Dvojičkovo II

grmitko
18. jan 2009

tak a je to tu, druha cast

grmitko
autor
12. feb 2009

to tam je kde na babuskovej? ved to u nas... a kiwus od vas kamenom dohodis....

kiwuska
12. feb 2009

ved prave rozmyslam, pappo, hod pls link alebo kontakt do ip.

yasmina
12. feb 2009

kocky no my mame stastie..MM prisiel a non stop hnacky...vracanie jedno kolo...som sa na neho vyziapala ze vzdy ked pride je chory...a stale malych s niecim nakazi..minuli mesiac zapalom priedusiek co mal Mimi 40,7C...a teraz toto....som ho vyhnala k nasim..vydenzifikovala byt...tak parada...som sa bala ci nema crevnu chripku...no ked je 6 dni prec nic mu nie je...vecer zurky a doma umiera...dofrasa s takym systemom...uz "zase" mi pomohol...

lalupa
12. feb 2009

yasmi ☹ inac bud by som zdrhala ja alebo by som urobila to iste 😉 ,nemozete si dovolit teraz byt zase chori ...
leni, juuuj, krasne vymyselnicky 😵

pozerali ste niekto ten film? povznesiem sa nad vsetky svetske problemy a idem vystiskat mm 😲
dobru nocku 😔

yasmina
12. feb 2009

nepozerala...bo som upratovala a teraz som rada ze spia...inac max splakava...bude super noc 😒
dobru nocku

womenne
13. feb 2009

Dobre ranko
yasmin teda ty maš fakt"štastie" ☹
baby čo sa nam dnes stalo 😝 vnoci som moc nemohla spat kvoli tym orechom a furt som chodila naposledy o 5.00 a hopvorim si idem postiskat draheho zachvilu bude vstavat a nejako som tuho zaspala a zrazu počujem hrozne dupoty po schodoch,zachvilu zase,pozriem na mobil 5.26,sa mi to nezdalo lebo bolo už svetlo 😕 tak so šla do kuchyne a drahy sa pyta že kolko je hodin a ja kričim z kuchyne:Preboha ty si zaspal bolo 7.00.ale na mobile bolo 5.26. 😕 fakt nechapem čo sa stalo zaspali aj susedia nad nami lebo oni chodia na rovnako smojim mužom vždy sa stretnu na chodbe tak preto dnes tie dupoty boaj oni zaspali 😝 hmmmmmmmmmmmmmmmm
že by ten piatok 13steho?????
dnes ideme pozriet pozemok a stopnut ako dlho to trva ku zastavke lebo podla leteckej mapy to je daleko 😝 to by mi musel drahy kupit auto 😀

pappo
13. feb 2009

kiwuska uz som ti napisala ip. inac je to vo dvore toho zdravotneho strediska v lete tam budu mat ihrisko a branicka sa da zamknut takze nic nehrozi. budu to rozsirovat lebo teraz maju iba jedalnicku chodbu na prezliekanie velku hernu a spalnu. ale chcu to rozsirit este o dalsi priestor kedze je to mozne.

yasmina
13. feb 2009

No dnes ma kontaktovali z prace ze kedy pridem...mam sa im ozvat...ja si neviem predstavit ze mam tutikov na kt. som tak dlho cakala doma a ist makat...9 - 10 hod. na manaz.post...stres, cesty...
neviem co mam robit co im mam odpisat...chcu ma "vykurit" s flekom 😠

dracik1
13. feb 2009

nana, to ste teda mali zazitok 😝 , ale je to bohuzial stav nasho zdravotnictva 😲

kocky, myslite, ze je normalne, ze dieta od malicka stale v noci place? Jurko ma uz skoro 8 mesiacov a furt v noci place, uz ho davam aj k nam do postele ale nic nepomaha, som v noci aj 6- 7 x hore.... 😲 a najnovsie zacal aj Jakub, poviem Vam to su teda noci ☹

yasmina
13. feb 2009

dracik u nas takto maximko place od 4 mesiacov non stop kazdu noc sa budi aj 10 x...davam cumel, cajik, o 3tej mlieko, prekladam ho po posteli raz na jednu stranu raz na druhu, vankusik prec potom naspat...viem ta pochopit...zacala som davat homeopatika sedalia na prd nezabera...som ti pisala IP

yasmina
13. feb 2009

teraz spatne citam...
nana to by rozhodilo aj mna 😠 si pamatam ako som sa na poslednom gastre vyhadala aj ja aj manzel sme sa do nich pustili ze naco obj. ked nedodrzuju...atd...sme robili velky bordel az pokial nas nevzali ...
to iste na hematologii...nada sa prednostne obj. ze si zaplatim a nestravim tam mladost tak nech dodrzuju casovanie...a pohnu kostrov...dnu sme boli 1O min. a na chodbe nekonecny pribeh...

lumah
13. feb 2009

lenkamt aké su zlaté babulky! 😀

lumah
13. feb 2009

dracik skuste spať s každým osobitne jakubko začal možno kvoli tomu, že ho Jurko budí. My ked sa chcem poriadne vyspať, spíme každý osobitne s detmi a je to pohoda.

lalupa
13. feb 2009

yasmi, ja uz to nechapem,co sa to u vas deje... flek je urcite vydrety, dilema vazna... nedohodli ste sa dopredu,kolko ostanes doma?

nana77
13. feb 2009

ahojky!
yasminka, mm tam aj chcel narobit krik, ale som ho krotila... ja neviem, nemam rada take situacie...ale mozno niekedy by som ho mala nechat, nech krici...
to s tym miestom je fakt sila... naozaj ako pise lalu - velka dilema... keby chlapci boli trosku starsi, ale takto... 😒
inak, dufam, ze vas fakt manzel nenakazi, lebo to uz by bolo na zblaznenie 😕

lalupka moja pekna, ako sa mi mas? je ti lepsie??? setris sa? a ozaj, ked ti lekar povedal, ze sa mu "nepacis", co mal konktretne na mysli? zle vysledky z krvi, alebo co?

