Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

womenne
3. feb 2010

mne bolo smiešne že hovorila že mala je velka preto zvažuju cisarsky a nemala ani 3kg...........

nana77
3. feb 2010

😀 😀 😀 , no to je fakt goool!!!! sa tu sulam na tej belohorcke a tom mene 😀 😀

nana77
3. feb 2010

juli, pekna nevesticka si bola, ako babika 😵 😵 !!! blahozelam k vyrociu a prajem peknu oslavu 😉

grmitko
autor
3. feb 2010

ahojte,

no ja som citala o Belhorcke uz davnejsie, ze ona jej chce dat take meno, dost trapne, no ale nekomentujem....

Dani, krasna hlaska 😵 😵 😵
Zefi, som sa skoro usulala, ze sefka 😀 😀 😀 😀
nasi si tiez velmi rada volaju, aj hockomu, babke, krstnej, Baske, Lolinke.... a tiez take rozhovory ze sa obcas sulam na nich 🙂

Juli blahozelam k vyrociu

womenne
3. feb 2010

s mužom pozerame dokument o 460kg mžovi kriste to je ine kafe ja nechapem tych ludi ako sa možu tak s prepačenim vyžrat 😨

jolanka
3. feb 2010

womenne necvicili jsme vojtovku, ona ji proste stoci do nohy a hotovo a ven ji vubec tocit nechce. dr.jeste rikala aby jsme ji koupily trikolku aby proste namahala achylovku. takze mame darek k 2 narozkam hned ikdyz jsem planovala neco jineho.

dnes jsem se objednala na mamologii mam totiz jeste bulku na prsu, jdu ale az 18.3. bojim.

womenne a co se krasneho ucis? a jak to mate s cestinou? chci vedet jestli mluvite doma cesky nebo slovensky, ja totiz rikam manzelovi aby zacal mluvit cesky a on zatim ze ne vzdyt nam deti rozumi. tak jsem zvadava kdy pro neho bude ta spravna chvile.

womenne
3. feb 2010

jolanka to nerieš ved ty rozpravaš po česky,nam dr.hovorila aby jeden znas viac menej po česky rozpraval alebo aspon rozpravky počuvali aby si to zapametali.Takže ja som na nich občas rozpravala po česky teraz je to už fajnchodia do školky a tam sa naučili sebino už vie dost dobre po česky.Niko sasnaži ale on nevie sykavky takže problem.
Nechaj tvojho muža nech on po slovensky rozprava budu vediet oba jazyky deti si to vedia prepnut,adrol by ti vedela povedat ona snimi 3 jazykmi 😉 My sa doma normlane po slovensky rozpravame po česky sa asi ani niky nebudeme,sice ja miešam kvoli detom 😀

Učim sa pisat po česky je to fakt tažke to ě,ů neviem kedy kde čo dat ked pišem tak červene more.kym som doma tak sa zdokonalujem lebo mi uplne zdrevenely palce neviem pisat zakladnym postojom ale pišem dvoma palcami sice rychlo ale j tak by bo lepši zaklad 😀

womenne
3. feb 2010

kočky no kde ste?ja sledujem panelak dnes je to dobréé 😀 no tak už skončilo idem haji dobru noc všetkym 😵 😵 😵

adrolka
3. feb 2010

no ja zas pozerám jeden dokument, až mi zle prišlo... matky, ktoré dlho koja...jedna má 2 dcéry a z toho jednu už kojí 7!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!rokov. zopakujem ešte raz 7 rokov (s.e.d.e.m) aj to ukazovali, ešte k tomu to dievča bolo akože vyššieho vzrastu, až ma vytriaslo, to už ja osobne považujem za choré..... akože...no mám čo dnes predýchavať...najprv tá salmahájeká a teraz toto.
druhú "malú" kojila do jej 5 rokov. tá 7 ročná sa nejavila, že by vôbec niekedy chcela prestať cucať materské mlieko zo svojej matky, aj sa tak vyjadrila 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

