Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

vranka4
9. feb 2010

no zefa,ty hrdinka 😀 😀 ,nezmýlila si si povolanie?
wom,vyzerá to na jednoduchú zlomeninu,len dr.dosť dlho študoval tie snímky...tak dúfam,že o týždeň ,keď pôjdeme na kontrolu,jej nebudú musieť naprávať kosti....lebo by ma šľak trafil 😠

zefa
9. feb 2010

vranka mňa lekarina baví,len som ako dieťa v´daka lek.prišla o 60% sluchu na obe uši ,takže som sa s lekárstvom mohla rozlúčiť(pretože som každého pol r. musela byť 10 dní na ORL,tým pádom vymeškané učivo atd)ale susedy robili na pôrodnici,v labáku..tak ma cez služby brávali ked sa dalo k sebe aby mi čas ušiel ☹ 😒

vranka4
9. feb 2010

no moja,to fakt? 😖 ......moja svokra,ktorá ide mať v marci 80-rokov,slabšie počuje,ale to je už vekom..stále hovorí,že počuje,len to,čo chce 😀 😀
takže si kolovala po všetkých oddeleniach 🙂

zefa
9. feb 2010

patologie ma ušetrili 😀 😀 😀 ale najviac sombola pri deťoch klokankovať ale to sme robili ked bolo "čisto na oddelení"už som to tu písala,že nakhorí záž.bolo narodenie narkomančaťa..dodnes ho mám pred očami..dobrá prevencia proti drogám 😉

womenne
9. feb 2010

juli tak to je mazec snad niesu normalny 😖 ☹ krste ja som to ani nedopozerala ..................

womenne
9. feb 2010

ajka ta pani sa vola Veronika Mrvova,tak si ju zadaj v mimibazare a ono ti ju najde🙂mne to dnes prišlo ale poštačka mi nemala vydat takže si pojdem pre to zajtra 😵 😵 😵

ajka72
9. feb 2010

wom dikes daj info aké boli masky 😉

womenne
9. feb 2010

ešte som ich nevidela doručovately tu nenosia vela penazi lebo mi nemala vidat z 1000.-takže zajtra si preto idem ptom dam vediet 😎

womenne
9. feb 2010

jaj bože sorry zle som si prečitala 😀 dnes som nejak nemastna neslana,štve ma to auto,desne ma boli krk a celkovo som nervozna.............

xxveronikaxx
9. feb 2010

aký je život s dvojičkamy?

womenne
9. feb 2010

užasny 😵

xxveronikaxx
9. feb 2010

womenne

Není veľa starostí s nimi lebo ja s mojou dcerkou mám toľko starostí že som rada že ju mám len jednu ako keby som ich mala 10

womenne
9. feb 2010

veronika ako si napisala aj s jednou su starosti takto maš dvojmo ale my sme spokojne že baby.určite možem napisat za všetke že je to krasne mat dvojičky,Dnes sme sa bavili s kamoškou e je to vyhoda pretože niektore sa musia jednemu nonstop venovat,my mame vyhodu že sa aj zahraju spolu takže nemusime byt pri nich nonstop.Aspon unas to funguje...

vranka4
9. feb 2010

veronika 🙂 ,život s dvojičkami je nádherný 😵 ..nemenila by som to krásne obdobie s dvojičkami a teraz v tomto veku je radosť s nimi všetko zažívať,počúvať ich štebotavé hlásky...som vďačná za ten dar byť dvojičkovou maminou 😵 ,pri mojich mono deťoch som si to tiež užívala,ale bola som mladá,všetko som vnímala inak.... dvojičky som si vychutnávala,len tá RD rýchlo preletela 😢

lenkamt
9. feb 2010

http://www.sorea.sk/Default.aspx?CatID=24&hid=1...

ja vás tu už len občas prepadnem nápadom, lebo riešime práve stretko v levíčatách 😀

Vranka - to mi je ľúto, dúfam že sa to Lenke skoro zahojí.

