Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

juliagregor
31. jan 2010

restoration verze 2.5-14

juliagregor
31. jan 2010

dala som - obnoviť skopírovaním a po jednom som to ukladala do nového priečinka robila som to dva dni, program sa nesmie zatvoriť ...mne to stiahol sused on je IT technik

juliagregor
31. jan 2010

minule dávali v telke, že firma za obnovu zmazaného PC berie cca 20 - 30 Eur

grmitko
autor
31. jan 2010

juli to ozaj??? to take existuje??? no sem s tym prosiiiim, lebo ja osm nestastna 😒

grmitko
autor
31. jan 2010

juli ale to je iba na obnovu zmazanych suborov, nie po preformatovani ☹ ☹

juliagregor
31. jan 2010

ja ten program mám v PC nájdem ti link na nete

juliagregor
31. jan 2010

http://www.snapfiles.com/get/restoration.HTML

sasi odporúčam zastav sa najprv v nejakej firme a opýtaj sa na cenu, je to desná robota a tých 30 Eur zato stojí

zefa
31. jan 2010

grmi no zbohom..ja fotky okamžtite zálohujem aj na cd aj ostatné dôležité veci..nám sa to stalo v robote som poučená..našťastie SPP má svojich fachmanov,ktorý sa starajú o pc,takže to zachránili 😝

zuzi dala som do albumu tú lentilkovú kytku čo som robila

tu píšeme ako divé a zavárame tým pc 😀 😀 😀

juliagregor
31. jan 2010

a to som obnovovala asi len 100 fotiek lebo ostatné som mala zálohované a ešte som prišla aj o rozpísanú diplomovku

nana77
31. jan 2010

no neviem, my sme to mali tiez preformatovane, data sa nedali zachranit..nejaka fatalna chyba vraj, mm je odobornik, co sa it tyka, nevedel to zachranit, skusali este dvaja jeho kolegovia, nepodarilo sa, potom ta firma - a to naozaj pytali cca 10tis sk, ale nevedeli s tym pohnut... peniaze, samozrejem, potom nezobrali... saska, dufam, ze to nebude aj u teba az taky pruser... nase su navzdy stratene...ale neboli len vymazane...

zefi, krasna kyticka 🙂

grmitko
autor
31. jan 2010

juli toto stoji viac ako 30 eur, skor okolo 300 eur a to je uz dost vela za fotky, aj ked ich bolo 10000 ☹

grmitko
autor
31. jan 2010

zefi krasna kyticka, sikulka si 🙂 🙂

juliagregor
31. jan 2010

vyskúšaj za otázku nič nedáš a ked vela tak to budeš mesiac pomaly po večeroch obnovovať stačí len ked PC zavrieš a ten program bude bežať dalej
aj ja mám Vistu

juliagregor
31. jan 2010

mne zmazalo celý PC a nevieme príčinu, treba vyskúšať, zajtra sa opýtam môjho suseda a napíšem

grmitko
autor
31. jan 2010

dakujem Juli 🙂
uz sa mi aj kamoskim muz ponukol ze sa na to pozrie, tak hadam sa podari nieco zachranit, pevne verim 🙂

juliagregor
31. jan 2010
zefa
31. jan 2010

grmi..dúfam,že sa to podarí
a napíš mi prosím nazov toho podkladového krému na oči..ja mám mastnú pleť a nalíčená vydržím fakt málo..to neustále musím obnovovať..dík...a dobrú noc všetkým

lalupa
31. jan 2010

ojejeej sasi, tak to je pruser 😔
poznam to, po niekolkohodinovom svadobnom foteni v meste sa nam fotograf dlho neozyval, vyhovaral sa, nakoniec prisiel so sklopenymi usami,ze sa to posralo ☹ , presli tym traja ludia, nakoniec nam zasave-ovali dve tretiny 😉 , vydarenych viac nez dost,tak sme to neriesili, kamos to spravil zadara
drzim palce, to je na nervy a tiez odporucam zalohovat!!!

jani, uz sa tu nechcem stazovat 😉 ,ale ja som skareda aj zvnutra, uhundrana, rypem, sekirujem, vrieskam, nechcem si sypat popol na hlavu,ale je to moja blba povaha,ktora ma teraz neskutocne volno na materskej a drbe mi z toho...
zefi, bojim sa,ze jedneho dna fakt ujde, uz dost,ze je vkuse v robote, ani domov ho nebude tahat...

fakt potrebujeme slnko...videli ste spravy? sme zaviati ako na konci sveta 🙂

grmitko
autor
31. jan 2010

no babule idem spat, sokov som uz dnes mala dost, ale kym existuje nadej ze sa aspon nieco zachrani tak neprestavam dufat 🙂 🙂
takze dobru nocku a sladke sny, zajtra zase praca 🙂

zuzka.25
31. jan 2010

čaute

saši :( des, čo sa ti stalo, stale ale verim, ze L. nieco z toho dostane

lalu, to nebude tvoja povaha.. ja tiez rypem, sekirujem a denne vrieeeeskam ... a potom ma to mrzi..
videla som dnes spravy, ako povolali vsetky sily 🙂 a myslela som na teba, ze ci nie ste zaviati 🙂 a uviaznuti... u nas nesnezi, takze sa to da... dnes v nakupaku sa nam odtopil aj lad na streche 🙂 a stierace 🙂
fakt sa vam stalo pri svad. fotkach?? tak to by ma asi fakt slahlo...

