR, a mozem potvrdit, ze tiene s nim vydrzia ako nove 12 hodin, su intenzivnejsie, krajsie a dllllho vydrzia 🙂 🙂

lalu dakujem, ale to si ma nevidela rano 😀 😀 😀 😀 😀

aneti78
31. jan 2010

Leni, vyzera to lakavo, mozno vyskusam. ja sa viem namalovat,ale obcas ked zaspime, nestiham 😀

Mima, ja ked som kojila, sice kratku dobu, tak sa mi brucho stiahlo trosku,ale ja som jedla malo. asi aj preto som prisla o mlieko. nedokazala som sa prinutit jest casto a take tie veci, co pomahaju pri kojeni, hlavne,ze kym som bola tehu,tak som v nemocke kazdy den chodila pytat tu rascovu polievku a zjedla som jej aj po dve misky. potom mi ale vobec nechutila.
ja som schudla si pred dvomi rokmi a celkom sa mi to podarilo udrzat,ale teraz chcem zasa schudnut,ved este je z coho, ale ja viem,ze ked nebudem jest sladkosti a somariny,tak schudnem aj bez cvicenia, len to chce rezim a disciplinu, v robote to je horsie, lebo tam stale nieco jeme a znasame ku pc a kazdy kazdeho nuka 😕

grmitko
autor
31. jan 2010

ja as neviem donutit nejest sladke, a pritom viem, ze keby som to nejedla tak schudnem aj bez cvicenia, pohybu mam v robote dost, len to sladke je moja velka slabost 😒 😠 som sama na seba nahnevana za to, ale neviem si nedat sladkost

aneti78
31. jan 2010

grmi skus uberat z mnozstva a dajme tomu si daj zavazok, ze otyzden sa dopracujes k tomu,ze uz si nedas vobec nic sladke. alebo nahrad niecim zdravsim 😉

zefa
31. jan 2010

grmi dalšia závislosť...aj ja sa pridávam..ja slané nemusím sladké musíííím..a 1deň pri krámoch jem iba čokoládu a pijem vodu,nič iné do mňa nedostanete lebo by som sa po.... 😀 😀 😀 😀

zefa
31. jan 2010

lalu ak od teba muž so strachom neušiel,tak to nebude až taká katastrofa 😉 😀 😀

womenne
31. jan 2010

zase to kysute cesto 😢 😢 😢

grmitko
autor
31. jan 2010

zefi to som rada, ze nie som sama zavisla 😀 😀 😀 😀

mima595
31. jan 2010

no sladke a cokolada a fajny vonavy chlebik -mnam 🙂 - z toho su moje kg ☹

grmitko
autor
31. jan 2010

babulky ja sa bojim ze som nieco posrala ☹ ☹ ☹ ☹ chcekla som si preinstalovat notebook a nieco mi to tam preformatovalo a este stale to n eico robi a ja mam strach ze som prisla kompletne o vsetko co som mala v pc ☹ ☹ ☹ ak hej tak sa rovno asi idem zabit ☹ ☹ tato vista posrata je dobre od veci ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jankabambulka
31. jan 2010

baby !!!!! NORMÁLNE MA SERIETE !!!!!!!
ste normálne??? že sa takto podceňujete!!!! život sa nezakladá na kráse vonkejšej !!!! MY SME KRÁSNE Z VNúTRA A kto to nevidí má smolu a nestojí nám za to, aby sme si ho všímali a tá vnútorná krása musí zákonite prejaviť aj na tej fyzickej-vonkajšej. ČIŽE SME KRáSNE A HVIEZDY!!!!
😵 😵 😵 😵

grmitko
autor
31. jan 2010

Janulik ty nase slniecko 🙂 🙂 🙂

jankabambulka
31. jan 2010

Mima. ja som pri prvom pôrode pri kojení a aj po skončení schudla hneď do mesiaca a bola na pôvodných z 93 na 59 🙂 😉 a teraz pri dvojkách som priberala počas kojenia 😒 a po prestatí som na váhe o pol kila viac ako pred pôrodom.. dokonca tehu rifle neprevlečem cez boky!!!! 😀 😅 tak asi tak. ja si myslím , že je to indi-vindi 🙂

nana77
31. jan 2010

mima, ja by som sa velmi tesila, keby aj u nas tak "motyka vystrelila" ako u vas. ale je to velmi vysoko nepravdepodobne, povedala by som ze az nemozne... aj ked nikdy nehovor nikdy 😉

