Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

juliagregor
21. sep 2010

@andrea_b čítala som jeden múdry článok, že deti do 6 rkov sú tolko choré, aby potom boli do konca života zdravé...oni musia na seba nachytať imunitu a inak sa nedá, len že si tými chorobami prejdú...do roka nám nebolo nič a po roku sme sa rozchoreli ale to preto, že Maťko nastúpil do škôlky, ale ja si zase myslím, že aspoň nebudú potom aj dvojky toľko chorí a nebudem vynechávať z roboty, terza som doma, tak sa to dá...
ono tiež neni dobré deti vynechávať z detského kolektívu...treba ich nechať

andrea_b
21. sep 2010

@juliagregor to je mi jasne...socializacia vyhrava nad chorobnostou aj u mna 🙂
len neviem ako to budem zvladat ja, kedze som uz davno zabudla ake to je byt naozaj chory a detstvo je uz davno pradavno za mnou 😉 je mi jasne, ze to nejak zvladneme, ako vsetci ostatni, len mam z toho trochu obavy
ako diplomka? kedy ju odovzdavas?

juliagregor
21. sep 2010

@andrea_b diplomka blbo, mám teraz kávo prestávku, odovzdať mám 3.10.

andrea_b
21. sep 2010

@juliagregor tak drzim palce, nech to ide same 😉

juliagregor
21. sep 2010

@andrea_b dakujem 😉 , chlapci ako? poslúchajú... 🙂

jennys
21. sep 2010

@juliagregor tak to je na porazenie a my sa tiež pridávame k chorým. Lucka má asi chrípku alebo čo nechápem kde to zasa chytila. Včera večer už bola čudná a prvýkrát v živote zahlásila že ju bolí hlava. V noci už mala zvýšenú teplotu a dnes sa jej stále pomaly zvyšovala. Dali sme Nurofen a dnes ležala len v posteli, poobede keď som bola s chlapcami von sa aj vypotila. A to sme si dnes plánovali že si urobíme poobede výlet do prírody a nakoniec som šla na prechádzku len ja a muž ostal s nou doma. Zajtra je doma so mnou, hádam to zvládneme a keď muž príde z práce pôjdem s chlapcami von. ale do konca týždňa do škôlky nepôjde, hádam to bude OK.
@bobicek5 gratulujem, nech ste hlavne všetci zdraví a skoro doma.

juliagregor
21. sep 2010

@jennys Lucke prajem rýchle uzdravenie a hlavne, nech to chlapci nechytia, ...nejaká hnusoba lieta vzduchom 😠

jennys
21. sep 2010

@juliagregor ďakujeme, aj vy sa rýchlo poliečte,niečo asi je vo vzduchu keď aj mm vravel, že v robote je u nich kopec chorých. Nechápem to, však je také krásne počasie...

andrea_b
21. sep 2010

@juliagregor chlapci super...dufam, ze na nich nic nelezie, ale vcera spali od 20:00 do 05:30 marcus a do 06:30 alex
bol by to dovod na oslavu, keby som to vedela vopred...takto som sa budila kazdu chvilu v presvedceni, ze uz sa musia zobudit aj oni 🙂
z vojtovky nam dnes pridali dalsi cvik - reflexne plazenie - zive peklo...maly reve ako tur, ja ked ho prilahnem sa citim ako najhorsia matka na svete...sestricka sa cudovala, kde sa v nom berie tolko sily, ja zasnem ako sa dokaze urazit take male decko. normalne odomna odvracal tvar po cviceni, asi som ho fakt nastvala...a to sme dnes len zacali.ak ten rev bude 4x denne, mozem cakat navstevu zo socialky 😉

juliagregor
21. sep 2010

@andrea_b to môj tiež neznášal a presne ako píšeš, ani ma nechcel a tata si ho bral na ruky..mm ani pri mne byť nemohol, ked sme cvičili..toto bol náš tuším taký najhorší cvik.. 😖

janulqa07
22. sep 2010

dobre ranko...
ja mam doma uz dvoch marodov, mala ma teploty a upchaty nostek ☹ ani neviem co jej dat, ked take malicke deti vlastne nic nemozu 😒

juliagregor
22. sep 2010

@janulqa07 skús nejaké homeo, zavolaj dr. lieky od teploty píšu od 3 mesiacov, ale pri vysokej teplote by som dala polovičnú dávku...

janulqa07
22. sep 2010

@juliagregor dakujem 😉 uz nas trapy iba nostek, teplota je zatial v púohode, ale malemu sa zvysuje 😒 mam doma krasne trio ked treba kvapky do nosa
uz si dopracovala alebo sa o to este pokusas? 😀 ste uz zdravy?

juliagregor
22. sep 2010

@janulqa07 Maťkovi nie je dobre ale drobci sú OK a znova som vyhrala 😀

janulqa07
22. sep 2010

@juliagregor no tie listky alebo zase nieco nove? podaj loto 😀
nechyba mu skolka?