zefi, peknaaa kytka 🙂 a paci sa mi, ze sa da zjest :DDD si sikulka.. ja som si to nevedela predstavit, ze ako tam tie lentilky pripevnujes.. videla som uz cukrikovu kyticu, ale tak tam to slo normis o tie cukriky tie drôtiky pripevnit..
ja sa zas stale pohravam s myslienkou, aku tu tortu mam upiect tomu tominovi 🙂 este mam mesiac casu...

som unavena, idem uz spinkat, pa

zuzka.25
31. jan 2010

lalu, este ty si sa pytala.. na to mlieko.. tak ano, kravske mlieko za hrncek, cca 250 ml a do toho dve odmerky granka som dala.. ja zvycajne do um som im davala tak jednu necelu odmerku.. len to um je sladke, tak som chcela vyskusat, ze ci spoznaju rozdiel medzi kravskym a umelym a preto som dala na zaciatku dve granka, ale planujem uberat 🙂 len na postrasenie.. totizto moje papulky mlsne mi uz biele mliecko nevypiju...

lumah
31. jan 2010

lalupka ja som tiež debková teraz, to bude tým počkom bez slnka. 😝

lalupa
31. jan 2010

zefi, tak to je teda krasna kyticka, nevedela som si ju predstavit...my mame lentiliek do bludu, vkuse dostavame,ale este nepapame 🙂

zuzi, uz chapem 😉

dobru nocku

lumah
31. jan 2010

Ja chcem tiež prejsť na kravské už, každý večer im varím krupičnu kašu z neho, dcere som od jedena pol roka už dávala kravské a v pohode. Ešte minieme poslednu plechovku beby a idem na to- teda ku koncu im to budem miešať a postupne dávať viac kravského-kamoška mi to poradila.

ajka72
1. feb 2010

lumah ja to tiež tak robím dávam 150ml niekedy aj 120ml UM a do 260 ml dolejem KM a nespoznaju to, lebo KM mi donedávna nechceli piť myslím čiste, teraz som to ani neskušala im dať, tak ich takto klamem a zatiaľ zaberá ja by som UM chcela dávať do tých 3 rokov ale takto miešané s KM lebo my nie sme nejaké veľké papačky tak aspoň maju nejaké vitaminíky 😉

grmi držím prsty aby sa podarilo niečo zachrániť 😉

womenne
1. feb 2010

Dobre ranko kočky jaj vy tak super debatujete večer,ja už otakom čase chrnim a snivam 😀 tato noc bola dobra len nad ranom mi Sebko hovori že ho boli bruško tak ja neviem či fakt?alebo z hladu lebo nedostal plnu flašu mlieka.Cez den v pohode vyvadzal aj teraz rano už vyvadzal....

Saška teda to je blbe,dufamže sa to d zachranit ☹ my mame fotky stiahnute na fleške už ich pojdem dat konečne vyvolat vtomto som uplne nezodpovedna 😢

Som naštvana na jedneho pana objdnala som si uneho pred mesiacm 2 trička a sveter,a ešte nič nepreišlo,sveter mi pisal že nema a na ostatne čakam a dnes ma poslednu šancu to poslat lebo... 🙄 inak ani zo sudu nam nič neprišlo ja som v koncoch,zase sa kvoli tomu desne trapim neviem čo a ako bude 😢

lenkamt
1. feb 2010

ahojte.

Saši - ja si pre toto všetko ukladám na D, odtiaľ mi to chalani vždy vydolujú. držím palce aby ti to zachránili 😉

Wom - podľa mojích skúseností máš na kysnuté cesto ešte čas 😀 podľa mňa tak do 27 😀 a fakt by si si mohla kúpiť tú pekáreň na chlieb, veď tie tescové stoja nejakých smiešnych 1000,-- a na výrobu cesta genialita 😀

susedke asi zadám objednávku na kytičky na 8.8. 😀

mne sa páčite všetky, lebo ste super kámošky 😵 😵 😵

womenne
1. feb 2010

Leni 😀 😀 😀 to mam čakat 3 roky? 😀 😀 ja musim počkat lebo sme kupili tu kameru(neplanovane),mirena a zubarka ma vyjdu na10 000.- 😔 takže tak 😅 zubarku odožit nemožem lebo to je na 4 sedenia takže kym nepracujem je to ok.ach aj hlupe zuby 🤐

prišli mi tie objednane veci pred chviločkou 😀 nebolo tam jedno tričko a bol tam sveter ktory nemal byt 😀 ale tak som spokojna je to pekne a chcela som ho tak je to ok.

lumah
1. feb 2010

nielen na výrobu cesta, my pečieme super chlebíky v pekárni. 🙂 Máme fagor.
Dnes som sa uštvala ako kon s deťmi vonku, sme išli so sánkami do parku, tam som ich snád stokrát vytiahla na kopček a spustila, mali z toho ohromnú radosť, až výskali, no neobetujte sa! 😀 potom som ich dotiahla pred barák, po ceste mi David vypadol, lebo on neobsedí sekuindu v klude,na dvoe som musela vytiahnuť ešte jedny sánky, lebo každý ich chcel tlačiť, prišli sme domov takí zničení, vypili kotol čaju, zjedli polievku a už chrnia, ja som si musela dať sušiť tričko spodné - komplet mokré! 😝 Sa cítm, ako keby som kamion vyložila. 🙂