pappo, no veru, taky dobry kupel z casu na cas nie je vobec zly!! 😎 😀 . odporucam, ked sa da 😀

draculiatko - zlatko, takto ta cvicia krpcekovia... 😒 . neviem, co poradit, nasi spia celkom dobre äaz na pr vynimiek), tak mozno skus co radi lumi...

lalupa
13. feb 2009

nan, teraz babule spia, tak lezim tiez,hoci s laptopom na jazve 😅
nepaci sa mu sono, krv je tiez onicom, no kaslem na to, necham tomu cas
konecne spim,takze sa liecim, len ma seklo 😅 ,robim blbe pohyby, lebo sa zabudam 🙄 ,babule saa chcu stale mojkat, takze podrep a ine "priaznive" polohy...ale cim viac casu prechadza, tym to je lepsie...

ja inac robim cirkus ,kde treba,mm sa uz niekedy tvari, ze tam so mnou ani nie je 😖 , no ale ludia inac nepochopia, kym sa bude so vsetkym suhlasit a nechavat si vybrnkavat po hlave...

nana77
13. feb 2009

lalu, aj zatkovia teraz spinkaju 😵
to s tym brnkanim, no je to tak, mala by som sa obcas ozvat... 😒 . budem sa to musiet naucit. aj ked ja vobec nie som zakriknuta a viem si otvorit usta, ked uz je toho naozaj privela... ale u lekarov som ako babka - co povedia, to urobim, aj ked som potom sama na seba nastvana, ze som sa mohla ozvat... no nastastie v podstate o nic nejde, tak uz kaslem na to... (myslim, co sme boli vcera na tom gastro...)
tesim sa, ze uz aspon mozes spat, verim, ze aj to dost pomoze. casom to prejde vsetko, len sa treba setrit, aby ten cas nebol nekonecny a netrvalo to vsetko zbytocne dlho.... a kedy mas ist na kontrolu?

lalupa
13. feb 2009

musim sa mu ozvat, spominal,ze bude mudrejsi po menzese...a ja som dufala,ze ako po porode, menzes mi da na chvilu pokoj, uvidime...ale budem sa uz bat zakazdym 😅
nasi si budu rozumiet 😵 😵 😀

lalupa
13. feb 2009

baby poradte, tie rakovske prve topanocky su len do 14, my mame nozky 13,5cm, kde sa este daju zohnat nejake kvalitne, kozene, tvarovane,pripadne este aj clenkove snurovacie topanocky? tie prve mame zhruba max 3m 😅 , tak aj nejake dobre cenove relacie, nech to nie je vyhadzovanie penazi...

nana77
13. feb 2009

jasne, ze budu!!! 😵 este nas pochvalia, ako sme im to pekne dojednali, este ked boli v plienkach 😀 😀 😀

a nebudes brat odteraz nejaku antikoncepciu? este by ste chceli dietatko? ci po tomto, co sa stalo, to uz nebude mozne?

yasmina
13. feb 2009

a moji zaspali o 16:11 😉

yasmina
13. feb 2009

lalu ako hovoris pozicia vydreta 6 rokov v nasej ruzovej kapitalistickej firme...nedohodli sme sa na nicom...odisla som na rizikove...menovala zastupkynu a tot vsjo...inac moje olegyne co maju po jedno a boli sme naraz tehotne su uz spat a nechali dom 4 a 6 mesac.babatka...ale zivot nie je o firme pozicii a pod. a moje vysnivane deticky nenecham napospas jasliam...

yasmina
13. feb 2009

lalu ja som kupovala biele kozene rakovske u batu za 250sk

yasmina
13. feb 2009

lalu som sa pomylila nestali 250 ale 400sk 😕
250 stali papucky...
tu je link na tie kozene
http://www.bata.sk/artikel/21747

lalupa
13. feb 2009

nan, este mozno niekedy,keb budeme vacsie, cca 3 roky...je to mozne, nemam ho vonku,len skrateny,nastastie...
yasmi, plne ta chapem, u mna tiez nie je priorita kariera a looove,ale deticky a netusim,ci si este na matersku niekedy trufnem 😉

yasmina
13. feb 2009

inac lalu ako o zvladas?si na malusiky cez den sama?boli ta to este velmi?

pappo
13. feb 2009

nana co mam deti som nemala cas na taky kupel, pretoze ked uspim malu rychlo kuchyna vecera a maleho uspava tato. a ked sa napapame padnem na gauc ak nezaspim za 10 min tak kuknem daco a uz bezim za lili lebo vstava o 21:30 na mliecko.

pappo
13. feb 2009

lalu ja som kupovala tu u nas ale myslim ze maju aj net universal stali 450 Sk to je vela? ale nasi maju 18 a 20 merala im tam nozicku a dala nam o1 cislo vacsie vraj to tak ma byt ale chodit sa v nich naucili.

nana77
13. feb 2009

lalupka, tak dufam, ze sa ti to este podari, ked budu vhodne podmienky a budete velmi chciet 😉 . a ak aj nie, mas dve krasne, zdrave deticky, si stastny clovek uz teraz!!! inak, ja som taka ista, mna by do roboty od nich nedostal veru nikto, ani parom volov 😀 .

pappo
13. feb 2009

jej tie od batu su super aj lacnejsie musim to ist pozriet, teraz ked uz Samko chodi mozem mu dat aj papucky? alebo je este skoro