Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

margaretka11
9. feb 2009

Saši všetkým vám želám skoré uzdravenie. Už aby sa počasie umúdrilo a potom prejdú aj všetky tieto hnusné choroby 😝

grmitko
autor
9. feb 2009

Dakujem marg, hadam to skoro prejde, uz mam toho ozaj plne zuby

rosarita20
9. feb 2009

Ahoj Sasi, tak aj vas to uz chytilo ☹ (len tak okrajovo, ja som dojedla ATB, som ako tak, vcera zacalo boliet hrdlo MM ☹ ) Tak sa len cim skor vsetci vyzdravte!!!! ved aj tieto blbe vykyvy pocasia asi nikomu nedodavaju na zdravi ☹

margaretka11
9. feb 2009

Saši ja ťa chápem. Však ja som teraz dobrala druhé atb. Chápeš to, po rokoch ma to takto sklátilo, najskôr pred sviatkami tie dutiny a teraz zas angína 😔 . A už len čakám kedy to zhrmí na malých lebo už bol aj manžel chorý..

grmitko
autor
9. feb 2009

je to des teraz s tymi chorobami, ale co narobime, asi sa tomu nevyhneme ☹

rosarita20
9. feb 2009

marg, ja som na tom presne tak ako ty (len uz druhe atb tento rok ☹ ☹ , a aaj MM uz po ATB) asi blba konstelacia hviezd pre skorpionky 😝 tiez len dufam, aby krpci nic nechytili od nas ☹

margaretka11
9. feb 2009

Rosarita tak dúfam, že sme si to zlé vyžrali už na začiatku roka a stačí na dlho dlho 😉

Saši veď to, že vyhnúť sa im nedá. Tie potvory sa nedajú vidieť voľným okom 😀

rosarita20
9. feb 2009

no vy asi uz facebookujete 😝 😝
bru noc 😉

grmitko
autor
9. feb 2009

dobru Kati a krasne sny 🙂

rosarita20
9. feb 2009

marg, no to dufam aj ja 😉

rosarita20
9. feb 2009

dikes , aj vam pokojnu noc plnu krasnych snickov prajem , uz naozaj idem, hehehe 😉

margaretka11
9. feb 2009

Neboj rosarita, my už máme pokoj nadlho. Dobili sme si IMUNITU 😉 😀

margaretka11
9. feb 2009

Rosarita, dobrú noc a krásne sny 🙂

yasmina
9. feb 2009

no moji zaspali o 23tej...a tu uz nik...
Katulka ja nerobim ani hustu ani riedku... 😝 napisem do IP

grmitko
autor
10. feb 2009

ahojte,
najnovsie spravy.....
ako by nestacilo co sme si za posledne 2,5 prezili, tak ja mam zapal mocoveho mechura, huraaaaaaa
tak si predstavte moju nekonecnu radost 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 a uz nemam ani Nolicin, ze by som si dala a hned by mi bolo dobre, asi budem musiet ist dokine......... medzi chorych ludi aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pomooooooooooooooooooooooooooooooooooooccccccccccc
uz sa ma chyta cire zufalstvo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

womenne
10. feb 2009

Ahojte
Saška ☹ teda vy ste to riadne schytali,ty mavaš často zapal?ja len vaječniky ale to vtedy tiež riadne moklim od bolesti a mechur je vraj horšia bolest 😔 a manžel je doma?alebo ako moj všetko prechadza bez vyleženia?už som mu tolko kra povedala že nech ostane doma a nič 🙄
Nas to zatial obchadza klop klop klop,ale už mesiac sa dohovaram s babami na stretko unas a vždy niektora ochorie asi to nechame na jar ked chripka ustupi 🙂

Včera bol nejaky začarovany den ja som mala podobny ako Katka,malymi ignorovali obed,tak som ich nechala tak hrali sa tak že hračky boli vo všetkych 3izbach a ja som cchela ist von nch sklidnia hormony bo sa stale bily o hračky lenže som nechcela aby boli hladny tak som im dala rožok so syrom(to zbožnuju)tak kym oni jedli tak ja som zbierala hačky lebo sic tempom by to pozbierali a bola by tma,vonku sa vyblaznili a hlavne unavili čo bolo ešte horšie Sebastianko sa za všetko rozplakal 🙄 Nikolas mu robil napriek ako vždy no boj a tatiko prišiel až o 19.00 no des bol včera dufam že dnes bude ok.len neviem čo varit 😕 čo idete vy?

yasmina
10. feb 2009

dobre ranko...
saska aj na mna nieco take ide...uz som vcera zacala brat urinal a kupila si mbrusnicovy dzus...
ja dnes davam do zapekacej misky kuracie prsia, platky zemiacikov, pelaty, smotana, struhany syr ...a basta...

yasmina
10. feb 2009

inac bola upratovack a som jej dala umyt okna...so zaluziami sa namakala ostatne som musela trochu usmernit ale ok...

womenne
10. feb 2009

yasmin iba okna?ja by som jeje dala total všetko 😀 ozaj akolko berie?

yasmina
10. feb 2009

4 trojite okna 700 sk...
ja to davkujem postupne...
naplanovana je kupelna...mozaika...spary...ble

lenkamt
10. feb 2009

čaute.

aj ja chcem byť s vami kámoška na facebooku 😉

Yasmi - ja milujem umývanie okien, moja najobľúbenejšia robota, a za 700 ti umyjem aj 2x 😀 len jej pekne nalož a manželíček nech cáluje 😀

womenne
10. feb 2009

a a ko čato ti bude pomahat?

yasmina
10. feb 2009

Lenka ja by som umyla keby mal byt kto s malymi mne to nerobi problem ale nema byt kto tak sa bude cvakat...

margaretka11
10. feb 2009

Ahojte 🙂

Saši, júj, to ma tak mrzí. Keby som mala čarovný prútik tak vám všetkým tú chorobu razom odčarujem. Ale keďže nemám, tak aspoň želám skoré uzdravenie 🙂

margaretka11
10. feb 2009

Leni na to sú dva spôsoby. Buď ti do IP pošlem ja svoje meno, aby si ma našla na facebooku alebo mi ty pošleš svoje meno a vyhľadám ťa ja 🙂

yasmina
10. feb 2009

Wom... no najprv treba urobit generalny poriadok...a potom raz tyzdenne udrziavacka...podlahy si necham...
skusim jej seknut aj zehlenie...uvidime ako jej to pojde a ako sa dohodneme...asi nejaky mesacny pausal

margaretka11
10. feb 2009

Yasmi tak upratovačka má čo robiť 😉 . Ale tak musí si svoju plácu zaslúžiť, nie?

womenne
10. feb 2009

ale aj tak to bude pre teba pomoc 😉
ja by som staršne chcela chodit do posilovne ale na to potrebujem trenera su to špecialne cviky na posilnenie postavy a tu neviem či take niečo je ☹ moj sa mi smeje že či chcem schudnut jemu nevysvetlim že stymi cvikmi neshudnem 😖

yasmina
10. feb 2009

no jasne ze hej ved my sme s detickami 24 hodin cely mesiac a par eur...tak nech pracuje...
no wom.aj ja som si chcela najat trenera ste mali vydiet ako sa tvaril MM

margaretka11
10. feb 2009

veď to Yasmi, že to upratovanie ťa nevyjde lacno tak nech sa osoba činí 😉