juliagregor
22. sep 2010

@janulqa07 jemu nie, ale mne hej 😀

janulqa07
22. sep 2010

@juliagregor tak to si viem predstavit ani neásmu sa nechce,
prave sa zamyslam ked je mala chora ako mam ist s malym vonku? ako ste to riesili? nechce sa mi brat v´velky kocik a mono nemam 😒 rozmyslam ze si jeden kupime

juliagregor
22. sep 2010

@janulqa07 chodila som s poloprázdnym kočíkom, alebo spal na balkone

minkak
22. sep 2010

@jandura ajojky 🙂
no ja musim klopat-klop-klop,nase babulky teda od narodenia spavaju super 🙂 to sa take spachotsky 😅
ja som v pondelok u dr.,ked som boli na rocnej prehliadky objavila Vierke 8 zubok,ja vzdy len zbadam,ze mame novy 😉
este nepapame vsetko,obediky stale mixujem,takee tie ich mnamky,vsak uz by sme mali veru prejst pomalinky ....ale takto to mame spapane rychlejsie......ani si nejako neviem spomenut ako sme presli s Veronikou na taku normalnu stravu,mam z toho mis-mas 😀
Vy co papkate?

@katrinb no Veronika je v skolke a ked babulky spinaku,tak mi je tu nejako dlho....tak som sem kuk,ale tu to zije ved nestiham vsetko citat-xixi

@juliagregor juuuj ☹ a ako je Matkovi dnes?Dufam,ze uz lepsie!

janulqa07
22. sep 2010

@juliagregor hmm moj problem je ze nemam balkon 😠
vcera som videla phil and teds vibe 😀 bol super 😀 az tak ze by som ho aj chcela 😝 😀

rudasona
22. sep 2010

caute baby,pravidelne vas citam,ale este som sem nepisala.mam trojrocne dvojcata,prave mi skoncila materska.v praci kde som pracovala predtym mi ponukli sice pracu len na rannnu smenu,ale nemozu mi vraj umoznit chodit na 7h.potrebujem radu,nakolko to mam komplikovane s vodenim do skolky.keby som chodila na 6h,musela by som ich budit minimalne o 5h,odviezt ich k nasim a odtial by ich starsia dcera 13r zaviedla o 7h do skolky.myslite si ze je to vhodne pre tak male deti ich tak skoro budit,s tym ze vlastne potom by sa este mohli u nasich minimalne hodinku prespat?je to mozno trapna otazka,ale ja si neviem rady, pracu potrebujem,ale toto sa mi zda troska pritiahle za vlasy.v dnesnej dobe vobec nevychadzaju v ustrety maminam s malými detmi.dakujem za rady

katka888
22. sep 2010

baby, trapna otazka, ale mozete mi aj tak napisat? vy ste mali v rodine nejake dvojcatka, alebo sa vam narodili dvojicky a ani neviete odkial to prislo, lebo v rodine nic take nebolo? 🙂
ja som vzdy chcela mat dvojicky, ale my ich nemame odkial " zdedit" 🙂

rudasona
22. sep 2010

katka888 ja neviem odkial to prislo,neviem o tom,ze by sme mali v blizkej rodine dvojcata,mozno niekde v uplne,uplne vzdialenej

juliagregor
22. sep 2010

@janulqa07 má ho maartinka aj hviezda22 má Dash, mne sa to nepáči, ked to spodné mimi hltá prach 😝

juliagregor
22. sep 2010

@minkak je mu lepšie, len je upišťaný

janulqa07
22. sep 2010

@juliagregor ten dash to je co zac? este som o nom nepocula
ja by som chcela nieco ako vibe na rychly presun, keby mi trebalo ist niekde busom alebo len s jednym, ale pokial podrastu si to mozno este rozmyslim

juliagregor
22. sep 2010

@janulqa07 napíš @hviezda22 😉 , to je ten lacnejší ...je viac typov PT, kukni si jej album, má ho tam odfotený----
aj pozri diskusiu, tam si ho všetky kočky chvália a semtam sa niekto ozve a dá aj kritiku 😀
do iIP ti pošlem linky

juliagregor
22. sep 2010

@rudasona ťažká rada, bez peňazí sa´žiť nedá...neboj sa ono sa to nejako vykryštalizuje a deti si zvyknú a môžno si nájdeš novú prácu, kde ti vyjdú v ustrety 😉

janulqa07
22. sep 2010

@juliagregor diky... akurat kukam aj iCandy, len je drahy, ale na uk celkom dobre ceny maju, zatial len uvazujem, ale zisiel by sa mi nejaky taky sikovnucky do busu 😒
ked ja neviem ci nemam stastie alebo som tak blba nemozem nic najst podobne 😠

juliagregor
22. sep 2010

@katka888 kuk sem https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/aka-je-pravdepodobnost-mat-dvojicky/
moja odpoved je tam 🙂
a nikdy nevieš, mm strašne chcel dvojky ako prvé, potom povedal, že si to nevie predstaviť a nakoniec sa ným podarili 😀