Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

juliagregor
17. sep 2010

@fefferonka toto je Maťko..ked sme chodili cvičiť
to tam sedkajú, ty si za loptou a v rytme hudby s ním hupeš, alebo ty sedíš a on ti na kolenách, leží na brušku, na chrbáte..., gúľaš ho po lopte, dobrý cvik je aj že dieťa ležká na brušku a druhý podáva misku s malými loptičkami a dieťa musí nabrať odvahu, aby si tú loptu vzalo....je to super
pri dvojkách som s jedným cvičila ja a s druhým cvičiteľka...

katrinb
17. sep 2010

@fefferonka my buntosime uz cca 2 tt. preto som zacala okrem obedika davat ryzovu kasicku. nie plnu davku, ale jednu napoly. A je pravda, ze spinkaju lepsie. Prve dni nie, kym si zvykli na nieco nove v brusku..ale zda sa mi, ze je to fakt lepsie. Mliecko nase im proste nestaci.....iba ak po hodinke ich budeme dopovat....a to sa cez noc pri dvoch da,...ale nie na dlho.

katrinb
17. sep 2010

@matelko1 neuveritelne, aki su chalani velki....jeemine, nedavno sme rodili

matelko1
17. sep 2010

@katrinb veru nedavno sme rodili a o chvilku budeme oslavovat jeden rocik.strasne to leti.

lusinkaj
17. sep 2010

@juliagregor a co sa tyka tych kocikov co si mi poslala link na uzsi a sirsi tak ten sirsi urcite nie ve to ma neviem ci nie 102cm ved to sa nezmesti nikam,nechapem ako take mozu vyrobit..... 😒
mi chceme ten dorjan co ma 78cm a vojde do dveri inak si to neviem predstavit a presne ten cerveny 🙂 je velmi pekny 🙂

lusinkaj
17. sep 2010

@katrinb Jej krasne dievcataka...ake su uz velke...mozes byt hrda mamicka 🙂

lusinkaj
17. sep 2010

@murkaa no presne tento kocik chceme...ten cerveny velmi sa mi paci...a vojde v pohode do auta?ake mate auto? 🙂

katrinb
17. sep 2010

@lusinkaj dakujeme - no veru, rastu nam pred ocami neuveritelne rychlo...uzivaj si este brusko a potom tie malinke nadherne vonave stvorenia....krajsie to uz nebude......myslim kym su male...potom uz budu stale vacsie a vacsie....a papulnatejsie 😀

lusinkaj
17. sep 2010

@katrinb tak tak...ked su take malicke su krasne....ale aj potom ked sa uz usmievaju...jaaaaj tesim sa velmiiiiiiiiiiiii 😉

lucia.kl
17. sep 2010

@lusinkaj niečo pre teba 🙂 zajtra posielam ( ak stihnem poštu )

lucia.kl
17. sep 2010

dneska ma Nicolka potešila 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

juliagregor
17. sep 2010

@lucia.kl si veľmi šikovná 🙂 a nIkolka je šikovníček 🙂

moje PC stredisko

juliagregor
18. sep 2010

@fefferonka ahoj, ja si už nepamätám, kedy sme kolko spali a na režim, ...
ale mám odskenovú knižku, Každé dieťa sa vie naučiť spať...osobne nesúhlasím so žiadnymi násilnými formami výchovy a všetkého...ale je tam veľmi pekne vysvetlená teoria spania detí, kedy kolko spia a fázy spánku...ak by ste to niektorá chcela viem to poslať mailom alebo cez skype, ten berie aj väčšie formáty...isto je to aj niekde na nete, ja mám odskenovanú tlačovú verziu, tak to má väčší rozsah...