lalu, ja som ta teda nikdy nestretla osobne - zatial 😉 , ale z fotiek na mna posobis ako pekna baba, tak o co ide??? hmmm??? a to su aktualne fotky hlavne, ziadne z obdobia pred tym... inak, ta nalada, co pises - to bude spojenie toho vsetkeho - zimy, materskej aj hak... je malo slnka, preto sme take nijake... uz aby bola jar, zacne vsetko zelenat, kvitnut, slnko svietit...juuuj, neviem sa dockat

wom, no cistenie je vlastne vytlacanie - teda aspon ta moja to tak robi...klasika. ale tentokrat fakt bolelo, ved mi aj povedala, ze to mam zanedbane 😀 😔 ...

sasi, no dufam, ze si neprisla o vsetky data...lebo keby si spravila, co si napisala (ze sa zabijem), co by sme si tu bez teba pocali??? 😀 😀 😀 . ale nie, vcul vazne - ak si o vsetko prisla, je to pruser ako mrak...ja to poznam, stalo sa nam to... prisla som okrem ineho o fotky za 9 rokov spolocneho zivota s mm. najviac ma vsak mrzia fotky mojej mamy, o ktore som prisla.. 😔

zefa, uff...to je sila, co pises s tvojou babkou... 😔 . ja mam podobny zazitok s mojou tetou, aj ked neodisla v mojom naruci, ale starala som sa o nu pocas jej vaznej choroby a zomrela tu u nas... este o jednej v noci som jej bola dat pit a popravit postel a o piatej rano tu uz nebola.. 😔

jankabambulka
31. jan 2010

fakt, veľa báb by sa chcelo podobať "celebritám", ale pamätáte na mail-y ktoré chodili a tie celebrity čo boli nenamaľované -normálne grrrr.
sú vonku a kilo make up-u, zmaľované ako tapetový valček alebo veľkonočné vajíčko a nehcela by som byť v ich koži večer -keď sa odmaľúvajúúúú 😀 😀 😀 asi požívajú tie škrabky na stenu -teraz ma tak rýchlo nenapadá ako sa to volá jááj špachtla 😀 😀
ony by si mali brať príklad z nás žien !!!

nana77
31. jan 2010

janka - svata pravda, co pises!!!! uz len amen mozem doplnit 🙂 !

ooo, mm ma pozval na poharik cerveneho...nejaky romantikus vecer tusim chysta 😵

jankabambulka
31. jan 2010

aj môj je romantik-spravil si topinku s cesnakom na to kečup a volské oko mňa ide trhnúť od jedu -- ppoooommoooocccc mňamky. to milujem ale boli sme dnes kúpiť rifle a neobliekla som 32-jku tak akože nemám ani chuť

grmitko
autor
31. jan 2010

baby tak som prisla o vsetko co som mala v pc 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 a este muz mi tu nadava, ze co som to robila ked sa tomu hovno rozumiem, ale ved to pisalo, ze to formatuje len windows a nie cely disk 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ja som taka krava sprosta ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ teraz tu revem, lebo vsetko co som tam mala je v keli, asi 11000 fotiek, dokumenty, hudbu....... vsetko je to v keli ☹ ☹ ☹ ☹

nana77
31. jan 2010

jezismaria, saska!!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jankabambulka
31. jan 2010

juuj sašenka -to mi je ľúto , a nedá sa to nejako zachrániť. kedysi sa také stalo kamarátke a išla do akejsi firmy, zaplatila a oni jej to vytiahli späť. ale neviem ako.veď vieš , že ja som tech. antitalent

nana77
31. jan 2010

janka, v takej firme je to brutalne drahe... my sme to aj boli ochotni zaplatit (kvoli tym fotkam hlavne), pytali za to okolo 10.tis sk, ale aj tak nam nedokazali pomoct... takze mi to mame definitivne prec... od vtedy vsetko zalohujem na zalozny pevny disk

juliagregor
31. jan 2010

sasi nestresuj, kukni na net dá sa stiahnuť program na záchranu údajov mne zmazalo 42700 súborov, skoro všetky fotky som zachránila, bola to ale hrozná robota, nájdem názov a napíšem

jankabambulka
31. jan 2010

julijka super zážitok 😵 😵 😵