lumah
3. feb 2010

adrolka 😀 😀 😀

juliagregor
4. feb 2010

dakujem pekne k blahoželaniam

adrolka 🙂 , raz so videla 13 cicať matku, nejaká Ruska to tuším bola

jankabambulka
4. feb 2010

ahojte
akurát idem na kontrolu na očné, tak nám držte päste.
ale chcem, sa vás hlavne spýtať, je to pravda, že ak mi potvrdia zvýšenie materskej tak nebudem môcť nastúpiť skôr do práce až po 3r??? to mi totiž povedala jedna čo tam robí priamo s tým a vraj ani nebudem môcť skôr ako budú mať 3r ich dať na zácvik?? Ďakujem

womenne
4. feb 2010

ahojte
Jani držime palce 😉

ja mam desnu naladu od rana,bola som s detmi v školke a lučila som sa snimi a riaditelka pozera na jedneho chlapca on kiahne 🙄 kurna mna picne maly sme ist na slovensko ku segre a ak to dostanu pojdeme do kelu a nazad 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 a ktomu jasom mala len 4 vyražk takže to možem dostat aj ja no mna fakt dnes,teraz ich budem len sledovat a sledovat k tomu amme o necele 3 tyždne karneval,masy pridu v pondelok a jak tam nebudeme tak ma už ozaj.......................

juliagregor
4. feb 2010

janka držím palčeky...a s tým rodičovským neviem, ved ho dávajú len do dvoch rokov, tak načo také orácie...a kamošky dávajú deti na 4 hodky a rodičovský im ide dalej, tak neviem....
womenne to je teda smola, predpokladám, že chlapci kiahne ešte nemali...ked si taká nahnevaná....
karneval bude aj u nás, ale rozmýšľam, že by som im niečo vyrobila...pôjdem pohladať nejaké inšpirácie...

juliagregor
4. feb 2010

do škôlky ...zabudla som napísať

womenne
4. feb 2010

Juli praveže nemali,mna len štvu tie matky kurna vidim vyražku tak ho tam nedam nie? 🙄 ta vyražka tam musela byt už rano ked ho obliekala mal ich na krku a na bruchu take obrovske 🙄
Na karneval som im masky objednavala uplne nove a maly sme ist na slovensko,segr a jej priatel maly narodky 🤐 no dufam a dufam lenže inkubačna doba su 3 tyždne nie?a tam budu male deti.......ach jaj

juliagregor
4. feb 2010

je tam dlhá inkubačka, ja neviem už presne ale slabo tuším, 7 dní vyrážky a 3 týždne nositeľ...

juliagregor
4. feb 2010

je pravda, že matky aj k nám dávajú deti choré 😠 , ale ten chlapec bol infekčný už týždeň dozadu 😒

juliagregor
4. feb 2010

ja by som ich chcela prekonať ešte v zime a ísť na návštevu ku kiahňam, ale chalani sú stále sopľaví, tak sa bojím, aby nemali silné teploty

a aké masky si objednala?

ajka72
4. feb 2010

wom kde si nakoneic objednala tie karnevalové masky?

zefa
4. feb 2010

Ahojte
všetkým Veronikám všetko naj 🙂

jolanka ahoj..ak je tvŮj manžel slovák nech ho mluvit slovensky...dítě se nejlíp učí když je malé..a čím víc jazyku umí ,tým líp...a pro dnešní dobu už nezbytnost...
já čechy mám ráda,mám v Praze ješte zbytek rodiny..a je mi líto když mi nerozumí ostatný ..a deti nerozumí vůbec....snáď som to aspoň s časti napísala dobre,pretože už dááávno som čes.nepísala 😉

womenne
4. feb 2010

ahojte sorry som sa odmlčala prišli tu kamošky maly sme zrazik🙂 ved prave že nositelom je 3 tyžnde takže oslavu som zrušila a uvidime 😢 tak jasne že je lepšie kym je zima ale muž bude mat teraz hodne prace a ja neviem ako to sama zvladnem no nejdem predbiehat....

ajka objednala som super hrdina a pirat z mimibazaru mala ich akurat na sklade nemusela objednavat takže super.Inak dnes prišiel baliček pre muža taka som zvedava na tie gate 😅

ajka72
4. feb 2010

a wom nehodíš link prípadne len číslo od koho si objednávala a už ti prišli? su chlapcom dobré? aké číslo si im objednala?