murkaa
18. sep 2010

@lusinkaj no ten červený mám. Mala som obavy, ale tá červená má veľmi pekný odtien. Ani nekričí a je to dobre skombinované s tou čiernou. A chcela som kvôli urieknutiu. Ved každy sa čuduje "jééééj dvojičky?" No nepomohlo. Zavolaj tej pani, veľmi dobre sa s nou komunikuje. Je ústretova. Ja som si to dala poslať kurčierom (zaplatila som sice 50€), ale boli to tri veľke balíky. Celú obyvačku som mala založenú 😉
My mame Citroen Berlingo. Do neho v pohode hlboký som ani nerozoberala. Zložila podvozok a naložila do zadu. Ale aj do obyčajného kombi - auta som ho vložila do kufra (už sme predali). Takže ak odobneš sedačky tak ho zložíš do kufra. Dokonca sme išli na 2 týždne na dov. na Liptov. Veci až-až. Vaničky som zložila až na placku. Odopla kolieska a mohli sme naložiť trebars aj ladničku. 😀

murkaa
18. sep 2010

tu je kočík aj s tými fusakmi.

@lucia.kl šikulka - krásnučke
@juliagregor aj u nas asi tak ked som študovala. teraz to je na poschodí a fungujem na NTB v obyvke.
Danielka sa nam už všade postaví a vlezie. Stolík je už vyprataný. musím pridať videa na FB.
No spali 40 minut a ide sa variť.

juliagregor
18. sep 2010

@murkaa no darmo dievča, tie sú šikovnejšie 😉

bombula
18. sep 2010

@lucia.kl veeeelmi pekne su tie vankusiky

lucia.kl
18. sep 2010

@bombula to su mantinely do postielok pre lusinkaj 🙂

bombula
18. sep 2010

@lucia.kl no ja viem, nevedela som to narychlo pomenovat... navrhujem rozsirit kolekciu o dalsie doplnky🙂 vyzera to super..

lucia.kl
18. sep 2010

@bombula ďakujem. ake doplnky navrhuješ, nechám sa inšpirovať - teda okrem vankúšov s menom 🙂

bombula
18. sep 2010

@lucia.kl cojaviem, nejake prikrivky...? neviem co v ike-i dostat...

lucia.kl
18. sep 2010

@bombula robim aj patschvorky - ak som to dobre napísala, to sú tie prikrívky z kusok latok, ale to je náročnejšie a pri dvoch malých deťoch aj nereálne...

bombula
18. sep 2010

@lucia.kl no a ak by si uz uplne nevedela co s casom xixi tak povedzme ze aj baldachyny...? stojan na bladachyn sa da kupit cez net, ja som kupovala baldachyn hotovy ale inac nie je to nic narocne, len treba mat cas cas cas...

lucia.kl
18. sep 2010

@bombula myslím, že keby som mala rozmery, tak zvládnem aj to, ono je to vlastne len 2ks obdlžnikov a hore je tunel nič viac, ale výber látok by bol problém, aj keby som mala v ponuke, tak neviem zaručiť, že budú

lusinkaj
18. sep 2010

@lucia.kl dakujem velmi krasne 🙂 nadherne to je...tesim sa nato az to bude uz v postielkach 🙂
Nicolka je zlatucka 🙂

lusinkaj
18. sep 2010

@murkaa velmi pekny je ten kocik...hned sa mi zapacil aj farba ma ocarila....tak hadam nam vojde do auta-mame feliciu ale na druhy rok chceme väcsie tak hadam financie nas pustia 🙂
ty si obj.cez mimibazar a tam to ako funguje?musis sa zaregistrovat alebo ako lebo som este odtial nic neobj. 😉

murkaa
18. sep 2010

@lusinkaj zavolaj priamo do pplux-bazaru.

katrinb
18. sep 2010

@lucia.kl si velmi sikovna...krane si to vyrobila

tintin
18. sep 2010

@mia1983 ahojko, ja mam bumbleride a fusaky Emitex sa do vaniciek zmestia. trosku su aj po krajoch vanicky, ale v poho. 😉

lusinkaj
19. sep 2010

@murkaa ahoj,a to kde mam zistit cislo..ani tuto stranku nepoznam,porad 🙂 dakujem