Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

juliagregor
29. jún 2010

@fefferonka Peťkovi všetko naj k meninkám 😉

a prajem všetkým Peťkom a Palkom 😉

jankabambulka
29. jún 2010

všetkým paľkom, peťkám, peťkom vše naj naj najlepšie

juliagregor
29. jún 2010

na STV je podhradská s angličtinou pre deti

juliagregor
29. jún 2010

učíte deti cudzí jazyk?

amdeis
29. jún 2010

margaretka11 dakujem ti za odpoved. 🙂 Mna okolie ani nejak netlaci, netrufaju si 😎 lebo ich hned odbijem psychologickymi teoriami a dosledkami predcasnej zodpovednosti 😀 Asi mas pravdu, ze este trosku casu potrebuju na dozretie, len ja som mala "plan" 😅 , ze v lete skusime. Este raz dakujem.

fefferonka
30. jún 2010

@julietka mam bumbleride, sportiak je fakt takmer rovny, to vyvysenie je nebadatelne, mam verziu 2010

fefferonka
30. jún 2010

@juliagregor - velmi pekne dakujeme za zelanie! 🙂

@katrinb - babulky su rozkosne!!! vidim, ze aj vy potrebujete nieco na mojkanie. aj moji chlapci maju bud malu plienku alebo taku tu mojkaciu hracku.

@jankabambulka a ak sa smiem spytat, co sa stalo u dokiny?

juliagregor
30. jún 2010

@luciaf13 ahoj Lucka, prehodíme sa sem 😉 , no chalani vymýšľajú, myslela som, že stihneme aj doobednú vychádzku, ale začala som piecť, upratovať a triediť skriňu (zase a furt), tak musia vydržať a pojdeme sa poobede kupať známym na záhradu...
Maťko pojde tiež na prázdniny ale až na budúci týždeň....

katrinb
30. jún 2010

@fefferonka - ano mame bud plienocku...ale najnovsie tuto hracku....a uz zaspavaju len s nou...malokedybez nej. 😉

juliagregor
1. júl 2010

@alienka73 ja som paradajky na začiatku tiež nejedla, ale varené..no neviem...ja som skúšala iné veci tak po 3 mesiacoch detí, ale katka ti navrhla laktačnú poradkyňu a to je dobrá rada 😉

katrinb
1. júl 2010

ja tu nebudem cely vikend, dufam, ze sa budete mat vyborne. ideme k rodicom ...tak drzte palce, aby som nebola velmi poucovana 😉

juliagregor
2. júl 2010

@mariett samá smotánka v tvojom lmliečku, aj moša kamoška má tak dievku teraz má rok a desať kilov moji chalani budú mať dva roky a majú desať kilov, ale oni sú zas váhou pod normou, su chudí ale vysokí po tatovi ....

@ajka72 to česanie chlpov na nohách vyskúšam, aspoň spravím tatovi radosť 😀

@lucia.kl krásna fotečka 😉

@katrinb prajem krásny víkend oddýchni si a zapchaj si uši... 😉 😀

katrinb
2. júl 2010

@juliagregor dakujem mojino....musim si nejake zatky kupit 😀

matelko1
2. júl 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂
cely tyzden som na mk nechodila,tak si vas idem precitat,najprv dam obed,lebo u nas sa robia schody a potom napisem. 🙂

ajka72
2. júl 2010

@matelko1 ahoj chcem sa ťa opýtať či chodí nejaký autobus zo stanice / asi vlaková a autobusová je na jednom mieste/ v spišskej novej vsi do ZOO, a ako sa potom zo ZOO dostanem do obchodného domu madaras, chcela by som prísť z Košíc do SNV buď vlakom alebo autobusom, ďakujem

ajka72
2. júl 2010

@matelko1 a ešte sa ťa chcem opýtať či ten obchodný dom madaras je niekde v centre kde by mali byť teraz od 15.7. spišské trhy, ď.

matelko1
2. júl 2010

@ajka72 ano vlakova a autobus stanica je nedaleko a chodia tam skoro vsetky spoje,lebo je tam to obchodne centrum madaras,takze zoo je len od madarasu par metrov.tam ked sa uz niekoho opytas,tak ti poradia.
nie,je to od centra,ale nie daleko.
chystate sa na spisske trhy...

ajka72
2. júl 2010

@matelko1 ano radi by sme išli ale muž je výpísaný a asi aj bude vtedy tak chcem ísť s mamou buď na autobus alebo na vlak, a vieš mi napísať nejaké číslo autobusu, s ktorým by som sa dostala do ZOO a teda potom zo ZOO môžem ísť aj pešo do toho Madarasu? a myslíš že potom aj pri tom Madarase budu spišské trhy vieš musím si urobiť nejaký ten prieskum lebo bludiť s dvoma malými deťmi sa mi veľmi nechce, ďakujem

matelko1
2. júl 2010

@ajka72 zoo je hned vedla madarasu,napisala som ti ip.
boli sme s chlapcami von.o chvilku idem kupkat a potom papat.

loginka
2. júl 2010

ahojte 🙂 my mame dnes dohromady 1 rok 🙂

juliagregor
2. júl 2010

@loginka gratulujem ...to už?

loginka
2. júl 2010

no aj ja sa cudujem 🙂

margaretka11
2. júl 2010

Loginka tak to drobcom gratulujem 😵 😵 😵 . Nech ti naďalej krásne prospievajú a robia veľa radosti. A hlavne si ich užívaj, užívaj, užívaj, neskutočne rýchlo to uteká, aj moje detičky mali prednedávnom pol rôčka a teraz sú to urečnení škôlkari, najmúdrejší na svete 😀

juliagregor
2. júl 2010

marg to je fakt, toť som bola pupkatá a zachví+ku pojdem pre prihlášky do škôlky a robiť až kým neumrem 😝 😀
loginka ako príkrmy?

margaretka11
2. júl 2010

Juli, rozprávaj mi niečo o tom, však to nie je normálne ako ten čas letí 😝 . A keď ti ešte poviem, že odkedy deti nastúpili do škôlky tak sa mi do hlavy natískajú (proti mojej vôli) myšlienky na školu, niečo v štýle, že sa ani nenazdáme a máme doma prvákov 😝 . Ale keď mi tak zbehli prvé tri roky, tak mám taký zlý pocit, že aj nasledujúce tri podobne rýchlo preletia 😝 . Snažím sa deti vychutnávať zo všetkých síl, nech máme krásne spomienky 🙂

matelko1
3. júl 2010

dobre ranko prajem 🙂

murkaa
3. júl 2010

ahoj, tak my sme už šikovný. Dnes padla Danielka z gauča na koberec. Marek jej zobral podložený vankúš, kým som si priniesla Daliborka. Vyzerá, že nič vážne sa jej nestalo.

juliagregor
3. júl 2010

@murkaa no teda, bobáčik malý asi sa veľmi zľakla... 😒

http://cucurachi.blogspot.com/2010/07/taka-bezn... podelím sa s Vami, píše to maminka dvojčiat a mne sa jej humor a štýl veľmi páči....

jankabambulka
3. júl 2010

@fefferonka - mali podozrenie na svalovú dystrfiu a nevylúčili ani nepotvrdili , len že má nebeh ale svaly má zrednuté už, nôžky vykryvené,.... ale to je na dlho ☹

mirka.m
3. júl 2010

juli, tak ten clanok nema chybu. dobre ma pobavil 😀 bolo mi to dost povedome 🙂