womenne
4. feb 2010

boratka male ale matka sa zachovala skvele aj ked to je tažke http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-domaci/131382...

womenne
4. feb 2010

aji objednvala som v čr nevadi?ešte neviem či to sadne je to na 4-6 rokov tak uvidme no ale dufam.

nana77
4. feb 2010

ahojte 🙂

lumi, lenka - veronikam vsetko najlepsie k meninkam!!!!!! 🙂

no ja mam za sebou tiez desne dopoludnie 😝 . mali dnes neobvykle dlho spali - az do 7.30 (to je jeden z rekordov, zvycajne spia tak max. do 6.30 - ale vacsinou tak do 6.00), tak som vedela, ze nepojdu tak skoro spat doobeda, tak som isla ku kamoske do krasnan, ze pojdeme spolu von. isla som bez kocika, len so sankami - to som si dala!!!! ani to nejdem opisat cele, len ten zaver, ze celou cestou domov v aute oliver plakal, doslova az rycal (neviem dovod), obcas sa pridal ondrej, ja v strese... pred barakom ani bohovi ist domov, ani na ruky, len sediet na zemi. hadzali sa o zem raz jeden, raz druhy... baby, ja som myslela, ze nastala moja posledna hodina...taky tlak som mala... nakoniec som ich nejako vytrepala domov, kazdeho som niesla za jednu ruku, viseli vo vzduchu...katastrofa.. 😝 😝 😝 . mam dost, teraz spia a mna normis boli hlava.. 😔 . vrestala som pred tym barakom na nich jak nenormalna...totalne som to nezvladla..teraz si to vycitam 😔

womenne
4. feb 2010

nanuš teda užas dopoludnie,asi bol nervozny deti si zvyknu ten čas na spanie zafixovat nasš Niko reve cestou domov lebo už by spal,hlavne že reve že nechce spinkat ale lahne a spi 🙄 teda so mnou musim ho držat v naruči 😅

ajka počkaj hladam lebo som si to neuložila 😖

womenne
4. feb 2010

ajka tak ja sa zase nemožem dostat do meilovej schranky na zozname mi to blbne stale 🙄 ona mi bude zajtra posielat kontakt tak podla mena si to najdem.... ale ma ich lacnejšie akoostatny samozrejme nie tak pekne ale nedam predca 600-800 za masku a ked potrebujem 2..

zefa
4. feb 2010

nani to doookonale poznám..ja som dnes išla s nimi do dalšej škôlky sa pozrieť a suseda čo sa jej to teraz narodili tie dvojičky sa ma niečo vyzvedala a Nancy nohy na plecia a za Lenkin barák..total na háku,že ju volám..suseda zdrapila Samka aby sa nepohol a hybaj za ňou...nám sa takto hádžu pravidelne ked majú ísť von z auta....a to sa mám čo tešiť na pubertu(ani ja ani muž sme neboli medíky)ach jooo 😝 😝

nana77
4. feb 2010

moji sa takto otrasne chovali prvy krat... nie, ze by to boli anjelikovia, ale zvycajne sa s nimi dalo. ale dnes boli mimoriadne protivni, pritom boli vyspati... nechapem.
zefi, tak hovoris, ze sa mame na co tesit v tej puberte...? paneboze, ked to podedia po nas, tak amnetma 😀 😀 😝

kocky, mozno, ze poznate, ale aj tak posielam link:

http://sk.svajdlenka.com/vblog/index.php?topic=FRY

http://videorozpravky.sk/

fuuuha, tak kojit 7, alebo dokonca 13 rocne deti...tak to uz aj mne pride minimalne divne... 😕 😨 . ja mam jednu znamu, ktora kojila 3 rocneho syna a aj to mi prislo take neprijemne...mozno preto, ze sme boli u nich na navsteve a uprostred debaty a hry proste maly prisiel, vyhrnul jej tricko, vytiahol prsnik a po stojacky sa "napil". bola som v takom soku, ze aom ani pusu nedokazala zatvorit - regularna kelisova - kdyz se necemu divite, tak aspon zavrete hubu 😀

wom, posli mi tvoju mailovu adresu do ip, poslem ti foto ondrejka, ked sme mali my kiahne...budes vediet porovnat