ajka72
9. feb 2010

tak lenka daj tip aj tu z levíčat 😉

lenkamt
9. feb 2010

no však kuk tie tatry 😉

micha.bello
9. feb 2010

ahojky holky, chci se zeptat jak to zvládáte s dvojčátkama? Já mám zatím jenom jedno ale podle předpovědi mě čekají cca za 3 roky dvojčátká holčičky, teď mám 13 měsíční holčičku tak mě to docela zajímá, určitě je to náročné hlavně finančně... docela se toho bojím i když ještě nejsem ani těhotná ale dost té předpovědi věřím takže se na to už teď psychicky připravuju a hlavně se chci zeptat jestli se většinou rodí dvojčátka císařským řezem nebo vás můžou nechat odrodit i normálně? Děkuji za odpověď. 😉

dracik1
9. feb 2010

ahojte,leni, vsetky ubytka su super 🙂 ja si tiez myslim, ze by sme si mali najprv dohodnut termin, potom osobu, co to zladi na zaklade nasich poziadavok / cena, miesto, sluzby..../

janka, dufam, ze smola vas coskoro prejde...lebo je toho naozaj vela 😔

vranka4
9. feb 2010

leni,všetky tipy sa mi celkom pozdávajú 🙂 ..teraz už len sporiť pre našu početnú famíliu 😵

lalupa
9. feb 2010

ahojte

leni, v tom titris sorea sme boli v lete,je oki

prebehla som si vas,ale uz nemam sajnu,na co som chcela reagovat ☹

dracik1
9. feb 2010

baby. mali ste problem s detmi , ze sa vam v noci budili? nasi sa budievali od mala, ale co vyvazdaju teraz je horor, vcera v noci 6 x hore, inokedy min 3x...revu a revu...myslite, ze nejaka lampicka pomoze? alebo musim vydrzat? kedy vam vysli zadne posledne stolicky?

inak sa vonku strasne hecuju, buchaju si do chrbta a kricia na toho druheho chod!Chod!

lenkamt
9. feb 2010

😀 😀 naše tak ked niečo ideme robiť že to nemajú rady tak jedna druhej neboj, neboj 😀

naše sa pri zuboch tiež budia, nám chýbajú Lucke dve a Lenke tri kusy 😝 čiže ešte veľa zubov 😝

dracik1
9. feb 2010

leni😀 ...nasi sa tak hecuju vzdy pred nejakou prekazkou....nam chybaju tie zadne stolicky....tak snad to bude tym....

lalupa
9. feb 2010

adrol, hlavne tebe som chcela poslat mail, dostala som vysledok studie MMR versus autizmus, niec sa nepotvrdilo 😉

ja blba zabudam zapisovat hlasky, skor mi pada sanka,ako siahnem po pere 😀 ,tie moje drzacky 😵 😵

vranka4
9. feb 2010

dráčik,ja by som lampičku nedávala,zvyknú si a potom budú chcieť stále spať so zapnutým svetlom 😖 ..teda,ak myslíš,že kvôli tme im nechať lampu,dobre som to pochopilaa? 😀
naši sa tiež budili v noci,niekedy 2x,inokedy aj 5x,najhoršie,keď som nestačila zatvoriť oči a už druhý kričal alebo plakal 😖 ...až po 2 rokoch spali úúúúplne supeer..to snáď už vydržííš 😵 😵 ,našim chýbajú ešte posledné stoličky.....dlhšie im vydržia 😀
tiež všetko spolu prežívajú aj dobré ,aj zlé 🙂 ,navzájom sa podporujú..dnes ,keď sa vrátili zo škôlky,Lenka ležala so zlomenou nohou na gauči v obyvke a Ivka jej v kuse opakovala....moja Lenka,ľúbim ťa,ty si také chúďatko,neboj,ja ťa ľúbim,ty moje chúďatko..stískala ju,ľahla si k nej...bola taká zlatá,na spapkanie...
večer,keď sa išli sprchovať,Marek cikal do wc a hovorí mi..aha,mám veľkého pinďúra..Ivka mu vzápätí oponuje-aj ja mám už veľkú cikuľku 😵 😵 ..tieto ich hlášky nemajú chybu niekedy 😵

dracik1
9. feb 2010

vranka, kvoli tme...lebo ma uz vselico napadlo...ale akurat som rozmyslala nad tymi zubami, lebo strasne slintaju uz 3 mesiace 😀
boze, to su dobre hlasky 😀